پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نظرسنجی : سرمربی فصل بعد چه کسی است ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
204 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

چی میگی ؟! :1: الان منچستر سیتی با 59 امتیاز تیم 4م لیگ برتر هست و با تیم 5م که تاتنهام باشه 4 امتیاز فاصله داره، یک بازی هم نسبت به تیم های اول تا سوم کمتر داره و اگه این هفته آرسنال شکست بخوره از منچستر یونایتد، منچستر سیتی در این 4 هفته آخر امیدوار میشه حتی سوم جدول هم بشه !!

مسئله بعدی هم خود تاتنهام هست، واقعا این تیم رو کم مهره می دونی ؟! یه نگاهی به لیست بازیکن هاش بنداز :3:

:1:

من وضعیت پارسال را گفتم که تاتنهام به لیگ قهرمانان رسید و منچستر سیتی نتونست ، بله تاتنهام نسبت به منچستر سیتی کم مهره است.
الآن هم دلیل اینکه منچستر سیتی به لیگ قهرمانان میره ضعف تیم هایی هست که میتونستن سهمیه را بگیرند و نگرفتند...

به هر حال مانچینی بیاد بازم همین وضعه.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
وياس بواس و منچينى امروز اعلام كردند كه قصد ندارند تا از باشگاه پورتو و منچستر سيتى جدا بشن .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
هر چی گزینه های رسمی کمتر بشن راه برای ورود لیپی هموار تر می شه دیگه من خودم به ترتیب : لیپی اسپالتی مانچینی . . . دل نری

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
عجب مربی ای هست این ویاس بواس!!! در حالی که دیشب در ورزشگاه خانگی،با یک گل از ویارئال عقب افتادن در نهایت با درخشش فالکائو 5-1 ویارئال رو در هم شکستن

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یاد راوانلی و میکله پادووانو به خیر اون سالها تلویریون ایران بازیها را به صورت خلاصه چهل پنجاه دقیقه ای دو سه روز بعد پخش می کرد..

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

عجب مربی ای هست این ویاس بواس!!!

در حالی که دیشب در ورزشگاه خانگی،با یک گل از ویارئال عقب افتادن در نهایت با درخشش فالکائو 5-1 ویارئال رو در هم شکستن

میگن دستیار مورینیو بوده...

ولی بازم آوردنش ریسک خیلی بزرگیه. همون لیپی بهترین گزینه هست.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
آخه میدونی چیه؟ اینا عرضه ی آوردن هیچ کدومشون رو که ندارن...فرق نمیکنه گزینه ی اول ما لیپی باشه یا اکبر میثاقیان،اینا با همین دلنری ادامه میدن.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که با امثال بواس مخالفم یکی میشه عین دلنری بابا یووه مربی بزرگ میخاد و بس

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد این مربیه : لوئیز آندره ده پینا کابرل دی ویا باواش حتما تاحالا دیگه حتما همه این مربی رو می شناسند. کلا 2 ساله که مربی گری رو شروع کرده ولی به حدی ترکونده که اسمش همه جا سر زبون هاست. بواش (یا بواس؟) الان 33 سالشه، در 17 سالگی مدرک مربی گریش رو گرفت. و بدون هیچ سابقه ی فوتبالی در 21 سالگی تصمیم گرفت مربی بشه !! در 22 سالگی دستیار مورینیو شد. تا 9 سال در کنار مورینیو به تیم های مختلف رفت و کنارش تجربه کسب کرد. و فصل گذشته در سن 32 سالگی تصمیم گرفت که عرصه مربیگری خودش رو شروع کنه. تیم ته جدولی آکادمیکا که درحال سقوط بود و تا اون مقطع هیچ پیروزی هم کسب نکرده بود نیاز به مربی داشت. بائوش مربی این تیم شد و با یه عملکرد خیره کنند با اون فصل رو در مکان 11 جدول تمام کرد !! و حتی با این تیم به نیمه نهایی جام حذفی پرتقال رفت و در وقت های اضافه نیمه نهایی حذف شدند و به فینال نرسیدند. فصل بعد این مربی اهل پورتو به تیم شهر خودش رفت تا یک فصل رویایی رو در این تیم سپری کنه. توجه کنید پورتو به غیر از هفته 7 و هفته 12 که مساوی کرد، تمام بازی های دیگه ای که توی این 27 هفته انجام داده رو برده و حتی 1 شکست هم نداشته. در فاصله 5 هفته به پایان لیگ، به رویایی ترین شکل ممکن و با پیروزی مقابل تیم رقیب یعنی بنفیکا قهرمان شدند. در این فصل اونا رکورد 33 بازی شکست ناپذیری مورینیو رو شکستند و 36 بازی شکست نخوردند. رکورد امتیازات گرفته شد در یک فصل رو شکستند، رکورد گل های زده در یک فصل رو شکستند، رکورد بیشترین مدت شکست ناپذیری اروپایی یه تیم پرتغالی(؟) هم شکستند. و از همه مهم تر، فصل هنوز تمام نشده ! در جام یوفا بعد از بازی در پلی آف در گروهشون با اقتدار (5 برد و 1 مساوی) بالا اومدند. بعد ازون هم سویا، اسپارتاک مسکو و زسکا موسکو رو حذف کردند و دیشب هم در اولین بازی نیمه نهایی با 5 گل ویارئال رو در هم کوبیدند ! فکر می کنم در آینده خیلی چیزا در مورد این مربی خواهیم شنید که 33 سالش هم بیشتر نیست !

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
مطمئنا هرچی هم که بزرگ بشه و بهتر از الانش بشه ما لذتش رو نمیبریم و فقط حسرت میخوریم چون با این مدیرایی که داریم لیپیه خودمونو که خودش هم دلش با یووه هست و نمیتونیم بیاریم چه برسه کسی که از سال بعد همه براش دندون تیز میکنند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اوردن این پرتغالی به نظر من ریسکه.اینا اگه بتونن لیپی رو بیارن که احتمالا نمیارن ما باز راضیم. :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بابا چرا دشام تو گزینه ها نیست لیپی تو تیم های پر ستاره خوب کار می کنه تیم ما تنها چیزی که نداره ستارش

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
تو گزینه های که معرفی شده من دوست دارم آنجلوتی بیاد البته دوست دارم!!!!!!!!!!!! ولی بعید هست بیاد یوونتوس!!!!!!!!!!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوراک این تیم دشامه هم جوونه ، هم جاه طلبه ، هم با تجربه هر چی که یووه بخواد داره کلی هم بازیکن فرانسوی داره که میتونه با آوردنشون به یووه ، مثل گذشته مخلوطی از ایتالیا و فرانسه کنه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

ظاهرا قضیه ماتزاری خیلی جدی هست، چون شایعه شده که ناپولی برای فصل بعد به دنبال گاسپرینی یا دلیو روسی هست !
خیلی هم جدی هست این خبر و شاید سرمربی فصل بعد تیم ماتزاری باشه ...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ماتزاری؟

واقعا اینا نمی خوان از رو برن؟مگه تیفوسی های تورین مردن که این ها هر چیزی که دوست دارن می خورن؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اینها دنبال یه بله قربان گو هستند اصلا کاری ندارن طرف چیکاره است ولی ماتزاری هر چی باشه از دلنری خیلی بهتره باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ماتزارى = دلنرى :1: دلنرى با سمپدوريا و ماتزارى با ناپل رفتن ليگ قهرمانان البته جدى نگيريد چونكه ماروتا دو سال پيش ماتزارى رو از سمپدوريا انداخت بيرون و از همون موقع اين دوتا رابطه ى خوبى با هم ندارن ، دى لائورنتيس مدير ناپولى هم گفته چيزى معلوم نيست اما بنظر ميرسه كه ماتزارى نمى خواد قراردادش رو زير پا بذاره . در مجموع من با ماندن دلنرى موافقم البته به شرطى كه چند بازيكن خوب جذب بشن اما اگر دلنرى بركنار شد دوست دارم ليپى بياد كه بعيده اگر هم نيومد گزينه ى بعدى من كونته ست .

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
ماتزاری فقط از 3-5-2 استفاده میکنه ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

ماتزاری فقط از 3-5-2 استفاده میکنه ؟

ماتزاری درواقع 3-4-1-2 بازی می کنه، و معمولا هم هر تیمی میره با همین تاکتیک بازی می کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی