پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میتینگ ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1784 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
وای! قاسم خیلی بهش میاد که بره پای منبر! :D دست همگی به خصوص قاسم درد نکنه که زحمت برنامه ریزی رو کشیدن ولی الان یک چیزی توجه منو به خودش جلب کرد و اون اینکه اینا برنامه 10 تا میتینگ هستن در حالیکه کارت طلایی برای 6 میتینگ هستش! البته معمای سختی نیست و با شارژ کردن کارت اون 4 جلسه باقی مونده رو هم میشه هزینه اش رو پرداخت کرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فقط يه جمله : قاسم عزيز بابت اين نظم كه به كاها دادي دستت درد نكنه...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من نمی دونم این دوستمون رو چه حساب این حرف هارو زده؟ حسین بنده خدا داره پول چاپو میتینگ و هزینه ارسال و ... رو ازتون میگیره! حالا من فقط از هزینه میتینگ ایراد گرفتم که گفتم اینجوری فقط یه عدده خاصی میان ولی در کل بخوایم به این مساله خوب نگاه کنیم برامون روشن میشه. اتفاقاً حسین عزیز در رابطه با هزینه ها به من میل زد و دونه دونه هزینه هارو گفت. حتی این دوستمون بره توی تاپیک عضو گیری ... میتونه اونجا تک تک هزینه ها رو ببینه! در کل بی خیال هرکی خواست می گیره هر کی خواست نمی گیره. هیچ اجباری در اینکه حتماً باید بگیری. شاد باشین...

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
میگم این کارت هارم هوشمند کنید خوب میشه!!! اون وقت میشه سهمیه بندیه هواداران!!!;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من که به این چیزها عادت کردم البته باز هم خوبه این دوست عزیز مودب صحبت کرد و اعتراض خودشون رو گفتند ولی من خدا رو شکر اینقدر سند و مدرک دارم که حاضرم همه جوره با این معترضین مناظره کنم و جواب حرفاشون رو بدم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه اصلا لازم نیست مناظره !

مگر ایشون نمی گه کارت هواداری اصلی برای کمک به باشگاهه ؟

فرض بگیریم این کارت برای حسین درآمدزایی داره.
الان کدوم طرفدار باشگاهی توی ایران کارهای گسترده ای که حسین انجام داده رو تونسته انجام بده تاحالا انجام داده ؟
ما هم این کارت ها رو می خریم تا به حسین کمک کنیم تا کانون پیشرفت کنه.

همه ی ما توی همین کانون حسین دوستای خیلی خوبی پیدا کردیم.و همه ی ما لحظات خیلی خیلی خوبی داشتیم.
و همه ی این رو مدیون حسین هستیم.

با اینکه اعتقاد دارم حسین کاسبی نمی کنه،چون درآمدی هم باشه هنوز اونقدر نیست که کمکی کنه،

ولی ما از خدامون هم هست که این کار درآمدی برای حسین داشته باشه تا به نحوی سهمی توی پیشرفت کانون داشته باشیم.

پس اینقدر با احساس فهم و زرنگی لازم نیست افشاگری کنید !

در آخر هم،به قول مانی قبل از انجام اینکار،و تقسیم هزینه ی میتینگ،همینجا رای گیری شد،و همه به انجام این طرح رای دادند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
ولی باور کنید برای پیشرفت کانون و برنامه های ما برای زنده نگه داشتن نام یوونتوس در ایران تنها موارد مالی کافی نیست و حمایت بچه ها هم تاثیر گذار خواهد بود به هر حال ما سعی می کنیم همواره بیلان مالی و کاری خودمون رو ارائه کنیم تا برای کسی سوالات اینجوری پیش نیاد و در واقع بد بین نشند

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
بابا شما پروندتون روشن احتیاجی به این حرفا نیست! از این مشکلات پیش میاد دیگه به خودتون انقدر فشار نیارید! بچه ها شما رو میخوان بابایااااااا!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
برای میتینگ 20 اردیبهشت 6 نفر جدید خواهیم داشت که کارت طلایی گرفته اند که دو تا خانم هستند و 4 تا اقا

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
منم كه هستم.بروببه هاي عزيزي كه ميان اعلام كنن از قبل لطفا به يه سري دلايل ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من باز هم بدون تعارف عرض می کنم - دوستان عزیزی که دوست دارند توی میتینگ ها شرکت داشته باشند ولی با مشکل مالی مواجه هستند و توان پرداخت تمام هزینه رو ندارند هیچ مشکلی نیست می تونند شرکت کنند و یکی دو ماه دیگه هزینه خودشون رو پرداخت کنند البته اگر تنها دلیلشون مشکل مالی هست

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسین جان لطف شما همیشه شامل حال بچه ها شده ولی من خودم یکی از اونهایی هستم که مشکل مالی دارم ولی من با این پرروییم هیچوقت نمیام میتینگ تا اونجا بگم که ببخشید من پول ندارم ، انشاالله تا یکی دو ماه دیگه وضعم که بهتر بشه با گرفتن کارت طلایی باز هم کنارتون خواهم بود با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

سلام حسین جان
لطف شما همیشه شامل حال بچه ها شده ولی من خودم یکی از اونهایی هستم که مشکل مالی دارم
ولی من با این پرروییم هیچوقت نمیام میتینگ تا اونجا بگم که ببخشید من پول ندارم ، انشاالله تا یکی دو ماه دیگه وضعم که بهتر بشه با گرفتن کارت طلایی باز هم کنارتون خواهم بود
با تشکر

کمال جان قرار نیست بری میتینگ بگی من پول ندارم که - درخواست صدور کارتت رو برای من ارسال می کنی و بعدش هم می ری میتینگ - سخت نگیرید همه چیز رو

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
منم از همینجا این مشکل یعنی پول اعلام میکنم! یعنی میت بی میت. پس دیگه مارو تو میت ندیدید حلال کنید!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

منم از همینجا این مشکل یعنی پول اعلام میکنم! یعنی میت بی میت. پس دیگه مارو تو میت ندیدید حلال کنید!

انگار دوستان پست های بقیه رو با دقت مطالعه نمی کنند --- من سه دفعه گفتم دوستانی که مشکل مالی دارند می تونند شرکت کنند و هزینشون رو بعدا پرداخت کنند

kral

kral

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 63 ارسال
مشکل بعدا نیست مشکل پرداخت کردن!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

مشکل بعدا نیست مشکل پرداخت کردن!

...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من یه چیزی رو بدون تعارف می گم : دوستانی که براشون میتینگ و برنامه های کانون و مهم تر از اونها دیدن بچه ها و دوستان یوونتوسیشون مهم باشه توی این برنامه ها شرکت می کنند - اگه مشکل مالی دارید که براتون راه حل گذاشتیم و مشکلات دیگه هم خدا می دونه چی هست !!!! فکر نمی کنم 2 ساعت وقت در ماه برنامه هاتون رو به هم بزنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پست حمیرد و احمدرضا رو پاک کردم. نه برای اینکه حرف بد زده باشند. چون کمکی به حل مسائل نمی کرد و فقط باعث دعوای الکی میشد.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من دعوا راه ننداختم من هیچ حرفی نزدم ایشون خیلی الکی اومده داره هرچی از دهنش در میاد بهم میگه! یکی نیست بهش بگه آخه آدم حسابی مگه تو هم از اول توی این برنامه ها بودی یا نه... واقعاً خیلی متاسف هستم از اینکه این فروم یه همچین چیزایی توش پیدا میشه... همیشه فکر می کردم توی این فروم احترام گزاشتن حرف اوله. ولی الان دیدم نه کاملاً برعکس هست...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی