پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فردریک سورنسن

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
143 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تو نگاه اول استعدادش رو شناختم و تا به الان پيشرفتش نسبت به بازي اولش محسوس بوده .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

انصافا خیلی خوش استیل و خوش اتیه نشون داده!

کاملا واضحه که دلنری هم بهش اعتقاد داره و هر بازی بهش میدون میده تا تجربه کسب کنه!

فقط دوست داشتم همچین استعدادی ایتالیایی بود :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی خوب کار میکنه ولی اصلا رو به جلو رفتن رو بلد نیست البته تو این بازی پاس هاش خیلی بهتر از بازیهای قبل شده بود ولی واقعا نمیشه ازش گذشت امیدوارم تیم ملی دانمارک هم ازش دعوت کنه تا تجربش زیاد بشه باتشکر

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
من خیلی بهش امید دارم حتی اگه گریگرا هم برگرده اگه تو بازیهایی باشه که یووه راحت در حال بردن باشهقطعا نیمه دوم بهش بازی میده

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
دلم واسه موتا خیلی میسوزه واقعا الان بهترین شرایط رو واسه مطرح کردن خودش داره ولی نمیدونم چرا اون همه امیدی رو که هوادارا بهش داشتن رو عملی نکرد به هر حال تو این وضعیت سورنسن هم داره خوب کار میکنه و این شرایط با برگشتن گریگرا واسه موتا بدتر هم میشه

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اگر همینطوری بهش بازی داده بشه کم کم اعتماد به نفس بالا و تجربه به دست میاره مطمئنم وقتی اعتماد به نفس و تجربش بره بالا ، روی حرکت رو به جلوش هم کار میکنه باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21138 ارسال

دقیقا !
کیه لینی هم اوایل اصلا بازی با پاش خوب نبود (هر چند الان هم فوق العاده نیست)، ولی دیدیم که کم کم بهتر شد و حالا هم کلا کمتر زیر توپ میزنه.
کلا هر بازیکنی این پیشرفت رو داره؛
سورنسن الان فقط 18 سال داره و با این سنش واقعا در کارهای دفاعی فوق العاده ست،
امیدوارم دلنری این اعتماد رو بهش نگه داره و یک مدافع خوب و جوون پرورش بدیم؛ استعداد واقعا بزرگیه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از این استعداد ها خیلی تو دنیای فوتبال هست ولی کیه که بره استفاده کنه من جای ماروتا بودم 20 تا از استعدادهای ناب اروپا و قاره امریکا مخصوصا برزیل و ارزانتین رو واسه تیم جوانان یووه خریداری میکردم و اینده یووه رو تضمین میکردم نهایتش میشد 20 تا 30 میلیون یورو هزینه ولی باور کنین همش سود میشد و حداقل هر بازیکن 3 میلیون میومد روش و با فروش نصفشون کلی درامد کسب میکردیم. همش که نمیشه ایتالیایی پرورش داد.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیخوام بحث تاپیک رو منحرف کنم ولی فکر کن جوانان یوونتوس پر بشه از بازیکنان اینتری تبار ( همون آرژانتینی ، برزیلی ) :& فقط ایتالیایی ، جوانان هم باید به ایتالیایی ها بها بده باتشکر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
میگم این کجاییه ؟ دانمارک؟

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال

میگم این کجاییه ؟ دانمارک؟

بله؛ دانمارکیه؛ ولی اطلاعات کامل رو بهمن در صفحه ی اول داده؛ یه نگاهی بنداز!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
کمال جان ایتالیایی پرورش بدن ولی کنارش یه هفت هشت تا بازیکن خارجی تاپ رو هم به تیم اظافه کنن تا جوون های ایتالیایی از بازی اون ها هم الگو برداری کنن این طوری به نفع خود ایتالیا هم هست حداقلش اینه که یکم حس رقابت هم بینشون پیش میاد.

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
از نظر من احتیاجی نیست که همش بازیکن ایتالیایی داشته باشیم الان منچستر هم بازیکنه انگلیسی داره هم بازیکن از بقیه کشورا تیم خوبی هم هست به هر حال جوونای ایتالیایی خوبا اما اگه یه کلکسیون از همه کشورا بشه بهتره

hassann98

hassann98

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 617 ارسال
(آقای باراتیچی در سریعترین زمان ممکن وی را بصورت قرضی و با 15 هزار یورو به تورین آورد) این مبلغ درسته؟ :puzzledsmile:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
سورنسن واقعا "مدافع" خوب و آینده داری نشون میده اما هنوز خیلی باید در محضر کیه لینی تلمذ کنه :1: بازی با پاش یه مقدار ضعیفه،خیلی کنده و پاس هاش اصلا دقیق نیستن البته امشب یه چند تا پاس هوایی بسیار مناسب انداخت برای یاکی و کوا. نکته ای که شاید باعث بشه یه مقدار با اعتماد به نفس پائین بازی کنه،وجود بونجی هست.هر موقع در این بازی صاحب توپ شد،بونوچی براش زودتر تصمیم گرفت و فوری دستش رو به نشونه ی پاس دادن به اون سمت مورد نظرش بالا برد که همه ی اینها باعث از بین رفتن تمرکز بازیکن میشه.ضمن اینکه لئوناردو واقعا بعضی وقتا بیخود و بیجهت سرش داد و بیداد میکنه.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته بونوچی زیادی سرش داد میزنه و همون یه مقدار اعتماد بنفسی هم که داره رو ازش میگیره

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
بازی با پاش واقعا یه کم ضعیفه البته باید یه مقدار کار کنه یه نکته که به نظرم رسید این بود که در نیمه اول فقط میخواست تکل بزنه اگه یه کم بازی با پاش قوی شه میشه یه sergio ramos

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21138 ارسال

این دیگه چه حرفیه که بونوچی با داد و فریاد ازش اعتماد به نفس رو میگیره ؟! :))
اگه دقت کرده باشید تو یووه بیشترین پاس رو به سورنسن میده.
ضمن اینکه بونوچی نمیتونه از فاصله 10 متری و اون صدای تماشاگرا آروم باهاش حرف بزنه که :1:

به حق چیزای نشنیده :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
قلی،دقت نکردی پس...دیشب چند باری که سورنسن توپ رو لو داد،بونوچی بدجوری داد و بیداد کرد سرش...البته بونوچی هم حق داره چون در دفاع یار کناری سورنسن هست و سوتی های احتمالی سورنسن رو باید رفع و رجوع کنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21138 ارسال

قلی،دقت نکردی پس...دیشب چند باری که سورنسن توپ رو لو داد،بونوچی بدجوری داد و بیداد کرد سرش...البته بونوچی هم حق داره چون در دفاع یار کناری سورنسن هست و سوتی های احتمالی سورنسن رو باید رفع و رجوع کنه.

بونوچی سر ملو و کیه لینی و گروسو هم من دیدم که داد و بیداد کنه ! کلا مدلش اینجوریه !
وقتی که یه سری بازیکن ها دارن کنار هم بازی می کنند، حتما این مسائل رو با هم حل کردند،
بونوچی موقعی که تو تیم ملی ایتالیا هم بازی میکنه بازهم داد و بیدادهاشو داره،
من فکر نمیکنم این تاثیر زیادی روی کم شدن اعتماد به نفس سورنسن داشته باشه، ضمن اینکه دیشب سورنسن شاید 2، 3 بار حا موند روی حرکات سرعتی، ولی حداقل پاسهای خیلی بهتر از قبل شده بودند،

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی