پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوئیز سوارز

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
42 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- لوئیز آلبرتو سوارز دیاز، مهاجم 33 ساله اروگوئه ای بارسلونا در شرف پیوستن به یووه قرار داره.

بسیاری از منابع آگاه از توافق یووه با سوارز گفتند و حالا فقط فسخ قرارداد سوارز مونده با بارسا.

نظرتون چیه ؟

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

یه سروگردن بالاتر از هیگواینه با اینکه اضافه وزن داره . دلم میخواد ببینمش تو لباس یوونتوس اما سن باالاش منو خیلی اذیت میکنه  . امیدوارم که پیرلو بتونه سبکش کنه و ازش خوب بازی بگیره . آمار هم کاملا گویاس چقدر مهاجم خوبی بوده . بوده بوده . . .

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال
به نظرم سوارز از نظر انگیزشی کاملا به ته خط رسیده ...در بارسا هم این موضوع به چشم می‌آمد .
موافق حضورش نیستم ...
به نظرم خرید یک مهاجم جوان و با انگیزه که حتی اسمی نیست از حضور امثال سوارز مفیدتر خواهد بود .
الان حداقل ی قرارداد ۲ ساله باهاش می‌بندند و کم کم سالی ۸ تا ۱۰ میلیون بهش حقوق میدن ...
نمی دانم چرا نمی خوایم با همین ۲۰ میلیون حقوقی که میخواهیم پرداخت کنیم هزینه ی ترانسفر یک جوان جویای نام و با انگیزه رو فراهم کنیم .
  • Aminvo, AliReZaZa, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

خنده دارترین جوک تاریخه

هیگی رو نفروشیم

بعد رونالدو  هیگی  سوارز بشن نوک پیکان هجومی بانوی پیر(میانگین سن 90 سال)

بنازم به تدبیر مدیرا 

واقعا تحولات پیرلو داره رونمایی میشه  :fp: 

ندود و پارا با این خرید کمرشون رگ به رگ میشه :1: 

فقط میتونم بخندم به این خرید مسخره  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh: 

سوارز چرخشهاش و استپهاش و استارتهاش

پیرمردیه و اگرم موفق باشه فقط برای سری ا خوبه و اونم یک فصل 

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هیگواین 2 میشه همونطور ک گفتم سوارز سالهاست تو مسابقات اروپایی هیچکاری نکرده فصل اولش تو بارسا خوب گل میزد و سه گانه گرفتن بعد از اون فقط تو مسابقات داخلی خوب بوده یکی از دلایل حذف بارسلونا تو سی ال طی سالیان گذشته همین سوارز بوده حقوق 10 میلیونی هم ک قراره بگیره آفرین ب این مدیرای دست و دلباز چند ساله زورشون میاد حقوق دیبالا رو افزایش بدن بعد حالا... تنها امیدم اینه بهمن تاپیکشو زده!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

سوارز همون هیگوتینه ک تو ناپل بود و اومد ب یووه و نهایت یکسال یا دوسال جواب بده اما هیگواین نباشه هر کی میخواد باشه ...تیم ما واضحه حاظره حقوق بده اما خرید بزرگ نکنه بازم بایذ صبور بود سوارز خوبه تموم کننده عالیه اما تو اوجش نیس کاشش دنبال هری کین میرفتیم 

اما اگر بگیریم لااقل یه بازیکن خوب گرفتیم ....اما مهم ترین مشکل ما دفاع چپ وراسته ب نظرم باید بازیکنای قرضیموو برگردونیم بمونن ب والله دیشیل بدرد نمیخوره باید کانسلو رو بگیریم .

• Aminvo, behnam_juve, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

رفتارشون نشون میده برای سری ا برنامه دارن و خودشون رو در حد اروپا نمیبینن

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

به نظرم سوارز از نظر انگیزشی کاملا به ته خط رسیده ...در بارسا هم این موضوع به چشم می‌آمد .
موافق حضورش نیستم ...
به نظرم خرید یک مهاجم جوان و با انگیزه که حتی اسمی نیست از حضور امثال سوارز مفیدتر خواهد بود .
الان حداقل ی قرارداد ۲ ساله باهاش می‌بندند و کم کم سالی ۸ تا ۱۰ میلیون بهش حقوق میدن ...
نمی دانم چرا نمی خوایم با همین ۲۰ میلیون حقوقی که میخواهیم پرداخت کنیم هزینه ی ترانسفر یک جوان جویای نام و با انگیزه رو فراهم کنیم .

بچه ها وقتی می گید بازیکن جوون و با انگیزه اسم هم بگید. فقط یه نگاه به لیست بهترین گلزنهای لیگ های مختلف بندازید:

1- لالیگا: مسی و بنزما هر دو بالای 30 و خورده ای

2- لیگ انگلیس: جیمی واردی و اوبا بازم سن ها بالا

3- سری آ: رونالدو و ایموبیله

4- آلمان: لواندوفسکی و ورنر (استثنا زیر 30 که البته رفت چلسی)

نمیشه که فقط مخالفت کنید. خب فکتشم بیارید :1: که بازیکن جوون یعنی کی؟

نمی گم بهترین خرید ممکنه ست. که اگه پول بود (و الان اوضاع مالی به نظر وخیمه) قطعا ام باپه و سادیو مانه گزینه های بهترین که هم جوونن هم باکیفیت ولی راضی کردنشون به تغییر تیم و هزینه هاش و ... سر به فلک میزنه

بعد هم در شرایط فعلی روحی و روانی فعلی بارسا همه بدن. حتی مسی! با وجود شرایط فاجعه فصل پیششون باز هم سوارز 16 تا گل زده. از نظر روحی یه روحیه قهرمانی داره و کلی جام برده و واقعا مقایسه ش با هیگواین ظلمه به بشریت :nish: 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
رونالدو-سوارز نچسب ترین زوج خط حمله تاریخ یوونتوس!
  • mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

بچه ها وقتی می گید بازیکن جوون و با انگیزه اسم هم بگید. فقط یه نگاه به لیست بهترین گلزنهای لیگ های مختلف بندازید:

نمیشه که فقط مخالفت کنید. خب فکتشم بیارید :1: که بازیکن جوون یعنی کی؟

مثال بزرگش هالند هست که باتوجه به تعداد حضورش در بازی ها از تمام بازیکن های با تجربه فعلی آمار بهتری داره . رائول خیمنز هم بد نبود ولی خب ظاهرا مدیرانمون ...

• mory, Aminvo, behnam_juve و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ژکو  و  سوارز هرکدوم چقدر برامون خرج برمیدارن ؟

کسی میتونه جداگونه حساب بکنه و بگه ؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
نظر من رو در مورد این خرید بخواین!! این خرید رو قطعا یک خرید رو به جلو نمیدونم چه یک قدم چه صد قدم. فرضا یک فصل خوب کار کنه بعدش چی؟ تیمی که مشکل اصلیش سن هست یک همچین خریدی نمیشه گفت پیشرفت. چی تو سر اینا هست من نفهمیدم هنوز!!میتونه یک فصل یا دو فصل دیگه نهایت کارایی خودشو داشته باشه ولی ما همون رونالدو رو هم در همین وضعیت داریم ترجیحا باید دنبال جمع کردن تیم برای پنج شیش سال آینده باشم. یهو عین میلان همه باهم خدافظی کردن رفتن چراغم خاموش کردن نشه!!!
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خرید جفتشون میتونه به یووه کمک کنه 

• Aminvo, tecra, TheGOAT و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

مثال بزرگش هالند هست که باتوجه به تعداد حضورش در بازی ها از تمام بازیکن های با تجربه فعلی آمار بهتری داره . رائول خیمنز هم بد نبود ولی خب ظاهرا مدیرانمون ...

صدرا سرم رو به کدومین دیوار بکوبم از دست تو؟ :Cry-Sad:

الان رائول خیمنز 29 ساله جوونه؟ شروع فصل میشه 30 سالش. بعد کلی پول بدیم سر بازیکن 29 ساله خود تو وسط این فروم آنیلی رو دار میزنی

بعد هالند ژانویه 2020 اومده دورت. نیم فصله که نمی فروشنش. وگرنه الان صف خرید بسته بود دم در باشگاهش! دورت تا 2 سال بازی نکنه براشون نمی فروشتش

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال
سوارز مهاجم به شدت باهوشیه؛ از نظر فضاسازی و درگیر کردن مدافعان یکی از بهترین نوک های قرن اخیره : جاگیری هاش هم خوبه
ولی خب با بالا رفتن سن ضعفاش انگار از نقطه قوتاش پیشی گرفتن : اولین نکته عدم شرکت سوارز تو کارهای دفاعی هست : با وجود دیبالا و کریس که اونا هم کمک زیادی به فاز تدافعی نمی‌کنند : بودن سوارز به شدت مشکل زاست ؛ و یووه رو...
دومین نکته اینه که یووع بازیکن های خلاق و پا به توپ چه در هافبک و چه در حمله میخواد .سوارز اوایل تا دو فصل اولش تو بارسا : از نظر پا به توپی به عنوان یک مهاجم نوک قابل قبول و حتی خوب بود ولی به مرور افت کرد و الان شاید از هر ۱۰ تا یک به یکی که قرار میگیره شاید فقط یکی رو بتونه رد کنه : مطمئنا یووه ای که فول بک های و هافبک های خلاق و پا به توپی نداره : مهاجماش باید مثل ماست دریبل بزنند و خلاق باشند : چیزی که با بودن سوارز و رونالدو‌ من بعید می‌دونم
سومین نکته : سوارز این اواخر تو سی ال مخصوصا تو بازی های خارج از خونه به شدت **** بود ؛ یعنی فکر کنم از ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ تا بازی با بایرن نتوانسته بود جایی به غیر از نیکومپ گل بزنه به تیم حریف و این یعنی فاجعه برای بازیکنی هم سطح سوارز
.‌‌‌.....‌‌‌‌‌‌........
در کل سوارز اگه وزن کم کنه : میشه به عنوان یک خرید خوب بهش نگاه کرد ؛ مخصوصا تو لیگ ..سری ا هم بهترین جا برای سوارزه ؛ چون لیگ کندیه و بهترین لیگ پنج لیگ برای بازیکن های پا به سن گذاشته هست ..

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3427 ارسال
سوارز افتاده رو دور مصدومیت . این اواخر تو بارسا خیلی وقتا مصدوم بود . هیچ تضمینی نیست تو سری آ که به مراتب لیگ پرفشار تریه مصدوم نشه
اصلا بعید نیست 2 سال مجبور شیم فقط پول دوا درمونش رو بدیم !!!
با این حقوق اصلا منطقی نیست اگه پایین تر باشه حقوقش بازم یه چیزی

ویرایش شده توسط saeed-nedved 02 September 2020 - 02:54 PM.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- حقیقتا هنوز به نتیجه نرسیدم که با جذب سوارز موافقم یا مخالف، ولی با توجه به اینکه این اواخر مصدوم بوده و افت کرده و البته سن نسبتا بالایی هم داره چندان موافقش نیستم

به همین خاطر با توجه به سابقه درخشانی که در زدن تاپیک بازیکن ها دارم تاپیک سوارز رو هم زدم :nish:

اما کلا اروگوئه ای ها توی یووه بد نبودند،

ایشالله که هر چی خیره ...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

@AliReZaZa

علیرضا  ، لوکا یوویچ چطوره ؟ ...

22 سالش هست ...اگر یک مقدار بتونیم درست مذاکره کنیم و ترغیبش کنیم میشه با قرارداد قرضی و حق خرید در فصل بعد بیاریمش یووه .

قیمتش تقریبا 30 تا هست ...اگر جواب داد ارزش داره که براش هزینه کنیم .

فکر نمی کنم حقوق بالاتری از سوارز و ژکو هم داشته باشه .

• eⁿzº, Aminvo, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

از هیگواین در ظاهر بهتره ولی خوب سنش بیشتره، نصف فصل قبل رو مصدوم بوده و اصلا معلوم نیست تو سری آ جواب بده یا نه و اگه پیرلو بخواد دو مهاجم و با دیبالا / رونالدو بازی کنه واکنشش به نیمکت نشینی چیه.

دیگه برای خلاص شدن از سن و حقوق هیگواین که نباید یه بازیکن مسن تر با حقوق بالا رو بیاریم که. 

• saeed-nedved, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

اگه قرار به خرید مهاجم جوان بود مارکوس تورام بهترین گزینه برای یوونتوس بود 23 سالشه توی این فصل نیمه تموم فرانسه هم 14 گل و 9 پاس گل داشته قدش هم 192 روی سانتر ها هم خوبه اما رویکرد فعلی یه بازیکن با تجربه برای کوتاه مدته هنوز فابریزو رومانو داره میگه با وجود نزدیک بودن سوارز، ژکو گزینه اول یووه است

احتمال توافق یوونتوس و رایولا سر هالند برای فصل بعد هست، فصل بعد با استفاده از بند فسخ میشه اوردش، چون یوونتوس قبل از معروف شدنش هم زیر نظر داشتش میتونه دلیلی برای چنین گزینه هایی با هزینه کم و زود بازده باشه.

سوارز از نظر بدنی رو فرم بیاد راحت دو سال رو جوابه.

• حامد, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی