پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الساندرو ماتری - Mitra

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
909 پاسخ برای این موضوع

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال
كونته گفته از جدايي ماتري ناراحتم و فروش ماتري جز برنامه نبود ولي به خاطر مسائل مالي مجبور شديم!!! شما باور ميكنيد؟

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

كونته گفته از جدايي ماتري ناراحتم و فروش ماتري جز برنامه نبود ولي به خاطر مسائل مالي مجبور شديم!!!
شما باور ميكنيد؟

کونته گفته جاکرینی رو برای مسائل مالی فروختیم نه ماتری رو ! چیزی که توی مصاحبه های قبلی ـش هم ذکر کرده بود . البته گفته که مسائل مالی در فروش ماتری دخیل بوده اما اصلش که واقعا این نبوده ! :1: الان مصاحبه ـش رو می ذارم .

-----

هرچی بود تموم شد . :1: در کل 83 بازی با پیراهن یوونتوس انجام داد که در مجموع 29 گل به ثمر رسوند . 4 جام هم با یوونتوس برنده شد . 2 اسکودتو و 2 سوپرکاپ . خود ماتری هم در اولین مصاحبه ـش گفته : " برگشتن به میلان یک حس خاص است . ( ماتری از سال های 2002 تا 2007 در میلان بوده . ) از تیم های دیگر پیشنهاد داشتم اما میلان را انتخاب کردم چون دوست داشتم از اینجا شروع کنم . در سری آ یوونتوس مدعی است اما لیگ ماجرای مرموزی دارد ! "

سایت یووه هم در یک بیانیه ازش تعریف و تشکر کرده . :1: یاد خوشحالی ـش هم بخیر ... :1:

[img width=600 height=337]http://upload7.ir/images/34588875851296372071.jpg[/img]

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
الان به خودم امدم دیدم ماتری رفته باورم نمی شه :زاری: :زاری: از این به بعد تمام بازی های میلان رو می بینم
Spoiler

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
هنوز نمیدونم چرا میلان رفته میلان خط حمله خوبی داره بالو الشراوی پاتزینی نیانگ و روبینیو مصدوم رو هم دارن نمیدونم کاش انتخاب بهتری میداشت

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

هنوز نمیدونم چرا میلان رفته میلان خط حمله خوبی داره بالو الشراوی پاتزینی نیانگ و روبینیو مصدوم رو هم دارن نمیدونم کاش انتخاب بهتری میداشت

چون شهر میلان رو به اتیش کشیده بود هر بازی بشون گل می زد

خریدنش که لاقد دیگه از یووه نبازند

امید ما هم به کوا شده :Facepalm:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
متری واقعا بازیکن دوست داشتنی بود. چهره ش یه حس خاصی داشت. واسه همین وقتی گل میزد شخصا از ته دل خوشحال میشدم! تو غالب مواقعی هم که تو زمین بود خوب بود و هر چی تو توانش بود میذاشت. فصل پیش هم یه دوره ای اوج گرفت که مشخص نشد واسه چی بیخود و بیجهت رفت رو نیمکت و روحیه و انگیزه ش کم شد. اون فصل اولی هم که اومد یووه وضعیت خوبی نداشت و این متری بود که با گلهای حساسش و بازیهای با تمام وجودش (در حالی که اکثر بازیکنا بی روحیه و ناراحت بودن) به تنها امید ماها توی اون دوره فلاکت بار تبدیل شد. به هر حال از رفتنش خوشحال نیستم و امیدوارم تو میلان موفق شه و به حقش که بازی تو جام جهانی هست برسه. حتی دوست دارم به یووه هم گل بزنه و خودش رو به کونته ثابت کنه ولی آخر سر ما بازی رو ببریم :1:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

[img width=600 height=336]http://www.fifa.com/mm/photo/worldfootball/clubfootball/01/71/18/76/1711876_full-lnd.jpg[/img]

سال 2011 برای یوونتوس خیلی بد شروع شد ! باخت 4-1 به پارما در تورین ! پاره شدن رباط صلیبی کوالیارلا و از دست رفتن بهترین گلزن یوونتوس در اون فصل . اون موقع یوونتوس بدجور تو شُک بود و با دستپاچگی تونی رو خرید اما لوکا تونی چیزی نبود که به درد یوونتوس بخوره و در واپسین دقایق فصل نقل و انقالات ژانویه ماروتا ، الساندور متری و از کالیاری به صورت قرضی و با حق خرید در پایان فصل یوونتوسی کرد ! اون فصل از بدترین فصل های یوونتوس بود اما یوونتوس متری و خریده بود که در یک نیم فصل 11 گل زده بود ، ماتری درخشش و در یوونتوس هم ادامه داد و در اون نیم فصل دوم 9 گل برای یوونتوس زد که اون موقع آمار دادن که رکورد سالواتوره اسکیلاچی رو هم زده !

فصل بعد کونته اومد ، ماتری یکی از عناصر اصلی 31 ــمین قهرمانی یوونتوس در سری آ هست ! گلش به میلان در سن سیرو ، گلش به ناپولی در سن پائولو ! گلش به سلتیک در سلتیک پارک ! گلش به کالیاری در انیو تاردینی ! گلش به فیورنتینا در تورین (در هر دو فصل گذشته) همیشه در یاد و خاطره من میمونه ! برای یوونتوس از جون مایه میگذاشت و برای همه هواداران یوونتوس قابل احترام است براش آرزوی موفقیت میکنم.

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
شماره 9 میلان رو بر تن خواهد کرد ! خودش هم در این رابطه گفته :" از کودکی و زمانیکه افرادی نظیر جرج وه آ و فیلیپیو اینزاگی این پیراهن رو بر تن میکردن رویای پوشیدنش رو داشتم . " - جالبه قبلاً یادمه میگفت ( به یه دلیل خاصی که یادم نیست :1: ) همیشه عاشق شماره 32 هستم و همیشه این شماره رو انتخاب میکنم ولی الان میخواد شماره 9 رو بپوشه . - یه نکته رو هم فراموش نکنید. اگه خرید متری 27 ساله با حدود 15-16 میلیون یورو توسط ماروتا یه اشتباه بود ، خرید متری 29 ساله با 12 میلیون یه دیوانگی محض بود که گالیانی انجامش داد :1: کلاً آلگری احتمالاً گالیانی رو چیز خورش کرده که راضی شده این انتقال رو انجام بده :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال

- جالبه قبلاً یادمه میگفت ( به یه دلیل خاصی که یادم نیست :1: ) همیشه عاشق شماره 32 هستم و همیشه این شماره رو انتخاب میکنم ولی الان میخواد شماره 9 رو میپوشه .

این 32 رو به خاطر ِ بروکی می گفت . :دی

ماتری رو واقعا دوست داشتم ، اما حس می کنم بین ِ ماتری و کوا ، موندن ِ کوا به صلاح تر بود . ماتری به خاطر ِ گلش به اینتر ، به خاطر ِ نباختن جلوی جنوا ، برد ِ ویولا ، شاهکارش جلوی کالیاری ، گل ِ اسکودتو به میلان ... . واقعا بازیکن ِ دوست داشتنی ای بود و امیدوارم موفق باشه در آینده .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center]قاتـل میلان رفت میلان !
[img width=380 height=450]http://www.uppic.org/image-7E2C_5220E08C.jpg[/img]

گل های ماتری رو دوست داشتم. بازیکن خوبی بود.. اومد یوونتوس برای یه مدت خوببود و بعد اُفت کرد .. اما بنظرم بعدش خودش رو دوبار پیدا کرد ..
واقعا یـکی در میـون بازی کردن سخته و نمیذاره به بازیکن آماده آماده باشه .. بهر حال برای من که دوست داشتنی بود ..
اما مطمئنم که تو میلان نمی تونه زیاد موفق باشه .. @};-

در آخــر .. ماتـری رفت و دوست دختـرش رو هم بـُرد .. :cry2: :زاری:

[img width=600 height=400]http://www.uppic.org/image-8FB6_5220E15E.jpg[/img]

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
بالاخره رفتی ،،، تنهامون گزاشتی ! حیف اون همه علایق . حیف . حیف که از این به بعد تو فروم میلانی ها باید دنبال عکسات باشیم . یادش به خیر هر وقت این تاپیک رو باز می کردیم امیدوار بودیم یه عکس از تو ببینیم ! دنبال اون چهره جذاب بودیم ! از این به بعد دیگه باید تو شهر میلان راه بری و کل ملت دنبالت بیفتن تا عکست رو بگیرن . خیابون های تورین از این به بعد خیلی خلوت می شه . همیشه به یادتیم :

الساندرو از تو هم ممنون بابت همه ی گل هایی که واسمون زدی @};-

:1: :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
يکى ديگه از خوش تيپامون کم شد . میتونستن نگهش دارن يه جورايى . دلمون براش تنگ مىشه . و بدتر از اون اينه که باىد با لباس ميلان ببينيمش . حتما روزنامه هاى فردا مينویسن قاتل میلان به ميلان پيوست

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
بازیکن دوست داشتنی ای برای من بود، اون هدش تو اولین بازیش با اینتر که اون بازی رو 1-0 بردیم رو هیچوقت یادم نمی ره. در کل زیاد به درد یووه ی فعلی نمی خورد، اصلاً بازیکن جنگنده ای نیست، خیلی دخترونه بازی می کنه و این خصوصیتش رو زیاد دوست ندارم. امیدوارم در میلان موفق باشه. بالوتلی به خاطر محرومیت حداقل بازی از دست خواهد داد، ماتری باید خودی نشون بده. پ.ن. البته واقعاً نمی تونم حرف برخی دوستان که «امیدوارم به یووه گل بزنه» رو درک کنم :1: یووه اگه با سیدنی بازی داشته باشه دوست ندارم حتی الکس به یووه گل بزنه، ماتری که جای خود داره.

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

پ.ن. البته واقعاً نمی تونم حرف برخی دوستان که «امیدوارم به یووه گل بزنه» رو درک کنم :1: یووه اگه با سیدنی بازی داشته باشه دوست ندارم حتی الکس به یووه گل بزنه، ماتری که جای خود داره.

منم قبلا اینطوری بودم ولی حالا نیستم! :1: شاید باورت نشه ولی اگه یووه با سیدنی بازی کنه و الکس تو زمین باشه دوست دارم سیدنی "برنده" باشه چه الکس گل بزنه چه نه!

+
Spoiler

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
خدایی پیراهن میلان بهش نمی یاد :Facepalm: خدایی از این عکس ها نزارید ما اعصاب نداریم نمی شه این تایک رو قفل کنید؟ :sad1: حاضر بودم تو فولاد خوزستان بازی کنه اما نره یک تیم میلانی اه

mehdialaei27

mehdialaei27

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 158 ارسال
شماره 9 رو واسه اين ميخواد كه شماره 32 رو آبياتى داره. ماترى تو يه مقطع شماره 9 آتزورى رو هم به تن كرده بود.

scarface66

scarface66

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 40 ارسال
بالاخره ماروتا یه مهاجم فروخت

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این صحبت هایی که کونته در مورد رفتن ماتری و عدم رضایتش از جدایی ماتری کرد واقعا تعجب آور بود...همه مون می دونیم که ماتری بعد از توز،ووچینیچ و یورنته و تازه با در نظر نگرفتن کوا و سبا در خوشبینانه ترین حالت،گزینه چهارم خط حمله یووه بود...حالا کونته با چه متر و معیاری اومد این حرف رو زد من که اینجوری :np: شدم...رسانه های ایتالیایی معتقدند شاید این صحبت های کونته بیشتر یه شو رسانه ای بوده تا واقعیت و البته بعضی هاشون هم معتقدن نشون دهنده عمق اختلافات میان کونته و ماروتا....

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال

این صحبت هایی که کونته در مورد رفتن ماتری و عدم رضایتش از جدایی ماتری کرد واقعا تعجب آور بود...همه مون می دونیم که ماتری بعد از توز،ووچینیچ و یورنته و تازه با در
نظر نگرفتن کوا و سبا در خوشبینانه ترین حالت،گزینه چهارم خط حمله یووه بود...حالا کونته با چه متر و معیاری اومد این حرف رو زد من که اینجوری :np: شدم...رسانه های
ایتالیایی معتقدند شاید این صحبت های کونته بیشتر یه شو رسانه ای بوده تا واقعیت و البته بعضی هاشون هم معتقدن نشون دهنده عمق اختلافات میان کونته و ماروتا....

دقيقا فقط يه شو هست كلا از اين عادت كونته خيلي بدم مياد حقيقتو نميگه سر قضيه الكسم براي اينكه محبوبيتش رو از دست نده همين كارو كرده بود خب روراست بگه اين بازيكن به تاكتيك من نميخوره

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
انتقال ماتری به میلان منو یاد انتقال پیرلو به یووه میندازه. درسته ماتری به بزرگی پیرلو نبود ولی این دو انتقال شباهت هایی به هم داشتن.پیرلو توی تیمش به بن بست خورده بود و هوادارای یووه هم چندان راضی به خریدش نبودن و ماتری هم همینطور. میلانیها که از اومدن پیرلو به یووه خیلی پشیمان شدن.امیدوارم رفتن ماتری ما رو تو حسرت نزاره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی