پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میتینگ ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1784 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
در مورد کارت منم فکر میکنم یه چیز های توش ایراد داره،ولی خود حسین میدونه دیگه ! (به سبک حسین هم گفتم !) همون روز میتینگ گرفتن هم زیاد جالب نیست از نظر من.باید یه فکر دیگه کرد. در مورد میتینگ،فکر میکنم چون باید چند روز قبل اطلاع رسانی بشه (چون همه توی فروم نیستند که ) باید قاسم بره جا رزرو کنه و یه سری کارهایی تدارکاتی دیگه،فکر نمی کنم بشه زمان میتینگ رو تغییر داد.یعنی اگر قرار باشه با هر بار نیومدن یکی از بچه ها تغییرش داد که اصلا نمیشه میتینگ گذاشت.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
یه فکری حسین بکنه ممنون میشیم چون اونه که مسولیتش رو داره

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
در مورد هزینه و برنامه های کانون که نمی تونیم تغییری بدیم ولی باید اعلام کنم کار میتینگ ها باید از جایی قانونمند می شد و اغاز امسال بهترین زمان بوده و هست . الان 5 نفر غریبه کارت طلایی رو گرفتند که دو تا خانم هستند و سه تا آقا ولی از بچه های خودمون کسی هنوز اقدامی نکرده

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
حسین جان فکر نمی کنم فکر خوبی باشه(هزینه میتینگ ها توی کارت طلایی) خوب اینجوری تقریباً میشه گفت میتینگ واسه یه عدده به خصوصی میشه دیگه!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یه عده خصوصی یعنی چی؟! همه کانون ها به ازای ارائه دادن امکانات مشخص پولی رو از اعضا می گیرند.این یه چیز کاملا طبیعیه.نیست؟! مسلما هرکسی که دوست داشته باشه توی برنامه ها شرکت کنه این مبلغ رو میده و کسی هم که نخواد هیچی. میتینگ ها که نمیتونن مجانی باشند!اصلا این قضیه با عقل جور در میاد؟!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
به خدا من نمیدونم 25 هزار تومن چیه که اینقدر در موردش بحث میکنیم ! تو 6 ماه یعنی در حدود ماهی 4 هزار تومن ! اصلا من میگم یکی 25 تومن رو بده و هیچ برنامه ای نیاد و در قبال استفاده از همین فروم فکر کنه داره پول میده . الان خیلی از فروم ها پولی هستش و واقعا مطمئن باشید که حسین بیش از اون 25 هزار تومن امکانات در اختیارتون میزاره .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

عدده به خصوصی میشه دیگه!

به خصوصی!!!
---
من چیزی نمی گم هیچ شکی هم درش نیست ولی میگم یهو دیدی یه بنده خدایی مثلاً یکی مثل خودت اگه نتونی بیای میتینگ یه میتینگت سوخت میشه.
من می گم پول میتینگ حضوراً دریافت بشه که همه بتونن بیان. همین

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب اونکه میشه مثل سابق ! پس دیگه چه نیازی به کارت هستش ! بالاخره این کانون بعد از چند سال باید سر و سامون بگیره و به یه نقطه برای موفقیت برسه . من با اینکه مسلما دو میتینگ آینده رو از دست میدم اما میرم و کارت طلایی رو میگیرم نه برای میتینگ و تخفیف اجناس بلکه برای کانون و حداقل جبران هزینه ای که حسین کرده . این واقعا ته نامردی هستش که حسین رفته کلی خرج کرده و کارت و تقویم چاپ کرده بعد ما واسه 3-4 هزار تومن نخوایم بریم کارت ها رو بگیریم .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بچه ها يه سري ايرادات قطعا ً وجود داره كه طبيعيه يعني توي شروع هر كاري وجود داره ولي يه نگاه به وضعيت كانون هواداران تيم هاي ديگه بندازين بنده خدا ها حتي از برگزار كردن يه ميتينگ ساده عاجزن كاري كه كانون هواداران يوونتوس بارها و بيش از بيست بار انجام داده ما با قانونمند كردن اين كار و مخصوصا ً با صدور كارتي كه به اعتبار كانون كمك مي كنه مي تونيم تفاوت كار رو مشخص كنيم خيلي ها كارت صادر كردن ولي فكر نمي كنم كارت هاشون بيشتر از توي جيب موندن به دردي خورده باشه اين كار به وجهه كانون و در نهايت اعضاء كانون كمك مي كنه و باعث سربلندي نام يوونتوس در ايران ميشه به امروز نگاه نكنيم يه روزي اين كار و كلا ً پيشقدم بودن كانون هواداران يوونتوس توي حتي ايران ارزش زيادي پيدا مي كنه با بابك كاملا ً موافقم چون همين فوروم هم فكر مي كنم مهم ترين خدمات ممكن كه همون آشنايي و تجمع و تبادل نظر يوونتوسي هايي كه روزي روحشون از وجود همديگه خبر نداشت رو در اختيارمون گذاشته واقعا ً فكر مي كنم ارزشش رو داشته باشه

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
مشکلاتش توی اولین میتینگ معلوم میشه. دیگه هیچ حرفی ندارم در این رابطه... فقط امیدوارم موفق بشین.

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
به نظر من هم کار خوبیه.شاید اولش یکم مشکل باشه برای همه ولی بعد وقتی کار روی غلتک افتاد همه چیز خود به خود خوب پیش میره. من از این طرح استقبال میکنم.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تکبیرررررررررر!!! حاج محسن این طرح رو قبول کردن و استقبال ویژه ای ازش انجام دادن! :D ;D بهتره بچه ها یک کم دست بجمبونن! اینقدر واسه ثبت نام این دست اون دست نکنید. این طرح هیچ مزیتی نداشته باشه حداقل اینو داره که بچه ها برای اومدن جدی تر باشن تا با توجه به هزینه ای که کردن حتماً تو برنامه ها شرکت کنن و استفاده کنن و لذتش رو ببرن

X

X

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
با سلام گویا اوضاع "کانون هواداران یوونتوس در ایران" هم به وضع مملکت دچار شده و همه بدهکار "ادمین" محترم شدند!!! آنچه که مسلمه اینه که آقای صالحی با حسابگری خاص خودش توانست رگ خواب فوتبال دوستان را گیر بیاورد و با نام تیم محبوبش (و شاید در ابتدا تنها با هدف عشق به این تیم ) کاری را شروع کرد اما کم کم به فکر این افتاد که " من که دارم کاری انجام می دم، بگذار یه پولی هم توی جیب ما بره!!!" انچه که مسلم است "میتینگ" تنها به معنی همایش کاملا دوستانه اعضا ، بدون نیاز به هیچ گونه خرجی است . در این میتینگ هر کسی می تواند حضور داشته باشد. در دنیا را که نبستند، سند هیچ کافی شاپ یا پارکی را هم به نام کسی نزدند. پس پرواضح ورود باید کاملا آزاد باشد. آنچه که شما خدمات می نامیدش و آن را حلوا حلوا می کنید و بر سر اعضا منتی بابت آن می گذارید، باید بدانید که کسانی هستند که بدانند بسیار کمتر از آنچه می گویید خرج بر داشته. نمونه بسیار جالب آن لیست قیمت فروش کالاهای یوونتوس با قیمتی چند برابر بود که هزینه پست و غیره و ذالک بهانه شد.. اما اگر کسی چیزی نمی گوید به این معنا نیست که نمی فهمد... خدماتی که عرض می کنید در جاهای دیگر شامل کارت عضویتی است برای ورود بدون بلیط به ورزشگاه برای دیدن بازی تیم محبوب، تخفیف بسیار قابل توجه برای خرید اجناس، و نیز هدایای مناسبتی از سوی کانون به هواداران.. اما آنچه می بینیم کاملا برعکس چیزی است که باید باشد توصیه من به دوستان این است که به بهانه تیم مطرح و دوست داشتنی یووتنوس از دوستان سوء استفاده نکنند. مسلما برای بسیاری جوانان سیرین است که حس کنند به نوعی به تیمشان مربوطند.. حال حتی اگر به خودتان روا می دارید به هر دلیلی این کار را بکنید لطفا کمی هوشمندانه تر عمل کنید و بچه بازی را کنار بگذارید. و در انتها اینکه خواهش می کنم اینقدر منت سر کسی نگذارید...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

با سلام
گویا اوضاع "کانون هواداران یوونتوس در ایران" هم به وضع مملکت دچار شده و همه بدهکار "ادمین" محترم شدند!!!

کسی به من بدهکار نشده دوست عزیز

آنچه که مسلمه اینه که آقای صالحی با حسابگری خاص خودش توانست رگ خواب فوتبال دوستان را گیر بیاورد و با نام تیم محبوبش (و شاید در ابتدا تنها با هدف عشق به این تیم ) کاری را شروع کرد اما کم کم به فکر این افتاد که " من که دارم کاری انجام می دم، بگذار یه پولی هم توی جیب ما بره!!!"

می خواهی جامون رو عوض کنیم تا ببنیم پول وارد جیب می شه یا از جیب خارج می شه ؟؟؟

انچه که مسلم است "میتینگ" تنها به معنی همایش کاملا دوستانه اعضا ، بدون نیاز به هیچ گونه خرجی است . در این میتینگ هر کسی می تواند حضور داشته باشد. در دنیا را که نبستند، سند هیچ کافی شاپ یا پارکی را هم به نام کسی نزدند. پس پرواضح ورود باید کاملا آزاد باشد.

روال کار ما این هست که می بینید

آنچه که شما خدمات می نامیدش و آن را حلوا حلوا می کنید و بر سر اعضا منتی بابت آن می گذارید، باید بدانید که کسانی هستند که بدانند بسیار کمتر از آنچه می گویید خرج بر داشته. نمونه بسیار جالب آن لیست قیمت فروش کالاهای یوونتوس با قیمتی چند برابر بود که هزینه پست و غیره و ذالک بهانه شد.. اما اگر کسی چیزی نمی گوید به این معنا نیست که نمی فهمد...

اتفاقا چندین نفر انتقاد کردند ولی با صند و مدرک دهنشون بسته شد

خدماتی که عرض می کنید در جاهای دیگر شامل کارت عضویتی است برای ورود بدون بلیط به ورزشگاه برای دیدن بازی تیم محبوب، تخفیف بسیار قابل توجه برای خرید اجناس، و نیز هدایای مناسبتی از سوی کانون به هواداران.. اما آنچه می بینیم کاملا برعکس چیزی است که باید باشد

ما که مجبور نکردیم کسی کارت بگیره هر کسی دوست داره اول اهدافش رو می خونه بعد می گیره

توصیه من به دوستان این است که به بهانه تیم مطرح و دوست داشتنی یووتنوس از دوستان سوء استفاده نکنند. مسلما برای بسیاری جوانان سیرین است که حس کنند به نوعی به تیمشان مربوطند.. حال حتی اگر به خودتان روا می دارید به هر دلیلی این کار را بکنید لطفا کمی هوشمندانه تر عمل کنید و بچه بازی را کنار بگذارید.
و در انتها اینکه خواهش می کنم اینقدر منت سر کسی نگذارید...

کجا منت گذاشتیم ؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بی خیال این حرفها حسین باش . همه جا همینطوره و یسری همچین فکرایی میکنن که بزار بکنن و راحت باشن ! ما که دلسرد نمیشیم و به فعالیتمون ادامه میدیم حالا هرکی میخواد خوشش بیاد هرکی میخواد خوشش نیاد .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
دوست عزيز البته كه سند كافي شاپ رو به نام كسي مي زنند يعني صاحب دار و بابت اين سند از مشتريانش پول دريافت مي كنه ما هم قراره يه جا دور هم جمع بشيم و طبيعيه كه هر كسي هزينه مربوط به خودش رو پرداخت مي كنه ضمن اينكه اين خواسته عموم دوستان بوده

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بعضي از دوستان متاسفانه از لحاظ روحي - رواني ، تعادل ندارن ! به خاطر همينم با استفاده از حسادت ذاتيشون ، سعي به فرافکني و افترا زدن به دیگران میکنن ! در مورد حسين ، فکر ميکنم از همه ي بچه هايي که تا امروز عضو اين کانون شدن ، باهاش بيشتر کار کردم و اين حرف دوست غير محترممون رو ، نوعي توهين به خودم هم تلقي ميکنم !

راه اندازي کانون هواداران تيمهاي اروپايي ، از اونجايي که چيزي به اسم کانون هواداران در ايران هنوز معنايي نداره (!) کار بزرگي بود ( که البته هنوز هم هست ) حتي راه اندازي سايت در شرايطي که تنها اميد هواداران وبلاگهاي پراکنده بود ، يه کار رويايي تصور ميشد ! ديديم و ديديد که سايتهاي محبوبي از جمله www.MyJUVE.com به خاطر شرايط بد مالي بسته شدن و ... .

کاری که حسین صالحی به عنوان یه جوون 17 - 18 ساله انجام داد ، از دست آدمای 30 - 40 ساله هم با اون استطاعت مالی کمتر بی می اومد ! حسین تو این راه همه چیز گذاشت و سالیانه صدها هزار تومن خرج کرد تا این نهال نوپا تو کشور ما جون بگیره و ثمر بده . حسین هوادار پر هوادارتین تیم دنیا بود و میخواست عشقش به یووه رو با همه ی ما تقسیم کنه ! به خاطر همین چیزها هم هست که تا حالا با فشارهای شدید روحی که روی من اومده ولش نکردم ! یه جوون وقتی از جیب پول میتینگها رو میده که بدونه رفیقش مثل برادر پشتش وایساده . شما دوست غیر عزیز مطمئنا تو میتینگهای ما حاضر بودید و ناظر بودین که چه چیزهایی به این کانون گذشته ! مطمئنا با این ادبیات غیر زیبای نوشتاریتون هم میخواستین کسی شما رو از روی طرز بیان نشناسه . بهتره به جای مخفی شدن پشت الفاظ و کلمات ، رو در ور حرفهاتونو بزنین . اینجوری مشخص میشه که (( کی )) برای نفع خودش تو این کانون کار میکنه ! حسینی که هزینه ی میتینگها رو میداده یا شمایی که نوش جان میکردین !!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
برنامه ی میتینگهای کانون هواداران یوونتوس در ایران ، در سال 1387 خورشیدی به این شرحه که اعلام میکنم :

جمعه ، 20 اردیبهشت ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 21 تیرماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 18 مردادماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 22 شهریور ماه  ساعت 16:30 .

جمعه ، 19 مهرماه  ساعت 15:30 .

جمعه ، 17 آبان ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 15 آذرماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 20 دی ماه ساعت 15:30 .

جمعه ، 18 بهمن ماه ساعت 15:30 .

و

جمعه ، 16 اسپندماه ساعت 15:30

آخرین میتینگ هواداران یوونتوس در سال 87 خواهد بود . بدیهیه ، تنها دوستانی قادر به شرکت در این نشست ها هستن که دارای کارت عضویت طلایی باشن ؛ همچنین قدم دوستان شهرستانی که کارت نقره ای دارن ، روی چشم دست اندرکاران میتینگ ( بنده ی کمترین و حسین صالحی ) خواهد بود .

محل تمامی میتینگهای ما هم در کافی شاپ خانه ی هنرمندان ایران ، واقع در میدان هفت تیر ، خ کریم خان ، خ ایرانشهر ، پارک ایرانشهر برگزار خواهد شد .

با این حساب از این به بعد صحبتی در مورد زمان و مکان میتینگها نخواهیم داشت ... .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً منصفانه نيست كه فكر كنيم حسين منافعي نصيبش ميشه از اين مبلغ ناچيز البته اگه روزي برسه كه كانون به درآمدزايي هم برسه فكر نمي كنم اشتباهي صورت گرفته باشه متاسفانه تفكر آماتور تصور مي كنه وقتي پاي علاقه درميونه بايد فقط پول خرج كرد و كسب درآمد گناه كبيره ست به شخصه اميدوارم چنين اتفاقي روزي به حقيقت بپيونده

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از قاسم بابت تاریخ دار کردن میتینگ ها فوق العاده زیاد ممنونم . واقعا کار با ارزش و درستی کرد ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی