پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آندره‌آ پیرلو - ‏Il Maestro

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1842 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

مصاحبه ای عالی و امیدوار کننده داشت. بهترین بخش هاش اینا بودن:

1- دیبالا بخشی از پروژه ی یووه است و توی مارکت نیست.

2- ترکیب ثابتی نداره و میتونه با سه یا چهار دفاع بازی کنه.

3- نکته ای که دوستمون صدرا اشاره کرد. اینکه دنبال فوتبال مالکانه هست.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دقیقا همینطور ک محمد و صدرا گفتن مصاحبه درجه یکی انجام داد پیرلو! جذاب و ب دور از تعارفات خسته کننده

کنفرانس مطبوعاتی پیرلو منو یاد اولین مصاحبش بعد از یوونتوسی شدنش انداخت اونموقع گفت زمان نشون میده یووه تو خرید من اشتباه نکرده! ب هر حال 33 ساله بود و شک و شبهه زیاد.. الانم باز گفت نتایج نشون میدن سرمربی خوبی واسه یووه هستم یا ن! در مورد تودور هم شفافسازی کرد و نشون داد انتخابش از رو فکر انجام شده... یکی از ترسهای من این بود ک مثل کونته قفلی بزنه رو ی سیستم خاص اما طبق گفته خودش اینطور نیس...

یکی دیگه از مصاحبه های پیرلو ک از فصل اول بازیگریش تو یووه یادمه این بود ک وقتی ب یووه می پیونده الکس و جیجی تلاش میکنن با یووه بیشتر آشناش کن اما پیرلو میگه صبر کنید فکر کنم من از شما بیشتر یووه رو میشناسم :1: این داستانو خودش اون زمان تعریف کرد و من باورش کردم چون پیرلو ی ایتالیایی هست و ایتالیایی ها ب اندازه کافی از رقبا شناخت دارن خیلی از بازیکنا و حتی اساطیر حضور در سه باشگاه یووه، میلان و اینتر رو تجربه کردن و بعضا درخشیدن تو هر سه تیم! واسه همینه ک بازیکنای تیم ملی ایتالیا برای هم بیش از یک هم تیمی هستن!

فقط امیدوارم تیمو خوب ببندن ک پیرلو تو اولین تجربش موفق بیرون بیاد با توجه ب ایتالیایی بودنش اگه سرمربی بزرگی بشه تا سالها خیالمون از نیمکت راحت میشه...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

لذتی ک توی باخت با پیرلو هست تو برد با ساری نبود و لذتی ک توی باخت با سرمربی گری الکس هست تو فتح جام با هیچ مربی نیس :worship:

capture1_gp2v.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

اخر مصاحبه ش که به خدیرا اشاره کرد ، اینطور نشون میده که خدیرا سمج تر از این حرفاست . وگرنه دلیلی وجود نداره که آندره آ بخواد اونو نگه داره .

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بچه ها 

حضور تودور قطعیه ؟

• mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 722 ارسال
  • Locationzahedan
امیدوارم برگردیم به نسخه یوونتوس پر تلاش و متحد به شخصه دوست ندارم به بازیکن خاصی متکی باشیم دوست دارم بیشتر شبیه یه تیم باشیم موفقیت های یوونتوس در گذشته و طی طول تاریخ بیشتر با داشتن بازیکنانی پر تلاش بدست اومده ما به بازیکنانی نیاز داریم که پر تلاش باشن مثلا من داشتن یه ندود رو به داشتن دو تا رونالدینیو ترجیح میدم تیم ما از وقتی ک من طرفدارش شدم تیم محکمی بوده واقعا تیم دهه نود رو دوست داشتم بازیکنان محکمی مثل دشام کونته ویالی همین تودور مونترو راوانلی ....از پیرلو انتظار دارم یه تیم جنگنده بسازه
  • حامد, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6045 ارسال
  • LocationKhorram Abad

بچه ها
حضور تودور قطعیه ؟

vah_20200826_093717.jpg
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مرسی آرش :thank: 

خیلی خوبه 

ژن یوونتوسی داره 

قبلا سرمربی بوده

عالیه

فینال 2003 وقتی بیرون رفت بهمراه داویدز و قبلش هم ندود نبودش، تیم نابود شد و دیگه جون نداشت

از گلزنترین مدافعان تاریخمونه

خدا کنه موفق بشه

48238b83e0e01deaea8785265cd9f0c1.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Mario Sconcerti

(مفسر ورزشی و یادداشت‌نویس روزنامه Corriere della Sera)

صحبت‌های پیرلو در نخستین نشست خبری‌اش را کم‌تجربه، بی‌صلابت و کم‌رمق‌ دیدم. از ابعاد مختلفی می‌توان به نکات منفی گفته‌های او به عنوان سرمربی تیم بزرگی مثل یووه نگاه کرد.

شاید نابخردانه‌ترین اظهارنظر در مورد گونزالو هیگواین بیان شد؛ جائیکه آندره‌ای جوان صراحتاً از کنار گذاشتن او سخن به میان آورد.

شاید بهتر بود این موضوع در سطح مدیران باشگاه و او باقی می‌ماند. در حالیکه به هر حال هیگواین همچنان بازیکن بیانکونری محسوب می‌شود

با این میزان از صراحت در مورد آینده او در تیم موضع‌ گرفتن چندان سیاست‌ورزانه و پخته نیست.

توصیه نمی‌کنم پیرلو در آینده نیز در مورد کنار گذاشتن بازیکنانی از تیم تحت هدایتش خامدستانه در مقابل رسانه‌ها موضع بگیرد.

نکته دیگر ورود به موضوع «سیستم بازی» آنهم در مقابل برخی از میکروفون‌ها و دوربین‌های نانجیب بود!

بیان استفاده از دفاع سه یا چهار نفره یا احتمال استفاده از یک بازیساز مقابل خط دفاعی و یا حتی صحبت در خصوص شیوه بازی البته نه‌تنها کمکی به عبور از زیر فشار منتقدانی که به دانش مربیگری او با دیده تردید می‌نگرند نکرد

بلکه نشان‌دهنده عدم درک صحیح و قابل اتکاء میان «تاکتیک» و «ایده بازی» بود.

qzw9_unnamed.jpg

• Hossein Salehi, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

پیرلو در مصاحبه جدیدش گفته مربیگریش بر مبنای هجوم و پرس سنگین هست .

من اینو دوس دارم (قطعا همه دلشون میخواد تیم هجومی و با مالکیت باشه) ولی امیدوارم که شکست نخوره در پیاده کردن این فلسفه بسیار سنگین که کار هرمربی هم نیست .

این فلسفه معمولا ریشه در مربیگری آلمانی ها داره و مبناش نیروی جوان هست . اگه بخوان از پیرپاتال زیاد استفاده کنن این فلسفه قطعا قابل اجرا نخواهد بود . (الزام پرس سنگین مربیه بدنسازی خیلی خوب و تمرینات استقامتی و پرفشار هست)

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال
مصاحبه ی نوید بخش و دلگرم کننده ای بود ...
ولی هدف گذاری قهرمانی سری آ و فینال چمپیونز لیگ با نفرات فعلی کار بسیار سختی خواهد بود .
یا در نقل و انتقالات خبرهای خوبی در راهه ...یا پیرلو در مربیگری عصای موسی داره ...
  • eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

یکی نیومد بگه بردنِ چمپیونزلیگ همه می‌گن رسیدن به فینالِ چمپیونزلیگ :14:

• GioVanni Agnelli, mory, Principino و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

یکی نیومد بگه بردنِ چمپیونزلیگ همه می‌گن رسیدن به فینالِ چمپیونزلیگ :14:

تو انگلیسیش گفته تا آخر بریم، منظور همون قهرمانیه، این ترجمه بد کج سلیقگی مترجم طرفداری ئه
  • eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
desire to secure the 10th consecutive Scudetto and possibly reach the end of the Champions League

بهمن استغفار کن 😁
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

^

من به جای بهمن استغفار می‌کنم :1:  :fp:

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

پیرلو تو مصاحبه‌اش گفته بود که می‌خواد تیمش مالکیت توپ رو داشته باشه و در صورت از دست دادنِ مالکیت سریعا توپ رو پس بگیره. حالا آیا ما قراره با سوارز و رونالدو پرس کنیم و توپ رو پس بگیریم؟ با این نفراتی که در خط حمله داریم نمیشه چنین کاری کرد. با ژکو هم نمی‌شد. 

+سوارز به نظر نمیاد انتخابّ پیرلو باشه؛ طبق معمول اساتید می‌خوان از موقعیت های بازار استفاده کنند.

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2638 ارسال

پیرلو تو مصاحبه‌اش گفته بود که می‌خواد تیمش مالکیت توپ رو داشته باشه و در صورت از دست دادنِ مالکیت سریعا توپ رو پس بگیره. حالا آیا ما قراره با سوارز و رونالدو پرس کنیم و توپ رو پس بگیریم؟ با این نفراتی که در خط حمله داریم نمیشه چنین کاری کرد. با ژکو هم نمی‌شد.
+سوارز به نظر نمیاد انتخابّ پیرلو باشه؛ طبق معمول اساتید می‌خوان از موقعیت های بازار استفاده کنند.

این حرفا رو ارنستو والورده هم میزد :1:
مهم عملکرد تیم تو زمینه ...

کاملا موافقم؛ با این بازیکنا نمیشه مثه تیم کلوپ بازی کرد، همشون قهر میکنن میذارن میرن :1:
  • mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

آيا پيرلو نيز قصد چيدمان خط حمله تيم با استفاده از 3 مهاجم (مثل ساري) را دارد؟ اگر پاسخ احياناً منفي است آيا سوارز به عنوان مهاجم سوم به تورين خواهد آمد؟! :whistle:

• mory, Aminvo, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

منتظرم پیرلو دفاع خوبی بسازه چیزی ک الگری و لیپی توش استاد بودن و اگر دفا خوبی بسازه توی بازیسازی میشه رو هوش پیرلو حساب کرد اما چنان دفاعمون **** شد با اقای ساری ک واقعا ترس داره 

اشرف حکیمی با اون سرعتش اما دفاع کناری خوبی نداریم ....

• Orphée, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

رابرت یارنی

وینگر سابق تیم ملی کرواسی و یوونتوس + (تورینو، باری، رئال‌بتیس، رئال‌مادرید، کاونتری، لاس‌‎پالماس، پاناتینایکوس، هایدوک اشپیلت)

شاید پیرلو تجربه‌ای در سرمربیگری نداشته باشد اما اطراف او را افراد شایسته‌ای احاطه کرده‌‎اند که به خوبی او را کمک خواهند کرد. یکی از آنها ایگور تودور است.

من او را به خوبی می‌شناسم و کاملاً از شخصیت و توانمندی‌های فنی او اطلاع داردم. ایگور در پائوک، اودینه‌زه، گالاتاسرای و هایدوک اشپیلت تجربیات زیادی کسب کرده و تا چندی پیش نیز در کرواسی مشغول مربیگری بوده است.

من فرصت تماشای بازی‌های هایدوک را داشتم و ویژگی‌های فنی تودور در این تیم را به وضوح دیدم.

فارغ از کمک‌های فراوانی که او می‌تواند به یووه کند از خود آندره‌ا نیز نباید ساده گذشت؛ او فردی بسیار باهوش است و مطمئن هستم زوج او و تودور نتایج بسیار خوبی کسب و به بهترین شکل با یکدیگر کار خواهند کرد.

n4hl_yarni.jpg

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی