پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Juventus.iR

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1354 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

نگارنده به اتفاق همسرم به عنوان اعضايي كوچك در منظومه طرفداري يوونتوس هميشه بهترين‌ها را براي Juventus.iR خواسته‌ايم و

اميدواريم اين پايگاه اطلاع‌رساني قديمي و اثرگذار به روزهاي اوج خود بازگردد و به عنوان اصلي‌ترين مرجع طرفداري باشگاه يوونتوس به زبان فارسي در پنهاي وب به فعاليت خود ادامه دهد.

طبعاً همچون هميشه دست حسينِ عزيز را مي‌فشارم و صميمانه از او قدردان هستم.

اميدوارم در آستانه سال 1400 شمسي به آرزوي ديرينه‌ام؛ سردبيري Juventus.iR و تشكيل تحريريه‌اي قدرتمند و تبديل شدن به رسانه‌اي سرآمد براي باشگاه يوونتوس در ايران

زيرنظر حسين صالحي به عنوان صاحب‌امتياز و مديرمسئول اين وبگاه برسم. هرچند اين خواسته فراتر از حد و اندازه‌هاي من و اساساً به مثابه بلندپروازي‌اي چشم‌دريده‌وار است اما

آرزو بر خامدستان عار نبوَد. هرچند عيان ساختنش نيز بيشتر به خروج از موقعيت فروتني و رسواييِ زياده‌خواهيِ نفس مي‌ماند.

هرگز از ياد نخواهم برد روزهايي را كه پس از وبلاگ نيكِ عزيز به صورت اتفاقي با وب‌سايتي كه نسخه ابتدايي همين Juventus.iR بود و

البته نشاني ديگري داشت و توسط حسينِ دوست‌داشتني اداره مي‌شد آشنا شدم.

مواجهه‌اي كه زمينه‌ساز دوستي و همراهي با جمعي از طرفداران فراموش‌نشدني يوونتوس در اقصي‌نقاط كشور شد.

امروز حقيقتاً افتخار مي‌كنم كه همراه با خانواده بزرگ يوونتوس در سرتاسر جهان هستم و عضوي خرد در آشيانِ وطنيِ يووه به حساب مي‌آيم.

اميدوارم سوسويِ شمعِ ايمانِ حسين صالحي همچنان روشن بماند كه سوختِ حيات جهان و خانه يوونتوسي ما رفقايِ بيانكونري در ايران است.

هرچند كانال‌ها، صفحات و تارنماهاي ملوني در يك دهه اخير از اين مادر (Juventus.iR) زاده شده‌اند و به حيات خود ادامه مي‌دهند اما

با تكيه بر همان عهد (حدوداً) دو دهه پيش، مؤمنانه به مامِ خويش وفادار مانده و سربلندي‎‌اش را بخشي از هويت يوونتوسي‌ خويشتن خواهم دانست.  

ماندگاری و وفاداری با افرادی مانند شما معنا می شود

• حامد, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

و یوونتوس دات ای ار امروز 19 ساله شد ! مررسی از همراهی همتون توی این سال ها 

• حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال
جناب صالحی تبریک به شما و تشکر از شما و تمام عزیزانی که در این سالها برای این مجموعه زحمت کشیدند .
  • Hossein Salehi, حامد, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

خدایی اگه من جای حسین بودم تو سال 81 ، از جیبم نمیزدم ، اونم برای یه تیم خارجی. بنظرم سنگ محک این 19 سال هم پابرجا نگه داشتن سایت در فصل سری بی هست. اونموقع فقط یه کانال الجزیره بود که میشد بازیها رو ازش دید. اینکه تو بیای ازش گزارش هم تهیه کنی و حواشی رو هم پوشش بدی ، واقعاً ارزشمنده... یادش بخیر پالادینو که اون فصل به پالادینیو هم معروف شده بود در سایت! :141:

• Hossein Salehi, حامد, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

من هم به نوبه خودم این مناسبت را به همه دوستانم در فروم، تمام طرفداران یوونتوس در ایران که در این سالها با Juventus.iR همراه بودند و علی‌الخصوص حسین خانِ صالحی صمیمانه تبریک می‌گویم.

• Hossein Salehi, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
19 سال واقعا عمری هست برای خودش! فقط هم سایت اصلی نیست همین فروم + کانالها، پیج ها و .. درسته فقط خود حسین نیست و دوستانی هم هستن ک ب ایشون کمک میکنن اما بازم گردوندن همه این ها کار بسیار سختی هست... اینکه "هر روز" ب عشق یووه فعالیت داشته باشی واقعا قابل احترامه :53:

من خودم با سایت و فروم بزرگ شدم یجورایی!
  • Hossein Salehi, حامد, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

جناب صالحی تبریک به شما و تشکر از شما و تمام عزیزانی که در این سالها برای این مجموعه زحمت کشیدند .

مررسی از شما که همیشه همراه بودید و همواره لطف شما شامل حال ما بود

• حامد, mory و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

خدایی اگه من جای حسین بودم تو سال 81 ، از جیبم نمیزدم ، اونم برای یه تیم خارجی. بنظرم سنگ محک این 19 سال هم پابرجا نگه داشتن سایت در فصل سری بی هست. اونموقع فقط یه کانال الجزیره بود که میشد بازیها رو ازش دید. اینکه تو بیای ازش گزارش هم تهیه کنی و حواشی رو هم پوشش بدی ، واقعاً ارزشمنده... یادش بخیر پالادینو که اون فصل به پالادینیو هم معروف شده بود در سایت! :141:

وای یادش بخیر اون روزا ! تمام تعهدم بر این بود که نباید هواداران یوونتوس در ایران، از اوضاع تیمشون بی خبر باشن ! مرررسی از همراهیت

• حامد, Orphée, mory و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

من هم به نوبه خودم این مناسبت را به همه دوستانم در فروم، تمام طرفداران یوونتوس در ایران که در این سالها با Juventus.iR همراه بودند و علی‌الخصوص حسین خانِ صالحی صمیمانه تبریک می‌گویم.

حامد عزیز مررسی از تو و همه ی لطفی که در این سال های متمادی به من و سایت داشتی

• حامد, mory و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

19 سال واقعا عمری هست برای خودش! فقط هم سایت اصلی نیست همین فروم + کانالها، پیج ها و .. درسته فقط خود حسین نیست و دوستانی هم هستن ک ب ایشون کمک میکنن اما بازم گردوندن همه این ها کار بسیار سختی هست... اینکه "هر روز" ب عشق یووه فعالیت داشته باشی واقعا قابل احترامه :53:

من خودم با سایت و فروم بزرگ شدم یجورایی!

مررسی از شما و همراهی صمیمانه ی شما ! امیدوارم سال های خوبی را در کنار هم و یوونتسمون داشته باشیم

• حامد, mory, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال

و یوونتوس دات ای ار امروز 19 ساله شد ! مررسی از همراهی همتون توی این سال ها

منم ب نوبه خودم ب دوستان ب خصوص اقای صالحی تبریک میگم
واقعا این کار فقط و فقط با علاقه و پشتکار فراوان قابلیت اجرایی داره
سلامت و تندرست باشید همیشه
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

منم ب نوبه خودم ب دوستان ب خصوص اقای صالحی تبریک میگم
واقعا این کار فقط و فقط با علاقه و پشتکار فراوان قابلیت اجرایی داره
سلامت و تندرست باشید همیشه

ممنونم از محبت و لطف بی پایان شما  :8:

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
تبریک و خسته نباشید بابت 20 سالگی....

پایدار باشید
  • حامد, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بنده هم به سهم خودم تبریک میگم و خسته نباشید میگم بخاطر زحمات همه مدیرها 

• حامد, Orphée, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

سالهاست همچو سربازيِ قمقمه‌سوراخ، با اسلحه‌اي چوبي به حضور در اين سنگر مفتخرم.

در هنگِ مجذوبانِ حقيقي يوونتوس و در محضر ژنرالِ قدرقدرتش، به بودني حداقلي دلخوشم.

در كارزار فوتبال و هواداري، نفس كشيدن در ميان خوبان عالم غنيمتي ناياب است.

مجموعه يوونتوس‌دات‌آي‌آر يكي از نام‌آشناترين و ارزشمندترين همراهان كمتر از دو دهه اخيرم است.

صميمانه درود مي‌فرستم به تك‌تك اعضاي اين خانواده بزرگ و دوست‌داشتني.

دست حسين صالحي عزيز و ساير همكاران خستگي‌ناپذيرِ اين نام بزرگ در همه جبهه‌هايش را به نشانه احترام مي‌فشرم و قدردان‌شان هستم.

• Orphée, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یه زمانی یه وب سایتی به نام پرشین یوونتوس بود که کامنتای هر پستش راحت 400 500 تا میرفت، اگر juventus.ir میخواد پیشرفت کنه و از این حالت ایستا در بیاد باید بکشه بیرون از این حالت خبریه کوتاه و مختصر، به نظر من هیچ اهمیتی هم نداره که کلاب یوونتوس این وب سایتو به رسمیت بشناسه یا نه تا مادامی که هیچ سود مالی نمیرسونه به صاحب وب سایت

بهترین وب سایت طرفداری یووه که 10 ها سال هست https://www.blackwhi...adallover.com/ 

این وب سایت و نویسنده هاش پست هایی که میزارن به شدت تخصصیه و طولانیه و هر هفته شاید تا 7 8 تا خبرو تحلیل کار میکنن، هر دو هفته پادکست 1 ساعته میزارن، و کلی تبلیغات گرفتن، چه تو خود صفحه چه تو پادکست و چه تو اپه تبدیل متن به صوت در وب سایت، 3 4 تا نویسنده اصلیه آمریکایین که تو روزنامه های معروف جهان هم از جمله گازتا انگلیسی هم تجربه نوشتن دارن

این وب سایت آمریکایی طرفدار یووه یک مرجع قوی که باید juvnetus.ir پیروی کنه اگر میخواد از این حالت کسل کننده در بیاد 

1. فعال کردن کامنتا و قابلیت اشتراک گذاری جی آی اف

2. افزایش پست های تحلیلی و خبرهای نقل و انتقالات 

3. پادکست

با این کارا تضمین میکنم به درآمد زیاد هم برسه 

• Hossein Salehi, حامد, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^^

سایر قسمت پیشنهاداتتون خیلی خوبه منتها اگه آقای صالحی کامنت های سایت رو باز بذاره ، همین ۲۰ % احتمالی که کاربری بیاد از طریق سایت ، جذب فروم بشه هم از بین میره...

تازه بعد از اتفاق نادری مثه جذب کریس رونالدو ، فقط ۲ کاربر جذب فروم شد. وای بحال بقیۀ اوقات... اما خب بازدید فروم همچنان بالاست ، احتمالاً از طریق مهمان ها و نامحسوس..

• Hossein Salehi, حامد, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

وب‌سايت «فوتبالي» اگرچه شوق ناميدن به عنوان خبرگزاري را در سر مي‌پرورد و با تبختر تهيه برخي از محتواي خود را محصول همكاري با مجموعه‌اي به نام «ترنسيس» عنوان مي‌كند اما

از خوراك آماده و مجاني يوونتوس‌‌دات‌آي‌آر نيز نمي‌گذرد (دزدي 1 +‌ دزدي 2) و در قبال اين نقض آشكار كپي‌رايت حتي حاضر نيست

طبق اصول و قواعد حرفه‌اي كار خبري در ابتداي دست‌درازي‌اش نقلي از منبع اصلي كند.

اين نخستين‌بار نبوده و البته آخرين بار نيز نخواهد بود؛ رسانه‌هايي كه براي فرار از پرداخت وجيزه‌هاي خجالت‌آورِ حق‌التحرير ترجيح مي‌دهند مفت و مجاني به مخزن ضعفا دست‌درازي كنند و

خاطرجمع باشند كه نه‌تنها با واكنشي از آنها روبه‌رو نخواهند شد بلكه چه‌بسا اين وب‌سايت‌هاي نگون‌بخت از اين راهزني خرسند و مشعوف و بر نداشته‌هايشان مفتخر خواهند شد.

بدزديد، بچاپانيد، صفحات بي‌مايه مجازي‌تان را با نام يوونتوس منور كنيد اما مدعـــي اخلاق رسانه‌اي نباشيد.

• Hossein Salehi, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ای کاش بتوان در این تعطیلات پایان فصل، تمهیداتی اندیشید و تدابیری نو اتخاذ کرد تا بلکه بتوان تحولی درخور و در حد بضاعت برای مجموعه Juventus.iR رقم زد.

صمیمانه و تمام قد، داوطلبانه برای ایجاد یک کارگروه ویژه برای برنامه‌ریزی در خصوص خلقِ تحولیِ حداقلی اما کارا اعلام آمادگی می‌کنم و علی‌رغم تمام مشقات و دشواری‌های پیش‌رو آماده‌ام تا نخستین گام را برای ورق زدن صفحه‌ای جدید در این خانواده بزرگ بردارم.

• Hossein Salehi, saeed-nedved, GioVanni Agnelli و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

ای کاش بتوان در این تعطیلات پایان فصل، تمهیداتی اندیشید و تدابیری نو اتخاذ کرد تا بلکه بتوان تحولی درخور و در حد بضاعت برای مجموعه Juventus.iR رقم زد.

صمیمانه و تمام قد، داوطلبانه برای ایجاد یک کارگروه ویژه برای برنامه‌ریزی در خصوص خلقِ تحولیِ حداقلی اما کارا اعلام آمادگی می‌کنم و علی‌رغم تمام مشقات و دشواری‌های پیش‌رو آماده‌ام تا نخستین گام را برای ورق زدن صفحه‌ای جدید در این خانواده بزرگ بردارم.

باعث افتخار هست که چنین دوستان و همراهان عزیزی داریم و حتما در این رابطه با هم صحبت تخصصی خواهیم داشت 

• حامد, GioVanni Agnelli, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی