پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میتینگ ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1784 پاسخ برای این موضوع

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

اینجوری که صحبت میکنید ناراحت میشم.بازبون بیزبونی دارید میگید میتینگ برای تهرانیاست.سینماوگیم نتو...
اینجوری که من نمیتونم اینهمه راهو از شیراز پاشم بیام سینما :'( :-[ :'(

راست میگه خب.....
همه چیز میشه برای تهرانی ها.......
یه کاری کنید همگی دور هم باشیم و دخترخانوم ها هم بتونن بیان.......
یا اونایی که سنشون کوچیکتره ....مثل من 3ساله..... ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ببینید با توجه به امکانات فعلی ما مجبوریم اینطوری کار کنیم اما بچه هایی که توی شهرهای دیگه هستند میتونند با پیدا کردن هم دیگه همین برنامه هارو توی شهر خودشون اجرا کنند واسه پیدا کردن هم دیگه هم فعلن فکر کنم تاپیک full phone book اطلاعات مناسبی رو میده

Larisa

Larisa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2283 ارسال
اول:افرادی که محیط رو برای خانمها مناسب نمیبینن لازمه که یه جلسه معارفه باهاشون بذارم که متوجه بشن بعضی از "بانوان"یه خورده همجین بفهمی نفهمی "خشن"تشریف دارن!! 8) دوم:من و Dorina و شقایق که تقریبا همیشه با هم هستیم،حالا اگه بخوایم افراد جدید رو پیدا کنیم که با ما باشن می تونین یه انجمن تشکیل بدیم به نام "انجمن ضد پایتخت"! هرکی حاضره بیاد جلو! ;D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
محیط گیم نت واسه شما خوبه؟من حاضرم تو جلسه ی معارفه شرکت کنم

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
خانوما خشن تشريف دارند؟ حتما كانتر هم بلدين! حالا ضد پايتخت كه نه ولي ميتونين يه انجمن تشكيل بدين كه پايتخت رو منتقل كنين!!! ;D خدا وكيلي گيم نت محيط مناسب بانوان نيست . نه بخاطر اينكه همه پسرن. بخاطر اينكه حرفايي كه پسرا ميزنن بجا نيست! ;)

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

اول:افرادی که محیط رو برای خانمها مناسب نمیبینن لازمه که یه جلسه معارفه باهاشون بذارم که متوجه بشن بعضی از "بانوان"یه خورده همجین بفهمی نفهمی "خشن"تشریف دارن!! 8)
دوم:من و Dorina و شقایق که تقریبا همیشه با هم هستیم،حالا اگه بخوایم افراد جدید رو پیدا کنیم که با ما باشن می تونین یه انجمن تشکیل بدیم به نام "انجمن ضد پایتخت"! هرکی حاضره بیاد جلو! ;D

بابا من اومدم از شما دفاع کنم.... :-[
حالا که خشن تشریف دارید دیگه مجبورم وقتی میام میتینگ گاز اشک اور رو با خودم بیارم....

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من توي اکثر سايتهاي بزرگ نماينده هايي توي شهرهاي مختلف براي برگزاري مراسم ها وجود داره به نظر من اشخاصي که ميتونن اين ميتينگها رو توي شهر خودشون برگزار کنند اعلام آمادگي کنند تا بتونيم ما همه ي يووه اي ها رو دور هم جمع کنيم با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
كي گفته همه امكانات فقط ماله تهراني ها است كم كم با توجه به گسترش هواداران توي اصفهان و مشهد به زودي توي اين دو تا استان هم برنامه خواهيم داشت ما با توجه به اعضاي كانون توي شهرهاي مختلف برنامه هماهنگ مي كنيم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
بابا گیم نت بریم. می گیم خانم ها صدای گوشی شون رو زیاد کنن. من هم تا کسی خواست فحش بده تیر می زنم. ولی خیلی حال می ده.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
حالا گيم نت رو بيخيال شين جون من. :( آقا حميرد شما با بنده شخصا قرار بذار با هم بريم . خوبه؟ 8) بذار ميتينگ درست برگذار شه. ;)

pavehedved

pavehedved

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 248 ارسال
یه سوال کدوم دختری اعلام آمادگی کرد که با شما بیاد گیم نت؟؟؟؟

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ایول پاوه خداییش خیلی قشنگ گفتی با اینکه پسرم خداییش قشنگ بود

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
بريم يه جا يه قهوه بزنيم ، فقط قبلش به منو نگاه كنيد و بهد كيف پول ;D :D ;) ??? :-\

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
قهوه؟؟؟اصلا حال نمیده ولی فوتبال خیلی فاز میده دخترام بیان تشویق!!!

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
میتینگ های ما هیشه منظم و قانونمند برگزار شده و دفعات دیکه هم برگزار مبشه بحث میتینگ با فوتبال یا کوه و ... فرق میکنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نميدونم چرا هنوز بحث ميکنيد که چي کار کنيم از اين پس کسي بگه چيکار کنيم يا من اينکارو ميکنم پستش رو پاک ميکنم گفتم بحث توي ميتينگ فقط با تشکر

sanam_137

sanam_137

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 35 ارسال
بالاخره جلسه کی شد؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من فعلا زمان ميتينگ مشخص نشده انشاالله به محض مشخص شدنش توي اين تاپيک اعلام ميکنيم با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
چی شد پس؟ یه چیزی بگید دیگه.........

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوست من فکر کنم ميتينگ بعدي بعد ماه مبارک رمضان باشه چون ما بعد افطار نميتونيم ميتينگ بزاريم و صد در صد بسياري از دوستان نميتونن بيان احتمالا ميتينگ بعدي ميوفته توي آبان ماه با تشکر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی