پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرخیو آگوئرو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

هر سه گلی که زده روی مفت خوری بوده به جز گل اول تا حدودی.

دو تا گل زده
به اینجور گل ها نمیگن مفت خوری ، میگن جاگیری مناسب
باتشکر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

با این 2تا گل قیمتش رفت رو 60تا

قیمت آگوئرو بالاتر از 45 نمیره. حق فسخ قراردادش 45 تاست.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

قیمت آگوئرو بالاتر از 45 نمیره. حق فسخ قراردادش 45 تاست.

بله 45 اما از الان به بعد نه هر تیمی از امروز باید ببینیم چه تیم هایی برای خواستنش تمایل می کنن(به جز رئال چون توز رو گرفتن)
به زودی منتظر همین اتفاق برای ویدال هم باشید

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
منظورم این بود که برای این جور گل زدنها ما بازیکن داریم. ما بازیکنی میخایم که سبک گل زنی اش جور دیگه ای باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
رسانه های آرژانتین امروز نوشتند که اگرو بعد از کوپا راهی تورین می شه:دی: حرف کی رو ادم قبول کنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حرف رسانه های آرژانتین رو :1:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
من دیگه دود از کلم بلند شد یکی میریم تو تاپیک ترانسفر میگن رسی قراردادش رو میزه میایم اینجا میگن اگرو میاد یووه شاید ماروتا میخاد جفتشونو بخره :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آگرو گفته يا به انگلستان خواهم رفت يا در اسپانيا خواهم ماند البته جدايى من از اتلتيكو قطعيست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفته ی پیش گفتم مقصدش رو انتخاب کرده و می دونه به کجا می ره، این هفته هم به رادیو "لا رد" آرژانتین حرف های بالا رو که مسعود گذاشته زده. گفته من نمی دونم مدیر برنامه هام چیکار کرده و چی شده. ولی من ترجیح میدم در انگلستان یا اسپانیا بازی کنم چون اونا بهترین لیگ ها رو دارن.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
چیزی که معلومه هر جا بره یووه نمیاد :65:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
پس به زودی به چلسی میره چرا ما نمیریم سراغ دروگبا ؟ الان چلسی تو فاز جوونگراییه ، به راحتی دروگبا رو میفروشه باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم فکر نکنم اگرو به یووه بیاد بیشترش رو جنگ تبلیغاتی ماروتا میدونستم از این پولا فکر نکنم خرج کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب با حذف آرژانتین کارها تسریع میشه یا توز یا آگوئرو لطفا یکی را بخرید

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
به نظر من اگرو بهترین خیرد برای یوو هست و خرید روسی دردی از یوو دوا نمی کنه چون روسی گل زنه و ما خودمون زیاد داریم

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
اگه توز از سیتی بره احتمال 99.99 درصد میره سیتی :1: که الان حسن اقا گفت توز رفت پس اگرو رو منسیتیی بدونید یه مسئله ای واسه من جالب بود که از سفر ماروتا به اسپانیا هیچ خبر خاصی نیمد ( اون دو هفته پیشو میگم) شاید یه خبرایی باشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
با يه قرارداد 5 ساله به ارزش 39 ميليون يورو و حقوق هفته اي 170,000 يورو به سيتي رفت --------- البته رسمي نشده ولي تمومه امروز فردا :1:

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
مبارکه ان شااله .. همون سیتی لایقشه ... تیمی که هیچ افتخاری رو نداره .. انتخاب کرد ... بخاطر یک مشت دلار ...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

همچین یک مشت هم نبوده :دی:
یوونتوس یه آگرو دستمزد 5.5 میلیون در سال پیشنهاد داد در حالی که سیتی 8.9 میلیون درسال پیشنهاد داده!
یووه تو هیچ رقابت های اروپایی حضور نداره در حای که سیتی در چمپیونز لیگ حضور داره!
سیتی یه تیم پر از ستاره در بهترین لیگ دنیاست در حالی که یووه تشکیل شده از یه مشت بازیکن متوسط در لیگ افت کرده ی ایتالیا!
آگرو هم مثل ویدال عاشق چشم و ابروی یوونتوس نشده و عمرا هم ملاکش برای حضور در یک باشگاه تاریخ صد ساله ی اون باشگاه نیست!
به هر حال باید قبول کنیم که در مقابله با باشگاه های بزرگ چه از لحاظ مالی و چه افتخارات توانایی جذب بازیکنی رو نداریم!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خود آگوئرو تو صحفه ی توئیترش نوشته که توی منچستر پیاده شدم تا کارهای نهایی قرارداد رو انجام بدم. تاپیک رو قفل می کنم دیگه ! :np: اگر هم بحثی بود توی تاپیک چه بازیکنی انجام می دیم.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
با اجازه :53:

خب بعد از 10 سال ناقابل دوباره اسم سرخیو آگرو در رابطه با یووه مطرح شده! البته تنها ما نیستیم کلی تیم دیگه هم صف کشیدن! چیزی ک باعث شده آگرو ب گزینه ای جذاب برای تیمهای بزرگ تبدیل بشه اینه ک پایان فصل قراردادش با سیتی ب اتمام میرسه و میتونه آزادانه ب هر تیمی ک میخواد بره! ظاهرا ک سیتی تمایلی ب تمدید نداره ک اگه داشت تا ب حال اقدام کرده بود! نظر شما چیه؟ ب نظرتون هنوز میتونه موثر باشه؟! ارزش دستمزد سنگینشو داره؟! سبک بازیش ب تیم پیرلو میخوره؟!
  • حامد, mory, Pinturicchio و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی