پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1-3 یوونتوس (هفته پانزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
76 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
درسته نيمه اول رو 2-1 بورديم و داور به اشتباه يك گلمون رو هم مردود اعلام كرد ولي از نظر من خوب نبوديم به خصوص تا قبل از گل اول ! واقعا تا قبل گل خيلي پر اشتباه بوديم 4 تا پاس نميتونستيم بديم و تعداد پاس هاي اشتباهمون خلي زياد بود. داوري هم فوق العاده ضعيف بود همون طور كه گفتم يه گلمون رو مردود اعلام كردن و ثانيه 50 هم ميتونست يه پنالتي براي كاتانيا بگيره !

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
دمش گرم فابیو کمر بسته برای آقای گلی ، دقیقه آخر نیمه اول :x

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نیمه اول 3 گل زدیم که نمی دونیم داور گل دوم یووه رو چطوری ندید !!! توپ اندازه ی کل هیکل دروازه بان رفت توی دروازه ولی گل نگرفت. گروسو اشتباه ضایعی انجام داد که منجر به گل خوردنمون شد. آخه توی 6 قدم این چجور دفاع کردنیه ؟ بازی گره خورده چون هردو تیم سبک بازیشون روی ضدحمله است برای همین هردو با احتیاط بازی می کنند و اینجا کسی برنده است که تاثیرگذار تر از حملاتش استفاده کنه و از اشتباهات حریف نهایت استفاده رو ببره. برعکس همیشه ما از اشتباهات محدود حریف عالی استفاده کردیم، و خط حمله عالی کار کرده، هم یاکوینتا و هم کوالیارلا عالی بودند. آکویلانی خیلی ضعیف تر از اون آکویلانی فوق العاده داره بازی می کنه، هرچند نمیشه گفت خیلی بد بود، ولی باید خیلی بهتر ازین باشه. سورنسن هرچند نه به استحکام بازی های قبل ولی همچنان قابل اتکا بازی می کنه و پاس هاش هم یکم پیشرفت کردن، هرچند هنوز زیاد توپ لو می ده. گروسو داره بد بازی می کنه، جز صحنه گل توی حملات هم سوتی های داده بود. ملو خوبه، په په و کراسیچ هم فعال هستند ولی کاتانیا خیلی بسته دفاع می کنه و زیاد بهشون مجال نداده، هردو مجبور شدن با توپ بیشتر به مرکز زمین بیان. میشه بازی رو برد راحت، کاتانیا اونقدر ها شکست ناپذیر به نظر نمیاد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
با بازی نیمه اول سورنسن مشخص شد که شاید بازیکن با استعدادی باشه ولی به درد دفاع راست نمی خوره و همون مدافع میانی باید بازی کنه واقعا تو پست های دفاع راست و چپ ضعف داریم و هر بازی هم داریم چوب همین ضعفمون رو می خوریم

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دم وینچنزا گرم......... دو تا پاس گل داد......... خداییش اولی خیلی قشنگ بود..........و په په هم قشنگ زد...... فقط بد گلی خوردیم........گروسو تو کل نیم اول تو جریان بازی نبود.تو اون یک صحنه هم که بود باعث شد تا یووه گل بخوره...... با ور کنید اگر هم خوابیده بود جلوی دروازه توپه گل نمی شود........ولی از شانس ما سرش رو گرفت بالا تا توپه رد بشه......... و این موش کور کچل به یووه گل بزنه......... ولی اگر نبریم من از چشم داور می بینم.......گل به اون قشنگی رو قبول نکرد............. امیدوارم نیمه ی دوم هم پیروز باشیم....... فقط نباید دفاعی بازی کنیم ............ چون 100% گل می خوریم........ اما جای مارکیزیو واقعا خالی است........ این اکو نتونست یک پاس درست و حسابی به جلو بندازه.......

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واقعا اگر گل ها رو بذاریم کنار همه بازی در اختیار هوا بود. هر دو تیم یکی پس از دیگری بدتر بازی میکردن. ولی خب من نتیجه رو به بازی خوب ترجیه میدم و خوشحالم 2-1 ( 3-1 ) جلو هستیم و فکر نکنم بازی رو نتونیم ببریم. تیم بی شخصیتی نیست تیم کاتانیا ولی خب ما هم به برد نیاز داریم. پس تا دقیقه 90 چیزی مشخص نیست ولی شانس یوونتوس بیشتره

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
دقیقا... آکو 20 , 25 دقیقه اول خیلی اشتباه پاس میداد سریع رد میکرد در پی اون هم کراسیچ اصلا نتونست یه بارم از یار رو به روش رد شه , کلا تیم ناآماده و خسته به نظر میرسید از نظر من البته! سورنسن... عــــــالی! داور هم شانس آورد که یووه گل زد!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
سورنسن تو چند تا صحنه خیلی بد جا موند ، هرچند برای دفاع راست کنده ولی چاره ای نیست :1: یه چیز دیگه خداییش نامردی بود په په رو با مارکیونی مقایسه می کردیم :1: گل کوا هم خیلی قشنگ بود ، این بشر دو پاست :1:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
فکر کنم با اومدن الکس در نیمه ی دوم اوضاع خیلی بهتر بشه؛ فقط مسأله اینه که به جای کی بیاید! چون هر دو مهاجممون عالیند!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
ياكي واقعا داره عااالي ميبينه و پاس ميده...(و از خود گذرانه البته)
داور به طرز غيرقابل باوري داره نميبينه. داور ـِ رو خط كه هيچ، داور وسط هم ميتونست ببينه گله..

سورنسن خیلی باحاله!واقعا حال می کنم با این بشر مثل دژ میمونه لامصب :1:

مثل دژ؟؟! اتفاقا اومدم بگم خوب كار ميكنه و اميدي هست بهش، ولي خيلي شل و وِله! :1: :1:

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
یا حسین! چه می کنه کوا! جدی جدی از همون جا زد! خداییش برای آقای گلی قد علم کرده ها!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عجب گلی زد کوا درحالی که می تونست بره جلو، و عجب گل های نزدددیم ! واقعا فقط از گل های نزده یووه توی این بازی میشه یه کلیپ درست کرد :دی: خیلی خوب شد بردیم، به امید اینکه ناپولی و پالرمو مساوی کنند :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

مثل دژ؟؟! اتفاقا اومدم بگم خوب كار ميكنه و اميدي هست بهش، ولي خيلي شل و وِله! :1: :1:

آره دژ!هیچ توپی ازش رد نشد تو این بازی :1:

این هم از کاتانیای شکست ناپذیر :1:

واقعا تیم داوری این بازی در حد محلات بود...

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
مرسی یووه - مبارک همه باشه - خدا رو شکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
کوالیارلا فوق العاده ست ! و یاکوئینتا بسیار بدشانس،
از بازی الکس لذت بردم، بعد از چند بازی ضعیف، توی این بازی دونده و امیدوار کننده بودم و امیدوارم از بازی بعدی پاش هم به گلزنی باز بشه،
هر چند اون صحنه آخر خیلی بد پاس داد و یک گل مسلم رو از دست دادیم؛
سیسوکو هم خوب بود و تعویضش با آکوئیلانی بجا بود،

کاتانیا اصلا شکست ناپذیر نشون نداد، یووه با گلهای بیشتری می تونست ببره،

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
كم كم بايد 5 تا ميزديم :1: يعني عشق من اينكه يووه ميره تو دفاع ! واقعا فوق العاده دفاع ميكنه و خيلي هم خوب ضد حمله ميزنه ، يعني اينطوري نيست كه فقط دفاع كنه و هيچ برنامه اي هم براي حمله نداشته باشه . نيمه دوم خيلي خيلي بهتر از نيمه اول بوديم . كيليني كه عين بولدوزر ميمونه :1: بونوچي و سوزنسن هم سد محكمي هستن . فقط ميمونه گروسو كه تا تونست پاس داد به حريف :1: تعويض سيسوكو هم خيلي به موقع بود اكو واقعا خسته ست . اله هم تو 10 دقيقه اي كه وقت داشت هر كار خواست كرد ! توپسازي كرد توپ گيري كرد خطا گرفت و ميتونست با يكم دقت گل زني يا گل سازي هم بكنه .

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال
انصافا جا اشت یووه 4تاییشون کنه! چی بود این صحنه آخر الکس باید خودش میزد آخه! ملو باز هم برگشت به شرایط مطلوبش واقعا ترکوند چیزی که تو این بازی جالب بود کمک داورای بازی که خیلی شوت بودن! حتی تو یه صحنه اوت شد کمک 1 پرچم داد ولی وایساد داور وسط بگه که توپ مال کیه! شخصیتهای شیرینی بودن!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
پیروزی شیرین،دلچسب و مسرت بخشی بود.... امشب همه "تیم" یوونتوس رو دیدن و دیدن که این تیم نه به کراسیچ وابسته اس،نه به آکوئیلانی و نه به هیچ بازیکن دیگه ای. نیمه ی اول من فکر میکنم دلنری به چیزی بیشتر از اون چه میخواست دست پیدا کرد و "تیمش" برنده به رختکن رفت...یووه دقیقا از تاکتیک بازی های اخیر خود کاتانیا استفاده کرد و با ارسال پاس های بلند قطری و عمقی به طرفۀ العینی از دفاع به حمله میومد و با سرغت کراسیچ،پپه و کوالیارلا کاتانیا رو زمین گیر میکرد. نیمه ی دوم هم اون تعویض دقیقه ی 55 گویای همه چیز بود و دلنری نشون داد که دقیقا یه مربی هست برخاسته از دل فوتبال ایتالیا...اما خب گل سوم هم کمک کرد به "تیم" که با تمرکز بسیار عالی بتونه دفاع کنه. جا داره از زحمات بی دریغ ملو هم تشکر کنم که میانه ی میدان رو کاملا در اختیار داشت. نمرات من: ستوراری 6.5 سورنسن 6 بونوچی 6.5 کیه لینی 7 گروسو 6.5 ملو 8 آکوئیلانی 6(سیسوکو 6.5) کراسیچ 7 پپه 7 یاکوئینتا 7.5 کوالیارلا 7.5 دلنری 8.5

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
همين يوونتوس رو مى خواستيم ، بعد از يك سال كاتانيا رو در سيسيل برديم ، مثل هميشه و به ياد گذشته يووه ثابت كرد كه شكست ناپذيرى در برابر اون وجود نداره و مهم تر از همه اينكه اين تيم داره شخصيت از دست رفته رو باز مى گردونه .

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
به نظر من بازی باید 6-1 به نفع یووه می شد.......4-1 که رو شاخشه....ولی اون دروازه خالی و اون حد یاکی باید گل می شد......
ولی خداییش یووه خوب نبود.کاتانیا تیم نبود.......
یووه یک سوم بازی های روان قبل رو انجام نداد.ولی برعکس بازی رو بردیم..چیزی که در دو بازی قبل شایسته اش بودیم ولی به ان نرسیدیم.........
سیسوکو هم تو این بازی با انگیزه و خوب نشون داد........
کلا کسی بد نبود از یوونتوسی ها تو زمین.........

..................
خوش حالم که اینقدر رکورد رکورد کردید تونستیم رکورد کاتانیا رو تو خانه بزنیم.........
و خودمون رو رکورد دار بکنیم.15 هفته بدون شکست........

اینم عکسی به افتخار کوا اقای گل.......... :confeti: :confeti: :onesmiley2:

[img width=480 height=365]http://d.yimg.com/i/ng/sp/reuters/20101205/21/2535032395-05122010210023.jpg[/img]
به امید یووه ای بهتر.......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی