پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فردریک سورنسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
143 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
به نظر من از اون موتا که خیلی بهتره که کلا جا میمونه مگه اینکه خلافش ثابت بشه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
البته سورنسن هم بد جوری سرعتش پایینه و یکی مثل روبن یا ریبری یا کلا یه هافبک سرعتی راحت میتونه مدام دریبلش کنه به نظر من کلا سورنسن به درد دفاع کناری نمیخوره و دلنری از روی اجبار ازش تو اون پست استفاده میکنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
مسئله فقط این نیست که این بشر 18 سالشه و فقط این نیست که خارج از پست خودش بازی می کنه، مسئله اینه که این همه تسلط و خونسردی، از بازیکنیه که تا قبل ازین 2-3 بازی تاحالا 1 بازی هم توی فوتبال حرفه ای بزرگسالان نداشته ! تو عمرش بازی رسمی توی یه لیگ حرفه ای نداشته، و الان یکی از تکنیکی ترین مهاجم های فوتبال مثل زاراته رو می زاره توی جیبش :1: چقدر خوب می بینه، هم در دفاع هم در حمله، درسته از لحاظ تکنیکی اصلا پاسور خوبی نیست (که به شکل عجیبی بازی به بازی بهتر شده) ولی خوب می بینه. بعد خیلی خونسرده اصلا انگار نه انگار توی بازی های به این مهمی داره بازی می کنه. کاملا مسلط و شجاع بازی می کنه. من خیلی ازش خوشم اومده. بعد نه فقط اینکه دریبل نمی خوره، سانتر و پاس هم ازش رد نمیشه ! چندین بار پاس هایی که باید به زاراته می رسید قطع کرد امشب. اون صحنه که زاراته یه لحظه ازش رد شد، تکل زد با چرخش، توپش رو قاپید ازش و برگشت رفت ورزشگاه بدجوری به وجود اومد :1: 18 سالشه ! اگر بهش پرداخته بشه 2-3 ساله دیگه غولی میشه برای خودش.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته جای پیشرفت خیلی بالایی داره و خیلی خونسرده و من رو یاد اریائودو میندازه ولی فقط و فقط باید دفاع وسط باشه و بس فکر نمیکنم بتونه تو سمت راست بیشتر از این پیشرفت کنه با قد بلندی که داره محاله بتونه سرعت خودش رو بالا ببره و بتونه خوب نفوذ کنه همین الانشم که جوونه نمیتونه خوب بدوه وقتی کمی سنش بالا رفت سرعتش از اینی هم که هست پایین تر میاد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خداست زاراته دیگه علنا داشت گریه میکرد پاساش که خیلی افتضاحه یه صحنه داشت به په په پاس میداد ، انقدر بد پاس داد که توپ داشت میرفت تو اوت ، په په با کلی جون کندن توپو گرفت روی پاس هاش خیلی باید کار کنه ، توی فوتبال حرفه ای دفاع وسطی که بازیساز نباشه ول معطله دلنری که عاشقشه ، بعید میدونم از اعتماد بهش دست بکشه تنها بدیش اینه که وقتی یه سمت خط دفاع بازی میکنه ، توان تهاجمی اون سمت به شکل فجیهی پایین میاد باتشکر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من که باش حال میکنم..کلا با بازیکنای اهل کشورای اسکاندیناویو اون اطرافش حال میکنم...... :2qcmh45:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سورنسن : - هیچوقت نمی تونم در تشکر کردن از دل نری برای اینکه به من اعتماد کرد متوقف بشم ! - درسته من یه مدافع وسط هستم، ولی وقتی شانس بازی توی یوونتوس داشته باشی، دیگه پست مهم نیست، هرجا که بگند بازی می کنم فرقی نداره چپ باشه یا راست. - مهم اینه که بتونم بازی کنم و بتونم یه روند خوبی داشته باشم. - من چون ایتالیایی زیاد بلد نیستم، بیشتر با سیسوکو می گردم چون خیلی خوب انگلیسی حرف میزنه و خیلی خوب گرم می گیره. البته گروسو هم خیلی به من نکات خوبی یاد میده و نصیحتم می کنه توی تمرینات. نکته : با سیسوکو می گرده، عجیب نیست که وضعیت پاس دادنش اینطوریه :Facepalm:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

نکته : با سیسوکو می گرده، عجیب نیست که وضعیت پاس دادنش اینطوریه :Facepalm:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

یکی بره به ملو زبان دانمارکی؟؟!(اگه زبونی به این اسم وجود داره) :1: آموزش بده تا سورنسن از توی زمین خودمون پاس گل بده :1:

خیلی دوسش دارم این بشر رو!واقعا با استعداد و آینده دار نشون داده.

نکته: این پست حاوی دو نوع شیرینی بود :1: چقدر لوس :np:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
در جلسه ی دوم تمرینات ، دلنری سورنسن رو در دو پست مختلف بکار گرفت ، ابتدا زوج مرکز دفاع رو کیه لینی و لگروتالیه تشکیل دادند و سورنسن دفاع راست بود اما با توجه به محرومیت بونوچی ، دلنری زوج کیه لینی و سورنسن در مرکز خط دفاعی رو هم تست کرد .

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
به گریگرا سگ شرف داره

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
قبل بازی معتقد بودم سورنسن با یه پا بهتر از گری گرا است ولی حالا معتقدم بدون پا هم بهتر از گری گرا است باتشکر

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
بابا اصلا هيجي نباشه وقتي بازيكن حريف ميخواد نفوذ كنه و سانتر كنه سورنسن ميره تو باش تا يارو نتونه سانتر كنه يا اكر هم كنه بد ارسال كنه مثل كريكراي احمق نيست كه همراه بازيكن حريف عقب عقب ميره و هيج فشاري بهش نياره.قابل قياس نيستند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

ولی چه حالی داره می کنه سورنسن ! با 18، 19 سال سن حدودا 10 بازی برای یووه انجام داده و دوباره هم ظاهرا به ترکیب اصلی برگشته !
البته در پست غیر تخصصی داره بازی می کنه ولی با توجه به سنش براش تجربه خوبی میشه،
با این عملکرد خوبی هم که داشته قطعا قراردادش رو قطعی می کنند و برای سال بعد هم داریمش؛
فقط امیدوارم سال بعد هم بهش اعتماد بشه و نره قاطی باقالی ها !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
سورنسن افت کرده اصلا اون سورنسن بازیهای اول نیست بازیهای اول هیچ کس نمیتونست ازش رد بشه ولی الان یکی دو بازی هست که نقطه ضعف یووه هم شده !!! باتشکر

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
شايد افتش قابل توجيه باشه ! بالاخره يه بازيکن 18 ساله کشش نداره خب ! :1: اما در حال حاضر سورنسن نا آماده بهترين دفاع راست يوونتوس هست از ديد من ! اميدوارم فصل آينده ماروتا بتون يه دفاع راست مطمئن جذب کنه و سورنسن رو بفرسته به يه تيم ديگه تا يه خورده تجربه کسب کنه ! اون تيم هم ترجيحا سيه نا باشه ! البته اگه فصل بعد تو سري آ حضور داشته باشه !

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
اتفاقا من اصلا دوست ندارم سورنسن رو بفرستیم یه تیم دیگه!باید از سورنسن در پست تخصصیش بازی گرفت!مطمئنا در کنار جورجو و کیه لینی بودن خیلی میتونه به تجربه اش کمک کنه!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

امطمئنا در کنار جورجو و کیه لینی بودن خیلی میتونه به تجربه اش کمک کنه!

آره در کنار جورجو و کیه لینی و جورجو کیه لینی باشه خیلی تجربه بهش اضافه میشه :1:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کیه لینی و بونوچی :Facepalm: :huhsmileyf:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21147 ارسال

اگه قرار باشه سال بعد هم دلنری مربی تیم باشه به نظر من باید سورنسن رو نگه داشت، چون دلنری بهش اعتقاد داره و بهش میدون میده,
برای سورنسن که الان 19 سال بیشتر نداره تنها چیزی که میتونه باعث پیشرفتش بشه بازی کردن هست، چیزی که امسال بهش رسیده.
بخصوص اگه در پست تخصصی هم بازی کنه؛ حتی کم !
من با خروج سورنسن شدیدا مخالفم؛
اگه نگاهی به بازیکنهای جوونمون که دادیم به تیم های دیگه بندازیم میبینیم که هیچ آینده ای براشون نمیشه متصور شد ! پس بهتره سورنسن که بازیکن خوبی نشون داده رو حروم نکنیم.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نیمه اول خیلی اتوئو اذیتش کرد ولی نیمه دوم خیلی خوب مهارش کرد، چندین بار توی جریان بازی پاس هایی رو قطع کرد، توی این کار خیلی خوب عمل می کنه یدفه میاد و پاس رو قطع می کنه. چندین بار لب خط توپ اتوئو رو ازش گرفت و نیمه دوم اگر ازون پاس رو به عقبش فاکتور بگیریم خیلی بازی خوبی کرد. و یه چیز جالب، حقوق اتوئو 525 برابر حقوق سورنسنه :np:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی