پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- برادر لاپو چند صباحی هست که با بانو بیانکا براندولینی هست و خیلی همدیگه رو دوست دارند. اما نکته جالب درباره شون این هست که بر خلاف لاپو، بیانکا شخصیت آروم و کم حرفی هست و خیلی هم اهل خودنمایی و جلت توجه نیست، چیزی که دقیقا لاپو برخلافش عمل می کنه و عشق حاشیه هست.

از اونجایی که گفته میشه شاید این دو گل نوشکفته هم به خونه بخت برند بد نیست با زن برادر من آشنا شید :

تصویر

تصویر

تصویر

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چرا تفکیک جنسیتی رعایت نشده؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بعد از اینکه داویده دلاواله که قدرت سیاسی زیاده تو ایتالیا داره فیات رو متهم به وضعیت بحرانی کشور کرد جان الکان رسما با دولت وارد مذاکره شد ! حالا قضیه چی هست ؟ تقریبا میشه گفت یکی دو سالی هست که فیات حرف هایی در مورد خروج از ایتالیا و رفتن به المان زده و این به معنی بیکارشدن تعداد بسیاز زیادی کارمند ایتالیایی و در عوض استخدام خارجی هاست ( بخش اعظم قضیه ) که باعث شد تو ایتالیا جو بر علیه اقدام احتمالی فیات بشه. حالا بعد از روزها مذاکره الکان و با دولت امروز فیات رسما اعلام کرد که در "ایتالیا میمانیم "

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
چقدر برش داریم به غران :1: پس کاپامونو پس بگیرن دیگه :fp:

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

چقدر برش داریم به غران :1: پس کاپامونو پس بگیرن دیگه :fp:

البته با توجه به نوع برشی که داریم بهتره بگیم که : پس این 28 تایی رو هم که بهمون دادن پس بدیم دیگه :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

Exor دومین مجموعه ی اقتصادی ثروتمند در ایتالیا

" مجموعه ی Exor متعلق به خانواده ی آنیلی که یوونتوس یکی از زیر مجموعه های آن است با داشتن سرمایه ای 84.4 میلیارد یورویی ، پس از شرکت نفت و گاز Eni در جایگاه دوم قرار گرفت ، شرکت Eni سرمایه ای 109 میلیارد یورویی دارد و ثروتمندترین شرکت در کشور ایتالیاست با این حال Exor از نظر نیروی انسانی در جایگاه اول ایستاد "

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در استانه روزی هستیم که سالگرد دهمین سال درگذشت وکیل انیلی را خواهیم داشت. وکیل و صاحب باشگاه یوونتوس که برای همیشه یاد و نامش در کنار یوونتوس و یوونتوسی خواهد بود. جووانی انیلی که در زمان حیات اش در یکی از خریدهای بسیار موفق و تاریخی اش دست به جذب الساندرو دل پیرو که در ان زمان جوان بااستعدادی که میلان نیز شدیدا به دنبال خریدش بود، زد تا در تاریخ بیانکونری ستاره ای درخشان و باارزش وارد و ماندگار شود. او چه امروز و چه در ده سال پیش همیشه در کنار ماست و مطمئنا یوونتوس همیشه در کنار اوست. روز درگذشت او و اخرین لحظات و خداحافظی از وکیل . " امشب الکس در برنامه ای از وکیل انیلی یاد کرد " ده سال بدون وکیل، زمان زیادی ست، بسیار زیاد است سالهایی که از یاد نبردم و همیشه وکیل را یاد می کنم. و مطمئن هستم که او در کنارماست. مطمئنا او در دنیای فوتبال به تنهایی نیست، او برای یووه و فوتبال ایتالیاست. او نشان و خصوصیت یوونتوس و دنیای ورزش است . یادم می اید اولین ملاقات مان ، در زمانی که در تیم جوانان یووه در سال 93 داشتم، خیلی جوان بودم. به ویلارپروزا رفتم و در ویلای شخصی با شادی خاصی وی را ملاقات کردم. برای من دیدن و ملاقات از نزدیک وکیل یک افتخار و یک خوش شانسی خاص بود، با او صحبت کردم و از ان لحظه عکسی هستم که او به پشت من با دست می زد و همیشه این عکس برایم بسیار زیباست و که دست وکیل روی شانه های من، یک ژست محبت امیز و زیبا و بسیار بااحساس. او این حرکت را بسیار زیاد انجام نداده و این باعث افتخار من است، من خیلی خوش شانس بودم که در زمان بازیگری ام در کنار او بودم. در دوران فوتبال ام دو مرد بزرگ را دیدم و ملاقات کردم و از انان یاد اموختم، و ممنونم از جامپیرو بونیپرتی و وکیل انیلی که مرا از پادووا به یوونتوس منتقل کردند. "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تصویر

الن الکان پدر جان و لاپو و اون خواهرشون :1:

نویسنده ست ، تو نیویورک زندگی میکنه فک میکنم جایزه نوبل هم برده .

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
چه گیری دادین به دلپیرو به نطر من باید به همه بازیکنای بزرگ احترام گذاشت مثل الکش .لمپارد آلن شیرر زیدان فیگو یا حتی کاپیتان اینتر زانتی درسته با ما دشمنن ولی واقعا بازیکن با اخلاقیه و قابل احترام هستن

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امروز توی همون همایشی ( همایش شهر اسلامی ) که بودم نوبت به سخنرانی اقایی به اسم ابیانه شد ! معرفی کرد که سفیر ایران تو ایتالیا بوده و همون اولش که اومد بالا گفت : "من افتخار می کنم که دوست ادواردو انیلی پسر مالک باشگاه بزرگ یوونتوس بودم " و بهتون قول می دم اگه شهید الان زنده بود داشت توی یکی از شهرهای ایران زندگی می کرد وای من رو بگو یه حالی شدما ! رفتم بعدش باهاش صحبت کردم ! طرح های زیادی دارن برای زنده نگه داشتن نام ادواردو انیلی !

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
این مقاله ماله سال 1378 هست درمورد شرکت فیات که میگه :فیات فقط اتوموبیل نمی سازد !
کلی چیزها میگه که خیلی جالب بود به نظرم اگر کسی دوست داشت میتونه بخونه در مرد آنیلی ها هم کلی حرف زده .چه قدرتی بودن اینا

http://www.ensani.ir...023091614-4.pdf

راستی دارایی شرکت فیات در سال 2011 برابر 80 میلیارد یورو بوده است وسود سالانه اسن شرکت حدود 60 میلیارد یورو است که سود خالص سالیانه آن برابر 1.334 میلیارد یورو است.این پولارو کجا میبرن :1:
تا پارسال 137800 نفر کارمند داشتن.

اینم برای دور همی. بغل دستیا بنده خاها نمیدونستن بغل دستیشون کیه وگرنه جیبشو میزدن :1:
تصویر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

[img width=399 height=600]http://vermo.tk/up/60ad92489947.jpg[/img]

در شو فشن گوچی :دی

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
همتون pitbull رو میشناسید دیگه! :1: پیتبول با اریانا یه اهنگ جدید خوندن به اسم se*y people :Facepalm: داخل این کلیپ از شرکت fiat تیبلیغ میکنن! خواستم بگم که انیلی چه میکنه! :1: ماشیناشم ماشین نیست :)) ولی بازم دمش گرم http://www.stersong2...-(The-FIAT-Song)-|-Video/ اینم لینک دانلود :1:

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
یه سوال دیگه! انیلی دوختر 17 18 ساله نداره ؟ :Facepalm:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

[img width=399 height=600]http://vermo.tk/up/60ad92489947.jpg[/img]

در شو فشن گوچی :دی

يه توضيح بيشتر ميدين؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
- این آقای جنتلمن و بسیار دوست داشتنی برادر جان الکان و نوه سناتور هستند. همانند پدر بزرگش علاقه زیادی به مد و لباس داره و توی این حیطه هم فعالیت میکنه. یک ادم کاملا دوست داشتنی و عجیب @};-

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

- این آقای جنتلمن و بسیار دوست داشتنی برادر جان الکان و نوه سناتور هستند. همانند پدر بزرگش علاقه زیادی به مد و لباس داره و توی این حیطه هم فعالیت میکنه.
یک ادم کاملا دوست داشتنی و عجیب @};-

خب اينا كه اينقدر خوش لباسا اون الكان چرا مثل دلقك ها لباس ميپوشه .اصليه رو ميگم.

بازم به اين داش مهدي خودمون ماله 40 ساله پيشه از همين الان ما چند سال جلو هست اين كت شلوارش
تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- این آقای جنتلمن و بسیار دوست داشتنی برادر جان الکان و نوه سناتور هستند. همانند پدر بزرگش علاقه زیادی به مد و لباس داره و توی این حیطه هم فعالیت میکنه.
یک ادم کاملا دوست داشتنی و عجیب @};-

بهمن این آدمو تو خود ایتالیا هم دستش میندازن... :1:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

يه توضيح بيشتر ميدين؟

نخیر.توضیحی ندارم :1:
اما خیلی دوستش دارم. :rainbow:

conte

conte