پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Aljazeera Sports

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
351 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بله خبر داشتم اما هر 1 ساعت یا کمتر عوض می شه ارزش ان چنانی نداره اما اگر مایل باشد می زارم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

بله خبر داشتم اما هر 1 ساعت یا کمتر عوض می شه
ارزش ان چنانی نداره
اما اگر مایل باشد می زارم

بگذار دادا ، بگذار ارزشش و داره دیشب من بازی لاتزیو با این کد ها دیدم ! درد سرش کمتر از آکانت های OBOX,MD BOX,RSHARE الباقی هست.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من با این شیرینگ ِ جدید که 2 روز میشه راهش انداختم ، مشکلی ندارم و بازی رو راحت می بینم ! احتمال داره که همچین موردی هم برای من اتفاق بیافته ؟

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
حالا فرکانس این کانال الجزیره چنده؟؟؟ بازی امروز رو الجزیره+1 و HD قراره نشون بدن. :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من با این شیرینگ ِ جدید که 2 روز میشه راهش انداختم ، مشکلی ندارم و بازی رو راحت می بینم ! احتمال داره که همچین موردی هم برای من اتفاق بیافته ؟

این مسئله ربطی به شرینگ ندارند

اما این هک های مداوم این کانال رو زود به عوض کردن کدگذاری جدید ترقیب می کنه
و از شرینگ خارج می شه

اما فعلا هستش و کاری به شرینگ نداره

+

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من با این دو خط کد ، روی DVB هم اکنون باز دارم و دارم بازی اینتر و میبینم ولی روی رسیور هرچی زور زدم باز نشد !

Key08: DA 2D AB 45 AB DC FA 35 C0 86 4C 4B 80 04 BE A0 Next 11-12 GMT

Key06: 82 AC DE 64 E9 47 B4 74 EB 16 48 87 EC 2C E9 0F Active 10-11 GMT

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بعید میدونم که الجزیره سیستم کدینگش رو تغییر بده محمد الجزیره رو سه سیستم کدینگ Conax . Viaccess , Irdeto کار میکنه که پارسال به دلیل هک شدن Viaccess3 به Viaccess4 رفت و با این سیستم جدید تقریبا غیر قابل هک شد الان هم Irdeto2 که روش هست هک شده که سیستم تقریبا متوسط رو به قوی هست , من فکر کنم کلا پرونده Irdeto رو ببنده بذاره کنار احتمال میدم فقط

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من یه مشکلی دارم !!! می خوام دو تصویر داشته باشم بعد یه سری از کانال ها با کانال های دیگه جور نیست ! باید چیکار کنم ؟ مثلا امروز 1 و 7 نمی شد

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
چون بازی ها رو از بدر می بینی رو بدر فرکانس شبکه 1 تا 6 مثل هم هست و 7 تا 10 فرکانس دیگه ای دارند از رو هاتبرد ببین از 1 تا 10 یک فرکانس دارند

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بعید میدونم که الجزیره سیستم کدینگش رو تغییر بده محمد
الجزیره رو سه سیستم کدینگ Conax . Viaccess , Irdeto کار میکنه که پارسال به دلیل هک شدن Viaccess3 به Viaccess4 رفت و با این سیستم جدید تقریبا غیر قابل هک شد
الان هم Irdeto2 که روش هست هک شده که سیستم تقریبا متوسط رو به قوی هست , من فکر کنم کلا پرونده Irdeto رو ببنده بذاره کنار

احتمال میدم فقط

شایعه است که می خواد از Irdeto 3 استفاده کنه که عمرا بشه با شرینگ بازش کرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شایعه است که می خواد از Irdeto 3 استفاده کنه که عمرا بشه با شرینگ بازش کرد

نمیکنه حداقل تا پایان فصل از سیستم قبلی استفاده میکنه چرا ؟ چون الآن کلی کارت فروخته که تا پایان ژوئن اگر درست گفته باشم اعتبار داره و همه با Irdeto 2 کار میکنند ! شاید برای فصل بعد تغییراتی داد ولی الآن قطعا همچین کاری نمیتونه که بکنه !

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

نمیکنه حداقل تا پایان فصل از سیستم قبلی استفاده میکنه چرا ؟ چون الآن کلی کارت فروخته که تا پایان ژوئن اگر درست گفته باشم اعتبار داره و همه با Irdeto 2 کار میکنند ! شاید برای فصل بعد تغییراتی داد ولی الآن قطعا همچین کاری نمیتونه که بکنه !

اینکه چیز مشخصی هست هر برنامه ای داشته باشه برای تابستون هست

اما اینکه قصد داره چندین شبکه اچ دی اضافه کنه طبیعی هست که irdeto 3 هم بکنشون

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
از اسکای که میشه دید . نمیشه ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
با اون وضعی که برای تو سی سی کم راه انداختیم .............؟ فیریز زیاد می کنه چون رسیورت نت رو مستقیم نمی گیره الان اسکای چقد فیریز داری؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الجزیره مشکل داره ؟ باز نمی کنه ! رفرش سیگنال هم زدم ! توی بدر دارم

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
Irdeto 3 دقیقا چیه! یعنی با چه کاری میتونیم بازش کنیم

Bianconeri1897 :

سیستم کدینگ هست که پسیار قوی هست و فعلا کسی نتونسته هکش کنه ؛ سوال رو تو تاپیک مربوط به خودش بپرسید لطفا :3:

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
دوستانی که با کارت ، الجزیره ها رو باز میکنن ، شبکه ها برای شما هم قطعه ؟ الان اومدم بازی ایتالیا رو ببینم هیچ کدوم از کانال ها رو باز نمیکنه و ارور میده :np:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
شما باید سیگنال بفرستید از سایت الجزیره تا کارتتون فعال بشه ازدوباره

راهنما:
http://bianconeri.ir...37187#msg237187

صفحه سایت الجزیره:
https://sbs.aljazeer.../frmSignUp.aspx

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
ممنون . ولی هر کاری میکنم وارد اون صفحه ای که گفتید نمیشه و این ارور رو میده : This service is not available for your country or region با Ip انگلیس و هلند و روسیه هم امتحان کردم بازم نشد ! بعدم اینکه من پسورد کارت رو نمیدونم کلاً . راه دیگه ای نداره ؟ + کارت من تا دیروز سالم بود و شبکه ها رو باز میکرد . الان هم با یکی از دوستانم که کارت الجزیره داره صحبت کردم واسه ایشون هم دقیقاً همزمان با کارت من قطع شده بود . ممکنه مشکل مقطعی از خود الجزیره باشه و ربطی به سیگنال نفرستادن به کارت من نداشته باشه ؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
شما با همون آي پي ايران وارد سايت شو.كشورهاي غير از حوزه خليج فارس رو قبول نميكنه. شما شماره كارت و ايميل بدي واست پسورد رو اوكي ميكنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی