Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

یوونتوس 2-0 میلان (هفته ششم سری آ)

- - - - -

• Please log in to reply
240 replies to this topic

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts

من فک میکنم علت اینکه کونته ویدال رو بیرون نکشید این
بود که نمی خواست قدرت جنگندگی میانه زمینمونو وا بدیم.
از اونجایی که میلان آمبروسینی رو آورد تو زمین شاید عاقلانه
نبود که ما هم الکسو ببریم تو.یه نکته ای هم هست اینه که
این تیم 2 ساله هفتم میشه.دوستان به این قضیه عنایت
داشته باشن.فعلا با شرایطی که داشتیم و داریم باید قدردان
کونته باشیم. :ghelioon:

محمد جان آمبروزینی دقیقه 83 اومد توی زمین
الکس خیلی زودتر از اینا می تونست به بازی بیاد
بعد آمبروزینی کیه که به خاطرش الکس رو نباید آورد توی زمین ؟ :1:

ویدال و جنگندگی ؟ من دیشب چیزای دیگه ای دیدم

منم از عملکرد کلی کونته راضی هستم و حرفایی که زدم فقط واسه بازی دیشب بود
این چیزایی که من گفتم ربطی به هفتم شدن نداشت
ابزاری بود که دیشب وجود داشت و میشد ازشون استفاده کرد

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts
فقط یه توضیحی در مورد نظرسنجی بهترین بازیکن بدم. یجورایی حدس میزنم که همه کسانی که این 5 بازی تیم رو دیدن با من هم عقیده باشند که پیرلو حتی تو اون دو تساوی هم اگر نگیم بهترین، قطعاً جزو 3 بازیکن برتر زمین بودش. قبلاً هم گفتم که با این آمادگی پیرلو باید همیشه اون رو یه پای ثابت نظرسنجی ها بدونیم. مارکیزیو هم دو گل زد و کلاً شب خیلی خوبی داشت. از زمانی که پیرلو کنارش هستش خیلی فوتبال کلودیو شخصیت پیدا کرده و داره کم کم امیدوارکننده نشون میده. دیشب حتی اگر دقت میکرد خیلی زودتر باید گل میزد ولی من هنوز متوجه نشدم که چرا اون استپ توپ زیباش رو اونقدر عجولانه به آبیاتی تقدیم کرد! اما در مورد کیه لینی که به نظرسنجی اضافه کردم. من خودم هم دیشب از بازی ووچینیچ به وجد اومدم. ولی چیزی که باعث شد جورجو رو انتخاب کنم این بود که جورجو بعد از مدت ها در صورتی به دفاع چپ برگشت که این نقطه از زمین بعد از جدایی زامبروتا در سال 2006 یکی از نقاط ضعف تیم بوده که هر چند بازی یکبار یکی توش نسبتاً موفق عمل کرده! جورجو خیلی وقته که اون مدافع مستحکم سابق نبوده و تو دو بازیه پیاپی هم مقصر اول روی گل خورده تیم بود. ولی اون دیشب هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ کیفیت بازی همون جورجوی جسور و آماده ی سابق بود. اگر موافق نظر من نیستید حتماً یبار دیگه بازی رو ببینید. هرچند میلانی ها خیلی زهردار نبودن ولی جورجو یجورایی خیال همه رو از سمت چپ راحت کرد. شاید میخواستم یجورایی خوب بودن جورجو رو اینجوری نشون بدم! هرچند خودم بهش رای دادم ولی برای من همچنان بهترین بازیکن تیم پیرلو هستش.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
بدون شک بهترین بازیکن دیشب ووچینیچ بود هرچند بازیکنهای دیگه هم عالی بودن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts
دوستانی که از ویدال ناراضی هستند لازم به ذکر است که بر اساس نظر سنجی سایت یویواسپورت نمره او 6.6 بوده و در حالی که نمره کیلینی 6.7 نمره مارکیزیو و پیرلو 7.4 و 7.2 و ووچینیچ 7.1 بوده و باقی بازیکنان کم تر از ویدال امتیاز گرفته اند.

در سایت گل نیز ارزیابی ویدال نمره 7 گرفته و تنها پیرلو و مارکیزیو 7.5 داشته و میرکو هم هفت گرفته. باقی بازیکنان کم تر از این حد بوده اند. و اشاره کرده که حضور دینامیکی ویدال از اسباب کنترل میانه میدان تیم بوده است هر چند که شوت هایش با موفقیت های متفاوتی مواجه بوده است.

بنابراین هر دو نظر سنجی تاکید دارند که ویدال اگر چه جز بازیکنان خیلی خوب یووه نبوده اما در دسته بازیکنان خوب قرار می گیره.

هم چنین در مورد دوستانی که خوش شانس بودن یووه را برجسته کرده اند لازم به ذکر است که در طول چند بازی اخیر بارها تیم بارها بدشانسی به سراغمون اومد و اگر گل اول مارکیزیو را شانسی می دانید عرض بکنم که این خوش شانسی بدشانسی های قبلی این بازی و بازی قبلی را خنثی کرد و لازمه که ما هر دو این پدیده رو با هم در نظر بگیریم.

البته به نظر من گل اول مارکیزیو ناشی از خوش شانسی نبود بلکه حرکت سریع او به داخل محوطه جریمه و همکاری سه بازیکن با هم و تبادل چهار پاس مناسب در فضای خطرناک محوطه حریف و در زمانی بسیار کوتاه فشار زیادی به مدافع میلان وارد کرد که در نهایت تو دفع توپ به شکل صجیح عاجز ماند و گر نه می تونست توپ را به سمت دیگه ای بفرسته. یعنی گل ناشی از یک سری فعالیتهای دقیق بود که بارها قبل از آن انجام ولی به هدف نرسیده بود.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
خب تنها کسی که می تونه مخاطبت باشه منم خب اسم می آوردی دیگه :1: واسه همین باید بگم که من نگفتم ناشی از خوش شانسی بوده گفتم از روی اتفاق فقط یه جا گفتم کونته خوش شانس بود که از روی نقطه اتکاش یعنی اتفاقات بازی به گل رسید

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 posts
سلام...... منم تبریک میگم......... یووه خیلی عالی بازی کرد............ووچینیچ هم که فوق العاده بود

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
کی میگه ویدال بد بازی کرد مگر اینکه فقط شوتهایی که زده رو حساب کنیم که دور از انصافه .اگه ویدال بازی نمیکرد اینجوری تیم نمیتونست میدون داری کنه به نظرم بازی قابل قبولی داشت هر چند تو شوتهایی که زد دقت نداشت

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
من موندم شما بازی دیشب رو دیدید ؟ ویدال کجا بد بازی کرد ؟ ویدال هر کاری که خواست کرد اقدام به شوت زدن، یه جسارته که ویدال داره و ازش چپ و راست استفاده میکرد مطمئن باشید همین که شروع کرده به شوت زدن ، معلومه به اینکار علاقه داره ، قطعا تو تمرینات تمرین میکنه و میشه یکی مثل لمپارد واقعا من موندم شما این همه جنگندگی ویدال رو چرا ندیدید :| بی شک ووچینیچ بهترین بازیکن میدان بود ووچینیچ مرد بازیهای بزرگه ، همیشه مقابل تیم های بزرگ خوب بازی میکنه حیف به چیزی که استحقاقش رو داشت نرسید ( گل ) بهرحال برد رو تبریک میگم میخواستم دیشب بیام تبریک بگم ولی انقدر خوشحال بودم که نمیتونستم پست بدم دیشب یوونتوس یه بازی فوق العاده انجام داد ، یه فوتبال فوق العاده اصلا من قبول ندارم این لاشه ی میلان بود ، ببخشید آقا مانی چرا این لاشه ی میلان بود ؟ اینکه عین 5 بازی ، تیم های مقابلمون یکی دو موقعیت بیشتر نداشتند ، این از ضعف تیم مقابله یا تاکتیک های درست کونته ؟ به نظر من اینکه 90 دقیقه با لاین آپ اولیه بازی کنی ، یعنی چقدر کار مربیت درسته و به خوبی تیم مقابل رو آنالیز کرده اتفاقا من از تعویض نکردن کونته خیلی خوشم اومد ، مربیهای قبلیمون فقط میخواستن تعویض کنن ، با تعویضشون ضربه ای به تیم میزدن جبران ناپذیر کونته دید تیم ریتم داره ، داره کارشو انجام میده ، چرا باید دست به ترکیب میزد ؟ من اصلا شانس رو دخیل نمیدونم ، گلهای مارکیزیو حق یووه بود ، این سماجت مارکیزیو بود که دفع بونرا خورد به پاش به نظرم یوونتوس خیلی خوب داره پیشرفت میکنه ، مالکیت توپ باز هم 60 - 40 به سود یوونتوس بود اینها اگر اتفاقی بود ، برای یک بازی بود ، نه 5 بازی پی در پی امیدوارم بعد از بازیهای ملی همین روند رو ادامه بدیم باتشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
چون یه کامیون مصدوم داشت و نیمی از اینایی که توی زمین بودن هم تازه از مصدومیت رها شده بودن من یه چیزی بگم یه وقت کسی فکر نکنه من الآن یه پرده سیاه و تاریک جلوی چشمام رو گرفته و هیچ امیدی نمی بینم چیزی که واسه من مهمه اینه که تیم روند تیمی و نظم خودش رو داره به دست میاره درسته که کل زمان مسابقه این نظم رو حفظ نمی کنه که این نشون میده روی این تیم به خوبی کار شده و به زمان بیشتری نیاز داره قطعا ً هفته های آتی تیم بهتری خواهیم داشت که امیدوارم توی هدفش یعنی گل زدن هم به همین اندازه موفق بشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
من میخوام یه خواهش کنم و اون اینکه این نظر سنجی رو بردارین . چون واقعا انتخاب یکی از اینا هم سخته هم ظلم در حق بقیه . بازیکنایی که به چشم نیومدن ولی کاملا رو برد تاثیر داشتن . په په فوق العاده بود و متعصب و جنگنده . یاد دیلیویو افتادم . بارزالی و بونوچی اصلا نزاشتن که زلاتان و کاسانو توپ رو ببینن . ویدال هم با این که چند تا شوت بی معنی زد ولی باز هم تو کار پرسینگ تیمی موفق بود . بوفون هم با این که بیکار بود ولی همون یه توپی رو که گرفت اگه گل میخورد مسلما به مشکل میخورد تیم . لیکستینر هم چندین و چند بار سمت راست رو رفت و امد و فشار اورد . هر چند سانترهاش جالب نبود

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

چون یه کامیون مصدوم داشت و نیمی از اینایی که توی زمین بودن هم تازه از مصدومیت رها شده بودن

من یه چیزی بگم یه وقت کسی فکر نکنه من الآن یه پرده سیاه و تاریک جلوی چشمام رو گرفته و هیچ امیدی نمی بینم
چیزی که واسه من مهمه اینه که تیم روند تیمی و نظم خودش رو داره به دست میاره
درسته که کل زمان مسابقه این نظم رو حفظ نمی کنه که این نشون میده روی این تیم به خوبی کار شده و به زمان بیشتری نیاز داره
قطعا ً هفته های آتی تیم بهتری خواهیم داشت که امیدوارم توی هدفش یعنی گل زدن هم به همین اندازه موفق بشه

مصدومای میلان مهاجمن.چی کارمیتونستن بکنن این مهاجما جلو خط هافبک یووه؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts

جوگیر نیستما ولی این برد بر اساس اتفاقات بازی به دست اومد
چیزی که کونته بهش دل بسته بود
در اینکه یوونتوس یه بازی تک ضرب البته نیمه اول به نمایش گذاشت شکی نیست
بازی که سال ها بود منتظرش بودیم
هر چی تیم از بازیسازی و خلق موقعیت داره روز به روز پیشرفت می کنه از نظر گلزنی هنوز امیدی دیده نمیشه
اتکا به توانایی مهاجمان تیم به نظر می رسه امید یوونتوس به گلزنی باشه
من دیشب یه کونته ترسو دیدم که از نعش تیکه و پاره میلان ترسید
این میلان رو میشد از هم پاشید چون چیزی واسه گفتن نداشت
البته شاید دلیلی واسه این کار وجود نداشت اما این طرز مواجهه با این میلان نبود
اگه اون دو اتفاق نمی افتاد من هیچ امیدی به گلزنی نداشتم
میلان نوک پیکانش رو به سه نفر سپرده بود سیدورف واسه موقعیت سازی و گلزنی زلاتان و کاسانو
بقیه توان میلان در خط دفاعی متمرکز شده بود و این کار رو واسه میرکو خیلی سخت می کرد
کونته می تونست با بیرون کشیدن ویدال فاجعه و فرستادن یه مهاجم با عرض دادن به منطقه دفاعی میلان کار رو واسه مهاجمانش راحت تر کنه
من فکر می کنم کونته نیمه دوم از ریسک کردن ترسید چون غیر منطقی ترین کار ممکن نگه داشتن ویدال افتضاح توی زمین بود
شب عالی مارکیزیو و پیرلو بود که جور اختلالی به نام ویدال رو می کشید
من فکر می کنم کونته منتظر حوادث بازی بود که خوشبختانه خوش شانس بود

با بازگشت کیلینی به کناره زمین یه خط دفاع بی نقص داریم که بارزالی واقعا ً در این میان قابل تقدیره
خیلی از بچه ها به کراسیچ خرده گرفتن که ظاهرا ً داره اپیدمی میشه ولی حتی به این اشاره نکردن که یوونتوس اصلا ً برنامه ای واسه کناره ها نداشت و همون اندازه که کراسیچ بی تاثیر بود په په هم بود و تنها برتری په په کنترل توپ بی نقصش بود
تک و توک حرکات کراسیچ هم بر اساس خصوصیت ذاتی خودش بود و گرنه دیدیم که هیچ برنامه از پیش تعیین شده ای واسه کناره ها وجود نداشت
من میرکو رو بهترین بازیکن زمین می دونم هر چند نمیشه از نام مارکیزیو گذشت اما میرکو یه چیز دیگه بود
جاکرینی این دفعه هم حرفی واسه گفتن نداشت اما با فعال کردن سمت خودش سعی کرد تمرکز میانی دفاع میلان رو به هم بزنه که موفق شد
ویدال هم که لازم نیست چیزی بگم فاجعه بود یه بازیکن خیلی معمولی که نمی دونم لقب کینگ رو از کجا گرفته من بازی قبل می خواستم اینو بگم ولی گفتم شاید چون توی پست خودش بازی نمی کنه اینطوریه ولی فکر نمی کنم در آینده هم بتونه مفید باشه
نکته قابل تامل این بازی که من از ایرادات کونته می دونم استفاده نکردن از الکس بود
الکس مال این مسابقه بود فکر نمی کنم کسی انتظار داشته باشه الکس رو واسه وقتی بخوایم که مقابل چزنا و نووارا بازی گره می خوره
الکس واسه زمانیه که مقابل میلان خوب بازی می کنیم ولی نمی تونیم موقعیت ایجاد کنیم و ویدال هم تک موقعیت ها رو به فضا می فرسته و میرکو هم به تنهایی مدافعین میلان رو به هم میریزه
اینجاست که الکس می تونه بره پشت سر میرکو و با مشغول کردن خط دفاعی فشرده میلان فضای بیشتری به میرکو بده

مانی با احترام کامل به نظرت، من صرفا بر اساس یه نظر شخصی که اصراری بر درست بودنش ندارم با اکثر چیزهایی که گفتی مخالفم :1:

اول از همه بگم چیزی که قبول دارم اینه که این تیم هنوز کار داره، و اصلا و ابدا نمیشه نتیجه گیری کرد که حتی به خاطر این نوع بازی یووه می تونه امسال موفق عمل کنه، چون این بازی با بازی مقابل تیم هایی که میان و با 11 نفر دفاع می کنند خیلی تفاوت داره و تو خیلی از بازی های سری آ نمیشه همچین عملکردی داشت.

اما چیزایی که گفتی رو مورد به مورد جواب بدم :

اول از همه، به هیچ وجه قبول ندارم یووه روی اتفاقات بازی پیروز شد. اگر می خوای ازین زاویه نگاه کنی که یووه روی اتفاقات بازی گل زد باید در نظر بگیری یووه بهمون نسبت روی اتفاقات بازی هم گل نزد ! چند تا شوت میلیمتری داشتیم ؟ چقدر موقعیت خطرناک داشتیم ؟ ضربه ی تیر ووچینیچ مگه نبود؟ چه فرقی می کنه ؟ بعدشم معمولا وقتی میگند تیمی روی اتفاقات بازی برد که بازی پایاپای و برابری باشه و روی یه حادثه نتیجه بازی رقم بخوره، نه وقتی تیمی تمام بازی رو در اختیار داره و 20 موقعیت گل و 7 ضربه در چهارچوب داشته در مقابل تک موقعیتی که بواتنگ در کل بازی داشت ! و آخر هم اینکه اگر بونرا اشتباه کرد، تحت فشار اشتباه کرد، بعد از 90 دقیقه حمله ی یووه اشتباه کرد، بعد ازون پاسکاری 3 نفر فوق العاده در اوج ناچاری اشتباه کزد.

دوم اینکه من اصلا سوای نتیجه بازی یووه رو خیلی هدفمند و با برنامه دیدم. من دقیقا 80 اینطوریا بود داشتم فکر می کردم وقتی اومدم پست بدم بگم : هرچند ازین بازی نتیجه نگرفتیم ولی بازی فوق العاده ای کردیم. خیلی سخت بشه ایرادی به بازی دیشب یووه گرفت، چه در دفاع، چه در توپ پخش کنی، چه در وسط چه در کنار. ما مقابل تیم ضعیفی که بازی نمی کردیم. مقابل میلان بازی می کردیم و مثلا همین زلاتان به عنوان یکی از مصدومین تیم که تازه برگشته بازی قبل میلان یه تنه 3 امتیاز بازی رو برای میلان گرفت.

سوم، یکی از چیزایی که دیشب من خیلی تحت تاثیرش قرار گرفتم انجام نشدن تعویض بود. وقت دیدم ماتری داره میاد به برادرم گفتم خاک بر سرش الان گند می زنه توی تیم. خط هافبک میلان خط هافبک خیلی قدرتمندیه، بازی پارسال یادتون بیاد چطوری مارو قورت داده بود این خط هافبک ؟ و خط هافبک 3 نفره ی یووه به خوبی با دوندگی زیاد اجازه نمی داد میلانی ها "فکر" کنند. و به همین دلیل ما مالک زمین و توپ بودیم. نظر شخصیه منه، ولی فکر می کنم کونته بهترین کار رو کرد که به تیمش اعتماد کرد.

چهارم، به نظر من و خیلی های دیگه (اگر تاپیک یوونتوز رو نگاه کنی) ویدال یکی از بهترین های دیشب بود. درسته بد شوت کرد و توی خراب کردن موقعیت ها نقش داشت، ولی تمام بازی در حال جنگیدن بود. کاری که ویدال می کرد دیشب این بود که اجازه نمی داد هافبک های میلان فکر کنند. دیشب ویدال یکی از ارکان یووه در گرفتن قدرت تصمیم گیری از میلان، و قطع ارتباط مهاجمین با هافبک ها بود.

و نهایتا اینکا جاکرینی هم یکی از بهترین های یووه بود. اصلا جاکرینی یکی از عواملی که من به ترکیب کونته اعتماد دارم. خیلی ها اول فصل می گفتن چرا کراسیچ بازی نمی کنه؟ چرا الیا بازی نمی کنه ؟ این جاکرینی کیه که داره بازی می کنه ؟ ولی همین جاکرینی تا اینجاش خیلی بهتر از کراسیچ بازی کرده و الیا هم اون یه تیکه بازی که انجام داده نشون داد هنوز با افکار کونته هماهنگ نشده. پس من با وجود اینکه طرفدار بازی کوالیارلا و الکس هستم و اونقدرها هم ووچینیچ رو قبول ندارم اما بازم به انتخاب کونته اعتماد می کنم چون می گم شاید مثل همین قضیه اونا هم هنوز به چیزی که کونته می خواد نرسیدن.

من یه پست دیگه در مورد کونته باید بدم در یه مورد خاص که توی تاپیکش می دم ولی یه چیزی رو دوباره بگم. این برد به هیچ وجه به معنی این نیست که یووه این فصل موفق میشه ! فلسفه ی بازی مقابل تیم هایی که بدون امید میان با تمام وجود دفاع کنن خیلی با این بازی ها فرق داره.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,992 posts

خب تنها کسی که می تونه مخاطبت باشه منم
خب اسم می آوردی دیگه :1:

واسه همین باید بگم که من نگفتم ناشی از خوش شانسی بوده گفتم از روی اتفاق
فقط یه جا گفتم کونته خوش شانس بود که از روی نقطه اتکاش یعنی اتفاقات بازی به گل رسید

مخاطب من در بحث ویدال و شانسی بودن برد صرفا شما نبودید.

ضمن اینکه دو کلمه اتفاقی و شانسی تا حد زیادی هم معنا بوده و فرق چندانی با هم ندارند. مثلا اگر بگوییم یووه شانسی برد با جمله یووه اتفاقی برد تفاوت خاصی ندارد و هر دو بار معنایی منفی حمل می کنند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,772 posts
اين اولين بازي اي بود كه اين فصل از يووه ديدم ... به نظرم يووه خوب بود . يعني يكسري حداقل هايي كه تقريبا براي ديدنش توي اين چند فصل اخير آرزو به دل بوديم رو ديديم ... بازي تكضرب و منظم و صبورانه مخصوصا در خط هافبك و بازي بر محور حفظ توپ كه واقعا توي ايتاليا خيلي كم ديديم . تسلط بر جريان بازي و اجراي مناسب حركات تمريني ... ماركيزيو چقدر خوب بود نه بخاطر گلهايي كه زد بلكه بازي موثري كه انجام داد - ويدال توي قسمتي كه به بازي گرفته شده بود با نقشش آشنا نبود و يك مقداري محو شد - كراسيچ اون چيزي نيست كه كونته و اين يووه ميخواد يا حداقل ما نديديم - ووچينيچ خوب بود ولي فكر مي كنم هنوز اون اعتماد بنفس لازم رو نداره ... ياد ترزگه بخير ... واقعا يك تمام كننده خوب نداريم وگرنه اين ميلان و اين بازي اي كه من ديدم حداقل مي تونستيم بالاي 3 گل بزنيم اون هم نه در دقايق پاياني بلكه در همون نيمه اول كار رو تمام كنيم ... برد خوبي بود ولي واقعا اميدوارم امتيازات مفت از دست نديم و در پايان فصل سربلند باشيم .

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
من همین الان یه بار دیگه بازی رو دیدم به نظرم ویدال فوق العاده بود هیچ بازیکنی به اندازه ویدال توپ گیری نداشت، عالی پرس بازی می کرد تو حملات عالی اضافه می شد و در زمان دفاع هم به سرعت بر می گشت واقعا نمی دونم دیگه چه توقعی می شه ازش داشت. ولی تو بازی دیشب خستگی و سن بالای میلانی ها رو نباید نادیده گرفت واقعا تو دوندگی مقابل خط هافبک یووه کم آورده بودند.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

من همین الان یه بار دیگه بازی رو دیدم به نظرم ویدال فوق العاده بود هیچ بازیکنی به اندازه ویدال توپ گیری نداشت، عالی پرس بازی می کرد تو حملات عالی اضافه می شد و در زمان دفاع هم به سرعت بر می گشت واقعا نمی دونم دیگه چه توقعی می شه ازش داشت.
ولی تو بازی دیشب خستگی و سن بالای میلانی ها رو نباید نادیده گرفت واقعا تو دوندگی مقابل خط هافبک یووه کم آورده بودند.

1+

رو هر دوگل هم نقش اصلی رو داشت !

گل اول با یک و دوی اون و مارکیسیو شروع شد ، تر نزد تو تیم که پشت محوطه بشوته ، سریع پاس داد

گل دوم هم با دید فوق العاده اش جاکرینی رو سمت چپ خالی دید و یه پاش عجیب غریب فرستاد !

توی رفت و برگشت بازم پاس به عقب با سر داد ( ناخواسته ) که رسید با مارکیسیو و شوت زد و رفت تو گل !

ویدال عالی دوندگی و فضاسازی کرد

همین بود دقیقه 90 اصن نای بلند شدن نداشت

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,954 posts
با این برد مشکلات روحی تیم تقریبا حل شده واین بهترین کمک برای تیم هست اگر تا هفته دهم بدشانسی نیاریم و همینجور ادامه بدیم اگر قهرمان نشیم حداقل دوم میشیم

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 posts

کونته می تونست با بیرون کشیدن ویدال فاجعه
ویدال هم که لازم نیست چیزی بگم فاجعه بود یه بازیکن خیلی معمولی که نمی دونم لقب کینگ رو از کجا گرفته
الکس مال این مسابقه بود

مانی عزیز - که شاید به تازگی افتخار آشنایی با ایشون رو دارم .
من ترکیب و تاکتیک تیم دیشب کونته را الهام گرفته از استاد خودش لیپی دیدم - یک تیم با تاکتیک پذیری بالا که به هیچ عنوان در طول 90 دقیقه این تاکتیک تغییری نکرد. حتی زمانی که در امر گلزنی ناموفق بود. کونته ایمان داشت به این تاکتیک و این تیم - تا اینکه به هدف خود رسید. من این نظم تاکتیکی را فقط در تیم ملی آلمان دیدم و بس. کلید این نظم بیشتر در دستان مردان هافبک بود که ویدال هم جزوی از آنها بود که واقعا در اختیار تیم بود.
مانی عزیز وقتی دیدم مدیر فروم هستی پس مطمئن شدم بسیار با تجربه هستی - ولی واقعا فکر کنم در مورد الکس از افعال معکوس استفاده کردی - واقعا بر عکس الکس اصلا مال این بازی نبود. (با پوزش از طرفدردان متعصب الکس) این بازی بیش از حد قدرتی و سرعتی بود. واقعا به سن و سال الکس نمیخورد وارد این بازی بشه . همانطور که الگری نباید از سیدورف استفاده میکرد. بازی یک تنه جنگ و دوندگی بالا بود (برای مثال دقایق آخر بازی و صحنه لیشتاینر) یا اینکه در مورد گل دوم که دوندگی جاکرینی باعث اون اتفاقات شد. به هر صورت فکر کنم دیدن دوباره این بازی و تجزیه و تحلیل های گوناگون خالی از لطف نباشه .
من مانند مسئولان برگزاری مسابقات با تمجید از بازی پیرلو - لیشتاینر - ووچینیچ - ویدال و ...........مارکیزیو را به عنوان بهترین بازیکن انتخاب کردم چون واقعا بدون اشتباه و دونده ظاهر شد .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6,684 posts

مانی عزیز - که شاید به تازگی افتخار آشنایی با ایشون رو دارم .
مانی عزیز وقتی دیدم مدیر فروم هستی پس مطمئن شدم بسیار با تجربه هستی

نادر جان، مانی هم مثل خودت از خیلی قدیمی های یووه هستش. فکر کنم فقط 4-5 سال ازت کوچک تر باشه :1: یلی هستش واسه خودش :65:

-----------------------

من در مورد ویدال، هم موافق مانی هستم هم موافق مخالفین نظر مانی! یجورایی ویدال بد نبود ولی میتونست بهتر هم باشه. ولی چیزی که هستش و نباید فراموش کرد اینه که یووه یه تاکتیک جدید رو داشت آزمایش میکرد و این در حالی بودش که ویدال هم برای اولین بار تو اون پست بازی میکرد. کلاً پست هافبک آزاد و پشت سر مهاجم تو سیستم 4-2-3-1 خیلی خاصه. معمولاً هم توی ایتالیا این پست به بازیکنان فانتزیست مثل توتی و دل پیرو تعلق داشته. اگر بخوایم یه مقایسه کلی بکنیم و عملکرد ویدال رو با این قبیل بازیکنان مقایسه کنیم، خب میشه گفت که ویدال حداقل تو زدن ضربات آخر خیلی بد عمل کرد که این نقطه ضعف بزرگش در بازی دیشب بود. ولی خود ویدال رو اگر بخوایم تو پست یه هافبک مرکزی مثل بازی های قبل بسنجیم باید بگم که ویدال دیشب خوب بود و اکثراً موفق عمل کرد. ولی اونم مثل همه ی تازه واردها (البته سوای پیرلو) به زمان نیاز داره. یجورایی ویدال من رو یاد سماجت و جنگندگی تاکیناردی میندازه. ولی احساس میکنم که ویدال بازیکن باهوش تری هستش، درست مثل خود کونته در دوران بازیش. ولی ته دلم، منم ازش توقع بیشتری داشتم! بخصوص تو زدن ضربات آخر. ولی خب سری آ هستش و بازی با میلان، باید بهش حق داد.

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
با اكثر صحبتهاي آقا ماني موافقم.از نكات مثبت عملكرد ديشب دفاع تيمي و برسينك شديد و عالي تيم بخصوص در خط مياني بود كه اجازه ندادند ميلان به ندرت به دروازه مون برسن.ولي روي صحبت من تو قسمت حمله هست و نتيجه كيري.اينكه موقعيتامون به ثمر ننشست درست و بد شانس بوديم ولي مشخص بود تيم زور حمله نداشت و موقعيتامون به غير از شروع مجددها و ضربه كرنر كه تيم جلو ميكشيد،مابقي آرايش حمله بخاطر خلاقيت فردي ماركيزيو و ووجينيج بود و برنامه مشخصي نداشتيم.ميلان كه كم خطر بود و با بيرون رفتن كاسانو برا دفاع كردن و تساوي اومده بودن جرا ما نبايد مهاجم بياريم و فشار رو دروازه بيشتر كنيم؟اكه مساوي ميشديم اكثراتون ميكفتين كونته شهامت آوردن مهاجم و تغيير سيستم دفاعي به سيستم هجومي نداشت.اميدوارم حداقل جلوي تيمهاي ضعيفتر نخواد90 دقيقه با 1 مهاجم بازي كنه و به خلاقيت فردي يا اشتباهات خط دفاعي دل ببنده

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users