پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1355 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

علتش اين بود كه خبر نداده بودي.اگه مي گفتي من با كله مي اومدم.

خداييش مي گم يووه هم تركونده ها.از هر قشري طرفدار داره.اين دو تا پليسا خيلي باحالن.

والا من دیگه نمی دونم چه جوزی باید اطلاع رسانی می کردم
صفحه اول سایت
ایمیل برای تمامی اعضا
اس ام اس برای همه کسانی که موبایلشون رو داشتم

اگه ایراد از من بوده من معذرت می خواهم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
متاسفانه اون موقع فوروم خراب بود و بچه ها براي همين كمتر سر مي زدن. از طرفي روزانه 100 مدل اي ميل براي من مياد و من بعضي هاشو چك مي كنم(از يوونتوس) و براي همين شايد بقيه هم مثل من فرصت نكنن همه شو بخونن. بهرحال...

behrad

behrad

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
تبریک میگم خسته نباشید
خیلی حال کردم

تو سایت www.voteyourteam.com به یوونتوس رای بدید

انتخاب محبوبترین تیم باشگاهی در کشور های مختلف هستش - لیگ ایران رو هم داره
هر 1 ساعت میتونید connect بشید دوباره رای بدید!
-vote juventus -

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
امیدوارم که بتوانیم روز به روز پیشرفت کنیم و از تمامی دوستان عزیزی هم که تبریک گفتند تشکر می کنم ولی سایت متعلق به من نیست سایت ماله همه یوونتوسی های ایران هست حدود چند روز پیش هم رسمی بودن سایتمون تموم شد ولی با مکاتباتی که با باشگاه و اقای ادو ( رییس کانون هواداران یوونتوس در ایتالیا ) داشتیم مجوزمون رو تمدید کردیم و عضو رسمی Juventus Member هم شدیم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
با کمک خدا سایت جدید ما هم راه افتاد
البته این تخصصی گالری هست

http://www.bianconeri.ir

منتظر وب سایت های جدید ما باشید

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
مبارکه ولی فقط عکس میشه توش آپلود کرد؟ویدئو نمیشه؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
نه فعلا فقط عکس چون هاستمون کامل نشده

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ايول.دمتون گرم.خيلي حال كردم.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21264 ارسال
  • LocationDeutschland
حدود 3 . 4 ماه پیش از طریق سایت یوونتوس دات آی آر اعلام شد که یوونتوسی های عزیز میتونند اخبار یوونتوس رو به صورت SMS دریافت کنند من از همون موقع تو نخش رفتم ولی ولی چون گوشی نداشتم خب ول شد دیگه . تا اینکه این گوشیه داره جور میشه منم اولین کاری که میکنم عضویت برای این SMS اخبار یوونتوس هست . از حسین مشخصاتش رو پرسیدم . 40 % اخبار توی سایت و فروم هست ولی 60 % اخبار نه . همه جور خبری هم هست . حاشیه ای و ... برای کسانی که کارت دارن 3800 تومان و برای کسانی که کارت ندارن 5000 تومان هست البته برای یک ماه . فقط یک نکته جالب که هست اینه که هیچ یک از کسانی که اخبار یوونتوس رو به صورت SMS دریافت میکنند عضو فروم نیستند . من گفتم بیام بگم چون فکر میکنم شاید خیلی ها ندونند . واقعا کار خوب و جالبیه و جای حمایت بیشتری داره به عقیده من . مطمئنا حسین کارهای طرح های بیشتری رو در ذهن داره که نیاز به حمایت بچه هاست . فکر نمیکنم 5000 یا 3800 تومان مبلغ بالایی باشه . اخبار عموما روزانه ارسال میشه و بستگی به تعداد خبر داره امکان داره تا 10 SMS هم برسه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من بانك رفتن رو نمي تونم چون تنبليم مياد.اگه حسين رو ديدم حتما بهش پولشو مي دم تا اخبار رو برام بفرسته.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا فوق العاده هستش ... خسته نباشید ... تشکر از همه بچه ها ...
داشتم تو اینترنت و سایت های ورزشی میگشتم اینو دیدم ... فکر کنم واسه 2 سال پیش باشه که خبر ورزشی نظرسنجی کرده بود واسه پر طرفدار ترین تیمهای خارجی تو ایران که یووه و بارسا اول شدن ...

[img width=262 height=600]http://i14.tinypic.com/4u09ixv.gif[/img]

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
واقعا برای من به شخصه همکاری با سه وب سایت بزرگ JuvePoland.com - VecchiaSignora.com و Juworld.net جای خوشحالی داره باور کنید سایت های کوچیکی نیستند و در واقع جزو سایت های قدیمی و پربازدید یوونتوسی در جهان هستد به خصوص Juworld.net و امیدوارم بتونیم با کمک و همکاری با این وب سایت ها پیشرفت داشته باشیم و روز به روز بهتر باشیم

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
میشه حسین اقا در مورد بخش های همکاریتون یکم توضیح بدین که در چه مواردی همکاری میکنید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

میشه حسین اقا در مورد بخش های همکاریتون یکم توضیح بدین که در چه مواردی همکاری میکنید

این سه تا وب سایت همگی توی ایتالیا و شهر تورین دفتر دارند و این کار رو برای ارتباط مستقیم ما با باشگاه بسیار راحت تر می کنه به خصوص در زمینه رد و بدل کردن اطلاعات - وب سایت های فوق چون امار بازدید کننده بالایی دارند بهترین مکان هست برای تبلیغ سایت ما در جهان - گذاشتن نظر سنجی ها مداوم و جمع بندی انها و ارسالش برای باشگاه

راستش ما 4 تا وب سایت تقسیم بندی کردیم

وب سایت ما شد برای اسیای غربی
وب سایت اصلی یوونتوس دات کام ( قسمت چینی ) برای اسیای شرقی
وب سایت یووه پولند برای امریکای جنوبی و شمالی
وب سایت یووه ورد برای اروپا
وب سایت VecchiaSignora برای افریقا و قسمت هایی از اروپا

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
ایول ایول تو شهر تورین دفتر دارند !!!! ایول خیلی باحال شد بازم تبریک میگم واقعا افتخار بزرگیه انشلاه به اونجا برسیم که مطالبمون تو خود سایت یووه منتشر بشه

Guest_adey_*

Guest_adey_*
  • مهمان
http://imilad.com/?p=102

این صفحه رو بخونید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
چه جالب من خودم تا حالا ندیده بودم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه بار حسین یه چیز باحالی گفت به من. گفت: به غیر از خودمون (بچه های فروم و کانون)، همه سایتمون رو خیلی قبول دارند !!!!! ;D

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حرفت بو دار بود رضا!!!!!!!!!!! ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

حرفت بو دار بود رضا!!!!!!!!!!! ;D

کجاش بو دار بود !
خوب منظور اینه که خیلی از ماها سایت رو تحویل نمیگیرم و نمی خونیم.ولی خیلی ها هستند که خیلی برای سایتمون احترام قائلند.

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی