پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی : سرمربی فصل بعد چه کسی است ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
204 پاسخ برای این موضوع

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
اگر لیپی نیاید و اگر کاپلو نیاید چرا ما برویم و مربی تعویض کنیم... ایا واقعا تفاوت های زیادی بین اسپالتی... دل نری و مازاری هست؟؟؟ بعید میدانم تفاوت های زیادی باشه.... والله این مازاری چندین فصل در به در از این باشگاه به اون باشگاه میرفت......مانچینی هم که در تیم های لوکس و پولدار و پول خرج کن مربی گری کرده............انچلوتی هم سابقه اش در لیگ ایتالیا و بازی های دوره ای جالب نیست....... اگر خدا هم بیاد مربی یووه بشه تا ابزار و بازیکن نباشه نتیجه نمی گیره........... درس عبرت سالهای اخیر را چرا فراموش کردید که الان دارید نظر سنجی می کنید/////// در طول چند سال قبل ما دشام.رانیری.....فررا.....زاک رو گرفتیم و اخراج کردیم اما نتیجه نگرفتیم....چرا چون ببنیه بازیکنی خوبی نداشتیم و نداریم.....هر تغویض مربی هم پیامدهایی رو بازی و سیستم تیم داره و کلی وقت میبره تا یک روش جا بیفته........ بهتره مربی عوض نشه و سه چهار بازیکن حسابی بخریم......

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

ماتزاری درواقع 3-4-1-2 بازی می کنه، و معمولا هم هر تیمی میره با همین تاکتیک بازی می کنه.

در اینکه ماتزاری به مراتب بهتر از دلنری هست شکی نیست
خدایی وقتی یوونتوس انقدر معضل دفاع کناری داره چرا با همین سیستم بازی نکنه ؟
این سیستم جون میده دچلیه وایسا هافبک چپ
باتشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
موجی هم گفته بین این گزینه ها که مطرح هستند بهتره دل نری بمونه یا اگه قراره تعویض بشه پس ماتزاری بیاد !! اخه دل نری واقعا کارامد نیست ! دقت کنید همه ی تعویض هاش تکراریه و واقعا قابل حدسه ! قدرت تغییر سیستم بازی رو هم در شرایط متفاوت در حد بالایی نداره پس به نظرم درست نیست دیگه بمونه !

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
به نظر من دلنری تاکتیکهاش خیلی محدوده و فقط به درد تیمهای وسط جدولی میخوره اساس کارش هم حمله از جناحین هست هر کدوم از این گزینه اگه بیان خیلی بهتر از اینه که دلنری بمونه ، اگه فصل بعد هم دلنری مربی یووه باشه خوب هر چی بازیکن بخرن باز نمیتونه خوب ازشون استفاده کنه و همین آشه و همین کاسه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این موجی هم همش آیه یاس میخونه :1: مردونه چند وقته هر چی مصاحبه ازش میخونم همش داره برای یوونتوس آیه یاس میخونه :1: حالا خداراشکر تا حالا هر چی که پیش بینی کرده یا درست از آب در نیومده یا مدیران بر خلاف اون چیزی که موجی گفتن عملکردن. به هر حال اگر قراره دلنری بره و ماتزاری بیاد یا مانچینی یا ... بهتر که دلنری بمونه ولی اگر صحبت از لیپی و مربی های درجه یک پس بهتر همینجا با دلنری تموم کنیم.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
ما هم مانند موجی افسرده ایم...... ............حرف اساسی موجی اینه که یوونتوس کیفیت لازم برای قهرمان شدن نداره و مشکل اصلی مربی نیست............................. یکی از دلایلی که دلنری در تعویض هاش ناموفق بوده می تونه به نبود نیمکت موثر هم برگرده........... ضمن اینکه مقایسه میان دلنری و ماتزاری هم بد نیست و اینکه دلنری با سمپدوریا چهارم شد و ماتزاری با ناپولی سوم........... ضمن این که اگر بخاهیم اعتبار بیش تری به ماتزاری در قبال دلنری بدهیم محتاج این است که عملکرد این دو را در چندین فصل با هم قیاس کنیم..... به علاوه شما عوارض و پیامدهای انتخاب مربی بر بازار نقل و انتقالات تیم رو لحاظ کنید........... در کل اگر لیپی و کاپلو نیاید همین دلنری بماند سنگین تر است چون پس از یک سال کار کردن به احتمال زیاد ضعف های تیم رو شناخته و برای خریدها اندیشه هایی خواهد داشت.....

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
من با موندن دلنرى موافقم ، تيم بايد ثبات و نظم داشته باشه ، اگر قرار باشه هر فصل دو مربى بالاسر تيم باشن شك نكنيد كه تيم پيشرفت نخواهد كرد ، يكى از دلايل افت فوتبال در كشورهاى غرب آسيا هم همين مساله هست ، قبول دارم كه دلنرى تعويض هاش تكراريه اما يك مربى با يك نيمكت محدود نميتونه خلاقيت خودش رو نشون بده ، الان تيم بيشتر از هر چيزى به ثبات نياز داره ، بنظر من دلنرى بايد بمونه و 3 يا 4 بازيكن بزرگ جذب بشن ، اگر هم قرار باشه دلنرى اخراج بشه بايد كسى مثل ليپى يا كاپلو جانشين اون بشه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

توی خیلی از بازی ها دلنری چون نیمکت درست و حسابی نداشت تعویض هاش دو مدافع کناری تیم بودند !!
یک طرف قضیه هم نداشتن نیمکت خوب هست، ولی این اصرار دلنری به تعویض هم خیلی آسیب زده به تیم، حتما باید 3 تعویض خودش رو داشته باشه !! ولی در کل اگه قرار به این باشه که لیپی و امثالهم سال بعد نیان به یووه، من ترجیح میدم همین دلنری بمونه،

samiabi

samiabi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 15 ارسال
میدونی من دوست دارم انجلوتی بیاد ولی بعیده احتمالا مانچینی بیاد خوب امیدوارم نتیجه بگیره دوست ندارم بد فکر کنم

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير سيه نا گفته كه اگر يووه كونته رو بخواد من نمى تونم با رفتن كونته مخالفت كنم چونكه يووه براى كونته فراتر از يك باشگاه فوتبال هست ، كونته هم در اين مورد جوابى نداده و گفته كه الان بايد جشن بگيريم و در پايان فصل به آينده فكر كنيم .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خيلى جالبه زمانى بود كارلتو بخاطر دو سال نايب قهرمانى اخراج ميشد حالا به جايي رسيديم كه خواستار موندن مربي اي هستيم كه هفتممون كرده !!! البته تابلوئه كه ماتزاري جانشين دلنرى ميشه امروز هم مصاحبه كرد و كفت آخر فصل از نابولي ميره

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
از مارادونا چه خبر ؟ کسی ازش خبر نداره ؟ یعنی الآن مربی هیچ تیمی نیست ؟ به درد بازگشت یوونتوس که فکر نکنم بخوره ، حداقل بیاد مربی ناپولی شه ، یادمه بعد از جام جهانی شایعه شده بود که برای این فصلی که گذشت مارادونا جای ماتزاری رو میگیره ولی نگرفت. دوست ندارم ماتزاری از ناپولی جدا بشه :Facepalm: چون الآن میتونه بهترین مربی برای ناپولی باشه ، اگه از ناپولی جدا بشه معلومه که ناپولی افت میکنه ، بعد به نظر نمیرسه که تو یووه مثل ناپولی نتیجه بگیره

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
دلتون رو صابون نزنید!دلنری همین امروز گفت فصل بعد صد در صد سرمربی یووه خواهم بود! اگر قراره امثال ماتزاری بیان من به همین دلنری خودمون راضیم! :sad1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
منم با یکی مثل ماتزاری مواق نیستم یووه مربی در حد قهرمانی میخاد همین ناپولی تو بد ترین فصل انتر ازش عقب افتاد درسته نسبت به انتر کم مهره هستش ولی اگه امتیازای نیم اولش رو میگرفتوضعیتش بهتر میبود من یه مربی مثل لیپی ونخال و مورینیو رو میخام

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اگه قرار مربی درس درمون نیارن همون بهتر که دل نری بمونه. دل نری هیچ فرقی با امسال ماتزاری نداره.باز این مردک 1 سال تو یووه بوده :Facepalm:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
نمیدانم عقل مدیران یوونتوس کجا رفته!!! به نظر شما چرا ناپولی با ماتزاری سوم جدول هست جوابش خیلی ساده هست به خاطر اینکه یوونتوس اس رم و لاتزیو خیلی بد دارند بازی میکنند اگر این سه تیم بازیهای خوبی انجام میدادند الان تیم ماتزاری ششم جدول بود نه سوم

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
ماتزاری هر چی باشه از دلنری بهتره ، تازه ترکیبی که استفاده میکنه (همون 3-4-1-2) عالیه و میتونه مشکل دفاعی یووه و مشکل دفاع های کناری رو حل کنه یعنی میخواید یوونتوس فصل بعد هم با همین 4-4-2 و حمله از طرفین بازی کنه ؟ :np:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا ان نظر سنجی چه ............... درست کرده رو یه هیچ کدوم هم بزارید من هیچکدوم رو نمیخام

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

بابا ان نظر سنجی چه ............... درست کرده
رو یه هیچ کدوم هم بزارید
من هیچکدوم رو نمیخام

این تاپیک نظر سنجی های متفاوتی داره و الان به خاطر اینکه بحث بین انتخاب این دو نفر هست برای همین گزینه ی هیچ کدام نداریم ! من که بخودم به شخصه بین این دو نفر دل نری رو ترجیح می دم چون حداقل به شرایط تیم اشنا هست و چند ماه اول فصل الکی هدر نمی ره دیگه !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

آدم میمونه که به دلنری راضی باشه یا ماتزاری،
اون وقت تیمی مثل چلسی که تمام افتخاراتش از 5، 6 سال پیش شروع شده، آنجلوتی رو واسه یک نائب قهرمانی میخواد عوض کنه !

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی