پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3-0 یوونتوس (هفته نوزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دل نری : - هم به عنوان یک هیتمن با این خصوصیات، ما نیازمند بازیکنی مثل تونی بودیم، هم به خاطر تجربه اش. حتی اگر کوالیارلا مصدوم نمی شد او به تورین می آمد. - یوونتوس نمی تونه بدون بازیکن در بعضی پست های زمین باقی بمونه. من ترجیح می دم یکی دو بازیکن روی سکو هم داشته باشم تا اینکه هیچکس روی نیمکت نداشته باشم. اگر کسی مثل من فکر نمی کنه راهش از راه یووه جدا خواهد شد. - ما مقابل ناپولی بازی خواهیم کرد که فرم خیلی خوبی داره، ولی مطمئنا با انگیزه و آمادگی کافی مقابل اونا خواهیم رفت. - ما باخت 4-1 به پارما رو فراموش کردیم، هرچند برای ما خیلی دردناک بود. - فلیپه ملو نیاز به سیلی خوردن داشت. اون باید متوجه بشه که وقتی اینگونه عمل می کنه داره به یک تیم بی احترامی می کنه و بهش ضربه می زنه. در کنار اون هم، من فراموش نمی کنم که تا قبل ازین بازی ملو خیلی پیشرفت کرده بود و تلاش های ملو رو نادیده نمی گیریم. + دلنری گفته استوراری مشکلی برای بازی نداره.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

تصویر

Motta
3 Chiellini
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
14 Aquilani
17 Traore
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
22 Sissoko
23 Pepe
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
36 Giandonato
41 Giannetti
43 Sorensen

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

دوست دارم ترکیب این باشه

استوراری

ترائوره-بونوچی-جورجو-سورنسن

په په-مارکیزیو-آکو-کراسیچ

تونی-الکس

که البته به احتمال زیاد امائوری و گروسو از ابتدا بازی می کنن

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
خیلی بعیده که په په و مارکیزیو و آکوییلانی هر سه باهم تو زمین باشند. مطمئنا به جای یکیشون سیسوکو می آید که فکر کنم در این صورت په په بره روی نیمکت. چون این طور که دل نری نشون داده، بیشتر دوست داره بین په په و مارکیزیو، مارکیزیو رو بگذاره وینگر چپ. این ترکبی که تو دوست داری حاوی دو بازی ساز است، یعنی مارکیزیو و آکوییلانی. صد در صد یک هافبک مخرب مثل مومو تو ترکیب می آید. فقط امیدوارم این هافبک مخرب جیاندوناتو نباشه!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
زينال ! سيسوكو اصلا به اين بازى دعوت نشده !!!

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اونی که مسعود شماره ی 22 نوشته عمه ی منه!!!!!!!!

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

زينال ! سيسوكو اصلا به اين بازى دعوت نشده !!!

دعوت شده ، اما سید درست میگه ، با توجه به سرعتی بودن هافبک های ناپولی که در مجموع ریتم بازی این تیم سرعتی هست و تجربه نشون داده که در این جور بازی ها دلنری بیشتر به فکر بستن فضا هست تا استفاده از اونها ، حدس میزنم که در خط میانی مومو ، آکویلانی ، مارکیزیو و کراسیچ بکار گرفته بشن .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

که البته به احتمال زیاد امائوری و گروسو از ابتدا بازی می کنن

تو یکی دوتا سایت دیدم احتمال داده بودن که ترائوره بازی کنه سمت چپ !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

دعوت شده ، اما سید درست میگه ، با توجه به سرعتی بودن هافبک های ناپولی که در مجموع ریتم بازی این تیم سرعتی هست و تجربه نشون داده که در این جور بازی ها دلنری بیشتر به فکر بستن فضا هست تا استفاده از اونها ، حدس میزنم که در خط میانی مومو ، آکویلانی ، مارکیزیو و کراسیچ بکار گرفته بشن .

هیچی نگو مسعود :1: مومو شماره 22 ئه ؟! :1:

:65:

بد شانسی ها تموم نمیشن.سیسوکو هم از ناحیه زانو مشکل داره و معلوم نیست که به بازی فردا برسه یا نه.

:222:

به نقل از Juventus.iR

بازیکنان دعوت شده برای دیدار برابر ناپولی
موتا – کیه لینی – گروسو – صالی امیجیچ – مارکیزیو – دل پیرو – امائوری – منینگر – اکوئیلانی – ترائوره – بونوچی – تونی – گریگرا – په په – کراسیچ – استوراری – کاستانتینو – لگروتالیه – جاندوناتو – جانتی و سورنسن

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
ما این بازی باید دلمون رو خوش کنیم به ضد حمله ها و ضربات ایستکاهی په په...............
تو یووه هیچ کس نمی تونه مثل په په کرنر و ضربه ازاد بزنه...مخصوصا سانت های خوبی که می کنه.........
په په و کراسیچ باید توپ بریزن روی دروازه برای امائری...........که خیلی خوب حد می زنه...........همینطور می توانیم از قدر دکل لوکا هم استفاده کنیم...............

خیلی سوتی بودا...............
حالا نکنه شماره 22 واقعا عمت باشه..........

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

تصویر

Motta
3 Chiellini
6 Grosso
7 Salihamidzic
8 Marchisio
10 Del Piero
11 Amauri
13 Manninger
14 Aquilani
17 Traore
19 Bonucci
20 Toni
21 Grygera
22 Sissoko
23 Pepe
27 Krasic
30 Storari
31 Costantino
33 Legrottaglie
36 Giandonato
41 Giannetti
43 Sorensen

سوتی بدی سایت یوونتوس داد، محمد سیسوکو خیلی وقت که دیگه 22 نمیپوشه. یک نیم فصل که شمارش 5 شده.
ولی خوشحالم که در این بازی محمد را داریم چون با وجود ناپولی جنگنده قطعا میانه میدان را از دست داده بودیم ولی به احتمال قوی اگر مشکلی پیش نیاد کراسیچ،آکویلانی،سیسوکو،مارکیزیو 4 مرد میانه میدان یوونتوس خواهند بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

په په هر موقع بازی کرده واقعا عالی بوده و به قدری تاثیر گذار بوده که حد نداشته،
بازی کردن په په بخصوص زمانی که یووه قصد حمله کردن رو داره خیلی خوب میتونه باشه، چون تا جدودی همه فشار از روی کراسیچ برداشته میشه.

من ترجیح میدم ترکیب یووه این باشه :

ستوراری
ترائوره - کیه لینی - بونوچی - سورنسن
مارکیزیو - سیسوکو - آکوئیلانی - کراسیچ
الکس - تونی

و متاسفانه باید آمائوری رو تحمل کنیم !
بازی قبلی هم گفتم، این فصل من یادم نمیاد آمائوری بازی کرده باشه و یووه برده باشه بازیش رو ! نحسه ! :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که خیلی رو این بازی حس عجیبی دارم من هم په په رو خیلی قبول دارم من دوس دارم ترکیب این باشه استوراری گروسو دکتر :1: بونوچی سورنسن په په مارکیزیو اکو کراسیچ الکس تونی دوس ندارم ممو باشه خیلی خطا میکنه با پاسای اشتباه فراوان

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

په په هر موقع بازی کرده واقعا عالی بوده و به قدری تاثیر گذار بوده که حد نداشته،
بازی کردن په په بخصوص زمانی که یووه قصد حمله کردن رو داره خیلی خوب میتونه باشه، چون تا جدودی همه فشار از روی کراسیچ برداشته میشه.

من ترجیح میدم ترکیب یووه این باشه :

ستوراری
ترائوره - کیه لینی - بونوچی - سورنسن
مارکیزیو - سیسوکو - آکوئیلانی - کراسیچ
الکس - تونی

و متاسفانه باید آمائوری رو تحمل کنیم !
بازی قبلی هم گفتم، این فصل من یادم نمیاد آمائوری بازی کرده باشه و یووه برده باشه بازیش رو ! نحسه ! :1:

جدا یادت نیست بهمن ؟! بازی با کالیاری !
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
نمیدونم چرا همه سورنسن رو به گریگرا ترجیح میدن !
گریگرا این فصل فوق العاده بوده ، امیدوارم که این بازی توی ترکیب اصلی قرار بگیره !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اخه محمد جون گریگرا میدونی چند وقته نبوده نمیشه اطمینان کرد فهمیدی دادش گلم :1:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
شک نکنید میبریم بازی قبل رو بی خیال تیم تو شک مصدومیت کوالی بود که هم اخراجی دادیم هم باختیم اینو میبریم

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran

ما این بازی باید دلمون رو خوش کنیم به ضد حمله ها و ضربات ایستکاهی په په...............
تو یووه هیچ کس نمی تونه مثل په په کرنر و ضربه ازاد بزنه...مخصوصا سانت های خوبی که می کنه.........

حاجی حالت خوبه؟
یه دفعه بیا بگو الکس دور از جونش شلغمه دیگه!
خوبه خود په په هرچی تو این زمینه داره از الکس یاد گرفته!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اصلا په په هم می تونه به عنوان مهاجم کاذب بازی کنه ! توانایی این کار رو به خوبی داره و در مواقع ضروری می تونیم ازش استفاده کنیم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
مهمترین نکته تو این بازی بازگشت سوپر جی جی به دروازه ست دارم لحظه شماری میکنم که دوباره شماره یک یوونتوس رو تو دروازه ببینم... چقدر دلم برای یوونتوس با بوفون تنگ شده بود بازی با ناپولی همیشه مشکل بوده، بخصوص تو زمین خودشون، مطمئنا کار سختی پیش رو داریم تو این بازی قطعا مشکل گلزنی خواهیم داشت، وضعیت تونی رو الان نمیدونیم چه طوریه اما امیدوارم آماده باشه و سرعتش زیاد پایین نیومده باشه.

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
کی گفته بوفون به این بازی میرسه؟؟؟ :beg: بوفون اصلا دعوت نشده واسه این بازی چه برسه بازی بکنه! قراره واسه بازی کوپا آماده شه و بازی کنه. :ghelioon:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی