پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-3 یوونتوس (هفته پانزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
76 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
میلان این افتخار رو داشت که دیشب تو گل های زده باهامون برابر شه ، اما باز امشب به زیر کشیده شد :دی:

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
اي كاش الكس اون تك ب تكو خودش ميزد.

amin_cracker

amin_cracker

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 102 ارسال
يه چيز جالب.سه تا تيم بالاي جدول هر كدوم سه تا گل زدن!!!!!!!!!!!!

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
منم تبريك ميكم.خدايي اين برد خيلي حال داد.بجز كروسو همه خوب بودند و ياكي عالي بود.كراسيج انكار كمي بااسترس بازي كرد و اعتمادبنفس هميشكي نداشت.الكس هم خيلي خوب بود.جه شر و وري ميكفت عليفر:ملو بخاطر ترس از نيمكت نشيني با انكيزه بازي ميكنه.يكي نيست بكه تو سر از ك....فوتبال درمياري كه حرف ميزني.اميدوارم هفته بعد لاتزيو هم ببريم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

خوش حالم که اینقدر رکورد رکورد کردید تونستیم رکورد کاتانیا رو تو خانه بزنیم.........
و خودمون رو رکورد دار بکنیم.15 هفته بدون شکست........

شکوندن رکورد نباختن کاتانیا که واقعا کار خوبی بود از یووه.

یووه البته 11 هفته میشه که نباخته؛نه 15 هفته
===----========-------------------================---------------

راستی:

گشته شاد از سعی شما،روح سناتور،آفرین گوید به شما آندره آ یتان :1:

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
نمرات داده شده توتو یووه به بازیکنان:

استوراری:6.5
سورنسن:6.5
گروسو:5.5
کیلینی:6.5
بونوچی:7
کراسیچ:6.5
په په:7
آکوئیلانی:5.5
ملو:7.5
یاکوئینتا:7
کوالیارلا:7.5
سیسوکو:6
دلپیرو:6.5

دلنری:6.5

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
کلا دل پیرو نعمتیه برای یوونتوس. خداییش تا اومد داخل جریان بازی از این رو به اون رو شد. خوبی این بازی این بود که یاکی هم نشون داد میشه بهش اعتماد کرد :1: خوش حالم که بردیم

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
برد خوبی بود اما یووه 10 دقیقه اول واقعا بد بود و شانس اوردیم که 1 یا 2 تا گل نخوردیم و کلا نیمه اول خوب نبودیم و تا په په گل رو خلاف جریان بازی بزنه خیلی خوش شانسی می اوردیم، اما بعد از اون و نیمه مربیان خوب سر تر بودیم، ولی پاس های اشتباه بازیکنا نمیدونم چرا خیلی به چشم اومد؟! حتی اشتباه های کیلینی و اکوییلانی. آکواییلانی که نمیدونم چه شه و بازی جالبی نمیکنه و فکر نکنم خستگی هم باشه چون بازی با فیو که کامل بازی نکرد و اگه بنا به خستگی و بی حالی باشه الان کوالیارلا باید بیشتر ناله کنه تا آلبرتو. ولی همیشه برد جلوی جنوبی ها یه شیرینی دیگه داره.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

خوبی این بازی این بود که یاکی هم نشون داد میشه بهش اعتماد کرد :1:

اینقدر متعصابه نظر نده پسلم :1:

حقیقتا یاکی یه مهاجم فوق العاده باهوش و موقعیت سنجه !

من حتی در حال حاضر از الکس و فابیو هم بیشتر قبولش دارم !

شاید شعور فوتبالی و موقعیت سنجی الکس یا ظرافت های کوالیارلا رو نداشته باشه

اما روی هم رفته یه مهاجم کامل و قد بلند و سرعتی و خلاق هست و خیلی وقت ها بدرد خورده

جز یکی دوبار یادم نمیاد که به ضرر تیم کار کرده باشه ( پارسال یادتونه گل کیه لینی میخواست بزنه رو از رو خط خودش زد ؟ :دی: )

فقط بدشانسی زیاد داره و مصدومیت هاش خیلی آمادگیشونه گرفته ولی این فصل شکر خدا کمتر گریبانگیرش شده !

amir-hossein

amir-hossein

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 133 ارسال
سلام... دیشب یووه واقعا لذت بخش بازی کرد..............دست همگی درد نکنه. و اما عشق است کوا رو...............بهترین خرید 4 سال اخیر.................به نظر من همین امروز باید یه قرارداد 4-5 ساله ببندند

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
به نظرم گله اول کاتانیا زیاد تقصیر گروسو نبود _ اگر دقت کرده باشید وقتی بازیکن کاتانیا داشت از گوش چپ سانتر میکرد سه بازیکن ما در تعقیبش بودند و نتونستند جلوش رو بگیرند توپ هم ناخوداگاه به پای گرروسو که اصلا در شرایط تعادلی نبود برخورد کرد و جلوی مهاجم افتاد اما تو اون صحنه که یاکی پاس گله زیبای اول رو داد من داشتم فکر میکردم الان میخواد توپ رو سرضرب بزنه چون وقتی توپ این حالت رو داره خیلی ها از این انرژی توپ استفاده میکنند و شوت میزنند که با سرعت بیشتر حرکت میکنه اما در کمال خونسردی و ارامش اون پاس گله هوشمندانه رو داد تا په په راحت ترین کار رو انجام بده کلا من به یاکی اعتقاد خیلی زیادی دارم و اون رو یکی از بهترین بازکینای یووه میدونم _ برخلاف امائوری که اصلا بهش اعتقاد ندارم

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
خيلي بازي خوبي بود و واقعا نتيجه خوبي گرفتيم. همونطور كه قبلبازي گفتم بايد 30 دقيقه اول رو دووم مياورديم كه آورديم و از اون به بعد زهر كاتانيا گرفته شد و فكر كنم 50% انرژيشون رو تو 30 دقيقه اول مصرف كردند و دوندگي خيلي بالايي داشتند .كاري كه تو نيمه دوم اصلا نتونستند انجام بدند نشون داديم كه تيم حرفه ايي هستيم و از اولين موقعيتمون به وسيله په په به گل رسيديم كه روي اين گل پاس ياكي خيلي عالي بود بعد خيلي سريع گل رو خورديم داماتو شانس آورد كه بازي رو يووه برد مگرنه اشتباهش تاثير گذار ميشد چون توپ فابيو كاملا از خط رد شده بود روي گل سوم هم تا بياجيانتي اون اشتباه رو كرد و توپ به فابيو رسيد منتظر بودم تا همونجا شوت بزنه كه زد چون اين توپها شگرد فابيوست و با هوشياري تمام گل سوم رو به ثمر رسوند.واقعا فابيو نشون داد كه جز بهترين خريد هاي 1-2 فصل اخير يووه بوده تيممون خيلي خوب شده و در بازي هاي خارج خونه داريم عالي ظاهر ميشيم. از نظر من ديشب همه خوب بازي كردند و قابل تحسين بودند فقط سورنسن ديشب چند بار جا موند و بايد اين نقص رو برطرف كنه و رو سرعتش و استارتش كار كنه گروسو هم چندتا اشتباه بد و كاراي خطرناك كرد. بقيه بازيكنا همه عالي بودند خيلي 3 امتياز شيريني بود

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تمام نکته هارو بچه ها بهش اشاره کردن ولی این علی فر اصلا اطلاعات درستی نداشت و نمیدونست امائوری و لگرو مصدومن و مدام میگفت دلنری بهشون اعتقاد زیادی نداره و این واسه یه گزارشگر ملی اصلا جالب نیست

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی دیر ولی خب تبریک میگم. دیشب خیلی فوق العاده بودیم اقراق میکنم انتظار چنین بازی را از یوونتوس نداشتم. یاکوئینتا خیلی فوق العاده بود حقش بود که گل بزنه ولی خب شانس نیاورد و ضربات سرش گل نشد ولی دو پاس گل فوق العاده داد که یکیش به زیبایی حرکت و شوت په په گل شد و یکیش هم با شوت کوالیارلا البته گل سوم یوونتوس و هم که کوالیارلا زد انصافا فوق العاده بود. تلاش کراسیچ هم ستودنی بود با اینکه بی دقتی زیاد داشت ولی خوب بود... خط حمله انصافا فوق العادست.اگر مهاجم هامون مصدوم نشوند این خط حمله فوق العادست چون ببینید هر وقت کوالیارلا و یاکوئینتا بازی میکنند کنار هم همیشه گلزنی میکنند. حالا یا هر دو با هم در یک بازی یا برای همدیگر فضاسازی میکنند.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

اینقدر متعصابه نظر نده پسلم :1:

حقیقتا یاکی یه مهاجم فوق العاده باهوش و موقعیت سنجه !

من حتی در حال حاضر از الکس و فابیو هم بیشتر قبولش دارم !

شاید شعور فوتبالی و موقعیت سنجی الکس یا ظرافت های کوالیارلا رو نداشته باشه

اما روی هم رفته یه مهاجم کامل و قد بلند و سرعتی و خلاق هست و خیلی وقت ها بدرد خورده

جز یکی دوبار یادم نمیاد که به ضرر تیم کار کرده باشه ( پارسال یادتونه گل کیه لینی میخواست بزنه رو از رو خط خودش زد ؟ :دی: )

فقط بدشانسی زیاد داره و مصدومیت هاش خیلی آمادگیشونه گرفته ولی این فصل شکر خدا کمتر گریبانگیرش شده !

باز نظر علیه من دادی :1:

خب دارم سعی میکنم ازش خوشم بیاد ولی چند ماهی طول میکشه :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
برد رو تبریک میگم کاتانیا دیشب اصلا حرفی برای گفتن نداشت من موندم چرا باید جلوی همچین تیم دست و پا بسته ای بریم تو دفاع ؟ باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
گروسو واقعا ضعیف بود . در حد تیم محلی . چرا همون ترائوره رو نمیزاره ؟ مصدومه ؟

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی