پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارچلو استیگاریبیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

در مورد مارچلو ایستیگاریبیا فقط می شود گفت که اصلا دوست ندارد ببازد . برای همین او به تیمی قدرتمند مانند یوونتوس پیوست و توانست در یک فصل با این تیم بدون شکست بماند و در آخر قهرمان هم بشود .

او در بازی مقابل ناپولی که یک بازی به یاد ماندنی هست توانست گل دوم و گل روحیه بخش را به ثمر برساند . گلی که خیلی مهم بود چون هر تیم دیگری اگر جای یوونتوس بود , بعد از 3-1 شدن نتیجه بازی را رها می کرد اما گل مارچلو یوونتوس را دوباره به بازی برگرداند .

او در این فصل برای یوونتوس 14 بازی معادل 757دقیقه انجام داد . او در کوپا هم بازیکن ثابت یوونتوس بود و یکی از بازیکنانی هست که شاید بتواند آینده را مال خود کند .

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

قرارداد قرضی استیگاریبیا به پایان رسید و ادامیانو مدیر برنامه هاش در این مورد گفت :

" ایستیگاریبیا میخواد در یووه بمونه ، اون فقط به یوونتوس فکر میکنه و فصل فوق العاده ای رو با این تیم سپری کرد ؛ ایستیگاریبیا از پیروزی هم تیمی هاش بر آلمان خیلی خوشحاله ، اون در حال سپری کردن تعطیلات هست و به انتقام و شکست ناپولی در سوپر کاپ فکر میکنه "

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
مارچلو بازیکن بدی نبود ولی خوب برای تیم در حال پیشرفت ما خیلی کوچیک بود ولی از اون دست بازیکن هایی بود که همیشه به کارمون اومد تو طول فصل هیچی نگفت ، هر وقت خواستن بازی کرد ، هر وقت نخواستن آروم رو سکوها نشست ، امیدوارم یه روزی بتونه خودشو ثابت کنه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ایستیگاریبیا و مدیر برنامه هاش با باشگاه ریورپلاته آرژانتین در حال مذاکره هستن و توتوسپورت اعلام کرده که بزودی به توافق خواهند رسید

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
سبک بازیش بیشتر به همون کشورهای لاتین میخوره تا اروپا اصلا از فکرش تو بازی استفاده نمی کرد و مبتدی بازی میکرد و نمیتونست در لحظات حساس تصمیم درستی بگیره

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
چرا تاپیکش به انجمن آرشیو بازیکنان نمیره؟ رسما از یوونتوس رفته دیگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هنوز فکر کنم نهایی نشده و ممکنه برگرده

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ایستیگاریبیا :

" پیوستن به ریورپلت برای من افتخار بزرگیه ، من به همراه مدیر برنامه هام در حال بررسی پیشنهاد این باشگاه هستیم ؛ این می تونه تجربه ی مفیدی برای من باشه و من در آرژانتین احساس خوبی خواهم داشت ، امیدوارم که خانواده ام هم در این کشور کنار من بمونه "

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

ایستیگاریبیا :

" بنظر میاد که من این فرصت رو دارم تا به ایتالیا برگردم ؛ منتظر شنیدن خبرهای خوبی از مدیر برنامه هام هستم و امیدوارم که طی یک هفته کار انتقال من رو تمام کنه "

( ایستیگاریبیا پیشنهاد ریورپلت رو رد کرد و گفته میشه که یوونتوس مذاکراتش برای جذب این بازیکن رو شروع کرده )

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
نگین که میخواد برگرده اصلا کلاس بازی این بازیکن رو نمی پسندم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
آره واقعا اصلا از قیافش هم خوشم نمیاد . هیچ بار فنی که بدرد تیم هم بخوره نداره . اصلا موافق نیستم برگرده . اگه هر کی این خبر بد رو بگه تحریم میشه :1: :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
اگر یووه نتونه ارمرو رو جذب کنه ، احتمالا برخواهد گشت ! میگم نمیشه براش تایپیک نظر سنجی ساخت !! :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تو مصاحبه ای که اخیرا کرده گفته که بازی توی رویور پلاته رو به اروپا ترجیح میده . گفته که واسه ش بازی کردن خیلی مهمه و واسه اینکه توی ترکیب ِ تیم ِ ملیش هم باشه به ریور پلاته میره ، جایی که همیشه آرزوی رفتنش رو از بچگی داشته . + واقعا میتونیم فصلی رویایی رو بدون ِ این داشته باشیم ؟ مثل ِ اینکه داره این رویای من تحقق پیدا می کنه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
گفته ميشه سمپدوريا به فكر خريد استيگاريبيا هستش البته باشگاه دپورتيو مالدونادو هم هنوز در حال مذاكره و معامله براي به خدمت گرفتن اين بازيكن 24 ساله هست.

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
به احتمال خیلی زیاد ریورپلات تیم بعدیش خواهد بود.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=352]http://noticias-juventus.com/wp-content/uploads/2012/05/Marcelo-Estigarribia-e1338481630580.jpg[/img]

با توجه به صحبت های ایحنتش ، دیگه بازیکن یوونتوس نیست و آینده ش یا در سمپدوریا و یا در ریور پلاته به احتمال خیلی زیاد رقم میخوره.

امیدوارم در تیم بعدیش موفق باشه ، خرید ناگهانی و بی سر و صدایی بود که فراتر از حد تصورات ظاهر شد ...

تاپیک هم به آرشیو رفت.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
منکه خیلی خوشم میومد ازش....حیف شد :np: کاملا مشخص بود که جا برا پیشرفت داشت.فقط فرصت میخواست :mad: امیدوارم هرجابره موفق باشه

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

تاپیک هم به آرشیو رفت.

نرفته که :1:

سمپدوریا قطعی شد؟!

[img width=448 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/16082195467429786214.jpg[/img]

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

نرفته که :1:

سمپدوریا قطعی شد؟!

قرضی اومده بود یووه , از حق خریدش استفاده نکردیم واسه همین با پایان قرارداده قرضیش ( 30.06.2012 ) الان بازیکن رسمی تیم Club Deportivo Maldonado هست !

حالا به سمپدوریا میره یا ریور پلاته یا تیمه دیگه ای هنوز مشخص نیست اما خدا رو شکر دیگه بازیکن یووه نیس ...

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
می دونم بابا :1: من این عکس رو دیشب توی اف بی دیدم گفتم ببینم سمپدوریا رفتنش قطعی شده که همچین لباسی پوشیده یا عکس fake ئه :fp:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی