پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرکو ووچینیچ - Zorro

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
785 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

مبنای این نظرسنجی سیستم 3 - 3 - 4 هست؟
اگر طبق این سیستم باشه قطعا به عنوان وینگر چپ بازی می کنه ولی اگه کونته رو سیستم 4 - 2 - 4 پا فشاری کنه امیدوارم به عنوان مهاجم دوم به بازی گرفته بشه!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
مبلغ پرداختی چنده حالا ؟! امیدوارم تو وینگر جواب بده یا بره روی نمیکت چون میشه به عنوان ذخیره طلایی ازش استفاده کرد

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
15 میلیون تو 3 سال .اون 3 میلیون bonus نمیدونم برا چیه .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اون 3 میلیون فکر کنم واسه اینه که اگه خارج از حد انتظار درخشش داشت به عنوان پاداش به قراردادش اضافه بشه

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
اره گفتن اگه در حد موتا عالی باشه 3 میلیون جایزه میدن بهش (شاید هم به خاطر سقف قرارداد ها باشه)

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امروز بعد از ظهر رسما بازیکن یوونتوس میشه .

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
رضایت خودم رو از این انتقال اعلام مینمایم. :1: درسته که میرکو دو پست میتونه بازی کنه ولی بنظر من وینگر چپ ازش استفاده بشه خیلی بهتره. چون اگه رو دور گل نزدن باشه آمائوری خودمون رو رو سفید میکنه :biggrin: و از اونجایی که پا به توپش هم خوبه در پست وینگر میتونه برا حفظ مالکیت توپ به تیم کمک کنه. تو بازیهایی که من ازش دیدم معمولا تونسته با ورودش جریان بازی رو عوض کنه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
میرکو تو ده فصل 102 گل زده .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آنتونیو کونته امروز همزمان با روز تولدش با Gazzetta dello Sport مصاحبه کرده و گفته که میرکو شایسته ی یوونتوسی شدنه و نکته ی مهم اینه که میرکو مشتاق واسه بازی تو یووه، گفته ترجیح میده فعلا در این مورد صحبت نکنه تا انتقال رسمی بشه ! زمن هم کلی از میرکو تعریف کرده و یه سری توصیه به کونته داده که چه جوری بتونه بهترین بازی رو از ووچینیچ بگیره . دوشنبه روز قطعی شدن انتقاله !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

آنتونیو کونته امروز همزمان با روز تولدش با Gazzetta dello Sport مصاحبه کرده و گفته که میرکو شایسته ی یوونتوسی شدنه و نکته ی مهم اینه که میرکو مشتاق واسه بازی تو یووه، گفته ترجیح میده فعلا در این مورد صحبت نکنه تا انتقال رسمی بشه !

زمن هم کلی از میرکو تعریف کرده و یه سری توصیه به کونته داده که چه جوری بتونه بهترین بازی رو از ووچینیچ بگیره .

دوشنبه روز قطعی شدن انتقاله !

اگه منظورت زدنیک زمنه ... از طرف من به زمن بگو .. تو به روح پدر جدت خندیدی که درباره یووه نظر بدی ...مرتیکه ... فلان فلان شده :furious:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
زمن واقعا چهره جنجالی و منفوری هست تو ایتالیا حداقل در میان یوونتوسی ها خیلی منفوره . خودش یک سال مربی میرکو بوده و اون سال هم میرکو بیشترین تعداد گلش تو یک فصل رو زده . ولی اینکه به کونته مشورت داده باشه فک نکنم صحت داشته باشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
این مصاحبه خیالیه زمن تو زندگیش یکبارم به سود یووه حرف نزده ، چه بخواد عمل کنه :1: باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اخرین خرید هایی که از رم داشتیم : Peruzzi (1991-1992) De Marchi (1992-1993) Fonseca (1997-1998) Emerson e Zebina (2004-2005) Motta (2010-2011)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زمن که معلوم الحاله،یه چیزی تو مایه های فراز کمالوند! من نمیدونم چرا هیچ رقمه تو کَــــتَـــم نمیره که ووچینیچ بازیکن خوبی باشه! اصلا نمیتونم قبولش کنم.شاید به خاطر این باشه که منتظر آگوئرو بودم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ دقیقا بخاطر همینه امیر ووچینیچ بازیکنیه که الان تیم ما برای گرفتن حداقل سهمیه لیگ قهرمانان نیاز داره من حتی از بین وارگاس و نانی ، وارگاس رو ترجیح میدم ، چون تجربه سری آ داره و میتونه به تیم تو قهرمانی سری آ کمک کنه ما این فصل باید یک تیم سری آیی ببندیم و فصل بعد تیم رو با چند مهره بین المللی کنیم باتشکر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

^^^^
دقیقا بخاطر همینه امیر
ووچینیچ بازیکنیه که الان تیم ما برای گرفتن حداقل سهمیه لیگ قهرمانان نیاز داره
من حتی از بین وارگاس و نانی ، وارگاس رو ترجیح میدم ، چون تجربه سری آ داره و میتونه به تیم تو قهرمانی سری آ کمک کنه
ما این فصل باید یک تیم سری آیی ببندیم و فصل بعد تیم رو با چند مهره بین المللی کنیم
باتشکر

حالا سوال اینجاست که آیا یووه میتونه به لیگ قهرمانان برسه؟ بر فرض که رسید،آیا مدیران یووه توان خرید بازیکنان تراز اول رو دارن؟

یووه بعد از اینکه به سری آ برگشت،به لیگ قهرمانان رسید اما باز هم هیچ ستاره ای به یووه ملحق نشد!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اون زمان پول نداشتیم الان داریم حالا بحث تاپیک میرکو رو منحرف نکنیم در مورد نقل و انتقالات بیا تو چه بازیکنی بحرف باتشکر

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
میرکو وارد تورین شد !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ووچينيچ ساعت 21 بوقت ايتاليا وارد تورين شد و فرودگاه caselle رو به مقصد هتل Principi di Piemonte ترك كرد ، پاراتيچى دستيار ماروتا به استقبال ميركو رفت ، ميركو فردا تست پزشكى ميده .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
((زمن هم کلی از میرکو تعریف کرده و یه سری توصیه به کونته داده که چه جوری بتونه بهترین بازی رو از ووچینیچ بگیره .)) واقعا بعضیا روی سنگ پا روهم سفید کردن :treaten:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی