پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

انتقاد اِکسور نشینان از آندره‌ آنیلی شایسته نیست؛ نتایج و دستاوردهای او در یوونتوس استثنایی بوده است.

نمی‌توان نادیده انگاشت که او دوره‌ای تاریخ‌ساز و بسیار موفق را با یوونتوس پشت سر گذاشته است.

من نمی‌توانم آنچه در ذهن مالکان باشگاه یوونتوس می‌گذرد را تحلیل کنم شاید پای مخاطرات و حقایق اقتصادی در میان باشد.

ما با رئیسی مواجهه هستیم که خودش مالک نیست و می‌بایست پاسخگوی بسیاری از افراد دیگر باشد.

با این حال اگر قرار باشد شخصی فراتر از نتایج به دست آمده ایستاده باشد؛ او آنیلی است؛

چه به عنوان عنصری کلیدی و اثرگذار در افتخار آفرینی‌های یک دهه گذشته و چه در قامت عاملی تأثیرگذارِ در نتایج این فصل.

• saeed-nedved, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

به نظرم اگه امسال اینتر قهرمان بشه جوزپه ماروتا کاملا حق داره خودش رو صاحب ۱۰ قهرمانی پیاپی در ایتالیا بدونه!

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
فصل پیش چی ؟
دوم شد که
  • El rey leon, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

فصل پیش چی ؟
دوم شد که

اتفاقا منظورم از این حرف همین بود که باید برای قهرمانی فصل قبلمون هم برای ماروتا اعتبار قائل بشیم.

فصل پیش تیمی قهرمان شده بود که تا حد زیادی ساخته ی ماروتا بود! این طوری نیست که بگیم ماروتا رفت و تموم اثراتش از یووه رو با خودش برد که...

بالاخره طرف 9 سال توی باشگاه کار کرده و قطعا تاثیراتش تا مدتی می مونه...

دقیقا می خواستم همین رو بگم که دقیقا از وقتی ماروتا از تیم ما رفت همه چیز سیر نزولی گرفت و از طرف دیگه اینتر که تا چند سال پیش تیم مریضی بود داره روز به روز بهتر میشه.

بدون ماروتا ما توی اروپا با آلگری و ساری و پیرلو جلوی تیمای درجه ۲ یا حتی ۳ حذف شدیم ولی تاقبل از رفتن ماروتا با قوی ترین ها سرشاخ می شدیم!

نمی دونم دقیقا اختیارات پست ماروتا در چه حد بود و ممنون می شم اگر کسی چیزی می دونه توضیح بده...

من دارم این فرضیه رو مطرح می کنم که اینکه ساری می گه این تیم قابل تمرین دادن نیست و الان شایعه شده رختکن داره از دست مربی در می ره به شیوه ی مدیریت مدیر ورزشی تیم مربوطه و احتمالا ماروتا تصمیماتی می گرفته و احیانا قوانینی اتخاذ کرده بوده که تیم اونطور منظم بود و توی زمین همه یکدل و یکدست برای تیم بازی می کردن...

می گم بازم! نمی دونم وظایف مدیر ورزشی یوونتوس تا چه حد روی بازیکن ها و عملکردشون طی فصل تصمیم گذاره! صرفا حدس می زنم ممکنه چنین چیزی در کار بوده باشه...

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

من مشککلی با کادر مدیریتی یووه نمیبینم ....یووه بد شانس بوده و کرونا باعث شده نتونه بازیکن بخره ...اام ماروتا رو نباید میدادیم

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
ایکاردی ک نیمکت پاریس رو اب و جارو میکنه ٫ میخوان با ۴۰ یا ۵۰ میل با دیبی یاحتی کریس جا ب جا کنن
خرفت تر از مدیرای یوونتوس فک نکنم جایی پیداشه
ناموسا هر چی داشتن صدقه سری ماروتا بود(با همه بدیایی ک داشت )
اینا تو همین ۳ سال کل باشگاه رو در حد ی تیم متوسط پایین اوردن
  • mory, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

واقعا زمان پپه ماروتا این پسربچه 13 ساله رو جریمه می کردن؟؟

خریدن این فاز منفی تبلیغاتی و فشار رسانه ای دقیقا یعنی چی؟؟ ندود و پارتیچی دارن چیکار می کنن؟

اصن این دو تا شوت. مدیرای رسانه ای باشگاه چه غلطی دارن می کنن؟!

اینا هم شوت؟! اوکی. آندرا آنیلی چرا آبروش به حراج گذاشته؟ 

بعد برخورد مثه سگ رونالدو با اون پسره بدون جریمه بمونه؟!

یعنی مدیریت یه موضوع به این سادگی انقدر سخت می کنه؟

به قطعیت فابیو حداقل باید اخراج بشه یه مدیر با تجربه بشه مدیر کل. این راه و روش کار آندرا رو به استعفا می کشونه !

حتی رسانه رو مدیریت نمی کنن این خبر پخش نشه ! یا سریع بگن دروغه. بابا شماها خیلی شوتین به خدا! 

تبریک می گم دو تا مدیر درجه چهار، فابیو پارتیچی و پاول ندود که می تونن از یه مسئله ساده بحران بسازن! 

این دو تا باید برن از لیورنو شروع کنن بیان بالا ! واقعا خبره آبرو ریزی بود. امیدوارم حداقل فردا سریع پسره رو ببرن چهارتا عکس با رونالدو بگیرن این آبرو ریزی جمع بشه

امیدوارم اینتر بمب بخوره امسال قهرمان نشه. جنگ جهانی بشه. چون تو تاریخ می نویسن ماروتا بعد قهرمانی های متوالی نوار قهرمانی های تیمی که خودش ساخته بود رو پاره کرد. وهر کی پستای این تایپیک بخونه با این همه انتقاد متعجب می شه. 

• mory, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

آنیلی دید سهمیه لیگ قهرمانان در خطره، کلا زد  لیگ قهرمانان رو منسوخ کرد.  :nish:

شایدم چون میدونست سال دیگه لیگ قهرمانانی در کار نیست، خیلی نگران سهمیه نبود و پیرلو رو آورد  :CerealSpitting:

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

شاید به قول سینا قضیه از همین قرار باشه ...

وگرنه مدیران باشگاه بعید بود دست به تغییر مربی با این حجم از نتایج مایوس کننده نزنند .

به نظرم بعد از شکست در بازی رفت در برابر پورتو یا حتی بعد از بازی برگشت با همین تیم بهترین زمان برای تغییر در کادر فنی بود ...

اینکه نام قدرتمندی در بازار نیست رو می پذیرم ولی طبیعتا مدیران باشگاه ها  برای ایجاد یک شوک مثبت در تیمشون وقتی تمام اهداف رو در خطر می بینند دست به تغییراتی می زنند که ریسک هم داره .

• saeed-nedved, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

چی شد یهو؟!!! :22:

شب خوابیدیم صبح بیدار شدیم دیدیم کلا چمپیونزلیگ رفته رو هوا که :1:

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
یعنی انیلی پرز بیشتر از هشتاد میلیون ایرانی khaیه دارن رسما انقلاب بزرگی رو تو دنیا استارت زدن
اصلا دنیا مات مبهوت مونده
حقا انیلی باهوش تر ا این حرفاس و همه چیز رو برا این چند سال پیش بینی کرده بود
  • Orphée, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
هر نقشه ای که آندره آ آنیلی دستی توش داشته باشه احمقانه و نابخردانه و محکوم به شکسته :1:

کل اگر طبیب بودی ...
  • mory, Pinturicchio, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

والا اسم جام مگه مهمه ؟

ما در هر جام بین المللی قراره ببازیم :fp: 

پس اسم جام مهم نیست ، مهم اینه که بالاخره میبازیم

بقول ارسطو میریم فینال

یه بهانه یه مشکل روحی روانی پیدا میکنیم و میبازیم و دوم میشیم

البته دیگه دوم هم نمیشیم :fp: 

در هر صورت یه بهانه روحی روانی پیدا میکنیم و حذف میشیم

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
الکساندر چفرین، رییس یوفا که از آندره آ آنیلی بسیار عصبانی است، در کنفرانس خبری خود در خصوص رییس یوونتوس گفت:

هرگز کسی را مثل آنیلی ندیده ام که بارها و بارها دروغ بگوید و روی دروغش تاکید کند. عصر شنبه با آنیلی صحبت کردم اما او گفت همه حرف ها درباره تشکیل سوپرلیگ اروپا دروغ است. شخصیت آنیلی جعلی است و از او ناامید شده ام.
الکساندر چفرین و آندره آ آنیلی رابطه بسیار خوبی داشتند و چفرین، پدرخوانده دختر آنیلی است!

چ جو وحشتناکی شده
اینقدر ک جو علیه انیلی شده ب ضرر پرز تموم نشده
خدا رحم کنه
هیچ حس خوبی ب این قضیه ندارم
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دلیلی که آنیلی در سیبل اتهاماته اینه که آنیلی رپیس اتحادیه فوتبال اروپاست . شغل رپیس اینه که از منافع تمام تیم های اتحادیه اروپا حمایت کنه .
ولی آنیلی عزیز منافع شخصی و تیم خودش رو اول در نظر گرفته و عملا بقیه تیم ها رو قربانی کرده .

اصلا کاری به درست و غلط بودنشم ندارم :1: :1: . صرفا واقعیت رو دارم میگم :1:

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

دلیلی که آنیلی در سیبل اتهاماته اینه که آنیلی رپیس اتحادیه فوتبال اروپاست . شغل رپیس اینه که از منافع تمام تیم های اتحادیه اروپا حمایت کنه .
ولی آنیلی عزیز منافع شخصی و تیم خودش رو اول در نظر گرفته و عملا بقیه تیم ها رو قربانی کرده .

ب نظرم همچین چیزایی ک جامعیت ندارن خیلی هم دوام ندارن
شاید تو کوتاه مدت جذاب باشه ولی بعیده تو ۲۰ سال ک ب صورت تکراری همش مسابقه ۱۰ تا تیمو بخوای نگاه کنی جذاب بمونه
گیریم از سری آ هم اخراج شیم
واقعا چ جذابیتی دارن این بازیا؟؟ ۱۲ تیم اصلا میخواد منتخب جهان باشه

من عاشق تیمای کوچیکم ک شگفتی ساز میشن
در کل من خودم ب شخصه علاقه ای ندارم
کاری ب درامد و این چیزا ندارم ولی مطمئنم کیفیت فوتبال رو ب افول میره
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
واقعا به خاطر پول تمام گستردگی و جهان شمولی فوتبال فدا میشه ...
  • Orphée, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

همین سیستم الان توی  آمریکا داره اعمال میشه . یه فضای بسته که هیچ تیمی بهش اضافه نمیشه .
مثلا توی ان بی 30 تا تیم هستند که که همیشه با هم رقابت میکنند .
مدل اقتصادی تست شده و جواب هم داده . از لحاظ کیفیت هم شاید تاثیر چندانی نذاره ( به نظر من افتضاحی که پی اس جی و سیتی به شاکله فوتبال زدند فاجعه بار تر از صد تا سوپر لیگه‌.)

مدل اروپاییش به نظر جالب میاد .15 تیم ثابت ، پنج تیم مهمان هم هر فصل اضافه میشند . عملا به جایی که توی چمپیونز لیگ از مرحله یک شونزده ام بازی ها جذاب بشند از اون اول تمام بازی ها پر هیجان و جالبه .
هنوز اطلاعات خیلی ناقصه ولی اگه از یه تایمی به بعد تیم ها توانایی سقوط هم داشته باشند و تیم هایی با کیفیت بهتر جایگزین بشند از مدل فعلی چمپونز لیگ خیلی جذاب تر میشه .

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
ی چیزی رو هم فراموش نکنید
فوتبال و بسکتبال دو تا ماهیت کاملاااا متفاوت دارند
همه هی میگنnba اینجوریه و اینجوریه

اصلا بسکتبال ی چیز کاملا مجزا هستش
امریکا خودش مهد این ورزشه
خیلیا میگن اعتبار nba شاید حتی از المپیک هم بیشتر باشه

اون خیلی متفاوته
شما فرض کن سری آ نباشیم
سی ال هم در کار نیست
ب طبع کوپایی هم در کار نیست
سوپر جام هیچی
واقعا کی حوصله داره همش سوپر لیگ ببینه ؟؟
عین این میمونه کل ی ماه رو بشینی فقط کوبیده و جوجه بخوری
حالا گیریم پرسی ۱ میلیون باشه ولی ایا بازم جذابه ؟؟

نمیدونم ما ک تصمیم گیرنده نیستیم ولی مسلما۱۰یا ۱۵درصد وجه ورزشی اینجا براشون ملاکه و بقیش میخوان حسابی تامیتونن بخورن
  • Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

اگه اشتباه نکنم اون مجمعی که آنیلی رئیسش هست متشکل از تعداد محدودی باشگاه باشه

یعنی همین تیم های معروفی که الان دارن از سوپرلیگ خارج می شن

در این صورت کار آنیلی توجیه پذیره...

• mory, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی