پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

رافائله پالادینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
304 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من قبول دارم که رافائله باید بازی کنه و زیاد هم بازی کنه اما قبول ندارم به عنوان بازیکن ثابت باید بازی کنه ! واقعا کدوم بازیکن بیرون بشینه تا پالادینو بازی کنه ؟ دل پیرو ، تره زگه ، یاکوئینتا ، ندود و کامورانزی . اینها هم پست های رافائله هستن ، حالا کدومشون رو نیمکت بشینن تا پالادینو بازی کنه ؟! به نظرم پالادینو باید یک ذخیره خوب باشه که البته بیشتر بهش بازی برسه اما نه به اندازه اون ستاره های بالایی .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یکی از ایراد های پالا اینه که،درک تیمی درستی نداره،خوب بازی کردن رو در نشون دادن خودش می بینه ! یعنی مثلا سعی می کنه از تکنیکش استفاده کنه برای خوب بازی کردن،ولی باید بدونه که تکنیکش باید در خدمت تیم باشه. یعنی،هنوز پخته بازی نمی کنه،و این وظیفه مربی که بهش یاد بده چطور از ویژگی هاش استفاده کنه. به نظر من همینطور آروم آروم باید بهش بازی برسه تا رشد کنه. می تونه مهاجم بزرگی بشه روزی،ولی نباید اسیر شهرت و چیزهای جانبی بشه.همون چیزی که نیکولا ازش رنج برده و حالا افسوس سالهای از دست دادش رو می خوره. نیکولا رو زمانی مسخره می کردند که به جای دفاع کردن بیشتر به فکر مدل موی خودشه ! و حالا خودش بارها گفته من یه آدم جدید شدم و اون نیکولای قدیمی نیستم. پالا هم یدفه اسم در کرد،یدفه به تیم ملی رسید. بهتره مغرور نشه و فکر کنه حقشه که حتما بازی کنه. ازونجایی که خودش توی مصاحبه تصویری با اسکای(کلیپش توی یوتوب هست) گفته بود قبل از اینکه بازیکن یووه باشه،هوادار یووست. می تونه یکی از اسطوره های یووه بشه در آینده. می تونه،ولی باید خیلی تلاش کنه. الکس برای اسطوره شدن باجو رو زد کنار ! یا بازیکن جوون و تازه وارد بود. پالا هم برای بزرگ شدن باید همین مسیر رو بره. **

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
درسته که باید به عنوان بازیکن ذخیره بازی کنه ام این فصل بهترین زمانی بود که میشد از پالادینو یه بازیکن تراز اول با تجربه مناسب درست کرد چون یووه فقط تو سری آ بازی میکرد و تقریبا هم رتبش مشخص شده بود تو جدول حالا که این رانیری تو این فصل سبک بهش بازیس نداد میخواد سال دیگه تو اروپا ازش استفاده کنه؟ امیدوارم رانیری رو هر چه زودتر ازیووه پرت کنن بیرون .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
اگه اسپالتی دنبالشه بااکوئیلانی معاوضه بشه عالیه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
به نوشته روزنامه های ایتلیا قرار بود پالادینو از بازیکنانی باشه که در ازای پیوستن آمائوری به یووه به پالرمو بره. اما امروز زامپارینی مدیر باشگاه پالرمو گفته : پالادینو دوست نداره به پالرمو بیاد!او هم مثل هر بازیکن دیگه ای میمونه که ارزش و زیبایی های اینجا رو نمیشناسه!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم امضای پالادینو

[img width=480 height=301]http://www.vecchiasignora.com/foto_dediche/Palladino.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مدیر جنوا به یکی از رادیو های ایتالیا گفته که این بازیکن با جنوا قرارداد بسته و تا چند روز دیگه راهی این تیم میشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

مدیر جنوا به یکی از رادیو های ایتالیا گفته که این بازیکن با جنوا قرارداد بسته و تا چند روز دیگه راهی این تیم میشه.

این بد ترین خبر ممکن می تونه باشه برای من
اصلا دلم نمی خواهد پالادینو از یووه بره حتی اگه خوب بازی نکنه
اینده داره این بشر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
واقعا بدترین خبر ممکن هست ... بازم میگم پالا حیف شد...

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
با یک قرارداد مشترک به جنوا رفته یعنی کاملا از یووه جدا نشده.(مالکیت مشترک بین یوو و جنوا)

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
همون طور که دوستمون هم گفت به طور رسمی از یوونتوس جدا شد و به جنوا رفت. باشگاه جنوا مبلغ ۵ میلیون یورو رو برای ۵۰٪ از مالکیت پالادینو به باشگاه یوونتوس پرداخت کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مالکیت اشتراکی پالادینو با جنوا برای یک سال دیگه هم تمدید شد.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
طبق اعلام رسمی پارما ، این باشگاه 50 % مالکیت پالادینو را که در اختیار جنوا بود را خریده است و تا سال 2014 با این بازیکن قرارداد قرضی امضا کرده است .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

من عاشق پالادینو هستم و امیدوارم تو پارما موفق باشه؛
هنوزم خیلی دوست دارم برگرده یووه و به تیمی که عاشقش هست کمک کنه.

یعنی توی بازی هفته بعد با پارما، پالادینو میتونه بازی کنه ؟! :1:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
پالادينيو رو دوست داشتم و دوست ميدارم همچنان اما هميشه سبك بازيش رو مخم بود ! :1: نميدونم چرا ولي حرصم ميگرفت وقتي پا به توپ ميشد :1: اصلا ناراحت نشدم وقتي از يووه رفت .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
یووه نصفِ دیگه مالکیت پالادینو رو در تابستان گذشته به پارما فروخته بود. تاپیکش به انجمن "آرشیو بازیکنان" منتقل شد ...

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

از وقتی از پارمایی که به سری د رفت جدا شد ، دیگه تیم نداشت ، اما ظاهرا تیم پیدا کرده ، چون وقتی در توییتر تولد اله رو تبریک گفته بود ، اله در جوابش توی ماجراجویی جدیدش واسش آرزوی موفقیت کرده بود.

ru6bauzy6he0bkq62cmm_thumb.png

• GioVanni Agnelli, juve's fan, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- بعد از یک فصل ناموفق در جنوا به سری ب و تیم اسپزیا رفت.

اگه قدر خودش رو میدونست الان خیلی اوضاعش متفاوت بود، تکنیک بسیار خوبی هم داشت ولی حیف که نتونست درست استفاده کنه.

• MaMpIeRo, AliReZaZa, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

اگه قدر خودش رو میدونست الان خیلی اوضاعش متفاوت بود، تکنیک بسیار خوبی هم داشت ولی حیف که نتونست درست استفاده کنه.

درسته .استعدادهای زیادی  نابود شدن . خیلیهای دیگه هم در معرض چنین خطری هستند.عمر دیگه برنمیگرده با یه خطا خراب میشه .

یه شطرنج باز اگه اولین سربازو بد حرکت بده تا اخر مسابقه باید بجنگه تا اون اشتباه رو جبران بکنه .

• Orphée, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

از اون روزی که با کاپیتان درگیر شد توو بازی نفرینش کردم و دیگه هیچ گ.. نشد . :1:

• Orphée, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی