پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لوکا تونی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
207 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
به نظر من لوکا میتونه مثل آکو احیا بشه احتمال خیلی زیاد موتو جانشین کوا خواهد بود لوکا تونی بازیکن کاملا بی حاشیه ایه ، شک ندارم میتونه تو یووه موفق باشه باتشکر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آره پسرم من هنوز اونقدر حواس دارم که بتونم جواب تورو بدم!

تونی رو هم ماروتا خریده یک سال و نیم هم باهاش قرارداد بسته سالی 4 میلیون هم می خواد بهش حقوق بده!مشکلی داری با این قضیه؟!

ماروتا خیلی خیلی بیشتر از امثال من و شما می فهمه و میدونه داره چیکار می کنه!

من قصد توهین نداشتم نه به تو نه به ماروتا!!! این خیلی خوب که تیم با این شرایط بحرانی کادر مدیریتی قوی داره که جلسه فوری میگذاره و سریع یک بازیکن جذب میکنه. من هم سیاست های ماروتا را بهش علاقه دارم و میدونم روی حساب و کتاب است ولی فکر میکنم قرار داد لوکا تونی سنگین بود. البته امیدوارم عالی ظاهر بشه و همه رو غافل گیر بکنه.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
من متوجه یه قضیه ای نمی شم! آقا اگه فک می کنید شما از ماروتا بیشتر می فهمید راجع به فوتبال، خوب دست به کار شید! یه تلفن به آنیلی بزنید ماروتا اخراج کنه شما رو بشونه رو صندلی! اون بدبخت اگه این پست رو بهش دادن، لابد یه چیزی بیشتر از من و شما می فهمه دیگه. متوجه این "غر زدن ها" نمی شم.

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من متوجه یه قضیه ای نمی شم!

آقا اگه فک می کنید شما از ماروتا بیشتر می فهمید راجع به فوتبال، خوب دست به کار شید!
یه تلفن به آنیلی بزنید ماروتا اخراج کنه شما رو بشونه رو صندلی!

اون بدبخت اگه این پست رو بهش دادن، لابد یه چیزی بیشتر از من و شما می فهمه دیگه.

متوجه این "غر زدن ها" نمی شم.

قطعا همینطوره... همین ماروتا و انیلی و دل نری کارهایی که تابستون کردن و همه میاومدن غر می زدن، باعث شد که تیم داغون فصل پیش که هیچ امیدی نداشتیم به درست شدنش رو الان ازشون انتظار رقابت برای قهرمانی داشته باشیم... (که همین کافی هست که نشون بده چقدر کارشون درست بوده).. حالا هم همینطوریه.. همه میان غر میزنن.

alii

alii

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
تو اين موقعيت فکر کنم تصميم خوبي گرفتند که توني به عنوان بازيکن ازاد خريدن اميدوارم مثل دوران اوجش بازي کنه (اميدوارم)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ببینید الان همه بد بین هستند و واقعا هممون حق داریم ! چون همه عملکرد تونی توی بایرن مونیخ و رم به یاد داریم و هیچ موقع توی این چند وقت مهاجم شاخصی نبوده و فقط و فقط باید امیدوار باشیم که انگیزه داشته باشه و بتونه یکی بشه مثل کوالیارلا یا سیمونه په په ! راستی امیدوارم یووه به خرید همین یکی بسنده نکنه چون الان میانگین سنی بازیکنان یووه در خط حمله رو ببینید

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
نمیدونم چرا یه سری ها تون از آندره آ و بویژه ماروتا یه بت تو ذهنتون ترسیم کردید و احساس میکنید عین مایکل اسکالفید تو پریزن بریک ، قدرت خارق العاده داره و هیچ کارش بدون برنامه ریزی و فکر نیست و این توانایی رو داره که تا 10-12 حالت تغییر احتمالی تو هر قضیه ای رو از 3 ماه قبل پیش بینی کنه ! جالبیش اینه که خیلی هم مٌصر اید تو این فرضیه تون ! من حتی اگه همین فصل یوونتوس بر فرض محال قهرمان هم شه ماروتا رو عاملش نمیدونم فقط و فقط نفروختن ترزگه، برای بوجود نیومدن این تاپیک کافی بود !!!

alii

alii

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 42 ارسال
حالا خوبه تو اولين بازي که توني مي خواد انجام بده مصدوم بشه من خودم و از برج ميلاد پرت مي کنم پايين

unexi

unexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
جالبه یهو نظر ها با هم عوض میشه. . . به نظر من کیه لینی رو میزاشتیم نوک حمله بهتر بود . این چی بود آوردین در صورتی که میدونین مهاجم سرعتی بدرد یووه میخوره و میتونه موفق باشه. توی این استرسم نزدیک به امتحان ها یچیز میتونست بخندونم اونم انتقال تونی به یووه بود

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

یک بار هم قبلا گفتم من این حرف رو،
یه عده خودشون رو باهوش تر و داناتر از آنیلی و ماروتا می دونند ! و دقیقا برام روشن نیست روی چه اصلی این فرضیه رو دارند !
---------

خرید تونی یک خرید فوریتی بود، کوالیارلا رو نداریم، یاکوئینتا هم حداقل برای 4 بازی آینده نیست، پس الان اضافه کردن یک مهاجمی که "یووه" میتونه براش انگیزه افرین باشه، خیلی مهمه؛ حتی اگه 33 سالش باشه !
تونی قطعا در حال حاضر بازیکن نفوق العاده ای نیست، ولی شک نکنید از موجودی به نام "آمائوری" بهتره !

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
حرف های بهمن تا حدی تایید میشه یووه چاره ای جز خرید فوری و فوتی نداشت ... یووه فقط یک مهاجم شاخص و درست داره که الکس هست ... اون هم با توجه به شرایط بازی گاهی هافبک میشه امائوری هم یک دنبال توپ بدو هست ، نه یک مهاجم گل زن ماروتا چاره ای نداشت جز اینکه تا قبل از بازی بعد یه مهاجم امتحان پس داده رو به تیم اضافه بکنه هیچ کجای صحبت های ماروتا هم این نبود که پرونده نقل و انتقالات یووه بسته شده کافیه فکر کنید اگر همین اتفاق زمان سکو میوفتاد دقیقاً چه تدبیری اتخاذ میکرد !؟ من میگم هیچی .... صبر میکرد تا دونه دونه مهاجم های دیگه هم مصدوم شن تا مثل پارسال از تیم امید بازیکن اضافه کنیم ! تونی مهاجم خارق العاده ای نشون نداده ولی میتونه حداقل نقش مهاجم هدف رو حرفه ای تر از آمائوری انجام بده اگر از دید ناچاری و شرایط اورژانسی به این ترنسفر نگاه کنیم ، انتقال حرفه ای بود ...

unexi

unexi

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
منم یه بار خوندم این حرفوو و از تمامی اتفاقات موجود هم با خیرم. ولی همه اینجا هستن که نظراشونو اعلام کنن. ما به عنوان یه هوادار از یووه نظر میدیم کسی نخواست ماروتا باشه کسی نخواست برای ییوه تصمیم گیری کنیم. من فکر میکنم این حق حتما با ما هوادارانه که نظر خودمونو نسبت به اتفاق انجام شده بگیم. حتی خلاف نظر ما اتفاق بیفته باز هم از این مجازات نمی شیم که نظر دادیم. ولی اگه ما انقدر ها هم که شما میگین نادون نبودیم و حرفی که احتمال میدیم به وقوع بپیونده. ما هم مجازات خواهیم شد. پس مارو از حقمون در این تاپیک محروم نکنید. من به این خرید به اینطور نگاه میکنم که دهن هوادار ها بسته شه و دیگه به فکر مهاجم نباشن در صورتی که تا پایان نقل انتقالات زمستونی حتما میشد گزینه ی خوبی پیدا کرد.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ورود لوکا رو به عنوان یه مسکّن ضعیف در نظر میگیرم . امیدوارم توی سیستم یووه جواب بده . همین

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
موضوع اینه که بهتر بودن لوکا تونی از آمائوری ، به خرگوش باهوش بودن ماروتا چه ربطی داره ! اینکه تونی خریده شده تو این شرایط خاص بحثی جداست ، منم خیلی موافقم ! اما اینکه میگین ماروتا خدای بلامنازع مغز و تفکراته و هیچ بی بشری نباید خوودشو از او بالاتر بدونه یه چیز جداگونه و خیلی خنده داری هست!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

من به این خرید به اینطور نگاه میکنم که دهن هوادار ها بسته شه و دیگه به فکر مهاجم نباشن در صورتی که تا پایان نقل انتقالات زمستونی حتما میشد گزینه ی خوبی پیدا کرد.

هیچ هواداری دهنش با خریدن تونی بسته نمیشه... همه می دونن که تونی تموم شده هست و تا اخر قراردادش توی یوونتوس هم نیمکت نشین خواهد بود... ولی اینکه کمتر از ۴۸ ساعت می تونه یه جایگزین برای خط حمله پیدا کنه که ۱شنبه حداقل یه بازیکن ذخیره برای مهاجم ها داشته باشه هم کار کوچکی نیست...

اما اینکه میگین ماروتا خدای بلامنازع مغز و تفکراته و هیچ بی بشری نباید خوودشو از او بالاتر بدونه یه چیز جداگونه و خیلی خنده داری هست!

ببینم اگه کسی چیزی نگه همینطوری به این جفنگیات میخوای ادامه بدی؟ چرا واسه خودت جو می دی؟‌ کسی این حرفا رو زد؟‌ من (و احتمالا هرکس دیگه ای که ماروتا تایید کرد) گفتیم که تا الان کاراش رو خوب انجام داده و نتایجی که این فصل گرفته یوونتوس هم بخاطر مدیریت خوب تیم هست... دیگه چرا دری وری می گی... اون واژه ای که می دونی رو نمی تونم به کار ببرم.. ولی داری دقیقا همون رو میگی...

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
داداش دمت كرم با اين تحليل درستت.ماروتا فرصت صبركردن نداشت تا يه بأزيكن6دانك مياورد جون به سرعت بازي ها داره بركزار ميشه.جوري ميكين33سالش توني انكار90سالشه.الكس كه 37سالشه.ترزكه هم 35سالش بهد

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
اگه ترزگه رو مفت از دست نمی دادیم الان این وضعیت پیش نمی اومد واقعا ترزگل رو مفت و مجانی از دست دادیم... الان حسرت نبودنش بیش از پیش احساس میشه با اینکه امیدی به تونی ندارم اما امیدوارم اعتماد هوادارا رو به خودش جلب کنه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

ولی عجب بازیکنیه ها :1:

هنوز یه شب نشده اومده یووه ولی تاپیکش از امثال موتا و لانزافامه و سورنسن و په په و ... بیشتر پست خورده!یعنی اینقدر محبوبه؟ :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
خوشکلیش اینه من هیچ وقت تورو مخاطب خودم تو بحث ها قرار نمیدم ، کوچیک ترین عرف های یه بحث مجازی رو هم بلد نیستی رعایت کنی !

-------------------

لوکا اگه اشتباه نکنم ، یوونتوس 13مین باشگاهه هست که توش بازی کرده !

بهترین آمار گلزنیش برای تیم ها ، 50 گل تو 80 بازی برا پالرمو بوده و تو فیورنتینا هم 47 گل تو 67 بازی زده

اینم آدرس سایت رسمیش که هنوز هم به شماره 9 جام جهانی 2006 اش افتخار میکنه :

http://www.lucatoni.com/

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال

نمیدونم چرا یه سری ها تون از آندره آ و بویژه ماروتا یه بت تو ذهنتون ترسیم کردید و احساس میکنید عین مایکل اسکالفید تو پریزن بریک ، قدرت خارق العاده داره و هیچ کارش بدون برنامه ریزی و فکر نیست و این توانایی رو داره که تا 10-12 حالت تغییر احتمالی تو هر قضیه ای رو از 3 ماه قبل پیش بینی کنه !

موافقم . البته از نحوه کار مدیرا و مسئولین یووه بدم نمیاد ولی دیگه اینجوریم نیست که هر حرکتی می کنن درست باشه و نشه ازشون انتقاد کرد . یه موقع هایی آدم میبینه می تونستن بهتر از این عمل کنن حالا یا درسته یا غلط
متاسفانه هر کی یه انتقادی می کنه یه سری فورا محکومش میکنن که ماروتا یا فلانی هر کاری میکنه درسته و مو لا درزش نمیره
یه سری هم فکر می کنن اعتراض به یکی مثل ماروتا یعنی داوطلب شدن واسه گرفتن پستش
درضمن منم فکر می کنم اگه ترزگه نمی رفت لازم نبود الان تونی بیاد ولی امیدوارم حضورش مثبت باشه هرچند که احتمالشو کم میدونم و به نظرم باید تو این فرصت باقی مونده حتما یه مهاجم سایه خوب مثل روسی بگیریم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی