پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

استفان در کنفرانس خبری پیش از بازی با لخیا گدانسک

g1so1qmuq0if1a8tnzv6.jpg

"هدف اول ما قهرمانی دیگری در سری آ است . این سخت است چون هر سال باید از صفر آغاز کنیم ، اما ما تمام توانمان را به خرج می دهیم تا اسکودتو را به دست آوریم . در حال حاضر بدن هایمان بر اثر کار های بدنسازی سنگین است ، چیزی که در برابر دورتموند مشهود بود ، اما برای دیدار امشب سعی می کنیم سطحی فراتر را ارائه دهیم."

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ضورتی هم بهش میاد  :8: 

Fr72p_t.jpg

یه چند تا عکس خوشجل همراه بانو و پرنسس  :8: بچه رو گذاشته تو جام  :24:  :2laugh: 

GAxkQ_t.jpg   dWPfM_t.jpg

i3pMP_t.jpg   4nQNd_t.jpg

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

" گرما ، خستگی ، بدشانسی "

استفان لیختشتاینر مدافع راست یوونتوس معتقد است که " گرمای هوا ، خستگی و بدشانسی " عواملی هستند که باعث بوجود آمدن مصدومیت میشوند ولی با این حال این بازیکن یوونتوس را شانس اول دیدار پیش رو در سوپر کاپ ایتالیا قلمداد کرد.

ملی پوش سوییسی بیانکونری روز شنبه در چارچوب سوپر کاپ ایتالیا به مصاف تیم سابق خود خواهد رفت و در اینباره معتقد است که بهبود بخشیدن به عملکرد فصل گذشته یوونتوس چالش سختی خواهد بود که باید با آن روبرو شوند.

این بازیکن در مصاحبه با گاتزتا دلواسپورت و در پاسخ به سوال بحران مصدومیت در تیم که گریبان 4 بازیکن این تیم از جمله کیلینی ، بارتزالی ، خدیرا و موراتا را گرفته است ، " گرمای بیش از حد هوا ، خستگی ناشی از تمرینات و بدشانسی " را از عوامل مهم این بحران  برشمرد.

" اگر شما دمای هوا را به 40 درجه برسانید و همچنین تمرینات خود را دو برابر کنید فکر میکنم به راحتی قابل درک باشد که در این شرایط امکان مصدومیت افزایش می یابد و نمیتوان کسی را مقصر این وضعیت نامید "

" کار کردن بدون 3 مهره اصلی فصل گذشته تیم  یعنی ، توز ، پیرلو و ویدال آسان نخواهد بود و به نظرم فصل سخت و پیچیده ای را پیش رو خواهیم داشت ، از ما انتظار میرود که نسبت به فصل قبل پیشرفت داشته باشیم و این به معنی بردن لیگ قهرمانان پس از قهرمانی در سری آ و کوپا ایتالیا خواهد بود! "

" با این حال من معتقدم که ما در ایتالیا به عنوان تیم مدعی کار را شروع خواهیم کرد اگرجه که میدانیم تیم هایی همچون اینتر ، میلان و خصوصا رم که سالها رقیبی جدی برای ما بوده است و کار را در مواقعی بر ما سخت کرده است "

" ما پیامی برای فرستادن به رقبا نداریم و میدانیم که فصل درازی پس از شانگهای در پیش رو خواهیم داشت و در این لحظه تمرکزمان فقط بر روی بالا بردن این جام معطوف است "

79496558032754003852.jpg

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

در یه خبر جداگانه دیگه هم قسمت دیگه مصاحبش اومده اون رو هم اینجا جدا گونه مینویسم اگه دوس داشتین با هم تلفیق کنین مرسی :53:

این بازیکن همچنین در ادامه مصاجبه خود با گاتزتا دلو اسپورت اظهار داشت که عصبانیت طرفداران لاتزیو را نسبت به او در بازی پیش رو در سوپر کاپ را درک میکند.

فارست گامپ در سال 2011 پس از 3 سال حضور در بیانکوچلستی این تیم را به مقصد یوونتوس ترک کرد و انتظار میرود که در بازی شنبه در مقابل تیم سابقش هواداران لاتزیو با سوت های اعتراضی پذیرای او باشند!

" اگر شما نتوانید که از سوتهای اعتراضی هواداران جلوگیری کنید بهتراست که دست از این کار بکشید و توقف کنید ، متاسفانه طرفداران به این شکل هستند که یک روز عاشقانه شما را دوست دارند و روز بعد به محض انتقال به تیمی دیگر از شما متنفر میشوند "

" من عصبانیت هواداران را درک میکنم ولی آنها هم باید به ما بازیمنان کمی احترام بیشتری بگذارند ، به شخصه برای من چندان خوشایند نخواهد بود که پس از به ثمر رساندن گل با تیم جدیدم به خوشحالی بعد از گل نپردازم! "

" کسی نمیتواند مرا محکوم به این کند که در دوران بازی با پیراهن لاتزیو حتی به اندازه یک قطره عرق کم کاری کرده باشم ! من همواره در هنگام بازی برای این تیم تا آخرین قطره عرق ریخته ام و چیزی کم نگذاشته ام "

بازیکن سوییسی همچنین معتقد است که بازی با دفاع 3 نفره بهترین گزینه برای بانوی پیر است زیرا که در بین تیم های اروپا  روش نسبتا نادری است.

" قبل از دوران کونته من در دفاع 4 نفره بازی میکردم و چندان به زحمت نمی افتادم ولی پس از آن با وجود سختی که در پست جدید به عنوان وینگ بک داشتم ولی اکنون بازی در این سیستم بهترین گزینه برای من است و آن را میپسندم "

" سوال من اینست که چند تیم در اروپا با روش 3-5-2 بازی میکنند؟ ....بازی در پست وینگ بک بسیار سخت است و تمرکز زیادی میخواهد زیرا شما باید تمام جناح زمین را پوشش بدهید ، به عنوان مثال شما هم باید فرانک ریبری را مارک کنید و مانع از نفوذ او شوید و پس از آن نیز بلافاصله در هنگام حمله با نفوذ خود به تیم کمک کنید! با این وجود من از هیچ چیز ترسی ندارم و با هیچ سیستمی نیزمشکل ندارم حتی اگر مجبور به بازی با 10 نفر باشیم "

79496558032754003852.jpg

تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیروز که داشتم بازی رو می دیدم ، تو اون صحنه ای که اوایل نیمه ی اول یه دریبل دو طرفه کرد [خیلی زیبا بود] و بعد به شکل شرم آوری توپ رو سانتر کرد ، تو دلم گفتم بشر ، تو خودت دلت نمی سوزه آخه؟ :22: یه واقعا واقعا وینگ بک راست کاملی بود اگر فقط و فقط می تونست به جای اینکه چمن رو سانتر کنه ، توپو درست و سانتر کنه! حتی سر اون سانتری که رو گل مانزو شد ،  با اینکه درست ندیدم ، گفتم پدرجد لیخت هم عمرا همچین سانتری کنه ، لابد استورارو بوده :1:

پ.ن : تا وقتی مانزو[ :8: ] ایتالیایی یاد بگیره ، تو مصاحبه ها واسش نقش مترجم رو ایفا می کرده این روزا :53:

• Orphée, juve's fan, Atomic Ant و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

^ ^ ^

اومدم مطلبی رو بگم که دیدم توی پست بالا دقیقاً همون رو دوستمون گفته ولی تکرارش کنم توی دلم نمونه :14:

امروز هم یه چشمه نشون داد و توپی رو که احتمالا‍ً ایسلا هم می تونست به پاس گل تبدیل کنه مثلِ یه موجود پرجست‌و‌خیز کوبید به حریف.

به خودت ظلم می کنی پسر! روزی 10 دقیقه تمرین سانتر می‌کردی هر فصل 20 تا پاس گل داشتی و حال و روز ما هم بهتر از این بود.

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

امروز تمرینات در وینوو از سر گرفته شده اما ۱۳ بازیکن از جمله استفان نیستن ، توی پیج رسمی فیس بوقش گفته :

"چه خوشبختی ای! انتخاب شدن به عنوان بازیکن سال سوئیس تو مراسم #SwissFootballAwards افتخار خیلی بزرگیه.از حمایتتون ممونم. همتونو در آغوش می گیرم ، استفان"

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دفاع کنار یوونتوس استفان لختشتاینر قبول دارد که فینال لیگ قهرمانان ممکن است فرصتی که تنها یک بار در زندگی پیش می آید باشد.

• روز بازی من دیگر واقعا عصبی نبودم.
  • اما در یک هفته ی منتهی به بازی من خیلی مضطرب بودم.شما در مورد فتح جام فکر می کنید ، همه چیز پیرامون  همان یک بازی می چرخد و شما به سختی میتوانید منتظر بمانید که به آنجا بروید و بازی را شروع کنید.
  • ما فصل فوق العاده ای داشتیم ، همان موقع ۲ جام را فتح کرده بودیم و اماده بودیم که به آن جام بزرگ دست پیدا کنیم. هم هواداران هم بازیکنان برای تحقق آن رویا از جان مایه گذاشتند.
  • یووه یکی از بزرگترین تیم های اروپاست ، اما هنوز کاملا به سطح رئال مادرید ، بارسلونا و بایرن مونیخ نرسیده است. این باشگاه ها به شکل منظم به فینال می رسند.
  • هرچند برای من ، به نظر می آمد که این تنها فرصت زندگی باشد.می دانستم یا حالا یا هیچ وقت.
  • برای همین بعد از بازی بسیار ناامید بودم ، البته می توانم بسیار خوشحال باشم به خاطر آنچه که به عنوان یک تیم فصل قبل به آن دست یافتیم.
  • من همچنین به عملکرد خودم افتخار می کنم.من تک تک دقایق ۱۳ بازی لیگ قهرمانان فصل قبل را بازی کردم.
  • ایتالیا؟ ایتالیا یکی از زیباترین کشورهای اروپاست و هر چیزی را که بخواهید دارد.
  • آنها اقیانوس ، کوه ، دریاچه ، غذای فوق العاده و یک سبک زندگی خارق العاده دارند.من خودم از طرفداران سبک فکری مردم ایتالیا هستم.
  • آنها صمیمی و آرام هستند، شاید در جنوب بیشتر از شمال اینچونه باشد ، انها نسبت به فوتبال شدیدا احساساتی اند ، چیزی که در ایتالیا بیشتر یک بازی تاکتیکی است.
  • تاکید آن ها رروی بی نقص بدن است و لزوما به بازی چشم نواز مثل لیگ های دیگر منجر نمی شود.
  • اما شما می توانید احساس کنید که ایتالیایی ها چقدر فوتبالشان را دوست دارند.هر کسی ایده ای دارد و دوست دارد آن را به بقیه بفهماند!

79496558032754003852.jpg

• AAG, juve's fan, Principino و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یوونتوس باید مراقب استرلینگ باشد

لیخت :

• استرلینگ بازیکن فوق العاده ای است ، شما هرگز نمی توانید فضای زیادی را برای او باقی بگذارید ، زیرا او بسیار سریع بوده و در نبردهای رو در رو عالی است.
  • مهم این است که تا جایی که ممکن است او را نزدیک خود نگه دارید.
  • تا جایی که ما اموخته ایم ، بازی کردن در لیگ قهرمانان اصلا آسان نیست ، فکر می کنم سیتی برای داشتن یک فصل فوق العاده به خوبی مجهز شده است. اما در فوتبال فقط داشتن نفرات عالی کافی نیست  :nish:  چون همیشه پیروزی سخت است.
  • این را باید اضافه کنم ، سیتی همه چیز را برای یک نمایش فوق العاده دارا می باشد.
  • آیا یوونتوس می تواند عملکردش را در اروپا تکرار کند؟ البته و ما باید به آن باور داشته باشیم ، اما امسال بسیار سخت تر خواهد بود ، زیرا بعد از فینال سال گذشته همه ما را می شناسند و از ما انتظار دارند. :worship:
  • شروع این فصل؟  این ذات فوتبال است ، در برابر اودینزه ما ۶-۷ شانس مسلم گلزنی داشتیم.آنها یک شانس داشتند و ما را تنبیه کردند.

79496558032754003852.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

تو بازی سوئیس - انگلیس چند بار خوب سد راه استرلینگ شد ... امسال سیتی تیمش فوق العاده است ... هم مهره های خیلی خوبی داره هم خیلی هماهنگ هستند و از طرفی تجربه ی اروپایی بالایی دارند ، خط حمله ما فوق العاده بی تجربه و در کل تیم ناهماهنگه . من شانس زیادی برا خودمون تصور نمی کنم

+ چند تا سانتر خیلی خوب هم کرد لیخت :22: اما دقت کردم در حال دویدن سانتر هاش اصلا خوب نیست ولی اگه مکس کنه و بفرسته خیلی فاجعه نیست  :22:  :fp:  

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

hhpp7f7lxce5jofw3q4i.png   hhpp7f7lxce5jofw3q4i.png

3znwggy1sblmref2w5v9.jpg

:8:  :8:  :8:

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دیروز به خاطر مشکل تنفسی به بیمارستان رفته و تا صبح هم تحت نظر و بستری بوده ، امروز صبح مرخص شده اما با تیم تمرین نکرده ، احتمالا بازی با ناپولی رو از دست می ده. :pray 1:

• juve's fan, Juventus FC, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- همسرش گفته كه استفان بخاطر نتايج اخير يووه عصبي شده و اين مشكل براش به وجود اومده.

پ.ن : تعصب :worship:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

تو فیسبوک گفته مشکلش برطرف شده به تمرین برگشته و برای بازی چهارشنبه آماده است ، گفته حالم خوبه  :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

بعد مشکلی که براش بین نیمه بازی فروزینونه پیش اومد، حالا باید تست کامل قلب انجام بده. همون بین نیمه به بیمارستان منتقل شده.

دوشنبه به تمرینات برگشته بوده که دکترهای تیم اجازه تمرین رو بهش ندادن و گفتن بهتره قبلش با یه متخصص قلب برای تستهای بیشتر ملاقات کنه.

"در حال حاضر همچنان اجازه بازی ندارم چون باید آزمایش های پزشکی بیشتری انجام بدم. کمی زمان و صبر نیاز خواهد داشت، اما نمیتونم واسه برگشتن به زمین بیشتر از این صبر کنم. ممنون از پیامهاتون. Hugs, Steph. "

البته خب این نبودنش مقابل سویا یه جور توفیق اجباری هم بود واسه ما. اولا یه جانشین غیر از پادوین پیدا کردیم. دوما با توجه به سوابق اواخر فصل قبل و این فصل، خیلی بعید بود بتونه همچین سانتری روی سر موراتا بفرسته. :1:

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

متاسفانه به دلیل مشکلات تنفسی که براش پیش اومد ، طی هفته آینده عمل جراحی خواهد داشت و به مدت 30 روز از میادین دور خواهد بود...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^

اینتر هم در اقدامی تاریخی، آرزو کرده که لیخی زودتر به میادین برگرده... ترنزلیشن بینگ رو هم که قربونش برم :دی

jg5u_int.jpg

+ اینم قشنگ بود...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alex 4ever و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
متاسفانه گازتا اعلام کرده احتمالا 6 ماه لیخت در دسترس نخواهد بود ..

ComebackStephan#
we'llmissU#
healsoon#
Andrea_Barzagli_everywhere#
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال
نطر پروفسور گایتا در مورد عمل جراحی و وضعیت فعلی لیختشتاینر

71574880675183454802.jpg

روز جمعه دوم اکتبر استفان لیختشتاینر با صلاحدید متخصصین قلب تحت عمل جراحی برداشت بافت قلب قرار گرفت. بر اساس گفته ی دکتر گایتا متخصص قلب، ریتم  غیر طبیعی (آریتمی) خوش خیم در ضربان قلب که به دلیل اختلال در ناحیه ی دهلیزها اتفاق می افتد، منجر به مشکلات تنفسی برای مدافع سوییسی بانوی پیر در حین بازی با فروزینونه در 23 آگوست شده است.

پروفسور فیورنزو گایتا که جراحی سوئیس اکسپرس را انجام داده است. یکی از پیشگامان عمل جراحی در زمینه ی" برداشت کاتتر1" و بیماری های مرتبط با آریتمی های قلب است که در حال حاضر ریاست بخش قلب دانشکده پزشکی دانشگاه دله مولینته را به عهده دارد. او در در مورد عمل جراحی او و  وضعیت فعلی لیختشتاینر با وب سایت رسمی یوونتوس صحبت کرد:

" جراحی بر روی لیختشتاینر کم تر از یک ساعت طول کشید و در حال حاضر وضعیت او بسیار خوب است."

1- جناب پروفسور، می توانید با جزییات توضیح دهید که لیختشتاینر از چه عارضه ای رنج می برد؟

" بی نظمی دهلیزی که به عنوان ریتم غیرطبیعی (آریتمی) دهلیز قلب از آن یاد می شود  که در دیدگاه عام به منزله ی مخزن نفت برای قلب هستند. دهلیزهای قلب دارای یک سری جریان های الکتریکی هستند که در صورتی که بی نظمی در قلب اتفاق بیفتد، نرخ ضربان قلب از حالت طبیعی 60 بار در دقیقه برای افراد بزرگسال به 300 بار در دقیقه می رسد. در عمل برای یک فرد سالم این اتفاق نمی افتد چرا که طبیعت قلب انسان به گونه ای است که یک فیلتر - یک دریچه بین دهلیز و بطن قرار داده شده است - در مسیر این جریان ها قرار دارد و از بیش تر از نیمی از این جریان های تپشی جلوگیری به عمل آورده و مانع از انجام آن ها می شود. (حدود 75 و 150 پالس).
با این حال در برخی موارد به دلیل فشارهای روحی و یا فعالیت های فیزیکی خیلی زیاد ، این جریان ها از این فیلتر رد می شوند. در نتیجه این امر منجر به رسیدن ضربان قلب به 300 بار در دقیقه شده و که منجر به مشکلات تنفسی در بیمار می شود و این موردی است که برای لیختشتاینر اتفاق افتاده است.

2- جناب پروفسور آیا پیش از این مورد جراحی مشابه داشته اید؟

"در مورد بیماران دیگر، رویکرد من تجویز دارو به بیماران است که باید تا پایان عمر خود این داروها را مصرف کنند، این داروها منجر به درمان کامل بیماری نمی شوند و تنها به عنوان یک پیش گیری کننده  هستند. تاکنون در 60% موارد موفقیت هایی حاصل شده است."
" گزینه ی جایگزین دارو، انجام عمل جراحی است که فرآیند پیشرفت آن از سال 1992 دستخوش تغییراتی شده است. در این عمل جراحی که در علم پزشکی "برداشت ترانس- کاتتر آریتمی قلبی" نامیده می شود یک سوند به درون قسمت سیاهرگ منتهی به قلب جاگذاری می شود تا جریان تپش های بی نظم قلب ثبت شود و سپس نوک سوند اندکی سوزانده می شود تا تاثیر آن مشاهده شود. این تکنیک بسیار شایع است و در مورد درمان بازیکنان ورزشی به کار می رود."

3- آیا یک ماه برای ریکاوری او لازم است یا باید استراحت بیش تری کند تا بتواند دوباره در فعالیت های ورزشی شرکت کند؟

" بله، او پس از یک ماه کاملاً بهبود پیدا خواهد کرد، پس از آن آزمایش های بیش تری انجام می دهیم و اگر همه چیز خوب باشد او کاملاً آماده ی بازی در میادین خواهد بود. این بازه ی زمانی استراحت برای یک ماه از کتاب راهنمای پزشکی در ورزش توصیه شده است و واضح است که همه چیز به نوع و شدت آریتم قلبی بستگی دارد. در مورد بی نظمی یا اختلال های اینچنینی، قاعده ی کلی برای ریکاوری یک ماه است."

1برداشت کاتتر فرآیندی است که در آن از انرژی فرکانس رادیویی (مشابه گرمای مایکروویو) استفاده شده تا ناحیه ای از بافت قلب را که منجر به ضربان سریع و یا غیرعادی در قلب می شود را تخریب کند. تخریب این بافت، به قلب کمک می کند تا به ضربان طبیعی خود بازگردد. این فرآیند، برداشت (برش) با استفاده از فرکانس رادیویی نیز نامیده می شود. 

79496558032754003852.jpg  
Spoiler
++ 
Spoiler

• GioVanni Agnelli, Atomic Ant, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

استفان یکی از با تعصبترین  و دوس داشتنی ترین بازیکناست برا من خیلی دوس دارمش اصلا یه جور خاصیه انگار دی ان ای یووه تو خونشه با اینکه از لاتزیو به یووه اومده اصلا یه جور خاصیه علاقم بهش ♥♥♥

یکی اینجا گفته بود که زن استفان گفته مه به دلیل نتایج و شرایط بد یووه فشار وارد شده به استف و به این خاطر دچار این مشکل شده و به نظر میاد درست باشه این قضیه چون ممدم تو ترجمه بالا این مورد رو بولد کرده نوشته ...عاشقتم استف از خیلی سیاه سفیدا سیاه سفید تری....زود برگرد واقعا دلتنگت میشم :worship:  :fp:  :33:

• Bianconero Amore, Atomic Ant, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر

Proud_of_Ju#

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی