پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه کسی می تواند یوونتوس را نجات دهد ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ارزش کار ماتزاری رو کسی نمیتونه پایین بیاره

اما اونم مثل دل نری ، در حد همون باشگاهیه که توش خرق عادت کرده و یک فصل تیم رو اوج داده!

احسنت.جای امثال ماتزاری و دل نری و اسپالتی همون ناپولی و سامپ و زنیته.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اخه جالب اینجاست که هنوز دل نری به عنوان یکی از گزینه های باشگاه توی لیست هست ! لیست دلخواه من به ترتیب : کاپلو - لیپی - اسپالتی - مانچینی - ماتزاری - کونته -

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
خبر جالب : همسر لويس ون گال سرمربى بايرن مونيخ اعلام كرده كه مقصد اونها در فصل آينده تورين خواهد بود .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا با این مربی حال نمی کنم ! البته احساس می کنم کسی هم از این مربی خوشش نیاد چون 0 رای اورده تا الان :دی:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اصلا با این مربی حال نمی کنم ! البته احساس می کنم کسی هم از این مربی خوشش نیاد چون 0 رای اورده تا الان :دی:

منم از ون خال خوشم نمیاد.ولی وقتی قراره امثال کاپلو و لیپی رو نیارن و امثال اسپالتی و کونته و ماتزاری بشه مربیمون همون بهتر که ون خال رو بیارن...ون خال سگش به اینا شرف داره. :1: هر چند مطمئنم شایعه ای بیش نیست :65:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امروز 13 بدره همه خالی میبندن! ون خال(یا ونگال،فنخال،فنگال،چنگال یا هر کوفت و زهر مار دیگه ای که اسمش هست) مربی کمی نیست این فصل هم اگه تو بایرن نتیجه نگرفت به خاطر مصدومیت های بیش از حد بازیکنای کلیدیش بود.به خصوص روبری! البته یه فصل یادمه با بارسا داشت میرفت دسته دو! :1:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
ونگال صحبت هاى همسرش رو تكذيب كرده و گفته كه قصد داره فصل آينده از فوتبال دور باشه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
جونم مربی هلندی :1: ونگال بیاد ما همه جوره ازش حمایت میکنیم :1: حداقل خوبیش اینکه لوکا تونی باید دمش و بگذاره روی کولش و دربره :1: یوونتوس قرار بود پارسال سنت شکنی بکنه و یه مربی غیر ایتالیایی بیاره که نکرد و تا وقتی هم سنت شکنی نکرده هر سال همین مقطع از فصل همین وضعه. مگر اینکه مربی درجه 1 ایتالیایی بیاد روی نیمکت یوونتوس.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
موجى : " آنتونيو كونته بهترين گزينه براى هدايت يوونتوس است ، مديران براى ساخت يوونتوسى قدرتمند بايد چهار بازيكن بزرگ در اختيار كونته قرار دهند ، هيچگاه نمى توان با خريد دوازده بازيكن ، به هدف هاى خود برسيد "

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
همین موجی اول فصل هم دلنری رو بهترین گزینه برای هدایت یوونتوس میدونست!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دوباره شایعه اومدن آندره ویاس بوآس سرمربی فعلی پورتو مطرح شده
پورتو این فصل ترکونده ، فقط دو تا مساوی داده
ممکنه بگید لیگ پرتقاله ولی خوب مورینیو هم از همین لیگ مطرح شد

تصویر

باتشکر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

موجى :

" آنتونيو كونته بهترين گزينه براى هدايت يوونتوس است
، مديران براى ساخت يوونتوسى قدرتمند بايد چهار بازيكن بزرگ در اختيار كونته قرار دهند ، هيچگاه نمى توان با خريد دوازده بازيكن ، به هدف هاى خود برسيد "

stai zitto موجی :np: خواهش میکنم ، تمنا میکنم .

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من به كارلتو راي دادم ! ليپي و كاپلو آمدنشون جزء محالاته و تنها گزينه اي كه ميتونه تيم رو نجات بده و ميشه اسون تر آوردتش با نتايج نچندان جالبي كه چلسي گرفته همون كارلتو هست فنخال هم ميتونه گزينه بعدي باشه ! گزينه هاي ديگه در حد همين دلنري هستند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

همین موجی اول فصل هم دلنری رو بهترین گزینه برای هدایت یوونتوس میدونست!

اره دقیقا یادمه که موجی خیلی تعریف کرد ! البته تا الان هم من ندیدم جایی از دل نری بد بگه و همش از جذب بازیکنان انتقاد کرده

princeofpersia_7

princeofpersia_7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 343 ارسال
کارلتو که گفته تمایل داره در چلسی بمونه..هرچند این اتفاق رو بعید میدونم ولی فکر میکنم در بازگشت به ایتالیا به رم بره. خودش که در مصاحبه هاش بارها از تمایل قلبیش برای هدایت رم گفته و با توجه به تغییرات اخیر رم و مالکی که به نظر میاد میخواد خوب خرج بکنه ، بعید نیست که در پایان فصل روانه رم بشه. مگر اینکه آبراموویچ رو به آرزوش برسونه و قهرمان اروپا بشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
البته این رو هم در نظر بگیریم که اگه یوونتوس چهارم بشه بدون شک دل نری حفظ خواهد شد و مربی دیگری اضافه نخواهد شد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ما که مشکلمون افراد نیستن ما فقط موفقیت یووه رو میخوایم اگر دلنری میتونه یوونتوس رو چهارم کنه مشکلی با موندنش نیست باتشکر

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
خوب فن خال هم رسما اخراج شد خیلیه ها ، تیم رو همین فصل پیش رسونده باشی به فینال لیگ قهرمانان و دو تا جام گرفته باشی ولی این فصل بخاطر نتایج ضعیفت بر کنار بشی ، به نظر من این فصل دورتموند ترکونده بود وگرنه فن خال بیچاره گناهی نداشت خلاصه یکی از گزینه های سرمربیگری یووه برای فصل بعده ولی خوب اگر دلنری حتی تیم رو پنجم کنه قطعا میمونه باتشکر

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اسکای تیتر زده که دلنری تا سال 2012 مربی یوونتوس باقی میمونه و بعد از اون اسپالتی جانشین اون میشه!

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فقط دشام هیچکس نمی تونه

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی