پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیز سوارز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
42 پاسخ برای این موضوع

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

مهاجم بهترش زیاد میشد بگیریم.بود بنظرم.

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@AliReZaZa
علیرضا ، لوکا یوویچ چطوره ؟ ...
22 سالش هست ...اگر یک مقدار بتونیم درست مذاکره کنیم و ترغیبش کنیم میشه با قرارداد قرضی و حق خرید در فصل بعد بیاریمش یووه .
قیمتش تقریبا 30 تا هست ...اگر جواب داد ارزش داره که براش هزینه کنیم .
فکر نمی کنم حقوق بالاتری از سوارز و ژکو هم داشته باشه .

مرتضی خوشم میاد رفتی سرچ زدیااا 😂😂😂
بنظرت مهاجمی که با اون همه هافبکای درجه ۱ رئال جواب نمیده، توی تیمی که توی لیگ داخلیش زیر سه چهار گل نمیزنه بازم گل نمیزنه تو یووه با هافبکایی که میگید به درد نمی خورن (و البته من قبولش ندارم😁😁) و توی تیمی که به تیم آخر لیگش نهایتا ۲ تا میزنه قراره جواب بده؟

مهاجم بهترش زیاد میشد بگیریم.بود بنظرم.

گزینه مرتضی که رد شد، شمام ۲ تاشو بوگو (به سبک اون بنده خدا)😁
  • Aminvo, tecra, Jack Sparrow و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

صدرا سرم رو به کدومین دیوار بکوبم از دست تو؟ :Cry-Sad:

الان رائول خیمنز 29 ساله جوونه؟ شروع فصل میشه 30 سالش. بعد کلی پول بدیم سر بازیکن 29 ساله خود تو وسط این فروم آنیلی رو دار میزنی

بعد هالند ژانویه 2020 اومده دورت. نیم فصله که نمی فروشنش. وگرنه الان صف خرید بسته بود دم در باشگاهش! دورت تا 2 سال بازی نکنه براشون نمی فروشتش

:1: میدونم خیمنز 29 سالشه ولی خب دستمزد کمتر . صرفا منظورم نسبت به سوارز بود وگرنه من خودمم تو همه تاپیکا میگم اینا پیرن بخدا ولی مدیرا ول کن نییستن میخوان یه پیرپاتال بگیرن .

هالند هم بحثش درمورد گذشته هست قبل از پیوستنش به دورتموند که خودمم خیلی اشاره کردم . البته زمزمه هایی درمورد فصل بعد هم هس نیم فصل هم احتمالش 0 نیس بخدا :1:

:1:  منو به چالش میطلبی سریع میرم تو استهلاک .

ولی خب خیلی بازیکن های خوب و جوونی بودن و هستن تو این پنجره که یووه نیم نگاهی هم بکنه لااقل به اینایی که هنو منتقل نشدن بد نیست . من به شخصه عاشق یوویچم و دلم میخواد تو تیم خودم ببینمش .

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
حقیقتا با این پارامترایی که ما میخوایم، مهاجمای زیادی تو محدوده مهاجمای بدرد بخور واسه ما نمیگنجن. از بین همینا تازه باید دید کدومشون رو میشه جذب کرد؛ یه انتخابه و ظاهرا تیم انتخاب کرده ریسک سوارز رو به ریسک بی مهاجم نوک موندن تیم بپذیره.
نگرانی شما از اینه که این باعث نشه فرصت جذب مهاجمای جوونتر رو از دست بدیم؛ نگرانی قابل درکی هست اما خیلیم درست نیست، چون به فرض اینکه هیگواین رو نمیگرفتیم بازم فرصتای زیادی واسه جذب مهاجم خوب و جوون تر که قراره تو یووه جواب بده واسمون مهیا نبود. ظاهرا اون مهاجم مد نظر تیم که میخواستن بیارن لوکاکو بود! که حاضر بودن بخاطرش دیبالا رو هم فدا کنن ...
پس اومدن سوارز خیلیم از نظر فنی و روی کاغذ بد نیست؛ تنها بدیش اینه که زوج بسیار بسیار نچسب و نفرت انگیزی خواهیم داشت که هیچوقت فکرشو نمیکردم اینارو تو این تیم ببینم و شایدم از دلایلی که یوونتوسی هستم این بود که امثال این بازیکنای نچسب دور و بر یووه پیداشون نمیشد!

شما نگرانین سوارز مصدوم شه، من امیدوارم که بشه ...
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

اگه درخواست پیرلو ژکو بوده پس مطمینا دنبال خصوصیات بازیکنی مثل اونه درک نمیکنم چرا الترناتیوش سوارزه حالا اینکه کدومشون بهتره یه بحث جداست ولی برام سواله تفکرات پیرلو چیه ژکو و میلیک یه سری خصوصیات شبیه به هم دارن چی باعث شده سوارز ک خصوصیات متفاوتی داره یهویی بشه گزینه اولمون به این نتیجه میرسیم ک مربی تو خرید بازیکن زیاد نمیتونه دخالت کنه همون دلیلی ک کنته رو انداختیم بیرون

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^

اگه پیرلو بین ژکو و سوارز، ژکو رو انتخاب کنه به عقلش شک می کنم واقعا

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^^^^^^^

اگه پیرلو بین ژکو و سوارز، ژکو رو انتخاب کنه به عقلش شک می کنم واقعا

خب شاید مثلا مهاجم قدبلند می خواد!

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خیلی موافق جذب ش نیستم. اما با انتقال هیگواین مقایسه ش نکنید چون قراره به صورت رایگان بیاد

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
با موندن مسی شانس اومدن سوارز رو کم می بینم البته کومان نمیخوادش اما قدرت مسی تو بارسا غیر قابل انکاره... ژکو رو نزدیکتر میدونم...
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
اگه قراره ژکو بیاد قطعا سوارز گزینه بهتریه !! هرچتد مهاجم جوان رو ترجیح میدم
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

خب شاید مثلا مهاجم قدبلند می خواد!

بی خیال طرف امسالم چند تا سوپر گل زده. اصن قابل مقایسه نیست

اومدنش سخت شده و یووه مجبور شده بره سمت کاوانی

• Aminvo, AliReZaZa و tecra از این پست تشکر کرده است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بی خیال طرف امسالم چند تا سوپر گل زده. اصن قابل مقایسه نیست

اومدنش سخت شده و یووه مجبور شده بره سمت کاوانی

البته صفحه پرکردن روزنامه ها رو هم نمیشه نادیده گرفت. تا دیروز عصر کسی نمی دونست مسی قراره بمونه و بلافاصله یک ساعت بعد از این خبر، خبر اومد سوارز هم می مونه! بابا بگذارید خبر موندن مسی به مدیریت بارسا و شخص سوارز برسه یکی دو روزی سبک سنگین کنن بعد!

از اون طرف هم این نکته رو نباید فراموش کرد که خبر جدایی سوارز خیلی قبل تر از جدایی مسی اومده بود و کومان شخصا خواسته بود سوارز دیگه توی تیم نباشه و از اول هم موندن سوارز ربطی به موندن مسی نداشت

• Aminvo, tecra و L'Avvocato از این پست تشکر کرده است

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

در 8 فصل اخیر، هیچوقت در کمتر از 30 گل دخیل نبوده! این درحالیه که هگوان در یووه به ترتیب در 36 ، 27 ، 11 (میلان) و 19 گل دخیل بوده و در ناپولی هم به ترتیب در 36 ، 40 ، 41 گل و در 2012-13 هم در رئال توی 27 گل دخیل بوده! امتحان ایتالیاییش هم 5 روز دیگه برگزار میشه و بنظر من تا 90 % یوونتوسیه...

• حامد, alexdelpiero, GG.B1 و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

نکند عدم موضع‌گیری رسمی مدیریت باشگاه در قبال مذاکره با سوارز در تمام روزهای گذشته و اصطلاحاً استوری معروف سوارز و اشاره به خندیدن به شایعات (انتقال او به یووه) گویای این حقیقت باشد که

اساساً بیانکونری نقشی در این خبرسازی‌ ژورنالیست‌های ایتالیایی نداشته و آنها ناخواسته ناقلانِ اطلاعات غلط بوده‌اند و

سوارز قرار است بازیگر نقش اول سناریویی دیگر باشد؟ مثلاً انتقال به اینتر یا حتی بخشی از معامله اینتر با بارسا بر سر لائورو مارتینز؟!

• Orphée, Principino, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
داستان غمناک میشه اگر سوارز ب یووه نیاد اما خوب ب اینتر هم بده و لائوتاره رو بدن اینو بگیرن خیلی ب ضرر اینتره ..‌‌..ازون طرف ما نیازمند ب سوارز ...

امیدوارم داستان توز تکرار شه و ب یووه بیاد ولی با وجود ماروتا ک اساسا تخصصش گرفتن چنین بازیکناییه کار یووه سخته
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
دیگه اگه قراره ژکو بیاد سوارز بیاد چیکار کنه . مدرسه پیرمردها باز کردیم مگه !! بعیده دیگه از سوارز بازیکن در بیاد . 34 سالشه !!
  • mory, Pinturicchio, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
صدقه سر ما ی پاسپورت ایتالیایی واسه خودش میگیره کوفت خودش و تیم آیندش بشه مردک متقلب...
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3850 ارسال
  • LocationAhWaS
من واقعا ب سوارز خیلی خیلی علاقمند بودم بیاد یوو
اینکه هنوز ژکو رسمی نشده شاید پاره امیدی ب سوارز هست
اقا اسم سوارز رو تریلی هم نمیتونه بکشه لطفا با ژکو مقایسش نکنین
ژکو خوبه اما نه در حد سوارز
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Suarez; piano machiavellico / سوارز؛ نقشه‌اي ماكياوليستي

لوئيس سوارز به خوبي مي‌داند كه ممكن است آينده او در فصل جديد نيز به احتمال فراوان در بارسا رقم بخورد. او با آمدن به پروجا و

شركت در آزمون زبان ايتاليايي آنهم در شرايطي كه يوونتوس در يك قدمي عقد قرارداد با ادين ژكو بود، از يك سو دريچه‌هاي اميد براي توريني‌ها را باز نگه داشت، از طرف ديگر

شايعه احتمال پيوستنش به اينتر را پروراند و البته به خواسته اصلي‌اش يعني جلب‌توجه در منظر مديران بارسا نيز دست يافت.

اين كدگذاري‌ها و تاكتيك‌ها اگر حقيقت داشته باشد نامي جز نقشه‌اي ماكياوليستي از سوي اين مهاجم اروگوئه‌اي نخواهد داشت.

w80_111.jpg

• Aminvo, tecra, Sayyed Amir و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

خدا رحم کرد سوآرز رو نگرفتیم... کاشف بعمل اومده که سوالای آزمون پاسپورت ایتالیاییش رو بهش رسوندن / موضوعاتی که ازش سوال میومده بین طرفین توافق شده / نمرات از قبل بهش داده شده ! اگه میومد یووه، رسانه های دوست داشتنی ایتالیا یه بامبول جدید مثه پاسپورت جعلی رکوبا واسه یووه هم درست میکردن تا کارای کثیف گذشتۀ اینتر رو توجیه کنن...

• mory, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی