پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

چه کسی می تواند یوونتوس را نجات دهد ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
65 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به روزهای پایانی فصل نزدیک می شویم و احتمال اخراج دل نری خیلی خیلی بیش از گذشته شده و حتی لیست کاندیداهای مربیگری یوونتوس هر روز داره محدود تر می شه ! الان اسپالتی - ماتزاری - کونته - مانچینی - لیپی و ون گال بیش از بقیه مطرح هستند ! حالا دوستان عزیز هر کدوم نظر خودشون رو بدن ! البته خیلی جالب هست که لیست خرید احتمالی یوونتوس هم داره کم کم مشخص می شه و تا الان خرید بازیکنانی چون باستوس - پولی - پیرلو - نیمار - روسی - منز - الکسی سانچز بیش از بقیه جلب توجه می کنه ! البته توی این تاپیک بیشتر قصد داریم به بحث مربی یوونتوس بپردازیم و خرید بازیکنان و نقل و انتقالات باشه برای تاپیک خودش ! من که خودم بین این گزینه ها اسپالتی رو بیش از بقیه شایسته می دونم و البته لیپی که با توجه به شرایط خاص لیپی خیلی بعید می دونم لیپی به یووه برگرده !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

الان واسه پست دادن باید علاقه رو در نظر بگیریم یا با توجه به و اخبار و شایعات نظر بدیم؟ :دی:

اگه بخوایم بر حسب علاقه نظر بدیم من خیلی دوست دارم لیپی رو دوباره در یووه ببینم ولی بیشتر از اون دوست دارم کارلتو مربی یووه بشه!
من به کارلتو رای دادم ولی بعید میدونم که به یووه بیاد!
به هر حال فقط میتونم بگم امیدوارم مربی که فصل بعد به یووه میاد حتما و حتما در کارنامه ی مربی گریش سابقه ی قهرمانی یک لیگ یا کاپ معتبر رو داشته باشه!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بین کارلتو و مانچینی مردد بودم که به کارلتو رای دادم ! امیدوارم ا چلسی در آد فکر کنم بتونه کاریکنه لیپی که خیلی بعیده بیاد

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
فعلا كه منچينى ، كونته و ويالى ابراز علاقه كردن و گفتن كه منتظر تماس سران يووه هستند اما وان گال اعلام كرده كه ميخواد فصل آينده استراحت كنه ، اسپالتى هم 4 برابر حقوق دلنرى ميگيره و يووه براى جذب اون بايد 6 ميليون پرداخت كنه ، ماتزارى هم گفته تا موقعى كه سران ناپل اون رو بخوان جايى نميره .

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
اگه بحث علاق شخصی هباشه من واقعا دوست دارم دشام رو دوباره تو یووه ببینم جز معدود مربی هایی بوده تو این دهه اخیر گه تونسته با کم ترین بضاعت تو هرتیمی بهترین نتیجه ها رو بگیره به ویژه با بازیکنانی کم تجربه که تقریبا یووه چنین شرایطی رو داره اما خوب دشام خیلی محترمانه از یووه نرفت و همین یکم ناامیدم می کنه به ویژه می بینم که انگار کادر جدید مدیریت هم زیاد تمایل نداره به برگردوندن دشام از بین گزینه های بالا شاید هرکی باشه تو نگاه اول بگه لیپی ، اما من زیاد به برگشتن دوباره لیپی خوشبین نیستم نمی دونم حس نمی کنم لیپی الان تو سن و شرایطی باشه که بتونه از عهده بازی های پشت یرهم لیگ بربیاد خود لیپی هم شاید این رو مد نظر داشته باشه که با برگشتنش دوباره به تیم ملی خودش رو خراب کرده ( البته من چنین اعتقادی ندارم ولی اکثر جاها اینو دارم می خونم !) اما با توجه به این تجربه ناموفق بازگشتی که لیپی داشت فکر نکنم و به نظرم منطقی هم نیست دوباره ریسک کنه و مربیگری بیانکونری رو برعهده بگیره و کارنامه مربیگریش رو خراب کنه ! از بین گزینه های بالا هم بخوام فکرکنم ، تمایلم به کارلتو نسبتا بیشتره اما بازم ایده الم نیست کارلتو یه مربی عالی هست برای رقابتهایی مثل لیگ قهرمانان و صد البته شناخت من از کارلتو همیشه این بوده که خیلی علاقه به بازی گرفتن از بازیکنهای باتجربه و مسن تر داره میلان کارلتو رو دوست داشتم ، اما مسن بودنش خیلی به چشمم میومد و خوب مسلما با این جوونگرایی عظیمی که تو یووه انجام شده انتخابش خیلی ریسک بزرگیه اما خوب نسبت به بقیه ترجیحش می دم کاپلو هم که اصلا ! سبک بازی تیمهای کاپلو رو دوست ندارم هیچ وقت یادم نمی ره ابرا تو بدترین شرایط بدنیش به الکس و حتی دیوید ترجیح داده می شد ! بغضهایی که الکس روی نیمکت تو چشماش دیده می شد هنوز تو ذهنمن کاپلو با اسطوره های ایتالیایی بدترین رفتار رو داره نه تنها الکس ، حتی توتی اصلا دلم نمی خواد فصلی که شاید آخرین فصل بازی پسر طلایی تورین باشه ، با نیمکت نشینیش همراه باشه و از نظر من کاپلو یه خائن پول پرست بیشتر نیست و وقتی یادم می افته هنوز چند روز از سری بی رفتن نگذشته بود و همه تو شوک بودن سریع قرارداد بست رفت به سمت پولهای رئال مادرید ! دوست ندارم چنین مربی ای که پول براش مهمتره رو دوباره تو یووه ببینم ! بقیه مربی هایی هم که تو لیست هستن ، شاید تو ایتالیا اسم داشته باشن اما دلم می خواد یوونتوس امسال یه مربی اسم و رسم دار کارنامه دار تو رقابت های اروپایی جذب کنه دلم نمی خواد دوباره با یه سری مربی داخلی ایتالیایی واسه یه اسکودتو بجنگیم و آخرم .... :np: الان لیگ ایتالیا شده مثل لیگ ایران ، 4 تا مربی توشن ، بین تیما می چرخن :e: واسه همینه که ایتالیا الان تو فوتبال از همه جا عقب افتاده چرا ایتالیا نباید مثل قبلا همه مربی های اسمی رو دوباره به خودش جذب کنه ؟ چرا یووه نباید این کار رو انجام بده ؟ استارتش بالخره از یه جایی باید بخوره چه قانون نانوشته ای که این چند سال بزرگترین تیمای ایتالیایی رو مجبور به کارکردن با مربی های درجه 2 کرده ؟

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
من کاری به اینکه کودوم به یووه نزدیکترندندارم دوست دارم لیپی مربیه یووه بشه جدایی از هر چیز دیگه ای یووه لیپی رو لیپی کرد اون موقعی که لیپی برای بزرگ شدن نیاز به تیم بزرگ داشت یووه سکان هدایت تیمش رو به دست لیپی داد و حالا یووه بیشتر از هر لحظه و هر تیم دیگه ای به لیپی نیاز داره اگه از انصاف نگذریم لیپی نه به عنوان یه فرصت شغلی بلکه به عنوان ادا کردن دین باید در صورت پیشنهاد احتمالیه یووه قبول کنه که مربیه یووه بشه حتی به عنوان یه هوادار هم که شده وقتی میبینه یووه بهش نیاز داره باید به یووه برگرده من و شاید تعداد زیادی از هوادارهای یووه چنین انتظاری از لیپی داریم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من دوست دارم گاس هیدینگ سرمربی یووه بشه!!! :kahvecy0:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من خیلی دوست دارم کاپلو برگرده.رفتاراشم با الکس یادم نرفته ولی فعلا اولویت تو موفقیت تیمه که ریسک کاری کاپلو کمتره.البته با توجه قرارداد سنگینش با اتحادیه فوتبال انگلیس بعیده بیاد یووه یا به بیان بهتر بعیده بتونن بیارنش :e:..اولویت بعدی من دشام که اونم با کف گرگی و مشت و لگد از یووه رفته پس دور اونم باید خط کشید :sad1:...اولویت سومم هم لیپی که متاسفانه بعیده دیگه به لیگ ایتالیا برگرده. اگه نتونن مربیایی با کارنامه به تیم بیارن :faintingsmiley:.... با این وضعیت نیمکت یووه فصل بعد از نظر من دورنمای زیاد جالبی نداره. خدا رحم کنه... :e:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دشام جا موندا به نظر من بهترين فرد براى بازسازى يووه دشامه باتشكر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

دشام میتونه گزینه ایده آلی باشه، بخصوص اینکه گفته میشه این آخرین سال مربیگریش تو مارسی هست و سال بعد جدا میشه از این تیم.
تیم های خوبی هم میخوانش مثل لیورپول که حتی گفتند انتخاب اول کینگ کنی هست دشام ! یا چلسی و حتی منچستر یونایتد.

دشام خودش یک یوونتوسی بوده، سابقه هدایت یوونتوس در بدترین شرایط تاریخش رو هم داشته، توی این سال ها هم تجربه های خوبی رو به دست اورده و واقعا میتونه به یووه کمک کنه،

بعد از دشام انتخاب دوم من اسپالتی هست، واقعا توی اینکه بتونه یووه رو توی مقاطع افت و بحران هدایت کنه شک دارم، ولی مربی بوده که همیشه دوست داشتم روزی به یوونتوس بیاد، یک مربی صاحب سبک که هیچ وقت اودینزه زمان اسپالتی رو فراموش نمی کنم.

لیپی انتخاب سوم من هست که بدور از مسائل فنی، همین اسم لیپی میتونه به یووه شخصیت بده، کارلتو هم همینطور، هر دوی این مربی ها می تونند شخصیتی رو به یووه بدن که طی این 4، 5 سال اخیر نداشتیم.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
آنتونيو كونته : " يوونتوس ؟ در حد يك شايعه است ، تمام تمركز خود را متوجه تيم سيه نا كرده ام ، دو فصل پيش نيز در بارى چنين شرايطى را تجربه كردم و اين تيم به سرى آ راه يافت ، اميدوارم در اين فصل نيز چنين شرايطى براى من و سيه نا پيش آيد ، باستوس و كراسيچ ؟ هر دو بازيكن بسيار خوبى هستند اما چنين بازيكنانى هرگز راهى سيه نا نخواهند شد "

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من نمیتونم به جزء لیپی اس دیگری رو ببرم به عنوان گذینه نخست اما امیدوارم تنها مربی رو نمیکت بشینه که ازش حساب ببرن ! الان تو 4 سال5 بار مربی عوض کردیم و هیچ کدوم مربی نبودن که بازیکنا ازشون حساب ببرن بعد از گذشت یه مدت . من گذینه هایی مثل فن خال و ... رو ترجیح میدم .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من انتخاب گزینه آخر (غیره ) بود و یکی از این غیره ها! می تونه گاس هیدینگ باشه که من خیلی وقته دلم می خواد روزی به یوونتوس بیاد. هرچند شاید اتفاق چندان محتملی نباشه.

اما در لیستی که نظرسنجی ذکر کرده ترجیح می دم گزینه سرمربیگری یووه فقط و فقط از بین این اسامی باشه و گرنه دورنمای مطلوبی رو نمی بینم: لیپی- کاپلو- ون گال و تا حدودی اسپالتی

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در این شرایط بهترین گزینه فابیو کاپلو هست (کاپلو به هر تیمی میره به اون تیم یه شخصیت خاص میده و از مهره ای سوخته ستاره میسازه ) بعد مارچلو لیپی هست که بعید هست با این شرایط به یووتوس بیاد کارلو انچلونی میتونه یوونتوس را موفق کنه ولی خیلی بهش نمیشه امیدوار بود که چلسی را ول کنه بیاد یوونتوس جز اینکه چلسی اخراجش کنه بعد از رفتن دشام چهار سال ریسک کردیم و مربی های کوچک را انتخاب کردیم که اصلا جواب نداد به نظر من انتخاب این سه مربی کمترین ریسک دارد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اگه از روی اسم تاپیک ادم بخواد جواب بده اینجوری میشه چه کسی می تواند یوونتوس رو نجات دهد؟ جواب: فقط و فقط موجی اگه موجی یا کسی مثل موجی بالا سر یووه باشه خودش خوب میدونه چه کسی رو به عنوان مربی انتخاب کنه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

اگه از روی اسم تاپیک ادم بخواد جواب بده اینجوری میشه
چه کسی می تواند یوونتوس رو نجات دهد؟ جواب: فقط و فقط موجی
اگه موجی یا کسی مثل موجی بالا سر یووه باشه خودش خوب میدونه چه کسی رو به عنوان مربی انتخاب کنه

+1000

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
بعد از كونته نوبت به اسپالتى رسيد تا مذاكرات با مديران يوونتوس رو تكذيب كنه ، وى اعلام كرد كه قصد ندارد زنيت را ترك كند .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

بعد از كونته نوبت به اسپالتى رسيد تا مذاكرات با مديران يوونتوس رو تكذيب كنه ، وى اعلام كرد كه قصد ندارد زنيت را ترك كند .

بهتر.تو همون سیبری بمونه واسه موهاش خوبه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
معلومه از الان مذاکره نمیکنن ما هنوز 8 هفته دیگه پیش رو داریم باتشکر

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
دشام : " از مدت ها پيش شايعاتى مبنى بر اينكه من در پايان فصل مارسى را ترك مى كنم ، منتشر مى شود اما اين شايعات در آينده ى من تاثير نخواهد گذاشت ، من در مارسى خواهم ماند حتى اگر اين تيم برنامه اى براى فصل آينده نداشته باشد " توتوسپورت امروز سه نفر رو بعنوان ليست نهايى معرفى كرده ، اسپالتى ، ماتزارى و منچينى .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی