پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

استفان لیختشتاينر - Forrest Gump

* * * * * 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
689 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6415 ارسال
  • LocationRasht

– امروز میخوام همۀ طرفدارامو سورپرایز کنم .. با تمدید قراردادم، اخیرا امضاش کردم! مرسی از یووه بخاطر اعتمادش و از همۀ طرفدارا بخاطر حمایت فوق العاده شون! #Hug Steph

thumb_25cd5d8b1de8570126548c70e962dbabd4

پ . ن : 2 ساله بسته با امکان تبدیل به 3 .. اینجاست که باید یه #fiuuu عمیق کشید :دی

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, juve's fan و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6415 ارسال
  • LocationRasht

– بالاخره بال راست قدیمی برگشته ! تبریک به همه بخاطر این پیروزی عالی مقابل هلاس در کوپا.

حالا روی دیدار یکشنبه تمرکز میکنیم که خیلی بازی متفاوتی با امروز خواهد بود. زنده باد یوونتووس !

thumb_129d14878cbf7d85a98c67d8f9eb0db8a0

پ . ن : امروزم 31 ساله شد :174:

13 گل و 13 پاس گل در یووه + 71 بازی ملی

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6415 ارسال
  • LocationRasht

Buon Compleanno Swiss Espresso  .. :36:   o

-.-.-.-

thumb_e1f8b8e11242742ec211532b561c3e719e

• Bianconero Amore, Juventus FC, alex 4ever و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

سوییس اکسپرس توی یک مصاحبه ای اظهار کرده که تیم های انگلیسی چلسی، منچستر یونایتد و آرسنال با دستمزدهای بالاتر دنبالش بودند ولی پول براش مهم نبوده و موفقیت با یووه ببیش تر براش ارزش داشته.

فارست گامپ که گفته می شد در مساله تمدید قرارداد با مدیران یووه بر سر حقوق پرداختی مشکل داشته لاشخورهای انگلیسی دنبال به خدمت گرفتنش بودند که در نهایت قراردادش را با یووه تمدید کرد. ولی لیخت اعتقاد دارد که با یووه می تواند به جاه طلبی های خود برسد.

لیخت بفرموده:

" ما می خواهم به در تمام رقابت هایی که می توانیم برنده باشیم. مطمئنا لیگ قهرمانان یک رویای بزرگ است و این مساله به من را بر آن داشت که قرارداد خود را تمدید کنم"

" به این گروه (یووه) اعتقاد فراوانی دارم. تیم های دیگری بودند که خواهان من یودند ؟ بله، اما من به جنبه ی اقتصادی قضیه نگاه نمی کنم. من تکرار می کنم < می خواهم با یووه برنده شوم>.

Stephan-Lichtsteiner-554373.jpg

لینک اصل خبر

+ مثل این که چلسی می خواسته ماروتا بازی :1:  دربیاره...می خواستند تابستون بهش پیشنهاد بدند، ولی گفتند بهتره بزاریم زمستون بیاریمش تو تیممون خرج کم تری داره.  ولی ..... :2laugh: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
سمت چپشون رو اتوبان کرد
پاس کاری و همکاری دقیق و تک ضربش خیلی بدرد تیم میخوره
فکرشم ازار دهندست بخاطر نیم میلیون قرار بود نداشته باشیمش !
بعد از زامبروتا هیچوقت دفاع راست خوبی نداشتیم
لیخ از زامبروتا چیزی کم نداره
  • Bianconero Amore, Juventus FC, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
نود دقیقه یکی از بهترین هافبک های هجومی دنیا رو از بازی محو کرد و در کنارش توی حمله هم فعالانه شرکت کرد و همونطوری که سجاد هم گفت سمت چپشون رو اتوبان کرد.جالب اینجا بود که بعد بازی توی تاپیک صرف اینکه بوفون و توز دو جا سرش داد کشیدن لقب یکی از بدترین بازیکن های تیم رو هم بهش دادن.

همچنان تنها بازیکنی که رقابت نفر به نفر رو با قاطعیت از لیخت برد ریبری بود، البته مواردی بودن که تونستن اذیت کنن اما همیشه استفان پیروز نهایی رقابت های نفر به نفر با مهاجمین سمت خودش بوده.
  • GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
البته بوفون صرفا به خاطر هديه كردن اون كرنر سرش داد زد. بعد پوگبا اومد جدا شون كرد :8:

واقعا جواهره اين بازيكن، با وظيفه اي كه الگري بش داده بود جاي خاليش تو اكثر حملات حس ميشد. خيلي تاثيرگذاره اميد وارم حداقل ٢ فصل ديگه تو اوج باشه
  • Bianconero Amore, AAG, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

استفان لختشتاینر  | " Rai " :

" احتمالا یوونتوس انگیزه و میل بیشتری برای اداره کردن و گذر از این مرحله لیگ قهرمانان دارد، اگرچه تلاش کردن در دو جبهه هرگز آسان نیست "

دیدار با رُم ؟

" رُم تیم قدرتمندی است، دوشنبه بازی آسانی نخواهد بود اما مانند همیشه در حال آماده شدن هستیم. تلاش برای پیدا کردن اینکه چگونه از نقاط ضعف رُم استفاده کنیم "

9 امتیاز بیشتر از رُم دارید ..

" اکنون تنها جالوروسی رقیب ما است اما اگر دوشنبه اشتباه بدی را مرتکب شویم تیم های دیگر هم برای کم کردن اختلاف آماده خواهند بود "

• juve's fan, Principino, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6415 ارسال
  • LocationRasht

گاتزتا ؛

لیخی 5421 دقیقه تو استادیوم یووه بازی کرده و فقط یه باخت داشته (مقابل اینتر) ! یووه 3 باخت دیگه داده از زمان افتتاح استادیوم جدید و لیخی تو هر 3 تا غایب بود !!

و بهترین آمار رو در پیروزیهای لیگ تو کل اروپا در 2014 داشته (29) ؛ بالاتر از نویر و روبن .. #تاثیر

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تنها چیزی ک باعث میشه از زامبروتا بهتر ندونمش ضعف توی سانتر کردناش هست
یکم باید کار کنه ! سانتر های یا به پاش نمیگیرن یا محکم میزنه یا ..
کلا خوب نیست متوسط رو به ضعیف ه

خیلی هم زود جوش میاره و عصبی میشه پتانسیل اینو داره هر لحظه بازیکن یا داور رو چکی کنه (نکته + میدونم این کارشو :دی)
  • Bianconero Amore, Principino, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

" کلید موفقیت برای تیم ما گلی بود که توز در دقیقه 3 بازی بثمر رساند. این گل کار را برای ما بسیار ساده تر و برای دورتموندی ها بسیار سخت کرد . آن ها در خانه بازی می کردند و با توجه به پیروزی 1-2 در بازی رفت این گل بیشتر آن ها را تحت فشار قرار داد و ما را آسوده تر کرد "

" در خانه تیم خوبی پیروز شدیم و این بسیار خوب است اما باز هم می گویم که دورتموند تیم قدرتمندی است. آن ها با وجود اینکه در این فصل مشکلات زیادی را تجربه کردند اما در طی هفته های قبل روند مثبتی داشتند و برای ما حریف سرسختی بودند "

" ما در این دیدار کاملا هوشمندانه و خوب بازی کردیم و فضایی برای پیشروی به دورتموند ندادیم زیرا بخوبی آن ها را می شناختیم. ضمن اینکه در خط حمله هم بسیار خوب و بی نقص بودیم "

رقابت در مرحله بعدی ؟

" اکنون به این فکر نمی کنیم، اگرچه همیشه هدفمان جلو رفتن در اروپا است. همه تیم هایی که به این مرحله رسیدند قدرتمند هستند و رقابت با هر یک از آن ها برای ما به یک اندازه مهم است "

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

فارست گامپمون تو هر دو تا بازی رفت و برگشت  سمت راست تیمو سمت چپ زنبورا رو قفل زده بود اونم از نوع کتابیش  :1:

خیلی خوب تو این دوبازی رویس رو کنترل کرد و کاملا منطم و با دقت تاکتیکای مکس رو اجرا کرد و با هوش و بازیخونی عالیش و قدرت بدنیش نذاشت دورتموند از اون سمت تکون بخوره ، البته ناگفته نمونه نمیدونم بخاطر چی بود ولی بنظرم بازی رفت بازیش بیشتر تو چش بود فک کنم تا این بازی ، شاید دورتی ها تو زمین ما بیشتر از اون سمت میخاستن پی ریزی کنن با وجود رویس ولی دیشب بنظرم کمتر بود بنسبت ولی بازم شاید من دیشب از بس مست خوشالی بودم که ندیدم اون سمت زیاد حمله ای صورت بگیره و لیخت پرکار باشه به نسبت بازی قبل :8:

فارست گامپ :8: 

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
" یادداشت شماره 26 بیانکونری "

lichtsteiner_foto_reuters.JPG

19 mar 2015

احساس غروری که با این تیم [یوونتوس] دارم تنها دلیل رویا پردازی های من است، تا اخر با یوونتوس !
یادداشتی از طرف شماره 26
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مصاحبه ماسیمو اوددو بازیکن سابق میلان و لاتزیو :

اللن زمانیه که من هیچ شکی ندارم اون بهترین و قویترین بازیکن توی پست خودش در سری آ است
قدرت این روزهای یوونتوس بخاطر تفاوتیه که اونها با بقیه دارن و یوونتوس از همه تیمای ایتالیایی و خیلی از تیمای قدر اروپایی ی سری چیزای بیشتری داره
لیخشتاینر ی دفاع تهاجمی عالیه که خیلی موثر و مخرب واقع میشه
چند ساله که اونو زیر نظر دارم او مدام پیشرفت می‌کنه

2y8gtj88fc4888jfg.jpg?size_id=8

مصاحبه خود لیخ با رسانه های سوئیس :
ما باید توی این مقطع فصل خیلی مراقب و محتاط عمل کنیم بخصوص توی اروپا زیرا اتفاقات خیلی سریع رخ میدن و ما باید قادر به کنترل کردنشون باشیم
اگه میخواهیم به رویامون برسیم باید همیشه چیزی برای سوپرایز کردن تیم مقابل داشته باشیم
  • Bianconero Amore, AAG, Orphée و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ggpw6yphx9h30ktmwxlu.jpg

مث اینکه خانواده با ی قطار سریع السیر رفته باغ وحش (مادرید)
بدم میاد از کانورس! هنوز خز نشده اونجا!
  • AAG, juve's fan, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بر اساس گزارش وب سایت رسمی یوونتوس استفان که یکی از غایبان بازی با فیورنتینا بود مشکل جدی برای بازی کردن ندارد. معاینات پزشکی نشان داده است دچار یک ضرب دیدگی از ناحیه ی کشاله ی ران پای خود شده است که مشکل خاصی نیست و برای بازی با موناکو در دسترس خواهد بود.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21192 ارسال

- لیختشتاینر دوباره با پیشنهاد PSG مواجه شده (نمی دونم چی از جون این بشر میخوان !  :22: ) و اینبار با پیشنهادی در حدود 10 میلیون یورو خواستار این بازیکن سوئیسی شدند.

استفان با 10 میلیون 4 سال پیش اومد یووه و حالا بازم با همین قیمت مشتری داره، همین به خوبی ارزش این بازیکن رو نشون میده در حالی که سنش از 30 سال هم گذشته ...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6415 ارسال
  • LocationRasht

#سوئیسگارد :1:

hgqbz2zcccxxajt2mzji.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اینجور نظر دادنا راجع ب یکی از عنصرای اصلی موفقیت یووه ظلمه ....

استفان دو سال قبل 15 بازی استراحت کرد یا نبود حالا به دلایلی 

پارسال در 12 بازی 

امسال فقط در 4 بازی استفان در ترکیب تیم نبود خوب با مصدومیت کاسرس مشخصه افت شدیدی میکنه و خستگیش محرضه!!!

ب نظر من باید 2 بازی اینده رو استراحت کنه تا تجدید قوا کنه و فقط به تمرین با تیم بپردازه

در مورد دارمیان هم باید گفت نسخه دوم لیخته کاملا مثل لیخت بازی میکنه با توجه به امارش

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
لیخ چه رو فرم بمونه چه نمونه باید یه دفاع راست بگیریم برای فصل بعد ، پرس (تورینو) دارمیان رو دوس دارم

لیخ علاوه بر افتی که این روزا داره و پاس های اشتباهش زیاد شده، ی مشکل قدیمی هم داره اونم کیفیت سانتر هاشه ک شونصد بار گفتم
شما به سانتر اورا روی سر توز توجه کن! من یادم نمیاد اخرین بار کی لیخت ی سانتر خوب کرده!! سانتر قطری بماند سانتر معمولیش هم یا میخوره به مدافع مستقیمش و اگه خوش شانس باشیم کرنر میگیریم یا میره اون سر دنیا پیش کرنر اون طرفی شیش نفر دنبال توپش بدو بدو کنن :22:
  • Bianconero Amore, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی