پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ناپولی 3-0 یوونتوس (هفته نوزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
168 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
ناپولی کلا سه تا موقعیت گل داشت سه تاشم سانتر بود که همشو راحت میشد دفع کرد باتشکر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
من نیمه دوم رو خوابم برد :دی: نیمه اول هافبک هامون خیلی بی اثر و کم تحرک بودن و کراسیچ تنها کاربی نتونست بکنه در ضمن فک کنم گل تونی هم خطا نبود الان اون وقتیه تیم ها به فاء میرن معمولا بعدش :دی: به بحران خوش آمدیم :bighug: چقدر دلم واسه باخت های سریالی پارسال تنگ شده بود :دی:

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
يه نكته اي رو دقت كرديد؟ چرا نتايج خونگيمون با خارج خونه فرقي نميكنه؟ به نظر من به خاطر اينكه استاديوم پر نميشه!جو استاديوممون معموليه.اميدوارم تو استاديوم جديد اين موضوع يكي از معضل هاي باشگاه هست برطرف بشه جو سن پائولو رو ديديد؟من كه از اول بازي كپ كرده بودم و از ترس ميلرزيدم.مشخص بود بازنده ايم ولي خيلي حيفه با اين همه هادار يك بار در طول سال همچين جوي تو استاديوم حاكم نباشه.واقعا سن پائولو مثل جهنم بود.به استاديوم فوتبال نميخورد.من منتظر بودم هر لحظه بازيكناي ما رو بخورن :1: ديشب تو اون جو هر تيمي رو مياوردي جلوي ناپل له ميشد ولي استاديوم ما رو نگاه كنيد.خيلي كم رو تيم حريف تاثير ميذاره و گاهي اصلا تاثيري نداره.واسه همينه ما نتايج خونگيمون نه تنها بهتر نيست بلكه ضعيف تر هم هست به خدا حيفه با اين همه هوادار!!!اميدوارم تو استاديوم جديد برطرف شه اي كاش تورين نزديك بود :1: :20:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دقيقاً هموني شد كه من توي تاپيك لوكاتوني گفتم ! هر چي توپ بود به كناره ها مي بردن و مي فرستادن ، بعد از اون كناره هاي مي ريختن روي درواره ! اي اينكه از همون وسط زمين سانتر مي كردن اون جلو تا اين دو تا دراز بي هنر استفاده كنن ! كه اون دو تا هم يا با دفاع هاي حريف در حال كتك كاري بودن و روي زمين ول ميشدن يا اينكه خطاشون گرفته ميشد دفاع هامون هم كه قربونش برم به هيچ حمله اي نه نگفتن ! خيلي خوشگل جا مي مونديم ! كراسيچ هم كه شب شبش نبود و تا اونجا كه مي تونست تك روي ميكرد و توپ رو لو ميداد يا حمله بي نتيجه مي موند ! مطمئن باشيد با وجود آمائوري و توني وضعمون همينه ! حالا با اسم ها كاري ندارم ! تاكتيك تيم اين ميشه كه توپ رو از هرجايي واسه اين دو تا بريزن و آخرش هم اين بشه

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
[img width=480 height=319]http://www.irupload.ir/images/6y65pzkezxsam38lrpa1.jpeg[/img]

71 یعنی چی ؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو فرهنگ عامه و خیابونی ناپل، 71 یه جور فحشه. به معنی Shit man یا Piece of shit یا همچین چیزی.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
71 یعنی l'Ommo 'e Merda به آدم های بی ارزش گفته میشه. شاید معنی کلمه به کلمه عبارت این نباشه اما اینم مثل s**y تو زبون انگلیسی می مونه!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
یوونتوس بی پاول ...! یوونتوس بی دیوید ...! یوونتوس بی بوفون ...! یوونتوس بی کامو !!! یوونتوس بی هویت ...! الکس تنها - خسته ...! دفاع کنار نداریم ...! کیلینی و بونوچی بی تجربه ...! آمائوری یا بازیکن به درد نخور ...! تونی ناهماهنگ ...! کراسیچ بدون زوچ ...! ************************* و مثلث بی نظیر و طلایی کاوانی - لاوتزی و همسیک ...! پیروزی حق مسلم ناپولی بود ...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

یوونتوس بی پاول ...!

یوونتوس بی دیوید ...!

یوونتوس بی بوفون ...!

یوونتوس بی کامو !!!

یوونتوس بی هویت ...!

الکس تنها - خسته ...!

دفاع کنار نداریم ...!