پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
آخه اين لانزافامه كي آدم حساب ميكنه؟موتا كه بدتر از اون.بابا لوكا هيجي نباشه كفش طلاي اروبا رو داره و بازدن 32 كل تو 1فصل فكر كنم بهترين ركورد كل سري آ داره.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

خوشکلیش اینه من هیچ وقت تورو مخاطب خودم تو بحث ها قرار نمیدم ، کوچیک ترین عرف های یه بحث مجازی رو هم بلد نیستی رعایت کنی !

اول بپرسم.. الان من مخاطبت هستم؟

سللللللام!!!‌
مثل ماجرای کلاغ چیز دریده و اینا واسه من همین فقط کم مونده بود که تو بیای بگی که من کوچک ترین عرف های بحث مجازی رو بلدم یا نه! ... لاس زدن توی یاهو مسنجر هم عرف بحث مجازی داشت و من نمی دونستم... یا اسپم دادن توی فروم یوونتوس و سگ چرخ زدن توی کلوب و فیس بوک؟!!!

من عرف بحث های مجازی رو اصلا بهشون وارد نیستم.. ۲ - ۳ روزه کامپیوتر خریدم و فعلا عشق پست دادن توی هر تاپیکی رو دارم.. بنابراین اگه خطایی ازم سر می زنه رو جدی نگیر...

تو من رو مخاطب مستقیم قرار ندادی ولی دو پست اخری که دادی مشخص بود روی صحبتت با چه کسایی بود و از اونجایی که من هم جز اون دسته از کسایی بودم که راجع بهشون حرف زدی و دیدم داری زیادی حرف می زنی گفتم گوشزد کنم که ما از ماروتا بت و اینجور چیزا درست نکردیم...

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اگه میخوای فقط درمورد خط آخرت باهات بحث میکنم چونکه تا قبل از جمله آخر ، دور کرسی نشسته بودی یحتمل ، بازم اشکال نداره ، سرودن شعر از کلوب گردی که بهتره :چشمک ! --------------- نظر شخصی من اینه که ماروتا انسان با فهم و شعوریه ، اینکه توی رو هم تو این مدت کم خرید خیلی عالیه ! اما جز تو ، و به مراتب متعصبانه تر از تو ، اینجا داره به شکل نا معقولانه ای از تصمیماتش دفاع میشه

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
من تعجب ميكنم ازبجه هايي كه ميكن جرا ماروتا ترزكه فروخت و اكه بود العان نياز به آوردن توني نبود.بابا جان اينو بدونيد كه ديويد بهادر عبدي نيست كه حاضر باشه تو نيمكت بشينه و به اميد مصدوميت بازيكن اصلي بخواد بازي كنه.اكه قرار بود كوا و ياكي بازيكن هاي اصلي باشند ديويد اكه نيمكت نشين ميشد تيم ميبرد تو حاشيه و به مربي فشار مياورد.ولي اكه آماىوري بازي نكنه كسي خيالشم نيست.خودشم راضيه.ماروتا كه كف دستشو بو نكرده بود 2تا مهاجم اصليش مصدوم ميشن و نوبت به مهاجم3 و4امش ميرسه.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

اگه میخوای فقط درمورد خط آخرت باهات بحث میکنم
چونکه تا قبل از جمله آخر ، دور کرسی نشسته بودی یحتمل ، بازم اشکال نداره ، سرودن شعر از کلوب گردی که بهتره :چشمک !
---------------
نظر شخصی من اینه که ماروتا انسان با فهم و شعوریه ، اینکه توی رو هم تو این مدت کم خرید خیلی عالیه !
اما جز تو ، و به مراتب متعصبانه تر از تو ، اینجا داره به شکل نا معقولانه ای از تصمیماتش دفاع میشه

اوکی نمیخواد جواب بقیه اش رو بدی.. عادت شده دیگه.. جدیدا توی این فروم هرکسی بحث می کنه طرف مقابلش رو سوخته فرض می کنه.. الان رنکت با رنک مجتبی برابری می کنه.. تبریک.

من بقیه جاهای فروم رو سعادت نداشتم یکی یکی بخونم که ببینم کی چطوری حمایت می کنه از ماروتا. من راجع به پست هایی که توی همین تاپیک داده شده بود نظرم رو نسبت به نظرت گفتم...

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
شماها اول فصل از همه ی خرید های ماروتا انتقاد می کردید............از کوا و اکو و سیمونه........... ولی الان می بینید اشتباه کردید............ لوکا تونی اون مهاجمی نیست که ما انتظار داشتیم به یووه بیاد و ستاره تیم بشه............ یک مسکن برای این اوضاع است..تا برگشتن یاکی.............. تازه چه دیدی................شاید زد و بهترین بازیکن یووه شد........... بالاخره از هیچی که بهتره............... فعلا که بازیکن یوونتس است و ما باید ازش حمایت کنیم...........

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

آخه اين لانزافامه كي آدم حساب ميكنه؟موتا كه بدتر از اون.بابا لوكا هيجي نباشه كفش طلاي اروبا رو داره و بازدن 32 كل تو 1فصل فكر كنم بهترين ركورد كل سري آ داره.

داره نه . داشت . بابا دیگه مث قبل نیست . پیر شده . اگه اینطوری بود که میشل پلاتینی رو میاوردیم

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
من کاملا مخالف این ترانسفر هستم تازه فاجعه وقتیه که می خوایم سالی حدود 4ملیون یورو بهش بدیم خدااااااااااااااااااا!!!!!
همیشه خود شما ها و خودمن افتخار می کردم که یووه دستمزد علکی یه بازیکنانش مثل من سیتی و رئال نمی ده ولی الان برای یک مهاجم که اصلا معلوم نیست توی ترکیب اصلی قرار بگیره داریم 4 ملیون خرج می کنیم
میلان برای کاسانو 28 ساله 2.5 ملیون در نظر گفته سیتی برای ژکو 24 ساله 4.5 ملیون در نظر گفته اون وقت یووه برای تونی 33 ساله 4 ملیون
کاش به یه جوون فرصت میدادیم اووقت دلمون نمیسوخت که مثلا چهارم شدیم
آیا خرید یک مسکن برای یک تیم 4ملیون می شه ؟ آیا ارزشش رو داره ؟ آیا بهترین گزینه بود ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
اول فکر کنم 3.5 میلیون لوکا داره از یووه میگیره دوم اینکه چرا تو این حقوق رو با ژکو و کاسانو مقایسه میکنی ؟ چرا نمیگی آمائوری داره 4.2 میلیون تو یووه حقوق میگیره ؟ چرا نمیگی متئو فلامینی بازیکن ذخیره میلان 5.5 میلیون داره حقوق میگیره باتشکر

hamed.alex

hamed.alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 219 ارسال
من خودم موافق تونی هستم.به هر حال درسته به نظر خیلیا پیر شده و همون تونی سابق نیست ولی من یه جورایی به دلم افتاده تو یووه موفق میشه هر چند منم قبول دارم بهترین گزینه نیست ولی از هیچی بهتره!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يعتي مهاجم كم داشتيم !؟ يووه كه جديداً ميكشه زير توپ تا يكي اون وسطا توپ رو تو دروازه كنه ! اين لوكا توني هم كه بلند قد ! ديگه سانترهاي بيخوديه كه روي دروازه حريف ميره ! اين مسئله سانتر به هواي يكي دو تا سر زن خيلي تو مخ منه ! فوتبال زيبا بايد روي زمين باشه ! با تكنيك و پاس كاري و حركت هاي قشنگ(مثل بارسا) ! نه اينكه بزني زير توپ ببيني كجا ميره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

يعتي مهاجم كم داشتيم !؟

يووه كه جديداً ميكشه زير توپ تا يكي اون وسطا توپ رو تو دروازه كنه !
اين لوكا توني هم كه بلند قد ! ديگه سانترهاي بيخوديه كه روي دروازه حريف ميره !
اين مسئله سانتر به هواي يكي دو تا سر زن خيلي تو مخ منه !
فوتبال زيبا بايد روي زمين باشه ! با تكنيك و پاس كاري و حركت هاي قشنگ(مثل بارسا) ! نه اينكه بزني زير توپ ببيني كجا ميره

از ۴ تا مهاجم ۲ تاشون مصدوم هستند و ۲تاشون هم تازه از مصدومیت برگشتن... مهاجم کم نداریم؟

ولی در مورد این چیزایی که راجع به یوونتوس می گی، به نظر من یوونتوس از سال ۲۰۰۷ که برگشته سری ا امسال بازیهاش از سال های پیش خیلی روون تر و قشنگ تر هست.. الان هم توی سری ا هیچ تیمی به نظر من مثل یوونتوس قشنگ بازی نمی کنه... امار گلزنی تیم هم که دیگه نشون می ده چجوریاست اوضاع.. تازه بازی هایی هم مثل بازی با فیورنتینا و کیه وو که یوونتوس نبرد هم قشنگ و تماشاگر پسند بازی بوده..

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آره ديگه منم همينو ميگم ! اما بازي هايي هم تو اين فصل بوده كه به در بسته خوردن ! اونم فقط به خاطر اينكه زير توپ زدن ! يكي از اركان اصلي بازي هاي قشنگ يووه تو اين فصل وجود كراسيچ بوده كه البته سانترهاش با بقيه فرق داره ! من از اين به بعد رو ميگم ! حالا با وجود توني و بازگشت آمائوري رو به سانتر ميارن ! همچنين ياكي رو هم اضافه كنيد ! كلهم من به بازيكن قد بلند اعتقادي ندارم ! يك اسثتنا وجود داره و اونم ترزگل بود كه گلزني تو خونش بود. يكي مثل آمائوري علي رغم گلزني هاش تو مخمه + ياكي در هر صورت اميدوارم توني هم مثل همه اونايي كه به يووه اومدن و درخشيدن ، به دوران اوجش برگرده

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال

كلهم من به بازيكن قد بلند اعتقادي ندارم ! يك اسثتنا وجود داره و اونم ترزگل بود كه گلزني تو خونش بود.
يكي مثل آمائوري علي رغم گلزني هاش تو مخمه + ياكي

شهرام ! تو داری در مورد کدوم یووه حرف می زنی ؟!
آمائوری علی رغم کدوم گلزنی هاش ؟! :1:
--

سانتر هم با زیر توپ زدن فرق میکنه به نظرم ! امسال حتی کیه لینی هم کمتر زیر توپ میزنه و پاس های با هدف میده؛

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال

منم یه بار خوندم این حرفوو و از تمامی اتفاقات موجود هم با خیرم.
ولی همه اینجا هستن که نظراشونو اعلام کنن. ما به عنوان یه هوادار از یووه نظر میدیم
کسی نخواست ماروتا باشه کسی نخواست برای ییوه تصمیم گیری کنیم. من فکر میکنم این حق حتما با ما هوادارانه که نظر خودمونو نسبت به اتفاق انجام شده بگیم. حتی خلاف نظر ما اتفاق بیفته باز هم از این مجازات نمی شیم که نظر دادیم. ولی اگه ما انقدر ها هم که شما میگین نادون نبودیم و حرفی که احتمال میدیم به وقوع بپیونده. ما هم مجازات خواهیم شد.
پس مارو از حقمون در این تاپیک محروم نکنید.

من به این خرید به اینطور نگاه میکنم که دهن هوادار ها بسته شه و دیگه به فکر مهاجم نباشن در صورتی که تا پایان نقل انتقالات زمستونی حتما میشد گزینه ی خوبی پیدا کرد.

رفیق کسی نگفت شما نظر خودت رو بیان نکنی.
حرف ما اینه که خودتون (شمای نوعی؛ فرد خاصی مد نظرم نیست) رو از ماروتا باهوش تر و کاردان تر ندونید و به خودتون اجازه ی نسبت دادن صفت "بی خرد" و "بی عقل" به اون رو ندید.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نظر سنجی ...

http://www.juworld.net/

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21173 ارسال

کلی گشتم تا تونستم یک عکس با کیفیت و بدون مشکل از خانوم تونی گیر بیارم :1:

تصویر

ایشون هم دوران جهالت زیادی رو پشت سر گذاشتند :1:
------------

با توجه به شایعاتی که هست، من خیلی خوشحالم که تونی اومده به یووه :1: دستشم می بوسم :1:

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ببخشیدا این تونی تو جام جهانی نتونست هیچ غلطی برام کنه حتی با گذاشتن سیبیل _ حالا چی شد که رفتن اینو اوردند شاید تو یووه دوباره احیا بشه اما اینتر و میلان کیارو میگیرند ما کیارو !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! اونا زلاتان و اتوئو رو میگیرن ما تونی ! البته شایدم اون بازکنا راغب اومدن به یووه نباشند

The Lady Killer

The Lady Killer

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
[img width=480 height=368]http://www.irupload.ir/images/23l4zlk2n3f9lsr0yzx.jpg[/img]

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

[img width=480 height=368]http://www.irupload.ir/images/23l4zlk2n3f9lsr0yzx.jpg[/img]

خدا نصیب ما هم کنه :دی:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی