پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

آنیلی خیلی باهوشه اما تو این ده سال نتونست برای تیمش خیلی خرج کنه ب خاطر اینکه سود مالی برای خودش خیلی مهم تره و با اومدن سوپر لیگ قطعا یه جوری همه باش کنار میان و فرصت عالیه برای یووه ک بتونه محکم با تیم های قوی بازی کنه اینطوری مدیرانمجبور ب تقویت خودشئن میشن چون میدونن ک فقط با کروتونه بازی ندارن ....

اما برای یووه داشتن مربی خیلی مهم تره ....زیدان و الگری و تن هاخ گزینه های عالی هستند تن هاخ واقعا خوبه 

• mory, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

اگه اشتباه نکنم اون مجمعی که آنیلی رئیسش هست متشکل از تعداد محدودی باشگاه باشه

یعنی همین تیم های معروفی که الان دارن از سوپرلیگ خارج می شن

در این صورت کار آنیلی توجیه پذیره...

حدود ۲۰۰ تیم از اتحادیه اروپاست

این لینک اتحادیه است .
https://en.wikipedia...lub_Association

جالب اینجاست که تقریبا هیچ کدوم از تیم هایی که رفتن سوپر لیگ اروپا توی این لیست حضور ندارند

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

آنیلی سه سال پیش شد رئیس ECA ـی که حالا باید از حقوق باشگاه های کوچیک مقابل موسسین سوپرلیگ دفاع کنه! حتی تو خود یوفا که حالا دیگه عددی نیست هم کُرسی داره... نفوذ در تأسیسات هسته ای کیلویی چند؟

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

یه چیزی که سالهای عجیب زندگی بهم یاد داده

سعی کنیم همه چی رو سیاه مطلق یا سفید مطلق نبینیم

توی قضاوتهامون و زندگی شخصی خیلی کمک میکنه

من میگم سعی کنیم . یعنی خودم هنوز نتونستم کامل بشم و نواقص زیادی دارم

اما سیاه و سفید دیدن مسئال کمکمون میکنه بهتر قضاوت کنیم

مثلا در باره داستان بونوچی . انیلی . و...

باید سیاهیهای شخصیت بونوچی و سفیدی هاش رو همزمان دید 

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

اگر اخبار درست باشه پایان آندرا و احتمالا اومدن یه غیر آنیلی دیگه ! باید دید چه خواهد. 

آندرا هم خسته شده بود مشخصه. مسخرست 9 سال قهرمان بشی بعد سال دهم باید -90 میلیون بالانس مالی ایجاد کنی. تمام

البته اگه هر اتفاقی هم بیافته به نظرم آندرا باید استعفا بده چون با شفرین سر شاخ شده

• mory, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
ولی من بازم اعتقاد دارم فعلا شایعه هستن اینا
دیشب پرز مصاحبه داشت و امروز انیلی استعفا بده

خیلی بعیده
  • Orphée, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
یوونتوس رسما استعفای آنیلی را تکذیب کرد.

ولی همه چی ضد یووه شده امیدوارم عاقبت این قضایا بیچارمون نکنه
  • mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

i#OperationESL

EzVtk1BVIAQlNaw.jpg

شکست خوردن یک ایده به معنای غلط بودن اون ایده نیست! مگه افسران و ژنرالهای آلمانی کمی پیش از پایان جنگ جهانی دوم و طی عملیات والکوره که درش قرار بود هیتلر رو ترور کنن شکست نخوردن؟

اگه موفق میشدن ، شاید اون قراردادهای متارکۀ تحقیرآمیز با آلمان پسانازیسم منعقد نمیشد و اگه شکست میخوردن هم نه تنها ازشون در تاریخ به نیکی یاد میشد ، بلکه خیالشون راحت بود که برای آلمان چیزی کم نذاشتن...

دید من به عملیات سوپرلیگ و آنیلی هم همینه! در درجۀ اول منافع و خیر یوونتوس براش مطرح بود...

• Pinturicchio, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
اولینا کریستیلین

ساعت هاست از آندرا چیزی نشنیده‌ام. من عاشق آندرآ هستم ، از بدو تولدش او را میشناسم اما از نظر من تصمیم اشتباهی گرفتند. از دید یوفا ، فیفا و ECA هم کار آنها اشتباه بود.

نظر من کم اهمیت خواهد بود اما دوستی همچنان باقی میماند و کارها باید طبق روال انجام شود. جریمه کردن در حد و اختیارات من نیست اما اگر کسی خارج از مجموعه فوتبال باعث رخ دادن اتفاقی شود ، از عواقبش نیز باخبر است. عواقب قانونی وجود دارد که بسیار سخت و تند خواهند بود!
  • El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

رسانه ها بدون این که حتی اهمیتی به ماهیت حرف آنیلی بدند دارند با تیتر های زرد خرابش میکنند .
«نسل جوان مسابقات بزرگ را دوست دارد و دیگر مانند نسل سابق نیست. بگذارید یک آمار را اعلام کنم. یک سوم هواداران فوتبال در جهان دست کم هوادار دو باشگاه هستند و می توان گفت که هر دو باشگاه مورد علاقه آنها در سوپر لیگ حاضر است. 10 درصد هواداران در اصل هوادار یک بازیکن بزرگ هستند و نه باشگاه. دو سوم مردم در حال حاضر فوتبال را تنها به خاطر چیزی به اسم "فومو" (ترس عقب ماندن از دیگران) دنبال می کنند. 45 درصد جوانان 15 تا 24 سال هیچ علاقه ای به فوتبال ندارند و علاقه شان به چیز دیگری است و این موضوع ناراحت کننده با شیوع کرونا بیشتر هم شده است. باید رقابتی داشته باشیم که بتواند با بازی های دیجیتال برابری کند. در حال حاضر علاقه جوانان به چیزهایی مثل کال آف دیوتی و فورت نایت است.»

بلایی که سر بیس بال و بوکس اومد نباید سر فوتبال بیاد ، ولی کو گوش شنوا !!!

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@El rey leon

من اصلا با کلامش حال نکردم خیلی هم مضحک بود ب نظرم این دلایل
شما وقتی میخوای کل یوفا رو کنار بزنی نباید دلیلت این باشه چون بچه ها الان کال اف دیوتی و فورتنایت میزنن پس باید سوپر لیگ بزنیم
یا اینکه پرز میگه چون با هری کین حال میکنم تاتنهام رو اوردم
اصلا حضور تاتنهام و ارسنال و اینتر و ....توهین ب فوتباله
باشگاه هایی ک توی ۱۰ سال اخیر سرجمع ۳ تا جام هم نگرفتن
این کار ی برنامه ریزی ب شدت دقیق میخواد و مهمتر از اون اینکه هوادارای فوتبال باید بخوان.تا زمانی ک هوادارا نخوان هیچکاری نمیتونن
الانم گول نزنیم خودمون رو فقط خودشون رو خراب کردن
بیشتر از همه هم انیلی خودشو نابود کرد
پست یوفا رو دو دستی تقدیم کرد٫ ی کینه ی شدید هم کل یوفا ازش داره
دودش هم مطمئنااا تو چشم یووه میره

انیلی بدقماری کرد بدجور هم کله پا شد
  • El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@El rey leon

من اصلا با کلامش حال نکردم خیلی هم مضحک بود ب نظرم این دلایل
شما وقتی میخوای کل یوفا رو کنار بزنی نباید دلیلت این باشه چون بچه ها الان کال اف دیوتی و فورتنایت میزنن پس باید سوپر لیگ بزنیم

با کل حرفاتون موافقم بجز این جمله .
آنیلی نمیگه چون بچه ها کال آف دیوتی میزنند ما باید سوپر لیگ بزنیم.
آنیلی با آمار داره میگه : نسل هوادار ها تغییر کرده ، جامعه هم تغییر کرده . تعداد کسایی که  میشنند بازی سیتی نوریچ رو میبینند هر روز داره کمتر میشه !
شما خودتون یه نگاه به پلتفورم های اجتماعی مثل تیک تاک ، اینستاگرام و حتی یوتیوب بندازید . تمام شرکت ها دارند میرند سمت محتوای کوتاه زیر یک دقیقه ای . چه بخوایم چه نخوایم اتفاقی که داره میفته اینه که این نسل چیزی رو که میخواد باید تو کوتاه ترین لحظه بهش برسه و صبرش خیلی خیلی پایینه ، به اصطلاح انگلیسی attention span مون خیلی پایینه .
آنیلی روی هوا هم این حرفا رو نزده و داده آماری پشت حرفاشه ولی دقیقا به خاطر دلایل بالا کمتر کسی میاد کل متن رو بخونه و هممون با یه تیتر نتیجه گیریمون رو انجام میدیم .

حالا دو راه هست برای حل این مشکل .۱- تغییر در کلیت ساختار ۲- فراموشی قضیه و توکل و دعا برای حل شدن خود به خود قضیه .
مورد دوم توی خون ما ایرانی ها ریشه داره و نتیجشم دیدیم .

پن : من نمیخوام بگم من خودم پیامبرم . شاید نود درصد مواردی هم که بالا گفتم خودمم انجام بدم و برای همین سعی کردم از ضمایر اول شخص استفاده کنم .

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@El rey leon

مرسی بابت پاسخ قشنگت دوست عزیزم
بچه های الان حتی تو کشور خودمون هم در نظر بگیریم دیگه اونقدر علاقه ای ب فوتبال ندارن
دلیلش بی کیفیت بودن فوتبال نیست ٫ الان اینقدر امکانات و مخصوصا اینترنت و دنیای مجازی زیاد شده ک میل و رغبتی ب فوتبال ندارن

ببینید اگه نسل هوادارا تغییر کرده خب چ فرقی داره براشون ک مثلا بازی اینتر و تاتنهام توی سوپر لیگ رو ببینین یا بازی نوریچ وسیتی ؟؟
مطمئن باشید این هم راه چاره کار نیست
همین الان تیمایی ک توی سوپر لیگ هم هستن واقعا سطح بالایی ندارن
حقیقتا شاید دوستان ناراحت شن ولی حتی تیم خودمون هم الان و تو این برهه تیم سطح بالایی نیست
فقط میخواستن جیب خودشون رو پر کنن ولی بلد نبودن
پرز فکر کرده خیلی قدرت داره دیدی ک ۴۸ساعت هم طول نکشید
فکر نمیکردن ک پشت یوفا و فیفا اینقدر گرم باشه

در‌کل این پروژه ها کل ماهیت فوتبال رو زیر سوال میبره و تغییر میده
طبیعیه ک خیلیا مخالفن
پرز و انیلی عبن اب خوردن گفتن تیمای کوچیک ب ما هیچ ربطی نداره ما دنبال پول خودمونیم
ب نظرت تو این شرایط کسی ب ماهیت حرفای انیلی توجهی میکنی ؟؟؟
  • El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@El rey leon

مرسی بابت پاسخ قشنگت دوست عزیزم
بچه های الان حتی تو کشور خودمون هم در نظر بگیریم دیگه اونقدر علاقه ای ب فوتبال ندارن
دلیلش بی کیفیت بودن فوتبال نیست ٫ الان اینقدر امکانات و مخصوصا اینترنت و دنیای مجازی زیاد شده ک میل و رغبتی ب فوتبال ندارن

دقیقا مسئله همینه . از یک طرف میشه گفت ولش کن، کاریش نمیشه کرد ! از طرف دیگه هم میشه دنبال راه حل بود . راه حل اینه که به هر شیوه ای جذابیت ایجاد کنی .
یوفا اینو نمیپذیره و نخواهد پذیرفت . یوفا و فیفا هم دقیقا دنبال افزایش حق پخش تلویزیونی اند ولی نه با افزایش کیفیت بلکه با افزایش کمیت .
کاری که سوپر لیگ قصد انجامش رو داشت افزایش کیفیت بود .

@El rey leon

ببینید اگه نسل هوادارا تغییر کرده خب چ فرقی داره براشون ک مثلا بازی اینتر و تاتنهام توی سوپر لیگ رو ببینین یا بازی نوریچ وسیتی ؟؟
مطمئن باشید این هم راه چاره کار نیست
همین الان تیمایی ک توی سوپر لیگ هم هستن واقعا سطح بالایی ندارن
حقیقتا شاید دوستان ناراحت شن ولی حتی تیم خودمون هم الان و تو این برهه تیم سطح بالایی نیست

بذارید یه سوال ازتون بپرسم . چند دفعه پیش میاد که خود شما بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان رو نگاه کنید ؟؟ بجز تیم مورد علاقتون آیا مثلا بازی های رئال گالاتسرای رو نگاه میکنید ؟؟
یه سوال دیگه، چرا اکثر هوادار های فوتبال الکلاسیکو رو تماشا میکردند ؟؟ دلیلیش غیر اینه که تنش بین دو تا تیم در حدی بود که بازی رو جذاب میکرد ؟؟ چند درصد از هوادارا به خاطر مسی و رونالدو بازی رو میدیدند و چند درصد به خاطر روح پاک و کیفیت فوتبال ؟؟
چرا هنوز داربی میلان مورد بحث قرار میگیره و بعضا هم نگاهش میکنند ؟ آیا این دو تا تیم کیفیت سابق رو دارند ؟؟

الان توی دورانی هستیم که شایعات و حاشیات و احساسات به کیفیت میچربه .

نمیدونم چقدر دنیای یو اف سی رو دنبال میکنید ، جان جونز که یکی از بهترین  فایتر های تاریخ  mma ئه برای هر فایت ۵۰۰۰۰۰ هزار دلار پول میگیره ، بن اسکرین که یک جوک در دنیای یو اف سیه در مباره با جیک پاول (این بچه هایی که تیک تاک درست میکنند ) یک میلیون دلار پول دریافت کرد و تماشاگر های این مسابقه دوبرابر بهترین مسابقه یو اف سی بودند .

حالا یه لیگی هست که تمام تیم های پر حاشیه و پر هوادار( منهی تاتنهام توش هستند) و هر روز یک حاشیه و شایعه درش هست ، درکناش بهترین تیم های دنیا هم هستند و انتظار کیفیت بالاتری از بازی ها میره . 

به عنوان یه هوادار یوونتوس هم میتونم از بازی های تیمم تو سری آ لذت ببرم هم میتونم هر هفته یک بازی پر هیجان و پر حاشیه از تیمم ببینم .

میشه هوادار جدید جذب کرد ولی باید دنبال راه جدید بود . یوفا دنبال اینه که همون راه قدیمی رو دوباره رنگ کنه و جای نو به مردم قالب کنه .
مدل ان بی ای موفق بوده در جذب هوادار ، دیگه لازم نیست چرخ رو دوباره اختراع کنیم فقط یکم باید تیونینگش کنیم که با شرایط اروپا سازگار تر باشه .

در‌کل این پروژه ها کل ماهیت فوتبال رو زیر سوال میبره و تغییر میده
طبیعیه ک خیلیا مخالفن
پرز و انیلی عبن اب خوردن گفتن تیمای کوچیک ب ما هیچ ربطی نداره ما دنبال پول خودمونیم
ب نظرت تو این شرایط کسی ب ماهیت حرفای انیلی توجهی میکنی ؟؟؟

اصلا اجازه دفاع و صحبت داده نشد . وقتی به همین سرعت و به شیوه دیکتاتوری کل ماهیت قضیه رو کوبیدند و با چها تا بنر جلوی در ورزشگاه ها گفتند تمام هوادار ها مخالف اند بدونید یه جای کار می لنگه و یه اتفاقی پشت پرده افتاده .
هیچ احدی و هیچ مدیری به فکر هوادار نیست . حتی مدیر تیم های کوچک هم دنبال جیب خودشونند .
مدیر فیورنتینا که تمام بازیکناشو سوبله میفروشه نگران روح پاک فوتباله ؟؟ یا دلورنتینس که هر روز یه جور مصاحبه میکنه که یوونتوس رو از لیگ بندازید بیرون نگران ماهیت فوتباله ؟؟

من میگم حتی اگه مدیرا نگران جیب خودشون هم باشند ایرادی نداره چون ذات واقعی فوتبال و انسان همینه به شرط این که موجب بهبود کیفیت ورزش مورد علاقه من بشه .

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@El rey leon

ببین من ک قصدم دفاع از‌ یوفا نیست
اونا ک دیگه کثیف کاریشون بماند
از پلاتینی گرفته تا بلاتر و اون رشوه هایی ک قطر ب خاطر جام جهانی ۲۰۲۲ گرفتن
ولی این سوپرلیگ دوست من فقط و فقط پول بودش همین
طبیعی هم بود همه مخالفت کنن
من میگم اینا اصلا بعد ورزشی رو کاری نداشتن
من با نظرتون مخالفم ک میگید احساسات میچربه ب کیفیت
چلسی چقدر خرج کرد ؟ پاریس چی ؟ بارسا چطور ؟؟ بعد از نیمار چقدر خرج کرد ؟ یا حتی خود همین رئال
ب هر حال کیفیت بالا منجر درامد زایی میشه
ما انتظار‌ داریم با بازیکن مفتی خریدن درامد زایی کنیم؟
بازم میگم به خدا اصلا قیاس بسکتبال nba و فوتبال ی چیزه کاااملا محاله
اونجا ایزوله هستش و در ضمن اینم در نظر‌بگیرید مخاطب های بسکتبال چ میزانن و از همه مهمتر کیفیت بسکتبال nba شاید حتی از المپیک هم بالاتر باشه و ما تقریبا هیچ کشوری‌رو نداریم ک ب لحاظ کیفی حتی نزدیک ب سایه لیگ nba شه

ولی فوتبال داستانش متفاوته کاااملا
ما راحت ۱۰ تا کشور چ بسا بیشتر داریم ک کااملا در این رشته ادعا دارن
طرفدارها و گستره طیفی فوتبال اصلاااا قابل مقایسه با بسکتبال نیست
بسکتبال حل میشه تو این قضیه اصلا.بنابراین شما ( منظورم مدیرای فوتبالی هستش) نمیتونی اینو ب انحصار خودت دربیاری .مگه میشه؟ واقعا غیر منطقی هستش
بزرگ تا کوچیک گرفته با این قضیه مخالفن .خود فوتبالیست ها ک پول بیشتری گیرشون میاد هم حال نکردن با این داستان.چون انصافا هیچ ایده جذابی نیست
واقعا هم نیست .فوتبال رو میخواین توانحصار ۱۲ تا تیم ببینید؟؟ بقیه کجا میرن پس ؟؟
هر سال هم اینا ثابت هستشون ٫ حتی فکر کردن ب این قضیه هم خسته کننده هستش چ برسه دیدن هر سالش

اره از بعد مالی واسه ماها خیلی خوب میشه مطمئنا و یوفا هم باید باباشگاه های بزرگ کنار بیاد و تیم ها نباید اجازه بدن حقشون خورده شه
ولی ی چیزی رو هم قبول داشته باشیم مدیریت ما هم توی ۴ یا ۵ سال اخیر گند زده
انتخاب های بیجا و غیر حرفه ای انیلی و پاراتیچی و بقیه باعث شد اون مسیر پیشرفت متوقف شه.

و اره واقعا میشینم و بازیای سی ال رو میبینم .۹۰درصد بازیا رو ب راحتی میبینم بازی خیلی تیما الان از بازیای تاتنهام و ارسنال و اینتر و اتلتیکو جذاب تره ٫ اینو مطمئن باشید
  • El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@El rey leon

من با نظرتون مخالفم ک میگید احساسات میچربه ب کیفیت
چلسی چقدر خرج کرد ؟ پاریس چی ؟ بارسا چطور ؟؟ بعد از نیمار چقدر خرج کرد ؟ یا حتی خود همین رئال
ب هر حال کیفیت بالا منجر درامد زایی میشه
ما انتظار‌ داریم با بازیکن مفتی خریدن درامد زایی کنیم؟
بازم میگم به خدا اصلا قیاس بسکتبال nba و فوتبال ی چیزه کاااملا محاله
اونجا ایزوله هستش و در ضمن اینم در نظر‌بگیرید مخاطب های بسکتبال چ میزانن و از همه مهمتر کیفیت بسکتبال nba شاید حتی از المپیک هم بالاتر باشه و ما تقریبا هیچ کشوری‌رو نداریم ک ب لحاظ کیفی حتی نزدیک ب سایه لیگ nba شه

ولی فوتبال داستانش متفاوته کاااملا
ما راحت ۱۰ تا کشور چ بسا بیشتر داریم ک کااملا در این رشته ادعا دارن
طرفدارها و گستره طیفی فوتبال اصلاااا قابل مقایسه با بسکتبال نیست
بسکتبال حل میشه تو این قضیه اصلا.بنابراین شما ( منظورم مدیرای فوتبالی هستش) نمیتونی اینو ب انحصار خودت دربیاری .مگه میشه؟ واقعا غیر منطقی هستش
بزرگ تا کوچیک گرفته با این قضیه مخالفن .خود فوتبالیست ها ک پول بیشتری گیرشون میاد هم حال نکردن با این داستان.چون انصافا هیچ ایده جذابی نیست
واقعا هم نیست .فوتبال رو میخواین توانحصار ۱۲ تا تیم ببینید؟؟ بقیه کجا میرن پس ؟؟
هر سال هم اینا ثابت هستشون ٫ حتی فکر کردن ب این قضیه هم خسته کننده هستش چ برسه دیدن هر سالش

و اره واقعا میشینم و بازیای سی ال رو میبینم .۹۰درصد بازیا رو ب راحتی میبینم بازی خیلی تیما الان از بازیای تاتنهام و ارسنال و اینتر و اتلتیکو جذاب تره ٫ اینو مطمئن باشید

مدیریت یووه رو کاملا از این بحث بیرون بذارید . اصلا بحث من سر اشتباهات مدیریت یووه نیست و در باره اون میشه یه شاهنامه نوشت اینجا .

آیا همواره ان بی ای همین کیفیت رو داشته ؟؟ان بی ای قبل مایکل جوردن به گفته خودشون یه مشت معتاد قمار باز بودند .

بحث کلی من اینه اگر قبول داشته باشید تماشاگر های فوتبال رو به افوله باید تغییر کرد. تغییر هم قرار نیست از صفر باشه و میشه مدل سازی کرد ،میشه اوروپاییزه اش کرد .
--------------------------------------------------------
اگه ده تا تیم ثابت خسته کننده است خب پس چرا سری آ و لیگ برتر و لالیگا رو نگاه کنیم از جایی که من فوتبال نگاه میکنم شاکله تمام لیگ ها ثابته !!!!
حتی لیگ قهرمانان هم شاکله تیم هاش ثابته . توی سی سال اخیر یه پورتو شگفتی ساز شده .

من میگم به جایی این که کل ایده و نظریه رو نابود کنیم بیایم برای رقابتی کردنش ایده پردازی کنیم . مثلا تعداد تیم های مهمان رو بیشتر کرد، جوری بشه که هر پنج سال تیم ها برای موندن در این لیگ ارزیابی بشند و....... .
به نظرم کلیت ایده چیز بدی نیست و میشه روی جزئیاتش کار کرد ولی وقتی به صورت دیکتاتوری همه چیز سرکوب بشه و سیاسی بشه و کار به تهدید برسه هیچوقت نمیشه بهتر شد .

پ ن درباره اون خط آخرتون، منظورم از شخص شما . شخص شمای نوعی بود :1:. خیلیا هستند که فقط از یک هشتم همه بازی ها رو میبینند . 

• Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

آنیلی همه قمارهایی رو که درش شرکت کرد باخت

قمار رونالدو . قمار اخراج الگری . قمار اخراج ساری . قمار پیرلو . قمار خرید رونالدو . قمار تغییر روش بازی . قمار سوپر لیگ

کارش درست بود ولی برای کسب نتیجه در فوتبال نباید قمار کرد

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6379 ارسال
  • LocationRasht

^^^

قُمار استخدام کنته و استخدام آلگری رو بُرد و اگه امروز دستاوردی داشتیم ، بخش مهمیش بخاطر بُردن این دو قُماره. در مورد اول اکسور تازه ۱۲۰ میلیون به یووه تزریق کرده بود و امثال فن خال و مانچینی هم در دسترس بودن. در مورد دوم هم بهترین پیشنهاد اون فرد از دسته دو انگلیس بود...

• mory, eⁿzº, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مصاحبه پاراتیچی یه جوری بود که در اصل میخواست بگه حتی اگه پیرلو سهمیه هم نگیره باز تو یووه موندنیه ولی به خاطر اون نه سال قهرمانی پیاپی خجالت کشید !!!
انشاءالله هر دو عزیز به حق همین شب های عزیز گورشونو از تیم ما گم کنند .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی