پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی: دیه گو آلفردو لوگانو

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
41 پاسخ برای این موضوع

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دیه گو آلفردو لوگانو مورینو

تصویر

دیه گو لوگانو با 1.88 سانتیمتر قد، متولد 2 نوامبر 1980 (30 ساله ) در منطقه ی کانلونس اروگوئه فوتبال خودش رو از باشگاه ناسیونال این کشور شروع کرد و بعد از اون در سال 2002 به باشگاه سائوپائولو برزیل پیوست.بعد از سه فصل حضور در این باشگاه و

درخشش نسبی که داشت باعث شد

که سر انجام در سال 2006 با مبلغ 7.5 میلیون یورو به فنرباغچه ترکیه منتقل بشه!

لوگانو برای فنرباغچه 182 بازی انجام داده و موفق شده 26 بار دروازه ی حریفان خود را با پیراهن این باشگاه باز کند.

کاپیتان تیم اروگوئه 47 بازی ملی و 5 گل زده داره و از افتخارات ملی این بازیکن میتوان به قهرمانی در کوپا آمریکا ( 2011 ) و مقام چهارم در جام جهانی 2010 نام برد.همچنین لوگانو به عنوان بهترین کاپیتان این دوره از رقابت ها نیز انتخاب شد.

در رده ی باشگاهی نیز می توان به قهرمانی در کوپا لیبرتادورس، جام باشگاهی جهان ( 2005 ) و قهرمانی سری آ برزیل ( 2006 ) به همراه سائوپائولو و قهرمانی سوپر لیگ ترکیه ( 2006–07, 2010–11 )، سوپر کاپ ترکیه ( 2007, 2009 ) به همراه فنرباغچه اشاره کرد.

انتقال لوگانو به یوونتوس تا ساعات آینده به ارزش 3.8 میلیون انجام خواهد شد و این تاپیک به انجمن بازیکن ها منتقل میشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بعد از پیرلو دومین خرید خوب یووه محسوب میشه! مدافع نسبتا گلزنیه و امیدوارم مثل مونترو مثل یه حیوون برای تیم بازی کنه! البته مثل مونترو اخراج نشه! به احسان مشهدی تبریک میگم :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اینقدر با ذوق و شوق داشتم تاپیک رو میساختم که وقتی دوباره پست اول رو خوندم دیدم کلی سوتی دادم :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مرسي احسان :1: امسال فقط نحسي امير يووه اي بود با اون Topic ساختنش تو نظرسنجي :1: بي شك خريد خوف العاده ايه به اميد روزي كه هم وطنش فورلان هم بياد :cry2:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بمیر بابا بصیر! نحسی اون شیخ منصور عوضیه و اون ماروتای شفته اس که نمیتونه یه بازیکن درست درمون بخره خیر سرش

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
پیشاپیش تبریک میگم باید دید آیا میتونه بونوچی و بارتزالی رو کنار بزنه و زوج جورجو بشه تا الان همه خریدهامون خوب بوده ، امیدوارم بقیه اش هم خوب باشه باتشکر

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
اینجوری که تعریفشو میکنند باید بازیکن خیلی خوبی باشه متاسفانه زیاد بازی هاشو ندیدم :Facepalm: منم تبریک میگم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوگانو مدافع باشخصيت ، با تجربه و با كيفيتى هست و برترين مدافع آمريكاى جنوبى هست ، لوگانو از اون دست دفاع هايى هست كه توانايى رهبرى تيم رو دارند و ما بعد از رفتن به سرى ب نداشتيم ، موجى هم گفته لوگانو بهترين خريد يووه خواهد بود .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
لوگانو از اون تیپ مدافعای خ ر ه که راست کار سری ا س. :dreamy: من عاشق داد زدن هاشم.1 بار اگه سر موتا از اون داداش بزنه فک کنم خیس کنه خودشو.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

پیشاپیش تبریک میگم
باید دید آیا میتونه بونوچی و بارتزالی رو کنار بزنه و زوج جورجو بشه

تا الان همه خریدهامون خوب بوده ، امیدوارم بقیه اش هم خوب باشه
باتشکر

مطمئن باش اگه بیاد زوج کیه لینی خواهد بود !

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
با توجه به دست داشتن باشگاه فنرباغچه در تبانى فوتبال تركيه ، لوگانو از مديران اين باشگاه خواسته تا قراردادش رو فسخ كنن ، اگر اين اتفاق بيفته لوگانو بصورت بازيكن آزاد به يووه خواهد پيوست .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

به جرات می تونم بگم بعد از خرید پیرلو، در صورت پیوستن به یووه، یک خرید خوب انجام دادیم که هرچند در مقیاس کلی کافی نیست برای تیم اما غنیمته.
لوگانو مدافعی هستش که سبک بازیش یک کارکتر مخصوص به خودش داره. یک لیدر به تمام معنا در قلب خط دفاعی. از اون مدافعانی که با تمام وجود بازی می کنن و تعصب تو بازیشون موج می زنه. مدافعی فیزیکال البته با سبک منحصر به فرد خودش و توانایی نفوذ و بازگشت مجدد به خط دفاعی.
ای کاش کمی زودتر ( مثلا 2-3 ) سال پیش می یومد که می تونستیم بیشتر ازش بهره بگیریم.
بعد از حدودا یکماه برای اولین بار کمی خوشحال شدم از احتمال حادث شدن یک خرید قابل قبول هرچند باز تاکید می کنم هنوز ترانسفرینگ با کیفیتی که هوادارن انتظار داشتن انجام نشده هرچند از فصل پیش کمی بهتر هستیم. امیدوارم دیه گو لوگانو بیاد و خبر پیوستنش به یک حسرت و یک بازی مجدد از جانب تیم مدیرتی نباشه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
لوگانو : " زندگى خوبى در تركيه داشتم اما حالا مديران و بازيكنان فنرباغچه در زندان به سر مى برند ، رسوايى بزرگى در فوتبال تركيه بوجود آمده و به همين دليل فوتبال رو در تركيه دنبال نخواهم كرد ، يوونتوس ؟ با مدير برنامه هام صحبت كردم ، براى پيوستن به اين تيم آماده ام "

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
این خرید رو من هم تایید می کنم عالیه زوج فوق العاده ای می شن :P:

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
الان لوگانو رو باید بازیکن یوو یدونیم یا نه ؟ :1: من تازه همین الان این تاپیک رو پیدا کردم ، و روحم تا این لحظه از وجود آمدن لوگانو خبر نداشت منم اگر این انتقال صورت گرفته باشه بسیاز خوشحال خواهم شد منم فکر میکنم جز بهترین خرید های تیمه !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

الان لوگانو رو باید بازیکن یوو یدونیم یا نه ؟ :1:
من تازه همین الان این تاپیک رو پیدا کردم ، و روحم تا این لحظه از وجود آمدن لوگانو خبر نداشت

منم اگر این انتقال صورت گرفته باشه بسیاز خوشحال خواهم شد
منم فکر میکنم جز بهترین خرید های تیمه !

هنوز چیزی قطعی نشده :1:

bianconneri28

bianconneri28

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 837 ارسال
  • Locationtehran
به احتمال قوی میاد و زوج جورجیو میشه ولی در هر صورت از دست دادن بنووچی 24 ساله یه اشتباه محضه که ظاهرا ماروتا و کونته فهمیدن

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

روزها پشت سر هم می گذره و علی رغم شایعات زیاد در خصوص آمدن لوگانو به یووه، هنوز هیچ اتفاقی نیافتاده. با اینکه سمپاتی خاصی نسبت به بازیکنان اروگوئه ای ندارم اما حساب این مدافع ارزنده رو از بقیه جدا می کنم. حقیقتا به کار یووه میاد و می تونه با اومدنش سبک و شیوه حرکت بازیکنان خط دفاعی رو متحول کنه. من شدیدا منتظر اومندش هستم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز نوشته شده بود که مدیر برنامه هاش میاد تورین برای نهایی کردن قرارداد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21166 ارسال

یووه منتظر هست ببینه وضعیت فنرباغچه چی میشه، ولی به طور حتم لوگانو رو میخواد و روزنامه های ترکیه از انتقال قطعی لوگانو به یووه خبر دادند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی