پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

farzan _delpiero

farzan _delpiero

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
سلام این تیم مورد علاقه منه بوفون.مالدینی.کاناوارو.نستا.کارلوس.ریوالدو.ندود.زیدان.مسی.رونالدو و الکس دل پیرو

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس خیالی من، یوونتوس با مدیریت لوچانو موجی فقط همین.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ورژن ایتالیایی :دی: بوفون- کیه لینی- بوکتی- کریشیتو - سانتون- ده روسی- مارکیزیو- کامو- کاسانو- الکس- پاتزینی مربی: لیپی یا پراندلی کمک مربی: چیرو :cray: ورژن مختلط: :دی: بوفون- کیه لینی- مکسس- لام- کاسرس- سیسوکو- فابرگاس- کامو- الکس- ویا- دیوید مربی: گاس هیدینگ کمک مربی: پاول ندود

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
الان از نظر من یوونتوس خیالی، یوونتوس بدون مصدومه....فقط همین

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
[img width=480 height=292]http://cdn.picapp.com/ftp/Images/2/e/4/c/Juventus_v_AC_b4b6.jpg[/img]

می خواستم با اسامی ستارگان، یوونتوسی خیالی درست کنم.
یووه ای که دیگر در برابر تیم های کوچک تحقیر نشود. تیمی که مانند سالهای نه چندان دور همواره در بالاترین رده های جدول کالچو ایستاده باشد.
یوونتوس من با تو قهرم. مدت هاست اما به این دلیل هم حاضر نیستم از تو دوری کنم.
اشک هایم را بعد از باخت مقابل چلسی دو سال پیش دیدی. تحقیرت در برابر فولهام را دیدم اما ذره ای از علاقه ام را نثار تیمی دیگر نکردم. بگذار دیگر از تیم های ایتالیایی حرفی نزنم ...
سالهاست عادت کرده ام فینال جام قهرمانان را بدون تو تماشا کنم. ماه های بسیار زیادی است که نه به اسکودتو حتی به کوپا ایتالیا هم راضی بودم اما دریغ از آن هم.
بازیکنانی را دیدم در لباس راه راه تیم محبوبم که تنها هنرشان نشاندن غم بر دلهایم بود. چگونه تصور توان بازیکنی را که سیاه و سفید پوش در حضور هواداران وفادار چنین تحقیر آمیز پای به توپ می زند.
از هواداران گفتم. روزهای سرد و مه آلود تورینو و استادیوم المپیکو را چگونه می توانم به این زودی ها فراموش کنم. همان بهتر که دل آلپی پر غرورمان همچنان در خواب است و این روزها را نمی بیند.
نه نه من دیگر با اسامی، یوونتوس خیالی نخواهم ساخت. من در انتظار بازگشت خواهم ماند.
در انتظار روزی که دوباره یوونتوس کبیر را در اوج ببینم... سربلند و با شکوه با جامی طلایی رنگ در دستان بیانکونری ها ...
یووه بیدار شو، به خاطر ما هوادارن بیدار شو

حـامـد ( عضو شماره 89! )

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یوونتوس رویایی من در خط حمله اینه : سر رایان گیگز رائول بلانکو گونزالس کینگ الساندرو همین

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
دروازه بان ها : بوفون (سزار - کاسیاس) دفاع : کانا - کیه لینی - پویول -راموس هافبک : ندود - جووینکو - زیدان مهاجم ها : الکس - رونالدو - مسی(پاتو) سرمربی : پراندلی مدیر : موجی :((

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
اینم ایده ی من بعد از مدت ها دروازبان : سزار دفاع چپ : کلیشی دفاع راست : سانیا دفاع های مرکزهای : کیلینی و مترلدر هافبک های میانی : سیسوکو و ماسچرانو هافبم نفوذی : دیگو هافبک راست : رونی هافبک چپ : کریستیان رونالدو مهاجم : دل پیرو مربی و کمک مربی هم نمیخواد چون اینا تیم پاره میکنن :دی:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

یوونتوس ارمانی از دیدگاه ماروتا و انیلی

ستوراری

دچلیه بونوچی لگرو موتا

په په ملو مارکیزیو مارتینز

امائوری الکس

MOLINARO

MOLINARO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 442 ارسال
بوفون کاناوارو کیلینی موتا کونترئا کراسیچ مارکیزیو سیسوکو مسعود ازیل دیگو ایبراهیموویچ سرمربی لیپی کمک مربی فرارا و ندود من بازیکن و مربی هایی که دوست داشتمو نوشتم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
با این یوونتوس که تو نوشتی بار قبلی با کالچو پولی رفتیم سری بی اینبار خودمون با دست خودمون میریم سری بی :دی:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
همیشه دوست داشتم چند وقت قبل از خداحافظی ندود توماس روسیچکی بیاد یوونتوس. یادمه چند سال پیش خود ندود هم خیلی سعی کرد این اتفاق بیفته اما در نهایت روسیچکی راهی به یووه واقعی پیدا نکرد هرچند در یووه خیالی من یکی از یازیکنان ثابت بود.
تو مربی ها هم به جز مارچلو لیپی پرخاطره و بزرگ دوست داشتم، گاس هیدینگ هم بختش رو تو یووه امتحان کنه. اونم هرچند در پایان فصل گذشته اسمش مدت کوتاهی به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری یووه مطرح شد اما در نهایت قرعه به اسم مربی دیگه ای افتاد و گاس هیدینگ در همان یووه خیالی من باقی موند.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بعد از جام جهانی می خواستم اینو بذارم که متاسفانه نبودم : نویر ژائو کنترائو کیه لینی پیکه میکاریچاردز خدیرا کراسیچ اسنایدر آرخن روبن مسوت اوزیل دل پیرو نیمکت : ویا ، مسی ، هرناندز ، ویدیچ ، گارث باله.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
قدیمی هایه یووه رو چه خوب چه بد نمی شناسم. بوفون اشلی کول کیلینی مونترو سرخیو راموس ویرا ندود زیدان ریبری رونالدو(برزیلی) مسی(دلپیرو)

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

آخرین ورژن تیم خیالی من :1:

بوفون
اشلی کول - کیه لینی - بونوچی - مایکون (سورنسن :1:)
ریبری - ملو - پیرلو - کراسیچ
جیلاردینو - یاکوئینتا

سرمربی : والتر ماتزاری
کاپیتان : بوفون

joker

joker

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
بوفون دنیل آلوز-شوان اشتایگر-کیه لینی-ویدیچ خسوس ناواس-همسیک-مسعود اوزیل-مودریچ آرشاوین-مولر (کامورانزی-دل پیرو-پیرلو-کونترائو-فردیناند-کاسیاس) مربی:زیدان

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
بوفون اورا تری فردیناند الوس مومو ارشاوین ژاوی رونالدو مسی زلاتان کاپیتان : بوفون مربی : مارچلو

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال

[color=navy]
آخرین ورژن تیم خیالی من :1:
سرمربی : والتر ماتزاری

اينو واقعا پايه ام :1:
منم سرمربي خيالي بيارم ماتزاري رو ميارم.اون استايل سيگار كشيدنش هم خيلي جالبه!:1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

چی شد یهو همه تیم خیالی دادن :1:

این هم تیم آپ دیت شده ی من :1:

بوفون

سیسوخو-بونوچی-کیه لینی-سورنسن

اوزیل-هامسیک-خدیرا-کراسیچ

کوالیارلا-تورس

مربی: دشام

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
چه می شه کرد? تیم واقعی که حال گیری می کنه؛ بگذار در خیالات سیر کنیم! بوفون پاتریس اورا کیه لینی بونوچی دنی آلوز آندره پیرلو کریس رونالدو میلوس کراسیچ لیونل مسی ساموئل اتوئو آنتونیو کاسانو مربی: خوزه مورینیو ریاست باشگاه: لوچیانو موجی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی