پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

یوونتوس خیالی ...

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
449 پاسخ برای این موضوع

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
بوفون اورا کیلینی فردیناند زبینا ملو سیسوکو ریبری کامورانزی دلپیرو ترزه گه ......................................................................... البته دقیقه 60 هم منو بیاره تو زمین به جای ترزه گل :D :D

sadegh/صادق

sadegh/صادق

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
سلام دوستان اين اولين پست من تو فرومه به نظر من بوفون زامبروتا كيليني كاناوارو آلوز ندود گاتوزو دلپيرو ژاوي هرناندز كامورانزي ترزگه مربي هم كاپلو يا ليپي ديگه هر كدوم اومدن خوبه :biggrin:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
خب من خیلی خیال پرور نیستم .دوست دارم تیمی را تجسم کنم که میتوانم انتظار دیدنش در زمین را هم داشته باشم . بوفون کریشیتو کلینی کاناوارو مارکو موتا مارکیزیو سیسوکو ملو جووینکو دیگو آمائوری یا این یکی : بوفون کریشیتو کلینی کاناوارو موتا ملو سیسوکو جووینکو دیگو زاراته ( یعنی میشه ؟) امائوری من عجیب از این سیستم های تک مهاجمه خوشم میاد .

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
بوفون - کلینی - ویدیچ - دنی آلوز _ گروسو - ملو - سیسوکو - دیگو - کامورانزی - ریبری - داوید ویا

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
یوونتوس خیالی ! بنظر من اگه بتونیم فصل آینده بازیکنایی مثل گتوسو ، شوان اشتایگر، ویلیام گالاس،دیگو فورلان، فرانک ریبری، روسیچکی(سالم نه مصدوم) ، دکو، ریکاردو کاروالیو ، رو خریداری کنیم یوونتوس کاملا رویایی خواهیم داشت . درسیستم 4 3 1 2

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
آقا اینطوری میشیم تیم پیرمردا تا تیم رویایی !!!!!!!! بغیر از ریبری بقیه بازیکنایی که اسم بردی بالای 30 سال هستن !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
منم این ترکیب رو دوست دارم اگه قرار به خیال پروریه ;D بوفون اورا کیه لینی جرارد پیکه دنی الوز ملو دیگو ژاوی کاپیتان دلپیرو فرناندو تورس مسی ذخیره ها : دروازبانان : ایکر کاسیاس و فرانچسکو تولدو مدافعان : جان تری . نستا . اشلی کول . گلن جانسون هافبک : آندرس اینیستا . کاکا . مارک هامسیک . میگل ولوسو . مایکل اسین مهاجمان : دیدیه دروگبا . زلاتان . داوید ویا سرمربی : جیان لوکا ویال ;D

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

آقا اینطوری میشیم تیم پیرمردا تا تیم رویایی !!!!!!!!

بغیر از ریبری بقیه بازیکنایی که اسم بردی بالای 30 سال هستن !

بابا رحم داشته باش ... اینقدام پیرمرد نیستن... مخصوصا روسیچکی

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
و نظر من : بوفون لام - چيليني - ويديچ - مايكون سيسوكو - ملو ريبري - ديگو - كامو ويا گروسو - كاناوارو - يهيا توره - جيووينكو - ترزگه - الكس - البته اين بيشتر شبيه تيم منتخب جهانه تا يوونتوس

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

و نظر من :
بوفون
لام - چيليني - ويديچ - مايكون
سيسوكو - ملو
ريبري - ديگو - كامو
ويا

گروسو - كاناوارو - يهيا توره - جيووينكو - ترزگه - الكس -
البته اين بيشتر شبيه تيم منتخب جهانه تا يوونتوس

نوید,می دونم خیلی وقته نیومدی فوروم اما دیگه دلیل نمیشه یه کلینی بگی چیلینی ;D

Sina Nedved

Sina Nedved

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
بوفون پویول کاناوارو دانیل آلوز اشلی کول گرارد ندود لمپارد ژاوی مسی ایبراهیموویچ ذخیره ها : چک تورام زامبروتا کاکا کریس رونالدو اتوو

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
بوفون کریشیتو کیه لینی کاناوارو مارکو موتا مارکیزیو ده روسی سیسوکو جووینکو الکس دیوید ذخیره ها: منینگر _سانتون _ گامبرینی_ جوزپه روسی _ کاسانو _ دیه گو_ کامو_

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
احسان امشب تو چت شده ؟!!؟!؟! :Facepalm: "سیسوکو" هافبک راست ؟ :shok: اونوقت "کامو" کجا ؟ :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

احسان امشب تو چت شده ؟!!؟!؟! :Facepalm:

"سیسوکو" هافبک راست ؟ :shok:

اونوقت "کامو" کجا ؟ :Facepalm:

این سیستم با سه تا هافبک وسط بازی می کنه مثل سیستم لاتزیو!!!
کامو هم چون تازه از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده فعلا روی نیمکته ;D

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیتونم اسمش رو بزارم یوونتوس خیالی یوونتوس ایده ال من اینه بوفون کریشیتو کیلینی کاناوارو کاسرس ده روسی مارکیزیو کامو شواین اشنایگر دل پیرو ترزه گل

ALEX 10

ALEX 10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 435 ارسال
بوفون گروسو کیه لینی پویول سرخیو راموس کریس رونالدو جرارد کامورانزی الکس پاتو کاکا

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
بوفون(دينو زوف) شيره آ كيليني جنتيله زامبي نامرد(كاسرس) سيسوكو پاول عزيز كامو زيدان(دوران يووه) الكس پلاتيني به نظر من اگه ميخواي تيم يوونتوسي تشكيل بدي نبايد از بازيكنان بيگانه استفاده بكني چون بهترين هاي تاريخ تو يووه هستند(نظر منه) جنتيله و كيليني كنار هم چي ميشند :shok: عجب تيمي شد :clapx:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
بوفون گروسو کریشیتو کیلینی کاسرس سیسوکو ریبری کامو دیگو الکس دیوید

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
دارم پست تکراری میدم این جا ولی خب به هر حال 3 سال گذشته! :goog: بوفون سرخیو راموس- کیه لینی- په په - گروسو محمد دیارا کاکا-ژابی آلونسو- دیوید سیلوا مسی- فرناندو تورس مربی: همچنان لیپی! من اگه مربی بودم تیمم کاملا دفاعی بازی میکرد 4 تا دفاع و یه دونه هافبک دفاعی :دی:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

بوفون(دينو زوف)
شيره آ كيليني جنتيله زامبي نامرد(كاسرس)

سيسوكو

پاول عزيز كامو
زيدان(دوران يووه)

الكس
پلاتيني

به نظر من اگه ميخواي تيم يوونتوسي تشكيل بدي نبايد از بازيكنان بيگانه استفاده بكني چون بهترين هاي تاريخ تو يووه هستند(نظر منه)
جنتيله و كيليني كنار هم چي ميشند :shok:
عجب تيمي شد :clapx:

اگه این شیوه به نظرت جالب میاد من توصیه میکنم به جای شیره ا کابرینی رو بزار چون شیره آ به رحمت خدا رفته . :Facepalm:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی