پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: دیه گو آلفردو لوگانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
41 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دقیقا!
دو حالت وجود داره :1:
یووه یا به صورت آزاد لوگانو رو جذب می کنه و یا با مبلغ 3.5 میلیون یورو!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

دقیقا!
دو حالت وجود داره :1:
یووه یا به صورت آزاد لوگانو رو جذب می کنه و یا با مبلغ 3.5 میلیون یورو!

لوگانو تقریبا با لاتزیو تمام کرده...
http://www.football-...net/aug10i.html

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تمام نکرده اما پیشنهاد لاتزیو هم خیلی خوب بوده و موقعیت یوونتوس به خطر افتاده

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

طبق اعلام رسانه های ترکیه ای ، امروز ساعت 17:30 به وقت ترکیه ، زمان اعلام سرنوشت فنرباغچه است ، اما اکثر منابع خبری ، اعلام به موندن فنرباغچه در لیگ برتر ترکیه کردن و روابط کاملا حسنه و خوب رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه با این تیم رو علت موندن فنرباغچه دونستن . از طرفی درصورت تبرئه فنرباغچه ، اونها فصل بعد در رقابت های لیگ قهرمانان حضور دارن و اینم یکی از دلایل این مطرح شده که در صورت موندن فنرباغچه در لیگ برتر ترکیه ، لوگانو حتی با پرداخت 3.5 میلیونی یووه یا لاتزیو به ایتالیا نخواهد اومد .

فدراسیون فوتبال ترکیه ، این موضوع رو به آینده محول کرد ، و امروز اعلام کرد که به اطلاعات بیشتری نیاز داره و برگزاری لیگ فوتبال ترکیه رو هم با تاخیر در برگزاری مواجه می کنه .

رئیس فدراسیون فوتبال ترکیه :

ما اطلاعات و اسنادی در این مورد داریم ، اما برای اعلام رای کافی نیستند !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
Sky - خوان فیگر ایجنت لوگانو به میلان رسیده و تا ساعاتی بعد با سران یووه ملاقاتی رو انجام خواهد داد !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

Sky - خوان فیگر ایجنت لوگانو به میلان رسیده و تا ساعاتی بعد با سران یووه ملاقاتی رو انجام خواهد داد !

گفته ميشه كه ماروتا سعى ميكنه در اين ديدار كار رو تموم كنه ، با توجه به اينكه چلسى حاضر نيست الكس رو قرضى بده ، لوگانو با 3.5 ميليون بهترين گزينه هست .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یه نظر سنجی برای این تاپیک بزارید که لوگانو یا الکس من لوگانو رو ترجیح میدم چون یاد آور مونترو که هست ، تو تیم ملی کاپیتان و بازیکن ثابت هم که هست یه لیدر به تمام معنا است ، این از همه مهم تره ، چون وقتی یووه میره تو بحران هیچ کس نیست اون خط دفاع سراسیمه رو سرو سامون بده احتیاج به یه لیدر داریم ، از همه اینها گذشته مطمئنم خیلی چیزها داره به کیه لینی یاد بده باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير برنامه هاى لوگانو : " من براى مشخص شدن آينده ى ريبرو بازيكن كاليارى وارد ايتاليا شدم ، لاتزيو يا يووه ؟ در مورد لوگانو فقط با مديران يوونتوس مذاكراتى صورت گرفته و لوگانو به يووه نزديك هست و تا چند ساعت آينده همه چيز مشخص ميشه ، وقتى اين انتقال رسمى بشه در مورد اين انتقال توضيح خواهم داد "

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
جنتلیه : دفاع یووه باید تقویت شود ، تیمی که به دنبال حضور در جمع مدعیان است باید دفاع مستحکمی داشته باشد. لوگانو یا الکس ؟ من لوگانو را ترجیح میدهم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فدراسيون فوتبال تركيه اعلام كرد كه يوفا تيم فنرباغچه رو از شركت در رقابت هاى اروپايى محروم كرده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
الان حدود 4 -5 تیم خواهانش هستند ! فقط دوست دارم دلیل ماروتا رو برای اینکه تاکنون جذبش نکرده بدونم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
سكاى ، فوتبال ايتاليا ، مدياست و گاتزتا اعلام كردن لوگانو فردا يوونتوسى ميشه ، از طرفى ntv sport از قطعى شدن انتقال لوگانو به ليگ فرانسه خبر داده .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من یکی که چیز گیجه گرفتم :1:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
توی 20 دقیقه انواع و اقسام حالات رو تجربه کردم :1: تا یه دقیقه پیش ناراحت بودم و دوست داشتم خرخره ماروتا رو پاره کنم، الان دوباره خوشحال شدم :1: چیکار کنیم با چه سازی قر بدیم :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ماروتا میخواد سور پرایزتون کنه واسه همین درست حسابی امیدوارتون میکنه اما تعجب نکنید اگه یه موقع در لحظات اخر استاد اسدی بجای لوگانو به تیم اومد خودتون رو اماده کنید :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

سكاى ، فوتبال ايتاليا ، مدياست و گاتزتا اعلام كردن لوگانو فردا يوونتوسى ميشه ، از طرفى ntv sport از قطعى شدن انتقال لوگانو به ليگ فرانسه خبر داده .

با توجه به سبقه ماروتا من خبر ntv spor رو بیشتر به واقعیت نزدیک میبینم. :Facepalm:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
تمام ! رسمی - به پاری سن ژرمن پیوست !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تبریک میگم...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سایت فنرباغچه رسما اعلام کرد لوگانو به پاری سن ژرمن پیوسته اینو ببرید تو آرشیو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

با توجه به سبقه ماروتا من خبر ntv spor رو بیشتر به واقعیت نزدیک میبینم. :Facepalm:

دم خودم گرم.خوب ماروتا رو شناختم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی