پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

مومبلانو و گاتزتا سر یه مسئله اختلاف نظر دارن ؛ اولی معتقده که دو بازیکن غیرقابل لمس برای پیرلو، رونالدو + دلیخت هستن، دومی میگه نه اونها رونالدو + بونوچی هستن... مومبلانو همچنین معتقده که پیرلو داره به استفاده از دمیرال بعنوان دفاع راست فکر میکنه، سیستمش انعطاف پذیر خواهد بود و بین 3 دفاعه در هنگام عقب نشینی و 4 دفاعه در هنگام حمله در نوسانه! و اینکه پیرلو شدیداً تحت تاثیر مک کنی در تمرینات یووه قرار گرفته...

• GG.B1, Aminvo, Prince Claudio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

9 سال پیش در چنین روزی، پیرلو اولین بازیشو برای یوونتوس انجام داد (یووه 4-1 پارما) و با کمک کنته، رُنسانس یوونتوس آغاز شد... بوفون بعد بازی :

Eho5aw4X0AEkWyp1.jpg

« داشتم بازی پیرلو رو میدیدم و با خودم گفتم ؛ خدا واقعاً وجود داره! مسخره ست که پیرلو اینقدر خوبه... »

• mory, Amir Delpiero, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

پیرلو در کتابش از رونالدو نازاریو (#9) بعنوان رونالدوی واقعی نام میره (1) و همچنین میگه که اگه میتونست، به مسی رأی میداد! (2) امیدوارم CR7 هیچوقت این قسمت رو نبینه... :1:

راستی امروز پایان نامه ش (به نام "فوتبالِ من") رو در کوورچانو ارائه داد و رسماَ مربی فوتبال شد... :1:

• Aminvo, tecra, Sayyed Amir و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پیرلو تنها مربی سری آ هست ک کار مدارک مربیگریش رو فشرده و یک هفته قبل از شروع لیگ احتمالا تموم میکنه ......امیدوارم سیستم شناوری بازی کنه و ب تک سیستم محتاج نباشه ......یووه نیاز ب یک پوگبا ذاره

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^

مشکل اصرار بر خرید هافبک باکس تهاجمیه تو یووه!

پولی نیست بخرید پس چرا وقت تلف کرد با آرزوها 

می شه سیستم های دو هافبکه رو اجرا کرد به بهترین شکل. انقدر توانایی های تیم نادیده نگیرید. یه فصل ساری گند زد به این تیم و الا تیم دوست داشتنی هستش

و پیرلو حداقل با برنامه نشون می ده

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

اولین خط از پایان نامۀ مربیگری پیرلو : « ایدۀ بنیادین فوتبال من بر پایۀ رسیدن به یک فوتبال هدفمند بنا شده، مالکیت توپ و حمله... » + میتونید از اینجا دانلودش کنین! ^_^

• GG.B1, Aminvo, قاسم و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

ته دلم روشنه . اما اگه یه خرید پیر داشته باشیم شباهتشو نسبت به کونته داره بهمون ثابت میکنه

• Orphée, mory, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

به نظرم اصلی ترین مشکل یووه در دو فصل گذشته ضعف در ایجاد موقعیت به هنگام حمله بود ...

در کنارش در سوییچ کردن از دفاع به حمله یا بالعکس مشکل داشتیم ...

امیدوارم پیرلو بتونه بر این گرفتاری ها پیروز بشه .

• eⁿzº, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

کسی اینجا تا حالا از پیرلو انتقاد کرده ؟ اگه سیاه نمایی نیست چراغ اول رو روشن کنیم. 

ژکو؟! خدایی؟! اینهمه ستاره و جوان و پیر و ...، ژکو؟! چه برتری "خاصی" نسبت به هیگوایین داره؟! 

دنیلو بهتر از دی شیلیه؟!

سه دفاعه؟!

بازی با سه مهاجم خسته (دیبالا-ژکو-رونالدو) که هیچ کمکی به دفاع نخواهند کرد؟!

---

فکر میکنم ایده ی فوتبالی رو همه ی کسایی که به نوعی با فوتبال درگیر هستن دارن. در حرف استراتژی های زیبایی میشه داشت. ولی در عمل خواهیم دید چه طور میتونه از این بازیکنا یه تیم بسازه که بالانس مناسبی در دفاع و حمله بوجود بیاد و همزمان خلاقیت در وسط حفظ بشه.. 

کار سختی امسال جلوی کنته داره.. به شخصه فکر میکنم امسال اینتر شانس بیشتری برای قهرمانی داره. هم بخاطر تقویت اینتر و هم تضعیف یووه. 

مدیرای عزیز اگه زحمت نیست یه نظر سنجی برا احتمال قهرمانی سری آ در بین مدعیان بزارید ممنون  :53:  :thank:

• Orphée, mory, ace of glass و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad

مدیرای عزیز اگه زحمت نیست یه نظر سنجی برا احتمال قهرمانی سری آ در بین مدعیان بزارید ممنون :53: :thank:

گذاشتیم از قبل

http://bianconeri.ir...view=getnewpost
  • Orphée, mory, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

i#iLConduttore

EiY2JH4WsAA9odc1.jpg

شاید هنوز زوده ولی من حسش میکنم ؛ باور داشتن + اعتماد به نفس + آرامش ، چیزیه که تو ذات پیرلو هست و به تیم منتقلش کرده...

• حامد, Pinturicchio, GG.B1 و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

215538459-83c30c9e-ee25-4fc8-8a9d-44ec1d

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

مربی چه ها که نمیتونه بکنه . ساری ما رو عقیم کرده بود . خوشحالم که کسی در مسند مربیگری قرار گرفت که توان تسلط بر بازیکنشو داره . هنوز زوده قضاوت درمورد مربیگری پیرلو اما این همه تغییرات عالی در یک بازی واقعا کار بی نظیریه .

امیدوارم که در بازی های جلوتر تیم وا نده .

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوسش دارم عاشقشم ...تیمش هنوز اماده نیست 3-5-2 سیستمیه ک تو ایتالیا خوبه اما مثکنته عقب نمیکشه پرس ب همراه جلو کشیدن خط افساید امیدوارم سیستم های دیگه ای هم داشته باشیم با اومدن دیبالا 

• Orphée, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
رویکرد تیم رو دوست داشتم امیدوارم پیرلو بتونه غایبین ک دیشب داشتیم رو با همین کیفیت بازی تو ترکیب حل (مچ) بکنه اونوقت واقعا تیم خوبی میشیم سبک بازی ای ک دیشب من از تیم دیدم ژکو یا مهاجمی با خصوصیات ژکو بیشتر به کارمون میاد تا سوارز همچنان ضعف تیم فولبکا هستن با دوتا فول یک تاپ میشه این فصل سری آ رو به سخره گرفت با این سبکی ک پیرلو مدنظرشه
  • Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
یه نکته ای ک راجع‌به پیرلو یادم رفت بهش اشاره کنم اینه ک تو بازی اول در کنار بازی حجومی و رو به جلو حواسش کاملا به اصول دفاعی تیم بود بر عکس جناب ساری ک فقط به فکر حملات احمقانه بود و اصلا تعویض یا ایده یا برنامه ای‌برای‌فاز دفاعی تیم نداشت در صورت کسب نتیجه یا مثلاً دو سه گل زدن میتونست با تغییرات کوچیکی تو خط دفاع و عوض کردن تاکتیک تیم بعد از زدن دو گل هم حفظ نتیجه کنه هم با گرفتن کاور دفاعی تو ضد حملات گل‌های بعدی رو به ثمر برسونه بشخصه برام به عنوان یه هوادار یوونتوس دفاع مستحکم تیم برام از حمله مهم تره،پیرلو با آوردن دمیرال و دیشیلیو به بازی و حفظ نتیجه یه دست بلوف به تیم مقابل نشون داد ک میخواد نتیجه رو حفظ کنه ولی تو عمل دنبال گل‌های بعدی بود با جذب موراتا تو اینجور شرایط میتونیم با نشون دادن کاور دفاعی به حریف تو ضد حملات خیلی راحت به گل برسیم و چیزی ک برام خیلی جالبه ببینم از تیم پیرلو ک هنوز ناشناختست واکنش به گل خوردن و عقب افتادن از حریفه ، به شدت به پیرلو امیدوارم ک ازش‌یه مربی خوب و باهوش در بیاد
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

قاسم

قاسم

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 291 ارسال

9 سال پیش در چنین روزی، پیرلو اولین بازیشو برای یوونتوس انجام داد (یووه 4-1 پارما) و با کمک کنته، رُنسانس یوونتوس آغاز شد... بوفون بعد بازی :

Eho5aw4X0AEkWyp1.jpg

« داشتم بازی پیرلو رو میدیدم و با خودم گفتم ؛ خدا واقعاً وجود داره! مسخره ست که پیرلو اینقدر خوبه... »

الکس رو ببین! گاهی وقتا -مثلِ همین عکس- کسی که گل میزد رو میگرفت کشتی کجی میکوبیدش زمین بقیه میریختن روش...! دستِ بزن داشت کلّاً.
خودِ پیرلو رو بعد از گلِ دقیقه‌ی ۹۲ به تورینو گرفت کتک زد! عجب بازی‌ای بود.... گاهی اوقات فکر میکنم تاریخ نمیگذره!

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Renzo Olivieri

رئیس اتحادیه مریبان فوتبال ایتالیا

با اطمینان می‌توانم بگویم که آندره‌ا پیرلو در حال حاضر یکی از عمیق‌ترین اندیشمندان فوتبال جهان است. او بسیار بیشتر از مربیانی که سالهاست مشغول به کارند، در مورد فوتبال می‌داند.

آندره‌ا به شدت اهل مطالعه است و با دقت به موضوعات نگاه می‌کند. او نه‌تنها بسیار متمرکز و باهوش است که استعداد خارق‌العاده‌ای نیز در تجریه و تحلیل‌های فوتبالی دارد.

او همیشه در کلاس‌ها حاضر بود و مدام یادداشت‌برداری می‌کرد؛ همانطور که در دوران فوتبالش بازیکن خوبی بود در کلاس‌های مربیگری نیر جزء بهترین‌ها بود.

مهم‌ترین ویژگی پیرلو در این است که زیر و بم‌های فوتبال را به خوبی می‌شناسد و کاملاً منعطف و سازگار با طراحی انواع سیستم‌ها با درنظر گرفتن بازیکنانی که در اختیار دارد است.

5jhw_andrea-pirlo-juventus.jpg

• Principino, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من هر موقع به پیرلو فکر میکنم یاد اون چیپش به انگلیس میوفتم که همه میدونیم تو چه شرایطی این تصمیم رو گرفت

ربط زیادی به مدیریت و سبکی که یووه رو کوچ خواهد کرد نداره، اما اون خون سری و اعتماد به نفسی که داره، حس خوبی به آدم منتقل میکنه

229171_478.jpg

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
خب چند نکته ای رو راجب پیرلو و یوونتوس بگیم
اول اینکه با این که امشب شب خوبی نبود بازم ب پیرلو ایمان دارم ولی یه سری ایرادات به پیرلو وارده ک صمیمانه ارزو دارم پیرلو در مرحله ازمون خطا باشه و مربی لجبازی نباشه ک همین اشتباهات رو تکرار کنه و رو بعصی تفکراش اصرار بکنه
مورد اول سیستم ۳۵۲ منسوخ پیرلو هست ک تا الان یقین دارم فقط گذرا هست و قصد و نیتش اینه ک فعلا چند بازی اول پلش رو محکم کنه و دوبارا بریم ۴ دفاعه چون واقعا یه مربی گولاخ و سطح پایین مثل فونسکا هم بلده چ طوره با چارتا بازیکن درپیت سوراخ دفاع سه نفره رو پیدا کنه

مورد دوم اصرار به ادامه دادن ب بازیکن های ک پست هاشونو عوض کرده و اون ها رو تو پست غیر تخصصی . این سیستم سه پنج دو لعنتی کاری کردا ک کلوکفسکی بشه وینبگ راست و کوادردو بزار وینبگ چپ
یعنش قشنگ ضعیف ترین بازی عمر کوادردو همین امشب رود اصلا تو اون منطقه گیج گیج بود و از همه بدتر اینکه با علم ب اینکه با چشم های خودش مزدید کوادرادو تو سمت چپ خنثی هست و باید ب گرده ب راست اما باز رو تصمیمش اصرار میکرد و فوق بدتر از این حالت اینه وقتی کلوکفسکی ک شده بود دفاع راست یا همون وینبک راست وقتی تعویض شد با داگلاس کاستا بازم کوادرادو نزفت سمت راست باز کوادرادو موند سمت چپ و خیلی خیلی بدتر اینکه وقتی فربوتا وارد زمین شد رفت دفاع چپ باز کوادرادو شد هافبک چپ و نرفت هافبک راست
یعنی تا این حد ندیدم هیچ مربی اینقد اصرار ب یه اشتباه داشته باشع
مطمینن کوادرادو تو سمت راست خیلی با نفوذاش ب خط حمله تیم کمک میکرد و این تصمیم پیرلو خیلی عجیب بود
مورد سوم وجود ح ی وانی بنام دنیلو هست این بشر چی داره از صد بازی حالا امشیب یه سانتری کرد ک کریس گل کرد ولی کسی ک تو عمق خط دفاع زوونتوس وایمیسه بازد دفاعی باشه ک هیچ وقت گاف سنگین نده اعتماد ب نفس بابای داشته باشه و مستحکم باشه رو گل دوم صد متد جا موند. کلا همش پاس های اشتباه جایگیرز های اشتباه نزدیک صد روش سامورای توسط اسپیناتزولا نموده شد . اقای پیرلو دنیلو اصلا رو نیمکت ام جاش نیست بخدا فقط صرفا گول زنندس اقای دیمیرال رو جاش بزار یا هم سیستم سه دفاع رو فراموش کن ب خاطر این نحسالاسکل
مورد چهارم بازی دادن خیلی زود ر موراتا بود نمی ونم چرا دست ر ترکیب برنده هبتا اول زد اگه موراتا تعویصی نیمه دوم بازی میکرد موثبر ثمر بود
مورد پنجم قانع بودنش هست ک امیدوارم اشتباه کرده باشم
وقتی بزرگترین نقطه ضعف یوو ۴ سال اخیر خط هافبکش بوده و باترین هافرکشم فروختن ب بارسا چرا باید پسرلو ب مک کنی ک هندواته سربستت اینقدر کفایت کنه

من دیوانه وار عاشق پیرلو ام اما یبل ترش یوونتوس همه چیزمه پس امیدوارم ک پیرلو نقلیص رو برطرف کنه چون شدیدا بهش ایمان دارم
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی