پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من با تمام علاقه‌اي كه بهش دارم ترجيح ميدم بره. چون اين بازيكن زير نظر رانيري داره از بين ميره. بهتره بره جايي كه بتونه مرتب بازي كنه. حيفه ايتاليا همچنين بازيكني رو از دست بده.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ديروز روزنامه‌ي گل عينا اين مطلب از سايت يوونتوس رو توي صفحات خودش كپي پيست كرده بود :
http://forum.juventu...t_from=&ucat=1

آينده‌ي پالا الان براي طرفداران آرسنال خيلي با ارزش تر شده تا ما يووه اي ها و اونا دارم خودشونو مي كشن تا اين ستاره رو با نيكلاس بندتنر يا فلاميني عوض كنند و مي گن پالا بهتر از اون دوتاست.بعد ما؟؟؟

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
باید قبول کرد که تو یووه موفق نبوده.هر چقدر که رانیری بهش اعتماد کرد و بهش بازی داد اون جواب منفی به سرمربی داد. خب اگه اینجوره من حاضرم که پالا به آرسنال بره و فلامینی بیاد!!

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من هم میگم اگه بره و با یکی از آرسنالیها عوض بشه خیلی خوبه .... ونگر می تونه از اون یک ستاره بسازه و به نفع فوتبال ایتالیا هم هست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بیشتر از هم هبه نفع خودشه که از یوونتوس بره.زیر دست رانیری تلف میشه. به کلی استعداداش از بین میره. بهتره ونگر اون رو پرورش بده.به نظر من باید به طور قرضی بره که وقتی آماده شد و تبدیل به ستاره شد بتونیم به تیم برش گردونیم مثل جووینکو.

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
به نظر من اگر قرضی بره خیلی خوبه آرسنال تیم خوبیه برای رفتنش تا زیر نظر ونگر پیشرفت کنه و بعد یه دو سال با قدرت به یوو برگرده

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال

به نظر من اگر قرضی بره خیلی خوبه
آرسنال تیم خوبیه برای رفتنش تا زیر نظر ونگر پیشرفت کنه و بعد یه دو سال با قدرت به یوو برگرده

مثل بابپیستا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من من برام عجیبه چرا مسئولان یووه فرت و فرت دارن از آینده های فوتبال یوونتوس و ایتالیا مایه میزارن برای خرید بازیکن چرا سر کیشه رو شل نمیکنند ؟ به نظر من پالادینو تو یووه خیلی هم موفق بوده ، امسال بخاطر اینکه یک مربی خرفت بالا سرشه کمی ضعیف شده با همین بازیهای ضعیفشم میبینید که به تیم ملی دعوت میشه و حتی برای تیم ملی هم فوق العاده بازی کرد واقعا اگر از دستش بدیم خیلی ضرر کردیم باتشکر

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
فکر نکنم زیاد هم ضرر کنیم البته اگه با بازیکن خوبی عوضش کنیم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پالادینو بعد از گل دیشبش جلوی پارما و بازی رضایت بخشش امروز در مصاحبه ای گفته که دوست داره تو یووه بمونه و از بودن در تورین ابراز رضایت کرده . گفتنی هستش که در حال حاضر صحبت هایی مبنی بر معاوضه پالادینو و آمائوری هستش . البته باشگاه های آرسنال و ناپولی و فیورنتینا نیز خواهان رافائله هستن .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
با آمدن آمائوری جا برای پالادینو دیگه عملا وجود نداره.اما من که حیفم میاد او را از دست بدهیم......داره در یووه نابود میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم واقعا قبول دارم که جایگاه واقعی پالادینو خیلی خیلی بیشتر از این چیزها است

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ولی انصافا هر موقع توی این فصل بازی کرده نتونسته خوب بازی کنه !!!! من که هر بازی ای ازش دیدم : توی بازی کاملا گم بود . سعی می کرئ استارت هایی بزنه که توپشو می زدند ، حرکات انفرادیش توپ رو لو می داد . و کلا خوب نبود.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من هم نگفتم این فصل خوب بازی کرده ولی مطمئن هستم شطح بازی پالا بسیار بالا تر از شرایط فعلی هست و می تونه خیلی خیلی بهتر از اینها بازی کنه هر چند توی ایت فصل حیلی هم فیکس نبوده و کلا برای یوونتوس در 23 بازی به میدان رفته که حدود 70% تعویضی بوده

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به مصدومیت سه هفته ای یاکوئینتا بهترین موقعیت نصیب پالا شده تا بتونه خودش رو به رانیری اثبات کنه! من یه چیزی که توی بازی های پالا دیدم این هست که وقتی از بابت تعداد دقایق بازی احساس امنیت میکنه خیلی روند بهتری رو پیش میگیره!مثلا بازی قبل مقابل پارما چون جانشینی براش نبود خیلی شاداب بازی کرد.حتی پارسال و توی سری ب هم یادمه بازی هایی که مهاجمانی مثل ترزگه و بوجینوف مصدوم بودند و الکس و پالادینو تمام زمان بازی رو داخل زمین بودند پالا خیلی بهتر از مواقع دیگه بازی می کرد. در حال حاضر با توجه به اینکه من به شدت مخالف آمائوری هستم امیدوارم پالا بتونه روز به روز پیشرفت کنه و مانع این انتقال بشه.(خیلی از روزنامه ها حتی نوشتند که یکی از دو بازیکنی که قراره از یووه به پالرمو برن پالادینو هست)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
پالادینو هم امروز یزره درد و دل کرده و گفته که باید تو این فصل بیشتر بهش اعتماد میشد . پالادینو اگر تو این چند هفته پایانی بهش اعتماد بشه میتونه حتی به رفتن به یورو نیز فکر کنه چون چند بازی آخر ایتالیا رو غیر از بازی با اسپانیا در تیم بود .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من واقعا اگر پالادینو اینطوری توی تیمه دیگه ای بازی میکرد ، یووه در به در دنبال گرفتنش بود من واقعا موندن این رانیری خرفت به چی فکر میکنه که این بازیکن خوب رو میگه بدرد نمیخوره بعد آمائوری رو میگه بدرد میخوره رانیری اصلا زمانی که تو چلسی بود 120 میلیون سرمایه داشت ، فقط دو تا خریدش مثله بچه آدم بود و بقیه همش آشغال بودن ، ورون و کرسپو و یه مشت سن بالای آشغال ، حالا هم سالی یه دفعه خرید خوب برای یووه میکنه و بقیه خریدهاش آشغالن راستی از مدیران محترم میخوام که یک نظر سنجی برای این تاپیک بزارند که کیا موافقن پالادینو از یووه بره با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
ولي با ديدن اين بازي اخير از پالا به اين نتيجه رسيدم اگه قراره رانيري بهش بازي نده همون بهتر كه بره و توي يووه حيف نشه...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به علاقه شدید اسپالتی به پالادینو دوباره شایعه شده که در نقل و انتقالات تابستانی رم برای به خدمت گرفتن این بازیکن تلاش خواهد کرد!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
اگه پالادینو از یووه بره شرط میبندم 2 سال دیگه مثل چی باید حسرت از دست دادنشو بخوریم . با کمال هم موافقم. رانیری اگه مربی بود اول ستاره هاشو حفظ کنه بعد به فکر خرید بازیکن بیفته . پالادینو به خاطر سیستم مزخرف رانیری باید همیشه به نیمکت زنجیر بشه در صورتی که حقش اینه که ثابت تو ترکیب باشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی