پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلســانــدرو بیــریندلــــی- Birillo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
176 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كي مي خواد از يووه دل بكنه ؟

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
هر وقت همه مونو سكته داد...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال

كي مي خواد از يووه دل بكنه ؟

از اون دسته بازیکنانی هست که باید بیرونش کرد دیگه وگرنه نمی ره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی این درست نیست که در مورد بازیکن وفادار تیممون اینطور صحبت کنیم . معتقدم هنوز که هنوزه وقتی به زمین میاد چون از روی تعصبش بازی میکنه خیلی بهتر از جوونها نشون میده و حداقل همه پتانسیلش رو خرج میکنه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
آخه وفاداري هم شزايطي داره وقتي سطح بازي يه بازيكن از تيمي كه توش بازي مي كنه پائين تر باشه خب معلومه كه دلش نمياد دل بكنه واقعا ً توي اين سال ها اگه بيريندلي رو مي زاشتن واسه فروش به جز مانتووا و اسپتزيا و امپولي كدوم تيم حاضر مي شد بابتش پول بده ؟

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
بايد اصلا از فوتبال خداحافظي كنه!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بهش احترام میزارم. واقعا وقتی بازی میکنه تلاش میکنه.واقعا با تعصب بازی میکنه. ولی خوب سطحش دیگه در حد یووه نیست. چون پستش پستیه که باید دوندگی داشته باشه.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم قبول دارم که دیگه الان خیلی آماده نیست ؛ ولی همه بازیکنای یه تیم نباید در یک سطح باشن و به نظرم میتونه مفید واقع بشه . من که خیلی دوستش دارم و امیدوارم که بتونه در ادامه فصل عملکرد بهتری داشته باشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
الان برای قرار گرفتن در ترکیب باید گریگرا و زبینا رو پس بزنه دیگه - راستی به گفته بلانک اگه قصد خداحافظی داشته باشه برنامه اساسی براش در نظر دارند تا جبران این همه زحماتش بشه - البته این رو فرانچسکو بهم گفت و ادامه داد که همه چیز بستگی به تصمیم بریندلی داره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
الساندرو جاه طلبه و نمي خواد به اين زوديا بره و قطعا اگه مجبور بشه بره مثل باجو رو ميراره به يه تيم كوچيك تا توش ثابت بشه.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
به هر حال واقعا قابل احترام چون توی چهرش میشه خوند وقتی میاد توی زمین با جون و دل بازی میکنه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اما ديگه جون و دلي براش نمونده كه باهاش خوب بازي كنه.قبول كنيد دوره‌ي اونم تموم شده‌ست.ديگه حتي شوت هاش هم مثل قبل نيست.

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال
فوتبال بریندلی توی یووه تموم شده است وگرنه اون میتونه همین الان بازیکن ثابت خیلی از تیم های سطح پائین سری آ و یا حتی تیم های خوب سری ب بشه ولی من فکر نمی کنم اون بخواد با تیمی جز یووه از دنیای توپ گرد خداحافظی کنه. ولی اون سانتر کم نقصش رو توی بازی با بارسلونا رو یادتون بیارید !!! الساندرو بریندلی ------------------------ زالایتا ---------------------------- گگگگگگگگگگگگگگگگگگلللللللللللللللللللللللللللل

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
سلیم خاطراتمون رو زنده کردی واقعا ایول چه گلی بود چه لحظه ای ...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اوووووووووووووووف! از بریندلی و زالاژتا اون صحنه ازشون تو خاطرم مونده! دیگه صحنه قشنگ و حساس دیگه ای ازشون به اون صورت به یاد ندارم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گفته میشه شاید در پایان فصل بریندلی از یووه به یک تیم کوچک بره و حتی صحبت هایی مبنی بر رفتنش به سری ب بوده . البته شایعه شده که شاید در پایان فصل حتی کناره گیری کنه و یه پست مدیریتی و یا فنی در تیمهای پایه یووه بهش داده بشه . با اینکه الساندرو 33 سالش هستش و درسته که دیگه پتانسیل سابق رو نداره و انرژیش تحلیل رفته اما اگر خودش بخواد مطمئنا حداقل برای فصل بعد تو یووه خواهد ماند . هرچند بودنش خیلی نمیتونه مفید باشه اما میتونه یک وزنه باتجربه بروی نیمکت باشه که در بازیهای زیاد فصل بعد هر از گاهی مورد استفاده قرار بگیره .

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
منم میگم که بریندلی اگه یک فصل دیگه بمونه خیلی خوبه...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
خوب سر انجام بریندلی تصمیم گرفت خداحافظی کنه و این دو بازی باقی مانده پایان دوران این مدافع دوست داشتنی و اروم خواهد بود توی جدید ترین مصاحبش هم از فینالی که مقابل میلان باختیم حرف زده و ابراز پشیمونی کرده و گفته همیشه گفتم دوست دارم توی امپولی هم بازی کنم اما اکنون تا زمان خداحافظی فقط دو بازی در مقابل خودم می بینیم

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
خوب خدا رو شكر. چون بنده خدا ديگه درحدي كه بتونه براي يووه خوب بازي كنه نيست.

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
نباید از کنار بازیکنی که سالها برای یووه زحمت کشیده براحتی عبور کرد - بریندلی باید بعد از پایان دوران خودش در باشگاه مشغول به کار بشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی