پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلســانــدرو بیــریندلــــی- Birillo

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
176 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
خيلي بد بازي كرد چند تا توپ لو داد كه اگه توي هر زمان ديگه اي از بازي بود مي تونست كار بده دستمون شانس آورديم موقعي كه اومد توي زمين رم تمايل چنداني به گل زدن نداشت يه جا دوبار پشت سر هم بوفون بهش پاس داد و هر دو رو لو داد

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
[img width=480 height=392]http://irapic.com/uploads/1190703971.jpg[/img]

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا تعصب الساندرو به یووه خیلی بالاست . بازیکنی که بدون کوچکترین حاشیه و جنجالی بیش از 10 سال هستش که تو یووه بازی کرده و به تیم وفادار مونده . کلا از خیلی جهات بیریندلی من رو یاد پسوتو میندازه ... من خودم خیلی الساندرو رو دوست دارم و معتقدم تو این فصل به خاطر تجربه بالا میتونه خیلی به تیم کمک کنه .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من عاشق بیریندلی هستم و خیلی ازش خوشم میاد . کلا به خاطر اینکه آرومه و بی حاشیه خیلی زیاد دوستش دارم ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی بازی با امپولی که جزو سه بازیکن بد و افتضاح یوونتوس بود از هر 5 تا پاس و سانتری که می کرد 6 تاش اشتباه بود فقط داستان کاپیتانیش رو نفهمیدم شاید توی جام حذفی بریندلی کاپیتان هست و توی لیگ الکس

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
ديشب واقعا بد بازي كرد واقعا افت و خيزش زياد.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
افت و خیز؟!؟! مگه اصلا خیز هم داشته تو این چند سال؟!! ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
كاناوارو نبوده ولي هيچ وقت اين قدر ضعيف هم نبوده ديشب مثل نصرتي بازي ميكرد....

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
البته به نظرم اینقدر بد نبود ; اصلا کی خوب بود که الساندرو بد باشه ؟! همه بد بودن از الکس بگیر تا تیاگو و لگروتالیه و ...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
بریندلی بیچاره با این سنش چطور میتونست گندکاری مدافعها و دروازه بان و هافبکها رو جمع و جور کنه .تقصیر این بنده خدا نیست اون رانیری باید بفهمه که این بدبخت با سن وسرعت پایینش نمیتونه از دروازه خودی تا حریف 90 دقیقه بره وبیاد. کاپیتانیش هم احتمالا شاید به خاطر قدردانی از زحماتش طی دوران بازیگریش در یوونتوس بوده.یا شاید اعتراض الکس به رفتار رانیری باشه که احتماش خیلی کمه چون الکس اهل این حرفها نیست. فکر کنم به خاطر همون قدردانی باشه. بهر حال نباید زیاد ازش انتقاد کرد.گناه داره بنده خدا.خیلی برای یووه زحمت کشیده.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
من بهترین خاطره ای که از الساندرو دارم مربوط به بازی با لاکرونیا در لیگ قهرمانان فصل 2002-2003 هستش که یه گل قشنگ در ریازور به دپورتیوو زد . یادش بخیر ...

اینم لینک دانلود گلش : http://www.juvepolan...hp?op=get&id=31

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
يادش بخير ديگه يواش يواش بايد بره ور دل پسوتو بشينه خدا كنه اين ديگه خودكشي نكنه

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3449 ارسال
راست گفت بابک انصافا گل خوفی بود یادش بخیر ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
بریندلی هم با بازی که در مقابل امپولی انجام داد وارد باشگاه 300 تایی های یوونتوس شد و الان در مکان 35 قرار داره

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تا کی میخواد بازی کنه؟ دیگه فکر کنم آخر فصل باید خداحافظی کنه از فوتبال!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
Gharar bud ke ebtedaye in fasl byebye kone vali nemidunam chera naraft , vali akhare in fasle ro dige motmaenam ke mire ! قرار بود که ابتدای این فصل بای بای کنه ولی نمی دونم چرا نرفت . ولی اخر این فصل رو دیگه مطمئنم که میره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
قشنگ تره كه آخر همين فصل با حدود 315 تا بازي يا كمر خدافظي كنه.بمونه ديگه بهش بازي نمي رسه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
این بریندلی چند سالش هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا خداحافظی نمی کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شده مثل کافو تو میلان که 100 تا بازی یکدفعه بازی میکرد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
واقعاً نمیتونم بفهمم که چرا رانیری اینقدر تو بازی با سمپدوریا بهش اجازه توپ زدن داد!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21215 ارسال
این جاهاست که میگین زبینا نعمته !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی