پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1354 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

بابا ايوول...
تركوندي...م ها
بروبچ فكر كنم اگه بتونيم كار بچه هاي فوروم رو ببريم تو قسمت اصلي سايت مثلا يه سري از والپيپر و بحثاي بازيكنا و آناليز و اين جور چيزا جاي ده تا برتر اولين باشيم و رودست همه حتي لهستان و يونتوز...

واقعا از اين همه استقبال شكه شدم.
نظرتون رو بگيد ديگه.
بابا اين يووه اي ها كه فوروم رو چون فارسيه و انگليسي نداره نگاه نمي كنن.
ما بايد آناليز ، والپيپر ، اخبار ، نظريه پردازي بازيكنا و همه چيز هايي كه بدرد بخور هسستن رو به بخش اصلي سايت ببريم تا بتونيم روي همه رو كم كنيم...
اشتباه مي گم بگيد اشتباه ميگي.
ولي اگه درست مي گم يه دستي برسونيد ببينيم چي ميشه كرد...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس دات ای ار پنج ساله شد
تصویر

اولین و تنها وب سایت اختصاصی و رسمی هواداران یوونتوس در ایران به عنوان اولین حامی تیم های اروپایی در ایران فعالیت خود را در تاریخ 12/01/1382 با وب سایت پارس یووه دات کام اغاز کرد و پس از یک سال فعالیت با دریافت مجوز از باشگاه یوونتوس با وب سایت یوونتوس دات ای ار فعالیت خود را ادامه داد.اولین و مهمترین هدف این وب سایت هواداری ارائه خدمات و اطلاع رسانی دقیق و صحیح به هواداران این تیم محبوب تورینی بود و امیدواریم در 5 سال گذشته به این مهم دست یافته باشیم. تمامی تلاش این مجموعه بر آن است، که این سایت هواداری بتواند هر چه بهتر و با کیفیت بالاتر به فعالیت های خود ادامه دهد و با کمک شما دوستان عزیز بیانکونری بتوانیم مجموعه ای در شان و کلاس یوونتوس کبیر داشته باشیم.شما با مراجعه به این وب سایت می توانید هر روز از اخرین اخبار و اطلاعات تیم یوونتوس مطلع شوید و علاوه بر این اطلاعات کاملی در مورد تاریخچه باشگاه-مربیان-بازیکنان و .... به دست اورید.

این وب سایت پس از دو سال فعالیت و در شهریور سال 1384 موفق شد با کسب مجوز از بخش هواداری باشگاه یوونتوس و و در راس انها اقای انریکو انتونیلی کانون هواداران یوونتوس در ایران را تشکیل دهد تا بتوانیم با اتحادی بیشتر و هماهنگ تر در زمینه همسو کردن برنامه های هواداری اتی کوشا باشیم.در تاریخ 25 اسفند 1385 با رسیدن به حد نصاب از پیش تعیین شده صدور کارت هواداری ما در مرحله اول به پایان رسید و از این به بعد فقط در تاریخ های مشخص عضو گیری خواهیم کرد

افتخارات کسب شده توسط این وب سایت

1-کسب عنوان سومین وب سایت برتر هواداری باشگاه یوونتوس در سال 1383
2-کسب عنوان سومین وب سایت برتر هواداری باشگاه یوونتوس در سال 1384
3-کسب عنوان دومین وب سایت برتر هواداری باشگاه یوونتوس در سال 1385
4-کسب عنوان یکی از ده وب سایت برتر و فعال هواداری باشگاه یوونتوس پس از سقوط به سری ب ایتالیا
5-کسب مجوز تاسیس کانون هواداران برای اولین بار در ایران و خاورمیانه

فعالیت های انجام شده وب سایت و کانون هواداران یوونتوس در ایران

با هم نگاهی گذرا و کوتاه به فعالیت های انجام شده وب سایت و کانون هواداران یوونتوس در ایران می اندازیم.

اطلاع رسانی در مورد اخرین اخبار و وضعیت باشگاه یوونتوس به 6 زبان زنده دنیا
ارسال اخبار اختصاصی به ایمیل هواداران
کلیه امار و اطلاعات مرتبط با باشگاه یوونتوس
بحث و گفتگو در مورد اخرین وضعیت بازیکنان و باشگاه
عضویت رسمی در کانون هواداران باشگاه یوونتوس
ارسال ایمیل های تبریک به مناسب تولد بازیکنان یوونتوس از طرف هواداران ایرانی
برگزاری جشن قهرمانی باشگاه یوونتوس در سال 1384
تشکیل تیم فوتسال یوونتوس دات ای ار و حضور در جام رمضان 1385
صدور کارت هواداری رسمی باشگاه یوونتوس در ایران
تاسیس فروشگاه انلاین اینترنتی خرید محصولات یوونتوس
برگزاری 16 میتینگ برای هواداران رسمی
چاپ سررسید و سی دی های تیم یوونتوس
برگزاری مسابقه پیش بینی بازی های یوونتوس
و ....

معرفی مسئولین وب سایت یوونتوس دات ای ار

آقای حسین صالحی

مدیریت وب سایت و کانون هواداران یوونتوس در ایران

سرکار خانم طناز احدی

خانم طناز احدی ایتالیایی نویس مطبوعات و رسانه های خبری ایران از آبان سال 1385 به عضویت این مجموعه در امده اند و همواره و به صورت لحظه ای با ارسال اخبار اختصاصی و بی نظیر موجبات جلب رضایت هواداران یوونتوس در ایران را فراهم کرده اند.

جناب آقای علی دانشمند

آقای علی دانشمند به مدت یک سال است به عضویت این مجموعه در امده اند و مسئولیت کارهای گرافیکی و برنامه نویسی این وب سایت را عهده دار می باشند و با ارائه ایده های جدید و زیبا سعی در حفظ نظم و زیبایی این وب سایت را دارند

اعضای هییت مدیره این وب سایت:
آقایان مانی نقاش-کیوان ایزدی-سجاد مردانی راد-مهدی اسکندری و ارسلان خسروتاش

این پنج دوست عزیز و گرامی همواره ما را در اجرای برنامه های از پیش تعیین شده یاری نموده اند و با راه حل های حرفه ای و متفکرانه خود سعی در پیشرفت مجموعه کنونی داشته اند

در این جا مدیریت وب سایت از تمامی دوستان عزیزی که در پنج سال گذشته ما را یاری و حامی ما بوده اند صمیمانه تشکر و قدردانی می کند به امید اینکه از عضویت در سایت ما لذت ببرید و ما را از یاری خود بهره مند سازید

با توجه به اعلام قبلی در مورد عضو گیری در کانون هواداران یوونتوس در ایران هشت هواداری که در اولین فرصت با شماره 09122460485 تماس حاصل فرمایند به عضویت رسمی این مجموعه در خواهند امد و دارای کارت هواداری خواهند شد.

با تشکر
حسین صالحی
فروردین هشتاد و شش

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
تبریک میگم . ایشالله 505 سالگی اما یک چیزی تا حالا به ایمیل من اخبار اختصاصی نرسیده . اصلا شاید رسیده باشه اما من متوجه نباشم . اخبار اختصاصی یعنی چی ؟ ممنون میشم توضیح بدید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم باید توی میلینگ لیست سایت عضو باشید هر کسی عضو هست براش میلها می ره

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
از کجا باید تو میلینگ لیست سایت عضو بشم ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
توی سایت جدید اگر دقت کنی در سمت راست و زیر منوهای اصلی هست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
منظورتون همون خبرنامه هست ؟؟؟ اگه اینه که هر سال به سال برام میاد اگه نیست که من چیزی پیدا نکردم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نه عزیزم همین هست و حتما توی بالک ایمیل شما میاد البته خیلی ارسال نمی کنیم سالی چند دفعه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال
اوکی همین الان یکی برام اومد . فهمیدم / درسته . این مشکل هم رفع شد . امیدوارم سال 86 یکی از بهترین سال ها برای کانون و البته شما باشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
روزنامه البرز ورزشی هم دو روز پیش در صفحه فوتبال خارجی خود سالگرد سایت رو تبریک گفته بود و یک متنی از شرح فعالیت های سایت و کانون نوشته بود من اینجا از همکاران عزیزمون در روزنامه البرز و تمامی بچه هایی که تبریک گفتند خیلی خیلی ممنون هستم امیدوارم امسال پرکار تر و موفق تر از سال های گذشته باشیم به امید خدا

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حسین جان یه سوال دارم
نمیشه به www.juventus.com پیشنهاد بدیم که روزانه ترجمه اخبار سایتشون رو به زبان فارسی
در اختیارشون بزاریم و اونا هم بخش فارسی زبان رو اضافه کنن ؟
همین الآن هم به جز زبان انگلیسی و ایتالیایی زبان چینی هم داره
آرشیوها رو که داریم فقط می مونه ترجمه اخبار روزانه و یا حتی سه بار در هفته
چون همین الآن هم فقط اخبار ایتالیایی رو هر روز آپ می کنن بقیه هر روز نیستن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام ماني جان به شخصه با اين کارت خيلي موافقم واقعا عالي ميشه با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم من خودم تو فکر این کار بودم و مکاتبه هم کردم اما چند تا چیز نیاز داره 4 تا ادم که به زبان ایتالیایی وارد باشند و توی ازمون باشگاه قبول بشوند و ما باید یک تعهد نامه هم پر کنیم و چیزی حدود 25 میلیون تومان هم پول نیاز هست که باید به عنوان وثیقه قرار بدیم من قبل از تصادفم توی این فکر بودم و مکاتبه هم کردیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام حسين جان 25 ميليون تومان ؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟! آخه مگه ما ميخوايم چيکار کنيم ، چرا انقدر زياد ؟ با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واقعا ً حیف

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم عرض کردم که به عنوان وثیقه که ما در قبال این پوا به وظیفه ای که داریم متعهد هستیم دیگه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا تنها مشکل کانون همين هست ، واقعا اگر يک اسپانسر خوب پيدا بشه خيلي کارها ميتونيم انجام بديم اميدوارم بتونيم در آينده اين پول رو تهيه کنيم و بتونيم توي اين سايت زبان فارسي رو هم راه بندازيم با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله دیگه تنها مشکل ما همین هست دیگه البته تنها مشکل که نه در واقع بزرگترین مشکل اینجوری هم نیست که فکر کنید ما منتظر هستیم تا اسپانسر بیاد سراغ ما نه ما الان حدود 4-5 ماه هست با کمک اقای اسکندری به دنبال اسپانسر هستیم اما تا حالا هیچ کسی پیدا نشده شاید با بیش از 50 شرکت و 200 نفر ادم صحبت کردیم اما متاسفانه صفر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
علتش هم اينه كه باشگاه يا كلوب هواداري در ايران يه كلمه‌ي ناشناخته‌ست و كمتر كسي مي دونه چيه؟ اگه پولش جور شد من و آربي براي امتحان ايتاليايي آماده مي شيم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
دوستان عزیزی که کارت هواداری دارند ولی هنوز تماس نگرفتند برای اکتیو کردن نهایی کارت خودشون لطفا هرچه سریع تر این کار رو بکنند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی