پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Aljazeera Sports

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
351 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

http://www.aljazeera...bership/prices/

چرا برا خلیجی ها گرون تره ؟ :1:

برای تمدیدش چیزی حدود 60 تا 65 دلار رو بدیم ، با حساب دلار 1930 تومن امروز ، میشه بین 115 و 125 هزار تومن ! حالا دلار مقطعی بالای 1900 رفته این روزها !

این وسط 30-40 تومن هم روش بیاد میصرفه امسال هم شارژ کرد

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال

روز ِ 25 جولای ساعت ِ 18:45 به وقت ِ GMT ، شبکه ی JSC+7 آخرین قهرمانی ِ یوونتوس توی CL رو نشون میده . بازی ِ یوونتوس - آژاکس .

فرداش هم ساعت ِ 11:45 به وقت ِ GMT بازی ِ یوونتوس و دورتموند رو نشون میده و بلافاصله بعدش بازی با رئال رو نشون میده .

واسه کسایی که اون بازی رو ندیدن خودش یا ضبطیش رو میتونه خیلی جالب باشه و واسه کسایی که دیدن هم تجدید ِ خاطره میشه . چه خوش ، چه تلخ .

ببخشید این اطلاعات رو شما از جای خاصی یا سایتی چیزی دیدین ؟ من خیلی وقت ها دوست دارم بدونم الجزیره ها چه برنامه های خوبی ممکنه پخش کنند ولی نمیدونم باید از کجا ببینم این چیز ها رو ؟ تو سایت خودشون هست ؟ کدوم قسمتش ؟

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

ببخشید این اطلاعات رو شما از جای خاصی یا سایتی چیزی دیدین ؟ من خیلی وقت ها دوست دارم بدونم الجزیره ها چه برنامه های خوبی ممکنه پخش کنند ولی نمیدونم باید از کجا ببینم این چیز ها رو ؟ تو سایت خودشون هست ؟ کدوم قسمتش ؟

برنامه زمانی هر کدوم از شبکه های الجزیرة اسپورتس رو میتونید اینجا ببینید :

http://www.en.aljaze...ort.tv/Schedule

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
یه سوال:کانالای jsc sport الان با کد باز میشن؟اگه نه امکانش هست که با شروع فصل این اتفاق بیفته؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

یه سوال:کانالای jsc sport الان با کد باز میشن؟اگه نه امکانش هست که با شروع فصل این اتفاق بیفته؟

نه
نه
اگه با کد باز می شد که مردم نمی رفتم این همه پول بدن کارت یا سی سی کم بگیرن :3:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
دوستانه اهل فن اگه ی امار بگیرن و بگن تکراره بازی رو کی نشون میده خیلی ممنون میشم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
امشب +5 ساعت 23:45 فردا (یکشنبه) +5 ساعت 06:30 فردا (یکشنبه) +5 ساعت 20:30

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اودینزهvs یوونتوس

HD 1

چهارشنبه ساعت 12:30

JSC+1

پنجشنبه ساعت 14:30

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تکراره بازی جنوا - یوونتوس ؟ مرسی. @};-

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
فردا 27 شهریور - جنوا - یوونتوس

+1 : 00:30 - 09:45 - 20:15
+3 : 05:15

به وقت ایران

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
به سلامتی لیگ انگلیس رو هم خرید . برید حالشو ببرید . :1: تعداد شبکه ها شم میشه 12 تا البته از نوع فول اچ دی که فقط با رسیور مخصوص خودشون باز خواهد شد البته در آینده ای نزدیک . دو تا هم شبکه سه بعدی تو راه داره :1: ماشاالله بزنم به تخته ک :1:

H.ES1897

H.ES1897

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 32 ارسال
اقا یعنی دیگه با رسیورهای معمولی باز نمیشن؟میشه یکم بیشتر توضیح بدید؟این اینده نزدیک کی میگید تقریبا کی میشه؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اول باید بگم که از سال دیگه به هیچ شبکه sd مجوز داده نخواهد شد و همه باید hd بشن در مورد باز شدن با رسیور خودشون هم باید بگم چیز طبیعی است کسی که شبکه اش رو با کد می بنده یعنی تو رو مجبور می کنه که بهش پول بدی حالا با کارت با با رسیور حالا وقتی الجزیره شبکه هاش رو با روش های جدید کد دهی قفل کنه یعنی با شرینگ دیگه باز نمی شه و تو مجبوری بری رسیورش رو بخری در مورد اینکه حقیقت داره یا نه باید منتظر موند هیچ منبع رسمی الجزیره اینو اعلام نکرده و چیزی که ضاهرا به دنبالش هستن و من احتمال می دم چنین کاری بکنند اگه ابهام دیگه ای هست بگید

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
مشکل پارازیت حل شد حالا مشکل فریز شدن تصویرو دارم :np: راه حلی هست؟ :np:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

مشکل پارازیت حل شد حالا مشکل فریز شدن تصویرو دارم :np: راه حلی هست؟ :np:

رفرش کردن سیگنال از سایت الجزیره

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
الجزیره با خرید حق پخش لیگ انگلستان رسما تبدیل به بزرگترین و قدرتمندترین پکیج ورزشی کل جهان تبدیل شد پس طبیعیه که نذاره شبکه هاش مفت و مجانی شیرینگ اینترنتی بشن . مطمئن باشین برای فصل بعد باید رسیور و کارت مخصوص الجزیره بخرین چون کانالهاش به هیچ وجه با شیرینگ باز نخواهند شد .

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
و البته قیمتی کذایی رو پیش رو خواهید داشت

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
یکی فرکانس های کامل الجزیره رو به من می ده ! به خصوص روی بدر

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

یکی فرکانس های کامل الجزیره رو به من می ده ! به خصوص روی بدر

http://www.aljazeera...et/howtowatchus

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
نمیدونم چرا با گذشت دو هفته از هک شدن پکیج بزرگ "Al Jazeera Sports" کسی اینجا هیچ پستی در این رابطه نگذاشت !

بلی این پکیج یک هفته قبل از کریسمس هک شد و دو هفته ای میشه که هر روز کدهاش در اینترنت منتشر میشه ، من با DVB Card تونستم بازش کنم ولی با رسیور نتونستم.

کدهای فعلی :

Key06: 85F378A814A480E09DA52640523DE6EF ACTIVE
KEY08: 68A9C83673659F0CEF7F9D6234E35881 Next

لازم به ذکره که این کدها هر چند ساعت یکبار Down میشند و بلافاصله کدهای جدید منتشر میشه ، سیستم هک شدش هم Irdeto هست و باید در این بخش وارد بشه.

دوستان برای راهنمایی بیشتر از این سایت استفاده کنید => http://01.dvbfive.or...html#post883778

امیدوارم فردا همه بتونند بازی یوونتوس و سمپدوریا را با استفاده از این کدها ببینند.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی