پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

در مورد خاندان آنیلی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
509 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

میگم حسن اون همسر شیره آ فقید نیست ، اخه توی جشن افتتاح ورزشگاه هم بود بعد از اینکه اون شماره 6 رو رونمایی کردن داشت گریه میکرد..!؟
=-=-=
اگه انیلی ها نبودند ، یوونتوسی هم نبود و در نتیجه الکسی هم در کار نبود که بخاطرش بعضی ها بخوان یووه رو زیر سوال ببرن !

بحث ها دارن به حاشيه ميرن
اينم يكي از اون پست هاي بي ارزشي بود كه خوندم
مطمئن باش اگه يوونتوس هم نبود، يك مرد بزرگي به جهان فوتبال معرفي ميشد. همونطور كه خيلي ها به خاطر الكس هواداره يووه شدن، دقيقاً به همون اندازه هواداره تيمي ميشدن كه الكس توش توپ ميزد. شخصيت والا و دوست داشتني و البته بازيكن ١٠٠ تاثير گذاري مثل الكس هواداراي خاص خودش رو خواهد داشت حالا ميخواد تو هر تيمي باشه

---
هر چند با بعضي پست ها مثل پستي كه محسن داد و خواستار به فنا رفتن يووه بود ١٠٠٪ مخالفم چون هر چي باشه الكس عاشق يووه است. پس من هم به احترام الكسم كه ديوانه وار يووه رو دوست داره ،طرفدار بانوي پير خواهم موند و اين تنها دليل يوونتوسي موندنه منه
با وجود تمام نمك نشناسي ها و ناسپاسي و همه بي چشم و رويي هاي آنيلي ، سياه وسفيد ميمونم فقط به عشق پينتوريكو و آنيلي بزرگ

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
خاندان آنيلي جايگاه ويژه اي توي يوونتوس داشته و دارند ... كسي نبايد بخاطر الكس به اين خاندان اهانت بكنه ... متاسفانه دوستداران انيلي با جبهه گيري شون در برابر الكس و اهانت به الكس باعث ميشن تاريخ يووه هم زير سوال بره ... نكته اي كه بايد بهش اشاره كنم اينه ... اگه خاندان انيلي در فوتبال نبود ...و مثلا يوونتوسي در كار نبود .... آيا بازيكناني چون دل پيرو . باجو . بوني پرتي . فورينو . كوكوردو . داويدز. ترزگه . كامو .پلاتيني ... در فوتبال مطرح نميشدند ؟ مطمئنا در فوتبال ...مهمترين ركن .. بازيكناي زبده هستند وبقيه عوامل هم سازمان دهنده و طراح اين بازيكنان.. در جواب اين جمله كه گفته شد خاندان انيلي از 100 تا الكس هم برتر هستند ... بگم كه اگه خاندان انيلي و يووه نبودند ... امثال الكس در ميلان و اينتر و رم و رئال و بارسا و منچستر و ليورپول و... پرورش پيدا ميكردند ... اونها استعدادهاي نابي هستند كه هيچگاه فوتبال از اونها سير نخواهد شد ... من اهانت به خاندان انيلي رو اهانت به الكس ميدونم و بعكس ... اما معتقدم مهمترين ركن فوتبال ، بازيكنهاي اون هستند... اين بازيكنها هستند كه فوتبال رو ميسازند ...

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال

خاندان آنيلي جايگاه ويژه اي توي يوونتوس داشته و دارند ...
كسي نبايد بخاطر الكس به اين خاندان اهانت بكنه ...
متاسفانه دوستداران انيلي با جبهه گيري شون در برابر الكس و اهانت به الكس باعث ميشن تاريخ يووه هم زير سوال بره ...

نكته اي كه بايد بهش اشاره كنم اينه ...
اگه خاندان انيلي در فوتبال نبود ...و مثلا يوونتوسي در كار نبود ....
آيا بازيكناني چون دل پيرو . باجو . بوني پرتي . فورينو . كوكوردو . داويدز. ترزگه . كامو .پلاتيني ...
در فوتبال مطرح نميشدند ؟
مطمئنا در فوتبال ...مهمترين ركن .. بازيكناي زبده هستند وبقيه عوامل هم سازمان دهنده و طراح اين بازيكنان..
در جواب اين جمله كه گفته شد خاندان انيلي از 100 تا الكس هم برتر هستند ... بگم كه اگه خاندان انيلي و يووه نبودند ... امثال الكس در ميلان و اينتر و رم و رئال و بارسا و منچستر و ليورپول و... پرورش پيدا ميكردند ...
اونها استعدادهاي نابي هستند كه هيچگاه فوتبال از اونها سير نخواهد شد ...

من اهانت به خاندان انيلي رو اهانت به الكس ميدونم و بعكس ... اما معتقدم مهمترين ركن فوتبال ، بازيكنهاي اون هستند...
اين بازيكنها هستند كه فوتبال رو ميسازند ...

اينا همش يه حدس و احتماله!چيزي كه واقعيت داره اينه كه فوتبال مديون خاندان آنيلي هست!از جمله دلپيرو!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خوب ولي اگه اين كار رو بكنن، يوونتوس تا چند سال تامين هستش

سهیل یوونتوس در 2 فصل گذشته کاهش درآمد وحشتناکی داشت. هم 2 سال در لیگ قهرمانان نبوده و این یه ضرر مالی وحشتناک برای یووه داشته. هم نظام حق پخش تلویزیونی سری آ تغییر کرده و حدود 40 میلیون اگر اشتباه نکنم از سهم یووه کم شده. هم خرید های زیادی که فصل های گذشته داشتیم بوده. فکر می کنم این فصل تراز مالی یووه شده بود منفی 100 میلیون یورو. با این حال یووه این فصل 95 میلیون یورو خرج کرد، فکر می کنی این پول از کجا اومده بود ؟ :1:

آنیلی از جان الکان قراره طی 3 سال یه وام حدود 200 میلیونی بگیره. فکر می کنم امسال اولین قسمتش که حدود 100 میلیون بود رو گرفت. و در دراز مدت آنیلی (یا به عبارتی یووه) باید این پول رو به الکان ( یه به عبارتی شرکت Exxor گردانده اموال خانواده) پس بده.

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال

اينا همش يه حدس و احتماله!چيزي كه واقعيت داره اينه كه فوتبال مديون خاندان آنيلي هست!از جمله دلپيرو!

ببینید به طور قطع نمیشه در این مورد حرف زد! الکس به یووه مدیونه یووه هم به الکس ( اگه بشه یووه و آنیلی ها رو برابر دونست! )

متاسفانه این بحث داره به همه جای فوروم کشیده میشه و تقریبا از حالت بحث دراومده و به مجادله تبدیل شده! اکثر حرف ها تحت تاثیر جبهه گیری زده میشه :sigh:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
خبر پارسال
گالیانی:درهای میلان به روی دل پیرو باز است؛ بازیکن بامهارت را به بازیکن جوان ترجیح می دهم
نایب رئیس باشگاه میلان اعلام کرد که در سال 1993 به دنبال خرید دل پیرو از پادووا بوده و البته هنوز درهای تیمش را به روی الکس باز می داند
منبع:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فرهاد این خانم الگرا کاراچلو هست همسراوبرتو همیشه تو استادیوم کنار عروسش میشینه . =-=-=- صحبت هایی که درباره اله شد برام ازار دهندست ترجیح میدم حرفی نزنم فقط نمیدونم چرا بعد این همه سال لذت بردن از اله الان دارین این چیزا رو میگید . واقعا ازارم میده واقعا ، نمیتونم تحمل کنم . :beg:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

واقعا قرار دادن الکس در برابر انیلی بزرگترین اشتباه ممکنه ؛ این بحث رو چندین سال هم ادامه بدیم ؛ بی نتیجه میمونه ، اما من نظر شخصی خودم رو میگم و انتظار هم ندارم که همه بیان بگن ما قبول داریم ؛ الکس 19 سال از تاریخ باشگاه رو رقم زده و در این شکی نیست اما خانواده ی انیلی 90 سال از تاریخ 115 ساله ی بیانکونری رو تشکیل دادن ؛ قصد ندارم به الکس توهین کنم اما یک واقعیته ؛ یوونتوس بعد از بونیپرتی ، پلاتینی ، شیره ا و ... به قهرمانی ها و پیروزی هاش ادامه داد و بعد از الکس هم قطعا ادامه میده اما نکته ی مهم اینه که یوونتوس افتخار آفرینی هاش رو زمانی شروع کرد که انیلی ها باشگاه رو در دست گرفتن به همین دلیل من به موفقیت یوونتوس بدون وجود خانواده ی انیلی شک دارم ؛ شاید وجود نداشتن چنین پشتیبانی از یوونتوس یک جنوا یا رم می ساخت ؛ رمی که سال ها خانواده ی سنسی اون رو اداره کرد اما جز ضرر مالی و عدم موفقیت فوتبالی چیزی نصیبشون نشد .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
داریم به یک بحث کم کم به جاهای باریکی می رسیم توهین به خانواده انیلی توهین به تاریخ یووه هست یووه هم نیمی که ما و الکس عاشقشیم

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران
خواهشا بس کنید تورو بخدا بس کنید دیگه اعصاب برام نمونده :waiting: :20: خانواده انیلی رو مقابل الکس قرار ندید این داستان مربوط میشه بین دو نفر الکس و آندرا... آندرا اشتباه کرد... الکس جاودان خواهد موندش... اما بس کنید دیگه... :fp:

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
آخه بحث بحث بزرگی و مقایسه اینکه کدوم بزرگ تره نیست ، هیچ شکی تو بزرگ بودن خاندان آنیلی وجود نداره ، بحث سر احترام گذاشتن و تقدیر از اسطوره باشگاهه و اینکه بزارن تصمیمش رو خودش بگیره نه این که بهش تحمیل بشه !

3hsan

3hsan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 145 ارسال
  • Locationتهران

آخه بحث بحث بزرگی و مقایسه اینکه کدوم بزرگ تره نیست ، هیچ شکی تو بزرگ بودن خاندان آنیلی وجود نداره ، بحث سر احترام گذاشتن و تقدیر از اسطوره باشگاهه و اینکه بزارن تصمیمش رو خودش بگیره نه این که بهش تحمیل بشه !

خب فکر میکنی من واسه چی گفتم آندرا اشتباه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟ :65:
همه تیفوسی های یووه تصمیم دلپیرو میدونستن...بازی برای یووه تا اونجایی که بدنش رو فرم باشه yes1

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
من هروقت این انیلی رو میبینم؛پامیشم براش دست میزنم؛چون که کار فوق العاده ای انجام داد که درطول تاریخ کسی انجام نداده ونخواهد داد .باخنجر زدن به پشت یه جهان پهلوان یه قدرتمند؛یه اسطوره؛یه افسانه؛این کار خیلی جسارت وجرأت میخواست که این بزرگ مردتاریخ به خوبی انجام داد؛کاری که ماتو افسانه ها وشاهنامه خونده بودیم؛باچشم خودمون دیدیم؛درود براین بزرگ مردتاریخ ؛انیلی؛کسی که تشنه شهرت بود ؛برای یکی دوفصل؛ولی بااین کارش تاابد ماندگارخواهدشد؛تاریخ بزودی قضاوت خواهد کرد؛

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
این که تصمیم آنیلی اشتباه بوده یا درست نمیشه قطعا جوابی براش پیدا کرد قبلا هم گفتم بازیم میگم ماجرای مصاحبه ابتدای فصل آنیلی و تمدید نکردن قرارداد الکس فقط و فقط با شفاف سازی این دو نفر مشخص میشه و بس مرور زمان خودش همه چیز رو ثابت میکنه حتی درست یا غلط بودن تصمیم آنیلی و الکس رو هرگز نباید بیایم یه بازیکن رو با یه تیم یا یه مدیر عامل رو با یه مالک یا یه اسطوره رو با تاریخ باشگاه و .. مقایسه کنیم هر کسی یا هر چیزی نسبت به جایگاهی که داره شایسته احترامه و نباید با چیزی متفاوت از خودش مقایسه بشه به هر حال خاندان آنیلی تاریخ این باشگاه رو رقم زدن و مثل یک پدر بالای سر این باشگاه بودن و پسرای این پدر بازیکن ها و طرفداران این باشگاه بودن که همواره با حمایت پدرشون باعث موفقیت های نام یوونتوس شدن

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

[img width=480 height=285]http://cdn.tuttosport.com//images/77/C_3_Media_1533177_immagine_ts673_400.jpg[/img]

نفر اول فیات امروز در کاتسا ایتالیا (مقر ایتالیا برای المپیک لندن ) چند ساعت قبل از شروع المپیک یه مصاحبه کرده :

"هدفمون اینه که هم به لیگ قهرمانان و هم سری آ به بهترین شکل ممکن دستیابی پیدا کنیم و به هر دو رقابت به یه اندازه اهمیت قائل بشیم.
ایتالیا و بروپا برامون تفاوت نداره ، چون اگه تیمی قابلیت رقابت در لیگ قهرمانان رو داشته باشه ، در لیگ خودش هم همون طوره."

[در مورد فان پرسی ازش می پرسن] : "ما داریم سخت کار می کنیم تا تیمِ قدرتمندی رو بسازیم ، هر چند الان هم هستیم."

[در واکنش به حرفای دی لورینتس که گفته بود روز آخر لیگ به نفع یووه و میلانه] : "فوتبال به خاطر چیزایی مثل این شگفت انگیزه ، هر بازی سخته ، ما بازی جلوب پارما تو خونه شروع می کنیم و بعد باید دید چطور پیش میره. لیگ ایتالیا به اندازه ی لیگ قهرمانان سخته [جَو نده حالا :1: ] مهمه که روحیه ی تیم ثبات داشته باشه و بیشتر بشه."

[در مورد قضایای شرط بندی] : "هر چیزی که باید می گفتم رو دیروز گفتم ، یوونتوس در این [قضیه] پشت همه است." [ :thumbs_up: ]

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال

http://www.pic1.iran-forum.ir/index.php?module=thumbnail&file=18818408494271888497.jpeg

خیلی دلت میخواست یه روز برسه که این صحنه رو نبینی نه؟وبه بزرگترین ارزوی زندگیت رسیدی؛

AGH

AGH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 132 ارسال
چون ادواردو رو کشتن! :sad3: زیاد نظر خوبی نسبت به خانواده آنیلی و شخصیتشون ندارم...... :mad: ولی از نظر مدیریتی........خوب اصن وضعشون معلومه اونا عالین....... :happy: و به نظرم همین واسه دوست داشتنشون کافیه.......... yes1 ولی این احترامم دلیلی واسه قبول کاری که با الکس کردن نیست....... :waiting:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

سرمایه گذاری خانواده ی آنیلی در بخش های مختلف :

روزنامه ها :

La Stampa - Corriere della Sera

خودرو سازی :

Fiat - Alfa Romeo - Ferrari - Maserati - Lancia - Iveco - Autobianchi - 6 % General Motors

ماشین های سنگین و کشاورزی :

CNH Global

مجموعه ی تفریحی :

جزیره ی Dino زیر مجموعه ی چندین جزیره با نام Calabrian - شرکت NHT - شرکت Alpitour

صنعت و معدن :

شرکت Magneti Marelli - شرکت Teksid - شرکت Comau

شرکت خدمات ارتباطی :

در ایتالیا Itedi ـ در هنک گنک Distacom

بانک ها و موسسات مالی :

شرکت سپرده گذاری Permal ـ مجموعه ای از چندین بانک با نام Leonardo - شرکت برنامه ریزی و سرمایه گذاری Graphic Packaging در نیویورک - کمپانی بزرگ Domaines Codem در فرانسه ـ موسسه ی مالی Sanpaolo - شرکت سپرده گذاری Sequana

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
اون زمان که کلفت تر بودن تو بخش نظامی خصوصا اسلحه و تانک سازی هم دست داشتند به نظرم :39:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" آنیلی در حاشیه ی مسابقات با اکلستون مدیر و مالک انحصاری مسابقات فرمول 1 ؛ دیدار کرده ؛ خانواده ی آنیلی مدتی هست که قصد خرید امتیاز مسابقات فرمول 1 رو دارن "

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی