پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میتینگ ها

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1784 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اتفاقا فکر خیلی خیلی خوبیه ما باید برناممون فقط به مینیگ و فوتبال محدود نشه جمع ما باید خیلی بیشتر از این با هم باشند هر چند میدونم هر کسی گرفتاری خاص خودش رو داره ولی خوب ادم به تفریح و دوست و یوونتوسی دیدن هم نیاز داره دیگه

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
سينما چطوره؟ با اينكه تمام فيلما رو با دوستام رفتم و ديدم ولي بازم حال ميده ها!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
گیم نت. جون داداش خیلی حال می ده. فکر کنید یه کیم نت پر از یوونتوسی همه دارن warcraft بازی می کنن.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فوتبال که بهتره وای حالی میده هاااااااااااااااااااااااااااااااا استخر هم میشه البته جاهایی که همکانیه هم خانوم ها هستند هم اقایون ولی خانم ها هم اگه خواستند برنامه ای بزارند هماهنگ کنند تا مقدمات رو فراهم کنیم واسشون توی فکر یه سفر هم هستم که با یکی از تورها هماهنگ کنم و دسته جمعی یه مسافرت بریم

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
گيم نت رو خوب اومدي. همين الآن من تو گيم نتم. گفتم كه پاتوق دارم اونجا! ;) وار كرافت (دي دي)- كانتر-بتل فيلد 2-كال آو-و غيره!!! همه رو پاتم بد فرم :) كوه چي؟ هر صبح جمعه دربند دركه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تازه میشه تو گیم نت فوتبال هم یاذی کرد یه جام که تمام تیماش یوون

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
بریم سینما

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
با سینما خیلی موافقم هم اقایون می تونند باشند هم خانوم ها

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
گیم نت. فوتبال نمی شه که. اگه بخواهیم کاپ بذاریم همه می خوان یوونتوس رو انتخاب کنن. ولی کاپ خیلی حال میده. اگه بشه باهم تو انتخاب تیم کنار اومد میشه پول گذاشت به قهرمان جایزه داد. البته من pro evolution soccer 5 رو خیلی پایه ام. البته در فیفا هم از دور در جریان هستم. گیم نت هم خانوم ها می تونن باشن. تازه اگه می خواین اعضا با هم اشنا بشن گیم نت که از سینما بهتره. سینما باید بریم از اول تا اخر ساکت بشیشنیم فیلم ببینیم. (که اکثر اوقات من خوابم میبره. چون تاریکه :D)

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
دمت گرم حمیرد چون منم خفن ساکر 5 بازم ولی فیفا نه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته بعد از افطار ها هم فرصت خوبیه واسه انجام همه این کار ها یا قبل از افطار دیگه کم کم داره ماه مبارک رمضان شروع میشه من فعلا درگیر کارهای سفرم که بعد از ماه مبارک بریم حتی 1-2 روزه به صورت دسته جمعی

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
گيم نت رو بانوان بهتره كه نيان!!! ;D يه جورايي هم به شخصيت بانوان گرامي نميخوره هم جو قابل پيشبيني نيست!!! براي نمونه صنم در جريان هست! :D

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
بچه ها شطرنج و منچم حال میده. مار پله هم دسته جمعی بازی کنیم . گیم نت بده اعتیاد میاره. ولی با تریپ های ورزشی موافقم . سشنما هم که حال نمیده مخصوصا الان که دیگه تو میتینگ هر کی باید دنگ خودشو حساب کنه.سینما رفتنم که مثل این میمونه 2000 تومان پول بدی که بری رو صندلی بخوابی.من که حر وقت رفتم سینما خوابم برده.

hyper_57392

hyper_57392

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 732 ارسال
بهترين پيشنهاد همون كوهه. هم اينكه همه ميتونن بيان. هم كم خرجه . هم ورزشه.هم هميشگيه!البته قبل از زمستون.

masoud_khaligh

masoud_khaligh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 255 ارسال
موافقم بريم و من كه پا هستم بريم بجه ها مسعود

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
ولی بهتر از همه همون فوتباله

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من بهتره که در مورد چگونه برگزاري ميتينگ ها توي همون ميتينگ صحبت کنيم و اين تاپيک رو بزاريم که زمان ميتينگ اعلام بشه با تشکر

Guest_mosinedved_*

Guest_mosinedved_*
  • مهمان
آقا من که همیشه پایه ام یه زمین ردیف کنیم

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
کوه سینما فوتبال حتی شهربازی من حتی دارم فکر میکنم که اگه شد یه مسافرت یک یا چند روزه بریم باید بیشتر با هم باشیم

gian farzan

gian farzan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 575 ارسال
اینجوری که صحبت میکنید ناراحت میشم.بازبون بیزبونی دارید میگید میتینگ برای تهرانیاست.سینماوگیم نتو... اینجوری که من نمیتونم اینهمه راهو از شیراز پاشم بیام سینما :'( :-[ :'(

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی