پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تکذیبه خودمون رو برای منتشر کنندگان این موضوع فرستادیم ولی یک جواب خیلی باحال دادند ما باید اول منافع ملی را در نظر داشته باشیم بعد حقایق را ... واقعا نمی دونم چی بگم خوب کسی این موضوع رو ندونه و یوونتوسی هم نباشه عمرا طرفدار یوونتوس بشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
من يك عمر دارم داد ميزنم كه همه اين حرفا درباره الكان ها و آنيلي ها دروغه . ولي خب خيلي ها فقط ظاهر رو نگاه ميكنند .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

تصویر

من اينو توي آرشيوم پيدا كردم.مي خوم بدونم آيا لاپو الكانه؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
لاپو كه نيست ولي فقكر كنم جاكوب الكان هست و پدر الكان ها . البته در اين كه پ1درشون هست مطمئن نيستم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سوددهي شرکت خودروسازي فيات ايتاليا در سه ماهه دوم امسال دو برابر افزايش يافت. ميزان سود اين شرکت به صد و نود و سه ميليون يورو رسيد. تحليلگران انتظار داشتند ميزان سود فيات کمي از اين رقم بيشتر باشد. عملکرد مالي شرکت فيات در اين مدت به پانزده ميليارد و دويست ميليون يورو رسيد که اين رقم دوازده درصد از سال گذشته بيشتر است و ميزان سود خالص ان نيز دو برابر افزايش يافته است که علت اصلي ان افزايش دوازده درصدي فروش خودروهاي فيات اعلام شده است. فيات در اين مدت پانصد وهفتاد وهشت هزار و هفتصد دستگاه خود رو فروخته است. ميزان فروش اين خودروها فقط در اروپا سه و هشت دهم درصد افزايش يافته است اين درحالي است که فروش خودرو در اروپا به کلي يک و چهار دهم درصد کاهش يافته است. در برزيل فروش خودروي فيات حدود سي و شش درصد افزايش يافته است. ميزان بدهي فيات نيز از حدود ده ميليارد يورو به کمتر از يک ميليارديورو رسيده است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

تصویر

من اينو توي آرشيوم پيدا كردم.مي خوم بدونم آيا لاپو الكانه؟؟؟

لاپو كه نيست ولي فقكر كنم جاكوب الكان هست و پدر الكان ها .
البته در اين كه پ1درشون هست مطمئن نيستم

خب راستش اين عكس رو يه نفر كه مخالف سر سخت برادران الكان هست براي من سند كرده و از يه فيلم رسوايي اخلاقي هستش.بعدم بهم گفت كه الكانه.و ببين كه سران باشگاهتون چه آدمايي هستن.منم شاكي شدم اينو گذاشتم ببينم راست مي گه يا نه؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال

توتو اسپورت

تصویر
الکس یووه را دو قسمت کرد :
هواداران طرفدار الکس اند ولی خیلی ها حق را به باشگاه و رانیری می دهند.
الکان سرنوشت بیانکونری را در درست گرفت !
کاکا دنیا را دو قسمت کرد !
کورینی به تورو گفت : روسینا باجوی شما خواد شد !
نصف سامپدوریا به کنار است و ماتزاری چرخشی انتخاب میکند.
داستان جاسوسی : رسوایی در اطراف الونسو.

بله دیگه خود جان عزیز دست به کار شد .
فداتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت !!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
من که منظورشو نفهمیدم ؟؟؟؟؟ یا میخواد بهتر نگم تا دوستان بگن و مشکلی پیش نیاد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
خیلی ساده جان الکان با الکس صحبت میکنه برای قرارداد تا سال 2010 یا 2011 . چند وقت پیش هم تو یکی از سایت ها ایتالیایی اینو زده بود . حالا هم روزنامه ها .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
شاید منظور این بوده که این مشکل تمدید قرارداد الکس با مدیران رو الکان می خواد حل کنه

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
دیروزم که به سر تمرینات یوونتوس رفت امیدوارم یه کار بکنه که منم ازش خوشم میاد فقط با این کار میتونه خودشو پیش من یکی محبوب کنه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
جان و لاپو خیلی خیلی پیش هواداران یوونتوس محبوب هستند . بخصوص جان که مسئول امور یوونتوس هست البته با پشتیبانی لاپو . اگر دقت کنید در تمامی جشن های یوونتوس حتما یکی از این دو برادر حضور داشتند و حتما هم یک هدیه بسیار ارزشمند رو تقدیم کردن . 500 بای الکس رو که یادتون هست ؟ جان و یکی از مدیران فیات یک ماشین نمادین و یک لوح تقدیر رو تقدیم الکس کردن و ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
نه به خاطر اینکه مسلمونم این حرف رو میزنم ولی من به شخصه معتقدم که ادوارد رو صهیونیسم ها کشتن! ممکنه این کار رو مافیا کرده باشه ولی سر منشاءش همین صهیونیسم بوده. اینو واسه این گفتم چون چشمم به مطلب حسین افتاد (البته من این مطلب رو یکسال پیش یکجای دیگه خوندم) ----------------------- من که میگم این سیاست الکان و سران یووه بوده. اینقدر قضیه تمدید رو طولانی کردن که در نهایت مثلاً با مداخله گری و ناجی گری الکان ها این قضیه به خوبی و خوشی تموم بشه و اینجور تو دل هوادارا جا باز کنن!!!

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
مراسم حضور الکان در تمرینات یوونتوس

http://www.zshare.ne...3672006389c582/

تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول ! واقعا دیدید بوفون عجب احترامی گذاشت ؟؟؟؟ بوفون عجب دستی داد با بلان !!! بابا پسر خاله !

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
گفتگوی لاپو و الکس هم در نوع خودش خیلی جالب بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
لاپو ؟؟؟ جان بود مجتبی . تازه جان اصلا تیاگو رو تحویل نگرفت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من که همون انیلی رو ترجیح میدادم اینا هنوز بچه هستند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
یک سری عکس از آنیلی بزرگ :

تصویر

اینم عکس یکی از تلخ ترین روزهای یک یوونتوسی :

[img width=354 height=600]http://www.diocesi.torino.it/foto/agnelli/uscita_agnelli.jpg[/img]

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21194 ارسال
دومین بچه جان الکان در دسامبر 2007 (2 ماه دیگه) بدنیا خواهد آمد

عجب خبر خوبی .
============
اینم یک عکس از جوونی های جان الکان :
تصویر

=====
اینم لاپو الکان گرامی !