پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرکو ووچینیچ - Zorro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
785 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

محمد عزیزم خیلی هم ممنونم ازت.
واقعا تشکر که لطف می کنی و اینقدر موشکافانه نظرات حقیر رو مطالعه می کنی.
حقیقتش اطلاعی از این مطلبی که بهش اشاره کردی نداشتم. ممنون از ذکرش. همین جاا اون دو خط مربوطه رو تصحیح می کنم.
در هر حال الباقی نظر شخصی من در خصوص این بازیکن تازه به یووه پیوسته هست.
تشکر ویژه از توجه، حسن ظن و لطف بزرگوارانه ات محمد حقیقتا دوست داشتنی.
:flower:

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من همیشه نظرات حامد رو می خونم و راجع بهش فکر می کنم !!! نکته این که وجود داره اینه که نظراتش خیلی هم بی راه نیست ، اما اما من فکر می کنم یووه باید برای پیشرفت این بذره بی اعتمادی از روی مدیرانش برداشته بشه ! همون طوری که این اتفاق باید در مورد مربی بیفته ! خدا رو شکر این فصل بر خلاف فصول قبلی مربی فهمیده و باشعوری داریم به نظر من ، و من فکر می کنم می دونه با چه چیزی و چه بازیکنانی می تونه نتیجه بگیره ! به نظره من شاید در پایان هر فصل درست باشه که مدیران و کادر و یووه رو زیره سوال ببریم با هدف بهبود ، اما در ابتدای فصل باید صبر کنیم و اعتماد کنیم ، چون تخریب ما نه تنها اوضاع رو بهتر نمی کنه بلکه روحیه خراب کن هم هست ! ما منظورم همه هواداران یووه و حتی روزنامه ها هستش!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
قراداد 4 ساله با مبلغ 15 ميليون يورو طي 3 قسط در 3 سال

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خرید ووچینیچ را تبریک میگم ، خرید خوبی بود ، با این خرید تونی ، آمائوری ، یاکوئینتا مطمئنا باید از تیم جدا بشوند ، فکر نمیکنم که کونته از میرکو بعنوان وینگر استفاده بکنه و امیدوارم هم اینکارو نکنه ولی در سیستم 3-3-4 به خوبی جواب میده و میتونه همراه کوالیارلا و متری خط حمله فوق العاده ای بشن

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
ساعت 16:15 به وقت ایتالیا در کنفرانس خبری حاضر میشه .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
شماره 14 رو درخواست کرده که تن پازینتزا ست :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
کنفرانس خبری میرکو در حال انجام است .

ماروتا :
ما سعی میکنیم تا نیازهای کونته رو برآورده کنیم ودر ماه آگوست در نقل و انتقالات فعال باشیم .

ووچینیچ:
دوره من با رم تموم شد، و حالا من به محبوب ترین و مشهورترین تیم دنیا اومدم .

ماروتا:
ووچینیچ رو با 15 میلیون یورو در خدمت گرفتیم، رقمی که مناسب بود، بر خلاف ارقام سانچز و پاستوره و آگوئرو که مناسب نبودند !

- آیا شما اون بازیکن بزرگی هستید که به هوادارن یوونتوس قول داده شده بود ؟!
"میرکو: من یک بازیکن حرفه ای ام ، اجازه بدید تا پاسخ این سوال رو تو زمین بازی بدم .
ماروتا : ووچینیچ، عنصری هست که باعث افزایش کیفیت گروه میشه ."

- زمن گفته بود که شما باید نزدیک به دروازه بازی کنید . ترجیح میدید که مرکز خط حمله بازی کنید یا در کناره ها ؟
"میرکو: هر بازیکنی علاقه به بازی کردن داره، منم اختیار کامل رو در اختیار مربی و تیم می گزارم، تصمیم با مربی است ."

- آیا یووه توانایی رقابت با دو تیم میلانی را دارد ؟
"میرکو: یووه تو شرایط برابری با آنها قرار دارد، یک تیم بزرگ . ما تیم بزرگی هستیم که باعث میشه پیروز بشیم .

شماره ی 14؟
میرکو گفته که شماره ی 14 رو میگیره چون شماره ی 9 روبازیکنی در اختیار داره.

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

شماره 14 رو درخواست کرده که تن پازینتزا ست :1:

:1:

خب 7 برداره که خالیه خالیه ، من که تو PES 2011 بهش 7 دادم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

:1:

خب 7 برداره که خالیه خالیه ، من که تو PES 2011 بهش 7 دادم :1:

7 رو انگار دادن په په

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تو سایت رسمی باشگاه ویدئو پایینی قرار گرفته ؛ تو این ویدئو ووچینیچ رو در حال انجام تست پزشکی ، امضای قرارداد به همراه ماروتا در ویترین افتخارات باشگاه ، مصاحبه با خبرنگاران ( که امید زحمت ترجمش رو کشید ) و در نهایت در حال تمرین در وینوو میبینید !

محمد عزیزم خیلی هم ممنونم ازت.
واقعا تشکر که لطف می کنی و اینقدر موشکافانه نظرات حقیر رو مطالعه می کنی.
حقیقتش اطلاعی از این مطلبی که بهش اشاره کردی نداشتم. ممنون از ذکرش. همین جاا اون دو خط مربوطه رو تصحیح می کنم.
در هر حال الباقی نظر شخصی من در خصوص این بازیکن تازه به یووه پیوسته هست.
تشکر ویژه از توجه، حسن ظن و لطف بزرگوارانه ات محمد حقیقتا دوست داشتنی.
:flower:

لطف داری حامد جان. :rose:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
هوادارای رم آرزو کردن مصدومیتی که برای کوالیارلا پیش اومد، برای ووچینیچ هم تکرار شه :np:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هوادارای رم آرزو کردن مصدومیتی که برای کوالیارلا پیش اومد، برای ووچینیچ هم تکرار شه :np:

من که با این قضیه مشکل ندارم :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
لوئیس انریکه در موردش گفته به افرادی نیاز دارم که انگیزه داشته باشن و پروژه رو باور داشته باشن .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
ميركو جز اون دسته بازيكنايي بود كه هر وقت مقابل يووه قرار مي كرفت ازش ترس داشتم بازيكن لايقي هستش.با اينكه رمي بودش با اين حال از اومدنش خرسندم اميدوارم درخششش بيش از قبل باشه

Antonio conte

Antonio conte

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 27 ارسال
پارسال یک گل خیلی تکنیکی به تیممون زد و هنوز از وچینیچ ناراحتم ولی حالا که تیم شهر تورین را انتخاب کرد دیگه باید هوادارش شد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

موقعی که شنیدم ووچینیچ رو خریدیم واقعا خوشحال شدم،
کلا این فصل ار ترنسفرهایی که داشتیم خیلی راضی هستم، ووچینیچ از بازیکن های محبوب من بود که اعتقاد داشتم توی رم داره حیف میشه !
خیلی به درخشش ووچینیچ خوش بین هستم، بازیکن گل زن و گل سازی هست.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ووچينيچ : به ثمر رساندن گل در نخستين ديدار و پيروزى پر گل : " بله ، بسيار مهم بود البته هميشه پس از پيروزى بايد خوشحال بود " پيشرفت تيم و نقش كونته : " كونته به سادگى برنامه هاى خط حمله را در تمرينات براى ما تشريح مى كند ، وى من را شگفت زده كرد ، به خوبى با ديگر بازيكنان هماهنگ شدم البته بايد از آن ها تشكر كنم چونكه استقبال خوبى از من كردند " خط حمله يا وينگر : " از سرمربى بپرسيد ، من در خدمت تيم هستم " فراز و نشيب هاى هميشگى ووچينيچ : " البته من هيجان و آرامش را از دست داده بودم و اكنون خوشحالم كه آن را بدست آوردم " گفته بوديد كه آرزوى دوران كودكى شما پيوستن به يووه بود ، آيا هواداران رم واكنش نشان دادند : " خير ، من گفته بودم كه يووه پر هوادارترين و بزرگترين تيم ايتالياست و در اين مورد حق با من بود " از هيجان هواداران شگفت زده شديد : " بله ، هيجان بازيكنان و هواداران من را شگفت زده كرد "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دي لورنتيس : براي خريد ميركو رقم بالاتري نسبت به يوونتوس به سران رم ارائه كرده بوديم اما ميركو كفت بنا به دلاليل شخصي ، مقصد بعديش Premire League هست ! وقتي ديدم واقعا نميخواد بيام منم بيخيالش شدم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تیکه گم شده خط حمله یووه بود پا به توپ میشد ، تو کار تیمی شرکت میکرد رابط وینگرها با خط حمله بود واقعا اگر هماهنگ بشه ، باعث درخشش کراسیچ هم میشه باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
میرکو ووچینیچ در مصاحبه با توتو اسپورت : گفته هایی صورت گرفت از انتقال من به یوونتوس ، هنگامی که Savicevi ( رئیس فدراسیون فوتبال مونتنگرو ) مرا صدا زد و به من گفت ، اگر شانسی برای پیوستن به یووه داری، به یووه ملحق شو ، برای پیوستن به یووه فکر لازم نیست چون یووه ، یووه ست ! نگرانی هایی وجود داره در مورد گلزنی شما و بازی در پست مهاجم کناری یووه ؟ الان مهم نیست که چه کسی گل بزند ، مهم اینه که تیم گل بزنه و پیروز شه . در رم در پست های عرضی و مهاجم کناری بازی کردم و فکر نکنم مهاجم کناری به انداره ی من گلزنی کرده باشه . میرکو همچنین درباره ی فشارهای که در رم بود و باعث عدم نتیجه گیری اونها نیز میشد گفت : اینجا آرامشی وجود داره که تو رم نیست ، بعضی ها میتونند شخصیت قوی داشته باشند، اما بعضی از روزها خیابان ها در رم بر روی عملکرد ما تاثیر می گذاشت ! حالا من به تیمی بزرگ پیوستم که دارای سبک جهانی هست و پیوستن به همچین تیمی باعث خوشحالی هر بازیکنی میشه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی