پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارچلو استیگاریبیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
133 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
استعدادشو داره فقط نیاز به تجربه داره مطمئنم اگر قرضی بدیمش اینور اونور به بلوغ میرسه تومنی ده زار بین مارتینز و ایستیگاریبیا فرقه اصلا مارتینز استعداد نداشت ، فکر کنم ماروتا به مدیر کاتانیا بدهکار بود ، سر این موضوع پرداخت کرد باتشکر

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
این بابا مغزش تعطیله اگه یکم مخشو بکار بندازه آدم میشه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
استیگاریبیا خصوصیات خوبی داره،سرعتش خوبه،جنگندگیش خوبه،سانتر هاش هم خوبه،ولی خوب همونطور که بچه ها میگن بی کلس،اگه بتونه از لحاظ تمرکز و تفکر رشد کنه خیلی مهره بدرد بخوری خواهد بود.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
چند وقت پیش به این فک میکردم که این پسر تکنیکش خوبه, سرعتش خوبه, قدرت بدنیش خوبه, خوب سانتر میکنه و حتی خوب پاس میده ولی در کمال تعجب بازیکن مذخرفیه!!! واین دلیلش اینه که هیچ وقت تشخیص نمیده از کدوم تواناییش استفاده کنه بعضی وقتا باید پاس بده میشوته باید بشوته دریبل میکنه و..... اگه این شعور پیدا کنه امید میشه بهش داشت

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
این بابا مغزش تعطیله اگه یکم مخشو بکار بندازه آدم میشه

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
استیگاریبیا خصوصیات خوبی داره،سرعتش خوبه،جنگندگیش خوبه،سانتر هاش هم خوبه،ولی خوب همونطور که بچه ها میگن بی کلس،اگه بتونه از لحاظ تمرکز و تفکر رشد کنه خیلی مهره بدرد بخوری خواهد بود.

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
چند وقت پیش به این فک میکردم که این پسر تکنیکش خوبه, سرعتش خوبه, قدرت بدنیش خوبه, خوب سانتر میکنه و حتی خوب پاس میده ولی در کمال تعجب بازیکن مذخرفیه!!! واین دلیلش اینه که هیچ وقت تشخیص نمیده از کدوم تواناییش استفاده کنه بعضی وقتا باید پاس بده میشوته باید بشوته دریبل میکنه و..... اگه این شعور پیدا کنه امید میشه بهش داشت

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

تو چشماش یه مارتینز میبینم
باتشکر

اینم به افتخار کمال .این بار درست پیش بینی کردی . :1:
از کار این کونته با این بشر هیچی سر در نیوردیم . 10 بازی رو سکو یک باره ترکیب اصلی . اصلا هم خوب بازی نمی کرد . فکر کنم اولین خروجی استیگاریبیا باشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اینم به افتخار کمال .این بار درست پیش بینی کردی . :1:
از کار این کونته با این بشر هیچی سر در نیوردیم . 10 بازی رو سکو یک باره ترکیب اصلی . اصلا هم خوب بازی نمی کرد . فکر کنم اولین خروجی استیگاریبیا باشه .

فکر می کنم استیگاریبیا قرضی بود.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بابا این از اون بازیکن ها ست که هی پا عوض می کنه با کله می ره تو شکم بازیکن رو به رو

:1: :76:

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

فکر می کنم استیگاریبیا قرضی بود.

آره رضا , با 500.000 یورو قرضی اومد !

قراردادش 30.06.2012 با یووه تموم میشه .

+ خدا رو شکر ماروتا امثاله اینارو اکثرا قرضی میگیره وگرنه همش ضرره خالصه :np:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
مدیر برنامه های ایستیگاریبیا : - ما یک ملاقات با مسئولان یوونتوس داشتیم . آن ها اکنون دارند در مورد آینده این بازیکن تصمیم می گیرند . - فصل گذشته برای این بازیکن فصل خوبی بود و پیشرفت خوبی داشت . او همچنین تاثیر خودش در قهرمانی هم گذاشت . او میتونه با مبلغی نزدی; به 5 میلیون یوونتوسی شود !!! - تخفیف ؟ من فقط نماینده بازیکن هستم و این مسائل به 2 باشگاه ربط دارد نه من . ×× مثل اینکه موندنی شده آقای ایستیگاریبیا !! :np: بمونه خوب هست ولی نه با 5 میلیون !!! :fp:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
مفتش گرونه.اون دوستش,فنش(fan) نمیدونم کیش بود هم که نمیاره تو ورزشگاه تا درآمد پخش یووه بیشتر بشه :)) یا حواس بازیکنای حریف پرت بشه.پس بهتره بره

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
من اصلا نمیتونم از این بازیکن حمایت کنم چون چیزی به عموان حمایت ندیدم مثل این میمونه که یه بنز بخری ولی موتور نداشته باشه یا بهترین سیستم پی سی رو داشته باشی ولی همش سی پی یو اون هنگ کنه شاید اگه چند سال به تیم های مختلف قرض داده بشه خوب بشه ولی من بعید میدونم بهتره برگرده همون پاراگوئه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
استیگاریبیا بدرد ما نمیخوره که بخوایم بخریمش فکر کنم همین اتفاق هم بیفته همون پپه واسه وینگر ذخیره کافیه فقط یکی رو بگیریم واسه اونجا خوبه البته اینها بستگی به این داره که کنته میخواد چه سیستمی رو بازی کنه اگه بخواد بازهم 3-5-2 بازی کنه با این وینگرها کیفیت تیم خوب نیست اما اگه بخواد 4-3-3 بازی کنه حله فقط یکی دوتا هافبک واسه ذخیره میخوایم مثل پوگبا و آساموا وپپه و جاکرینی هم میتونن تو مواقع لزوم مفید باشن

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
یعنی اگه مسئولین یووه بخوان از حق خریده ایستیگاریبیا استفاده کنن حتی با کمترین قیمت ممکن , دیگه به همه چی شک میکنم :np: آخه 1 فصل گذشت , به اندازه کافی هم بش فرصت داده شد اما به معنای واقعی هیچی نداشت ! همیشه میگن بزرگ ترین اشتباه ها وقتی بوجود میان که طرف رو حماقت خودش پافشاری کنه :np: من بعید میدونم تحت هر شرایطی این بازیکن موندنی بشه , یعنی هرچی فک میکنم خیلی مسخره میاد تو ذهنم اما یووه همیشه غیر قابل پیشبینی بوده ! البته تو این چند سال غیر قابل پیشبینی بودن یووه در حده اون حماقته بوده فقط :np: + وکیلش امروز گفته که مارچلو میخواد تو یووه بمونه , گفته با ماروتا هم ملاقات داشته و در آینده سرنوشت معلوم میشه !

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نباید احساسی برخورد کنیم ، ما فصل بعد نیاز داریم که مجموعه بزرگی داشته باشیم اینکه بیایم اینجور بازیکن هایی که بدون حاشیه فقط به بازی کردن فکر میکنند رو بدیم بره ، نمیتونیم فصل بعد تو 3 جام بجنگیم به نظرم از نظر کمی به ایستیگاریبیا نیاز داریم ولی کیفی امسال بد نبود ، خدایی نه فاجعه بود نه عالی ، در حد خودش خوب بود ، قطعا پیشرفت میکنه باتشکر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
خدایی نامردیه اگه بگین خوب نبود!!! به نظرم اگه بمونه توو یکی دوسال جز بهترین هایه یووه میشه.

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
منم نظرم این هست که بمونه . ما سال بعد میخوایم تو 3 جام مبارزه کنیم و وجود این بازیکن هایی که تجربه 1 سال بازی با تیم رو دارن روی نیمکت و یا حتی سکو برامون خوب هست . فوتبال هست و هزار اتفاق این خیلی خوبِ یک بازیکن که با سیستم تیم آشنا هست بشینه رو نیمکت تا یک بازیکن که تازه اومده تو تیم و با هیچکس هماهنگ نیست . مهمتر از این ها مربی بهش کم اعتقاد نداره و همین می تونه آیندش رو بسازه . البته 5 تا واسش خیلی زیاده به 3-2 برسونش خوب هست .

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

تصویر

در مورد مارچلو ایستیگاریبیا فقط می شود گفت که اصلا دوست ندارد ببازد . برای همین او به تیمی قدرتمند مانند یوونتوس پیوست و توانست در یک فصل با این تیم بدون شکست بماند و در آخر قهرمان هم بشود .

او در بازی مقابل ناپولی که یک بازی به یاد ماندنی هست توانست گل دوم و گل روحیه بخش را به ثمر برساند . گلی که خیلی مهم بود چون هر تیم دیگری اگر جای یوونتوس بود , بعد از 3-1 شدن نتیجه بازی را رها می کرد اما گل مارچلو یوونتوس را دوباره به بازی برگرداند .

او در این فصل برای یوونتوس 14 بازی معادل 757دقیقه انجام داد . او در کوپا هم بازیکن ثابت یوونتوس بود و یکی از بازیکنانی هست که شاید بتواند آینده را مال خود کند .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی