پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سرخیو آگوئرو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
Marcello Lippi : - در اين شكي نيست كه Aguero يه مهره فوق العاده براي يوونتوس ميتونه باشه ! - ! يووه بايد بازيكنايي در حد و اندازه خودش بخره كسايي مثل Pirlo , Teves , Aguero و Rossi

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آگرو گفته يوونتوس به شدت خواستار جذب من شده و مدير برنامه هاى من در حال انجام كارهاى انتقال هست ، پول براى من مهم نيست و الان فقط به كوپا امريكا فكر مى كنم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

آگرو گفته يوونتوس به شدت خواستار جذب من شده و مدير برنامه هاى من در حال انجام كارهاى انتقال هست ، پول براى من مهم نيست و الان فقط به كوپا امريكا فكر مى كنم

اره پول براش مهم نیست اما اون ماردونا گفته زیر 45 تا قبول نکن

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آگوئرو گفته می دونه مقصد فصل بعدیش کجاست و انتخابش رو کرده. ولی الان نمی گه وارد حواشی نمیشه چون می خواد روی کوپا تمرکز داشته باشه.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
پس اومدنیه اگر آگوئرو بیاد ، فقط یه هافبک چپ شاخ میخوایم ، یکی در حد ریبری یا نانی باتشکر

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال

آگوئرو گفته می دونه مقصد فصل بعدیش کجاست و انتخابش رو کرده. ولی الان نمی گه وارد حواشی نمیشه چون می خواد روی کوپا تمرکز داشته باشه.

اگه واقعا انتخابش رو کرده پس دیگه حتما مال خودمونه. چون اگه انتخابش غیر از یووه بود دیگه ماروتا بیخیالش میشد.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
اگه بیاد عالیه :clapx: :clapx:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
الان خبر جالبی خوندم، مارتین پالرمو گفته انتخاب آگوئرو یا رئاله یا یوونتوس ! یعنی میشه منچستر سیتی رو کاملا کنار گذاشت از این معامله، از یه طرف دیگه پیشنهاد یووه و سران یووه برای به خدمت گیری آگوئرو اینطوری اعلام شده : 32 میلیون یورو + تیاگو .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
امید این یعنی چی حالا مگه پالرمو چیه اگرو میشه اخه :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
آ اس اسپانیا نوشته : رد پیشنهاد یووه از سوی اتلتیکو ( 32 میلیون یورو + تیاگو ) . رد شد ! :Facepalm:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
فقط سکو و ماروتا هستن که یکی مثل تیاگو 13 میلیون براشون ارزش داره! من نمیدونم چرا استوراری رو پیشنهاد نمیدن؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
من نمیدونم شما چرا هی میخاید بازیکن بندازید به اتلتیکو اقا پولشونو بدید اگرو رو بگیرید بیارید دیگه البته نه به این راحتی که گفتم:1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
مدير ورزشي اتلتيكو : ما ميخوايم سرخيو رو نفروشيم ، منتظريم از تورنومنت بياد دوباره تو همين اتلتيكو بدرخشه - تيم هاي قدرتمند هميشه دنبال ستاره ها هستن ، خوشحاليم كه ما الان اين ستاره رو تو تيم مون داريم ! --- ٤ كلمه از مادر عروس :1:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
+ پدر آگوئرو : او ( سرخیو ) تو اتلتیکو میمونه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
چند ماهه شد که داریم با آگوئرو مذاکره میکنیم ؟

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
اگه اگرو رو بگیریم خیلی خوب می شه درسته که به یه بازیکن نباید وابسته باشیم ولی الان تا کی باید این دلپیرو تیم رو ببره جلو باید یکی بیاد بتونه بهش کمک کنه و آگرو انتخاب خوبیه ولی کافی نیست الان بارسا که سانچز رو هنوز نخریده اگه اونم بیارن تو حمله عالی میشه دلپیرو هم میره پشت دو تا مهاجم اگه این باستوس رو بیارن عالیه چون الان یووه تو دفاع مشکل داره میتونه خیلی کمک کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آرژانتین با 2 گل سرجیو آگوئرو و یک گل دی ماریا با نتیجه 3 بر 0 از سد کاستا ریکا گذشت و بعنوان تیم دوم گروه A به مرحله حذفی کوپا آمریکا صعود کرد ، با این کیفیت بازی آگوئرو واقعا شرم آوره که بریم سراغ جوزپه روسی که به هیچ دردمون نمیخوره.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
شانسه ما رو هر کی دست گذاشتیم تو این جام درخشید و باعث شد قیمتش بره بالا

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هر سه گلی که زده روی مفت خوری بوده به جز گل اول تا حدودی.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
با این 2تا گل قیمتش رفت رو 60تا

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی