پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-2 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
119 پاسخ برای این موضوع

F A R I 90

F A R I 90

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 331 ارسال

نقدر ها هم بازي سخت و دشواري نيست كه نشه بردش...

دقيقا همينه... يه جوري ديگه بچه ها ميخوان نا اميدانه بازيهارو نگاه كنن
مسئله اي كه كاملا متمايز كرده اين بازي اينه كه ديگه جنوا تيم رو پاي قديم نيست خواه تو زمين خودش بازي كنه و يووه هم به اصطلاح تيم 3,2 سال پيش نيست!
بزرگترين حسن اين بازي همونطور كه بهمن جان اشاره كردن 1هفته فاصله زماني هست كه خيلي كمك حال اين جماعت رنجور هست!!!

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

دقيقا همينه... يه جوري ديگه بچه ها ميخوان نا اميدانه بازيهارو نگاه كنن
مسئله اي كه كاملا متمايز كرده اين بازي اينه كه ديگه جنوا تيم رو پاي قديم نيست خواه تو زمين خودش بازي كنه و يووه هم به اصطلاح تيم 3,2 سال پيش نيست!
بزرگترين حسن اين بازي همونطور كه بهمن جان اشاره كردن 1هفته فاصله زماني هست كه خيلي كمك حال اين جماعت رنجور هست!!!

بازیکنای ایتالیایی یووه و ملی پوش استراحت ندارن!

کاسانو و بالوتلی اولین بازیکنانی خواهند بود که در لیست مربی سابق فیورنتینا جا خواهند داشت. همچنین نام‌های بزرگ ایتالیا مانند ، دانیله ده روسی، جورجیو کیه‌لینی، آلبرتو جیلاردینو، آندره‌آ پیرلو و جیامپائولو پاتزینی هم بی‌تردید در این تیم حضور خواهند داشت.

شاید جا برای مارکو مارکیونی، ماتیا کاسانی و لورنتزو دسیلوستری، و کریستین ماجو – که در جام جهانی هم بازی کرد – وجود داشته باشد.

آندره‌آ رانوکیا، آلبرتو آکوییلانی، آنتونیو کاندره وا، جوزپه روسی و آندره‌آ پولی هم دیگر گزینه‌های محتمل هستند.

بازیکنان خارجی که پاسپورت ایتالیایی دارند هم مد نظر قرار خواهند گرفت، مانند آمائوری، تیاگو موتا، کریستین لدسما، مائرو زاراته، رودریگو تادئی، فلیپه، آنجلو اوگبونا و ماکسی لوپس

لیست جدید فعلا منتشر نشده اما حضور این افراد محتمله: مارکیزیو، آکوییلانی، آمائوری،بونوچی،په په، یاکوئینتا، کیلینی.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امار و ارقام : یوونتوس برای 134 بار به مصاف جنوا می رود، تیمی که تاکنون برابر یووه تن به 71 شکست، 27 تساوی، 35 برد، 264 گل خورده و 172 گل زده داده است بانوی پیر در رقابت های سری ا توانسته 86 بار مقابل جنوا صف ارایی کند و به 51 پیروزی، 17 تساوی، 18 شکست، 182 گل زده و 94 گل خورده دست یابد جنوا تاکنون 43 دیدار را میزبانی کرده و بیانکونری توانسته 17 برد ( اخرین برد خارج از خانه در تاریخ 9/3/2008 با نتیجه دو بر صفر )؛ 10 تساوی ( اخرین تساوی خارج از خانه در تاریخ 24/9/2009 با نتیجه دو بر دو )؛ 16 شکست ( اخرین شکست خارج از خانه در تاریخ 11/4/2009 با نتیجه 3 بر دو )؛ 70 گل زده و 59 گل خورده را کسب کند در میان بازیکنان بونیپرتی با 10 بازی در صدر بیشترین حضور در دیدار یووه و جنوا قرار گرفته و با 6 گل زده نیز در جدول گلزنان نیز در رتبه نخست ایستاده است.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
انتر باخت.اما متاسفانه میلان فاصله گرفت

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

از دلنری بر میاد که این بازی از اکو و مارکیزیو به عنوان دو وینگر بازی بگیره و مومو و ملو هافبک مرکزی باشن!البته یه احتمال دیگه هم هست اینکه کوا یه خط بیاد عقب و الکس و یاکی زوج خط حمله باشن!

احتمال اینکه حسن هم از اول بازی کنه هست!

همه ی این احتمالات رو گفتم که این نتیجه برسیم که دوست ندارم لنزافامه از اول بازی کنه :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

لانزافامه ؟!
من ترجیح میدم لانزافامه 90 دقیقه بازی کنه؛
ولی آمائوری بازی نکنه ! چون عملا یووه رو 9 نفره میکنه ! (بازی بازیکن بقلیش رو هم خراب میکنه آخه :دی: )
ولی احتمال بازی کردن آمائوری خیلی زیاده؛

بهترین ترکیب برای خط حمله الکس - یاکوئینتاست؛
کوالیارلا باید استراحت کنه، دهنش سرویس شده به مولا :دی:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
اما اگه از ملو-سیسوکو مرکز هافبک و حسن سمت راست و مارکیزیو سمت چپ استفاده کنه واسه نیمه اول بهتره. اول های بازی تو فراریس مطمئنن جنوا فشار میاره و دست نمیکشه تا حداقل یه گل بزنه و بعد تاکتیک برشا رو پیاده کنه! اگه نیمه اول بتونیم حفظ نتیجه کنیم و بعد نیمه دوم با 2 تا تغیر مثله آکوا و کوا وارد بازی شیم فکر می کنم با توجه به خستگی یاران هر 2 تیم گزینه بهتری هست.

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

:rtfm:
جنوا از 6 بازي كه تا اينجاي فصل تو لوييجي فراريس انجام داده:
3 برد (باري 2-1...-كاتانيا 1-0...-بولونيا 1-0)
1 مساوي(فيورنتينا 1-1)
2 شكست(انتر 1-0...كيه وو 3-1)
داشته...
تا اينجاي فصل 9 گل زده كه بعد از پارما و چزه نا كه 8 تا زدند بدترين خط حمله رو در كنار باري داره(در صورتي كه ما با 23 گل بهترين خط حمله ليگ رو داريم)
11 گل خورده كه آمار خوبيه(ما 13 گل خورديم)
الان هم با 14 امتياز در رتبه 12 جدول قرار داره.
پس در اين حد كه به نظر ميرسه هم قدرتمند نيست

ادواردو دروازه بانشونه !
کریشیتو و کالادزه و رانویکا و رافینا رو تو دفاع دارن !
میگل ولوسو و اسکولی و لوکا تونی هم دارن !
به هیچ وجه بازی آسونی نیست !
حداقل از باری و بولونیا و برشا بهترن !

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
دیشب در کانال رای داشتم برنامه تحلیلی بعد از بازی ها را میدیدم که متوجه تغییر سیستم جنوا شدم ....مربی جدید دست ازبازی با 3 دفاع کشیده و جنوا به جای 3-4-3 داره با 4-3-3 بازی میکنه ...کریشیتو به دفاع برگشته و در جناح راست رافینیا قرار داره و رانوکیا هم از گوش چپ دفاع 3 نفره به مرکز دفاع خطی 4 نفره منتقل شده ...... اتفاق خوبیه ! الان در انگلیس و اسپانیا و آلمان فکر نمیکنم تیمی باشه که از دفاع 3 نفره استفاده بکنه ، ولی در ایتالیا چند تیم همچنان به این سیستم وفادارند....امیدوارم به زودی ناپولی هم در چینش تیمش تجدید نظر بکنه .

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

:rtfm:
جنوا از 6 بازي كه تا اينجاي فصل تو لوييجي فراريس انجام داده:
3 برد (باري 2-1...-كاتانيا 1-0...-بولونيا 1-0)
1 مساوي(فيورنتينا 1-1)
2 شكست(انتر 1-0...كيه وو 3-1)
داشته...
تا اينجاي فصل 9 گل زده كه بعد از پارما و چزه نا كه 8 تا زدند بدترين خط حمله رو در كنار باري داره(در صورتي كه ما با 23 گل بهترين خط حمله ليگ رو داريم)
11 گل خورده كه آمار خوبيه(ما 13 گل خورديم)
الان هم با 14 امتياز در رتبه 12 جدول قرار داره.
پس در اين حد كه به نظر ميرسه هم قدرتمند نيست

اخه بد بختي اينه كه همه اين تيما جلوي يووه كه ميرسن ميشن بارسلونا

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

اما اگه از ملو-سیسوکو مرکز هافبک و حسن سمت راست و مارکیزیو سمت چپ استفاده کنه واسه نیمه اول بهتره. اول های بازی تو فراریس مطمئنن جنوا فشار میاره و دست نمیکشه تا حداقل یه گل بزنه و بعد تاکتیک برشا رو پیاده کنه! اگه نیمه اول بتونیم حفظ نتیجه کنیم و بعد نیمه دوم با 2 تا تغیر مثله آکوا و کوا وارد بازی شیم فکر می کنم با توجه به خستگی یاران هر 2 تیم گزینه بهتری هست.

من با این نظر که کوالیارلا و آکویلانی نیمه دوم بیان تو بازی شدیدا موافقم
چون به خاطر خستگیشون یک نیمه بیشتر مفید نیستند .
و اگه نیمه دوم بازی با جنوا رو همونطوری که تو نیمه اول چند بازی قبل بازی میکردن بازی کنن خیلی خوب میشه
:cuckoo:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
منم فکر میکنم اگه اکو و الکس نیمه دوم به بازی بیان بهتره به نظر من تو نیمه اول باید تا میتونیم از بازیکن های دونده و جنگنده استفاده کنیم و خوب تیم حریف رو خسته کنیم و از نیمه دوم کم کم بازیکن های فانتزی مون رو بیاریم تو زمین تا الان که یووه نشون داده هر وقت امار توی این چند ساله در مقابل یه تیم خاص به ضررش بوده دوباره هم همون امار رو تکرار کرده امیدوارم لااقل تو این بازی اینطوری نشه

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
نکته های مهم در این بازی : 1 - از وینوو خبر میرسه که کراسیچ برای این بازی آماده خواهد بود ، کادر پزشکی برای استفاده از این بازیکن به دلنری چراغ سبز نشون دادن . 2 - کیه لینی با کلاه محافظ به میدان خواهد رفت بدلیل 7 بخیه ای که بعد از بازی برابر رم خورده .

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

نکته های مهم در این بازی :

1 - از وینوو خبر میرسه که کراسیچ برای این بازی آماده خواهد بود ، کادر پزشکی برای استفاده از این بازیکن به دلنری چراغ سبز نشون دادن .

احتمالش خیلی پایینه! دل نری دوست نداره دوباره کراسیچ رو از دست بده و ریسک هم نمیکنه! مثله بازی با برشا که در مورد ملو خواست تا استراحت بیشتری بکنه، حتی اگه برسه به این بازی استفاده ازش اصلا خوب بنظر نمیاد.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
فکر نمیکنم دلنری همچین ریسک بزرگی بکنه و به کراسیچ بازی بده چون خوب میدونه کاملا کراسیچ خوب نشده و ممکنه دوباره یه مصدومیت بلند مدت بیاد سراغش

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
توجه کردید حسن و گروسو جفتشون یه بازی کردن و جفتشون هم یه پاس گل دادن نفری ؟ فکر کنم انگیزه خیلی بالایی دارن , باید بهشون بازی بده ! عجله ای برای برگشتن کراسیچ نیست , حسن بازی کنه , اگه بد بود تعویض شه ( مارتینز مصدومه ؟ ) درسته که با وجود په په تو دفاع راست و وینگری به نام صالیمیدزیج , شاهد بدترین سمت راست تاریخ 114 ساله یوونتوس هستیم , اما خدایی بد هم کار نکردن تو یکی دو بازی گذشته فکر کنم بردن جنوا سخت باشه من متاسفانه بعید میدونم ببریم , امیدوارم اشتباه کنم

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

بصیر تو چند روز نبودی خیلی پرتی :دی:

دفاع راست یووه در حال حاضر سورنسن هستش و نمایش خوبی هم داشته :دی:

په په هم این بازی محرومه که به جای اون یا حسن یا لانزافامه بازی می کنن!

مارتینز هم 2-3 ماهی نیست :دی:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

ترکیب های پیش بینی شده برای 2 تیم :

یوونتوس (4-4-2) : استوراری - موتا - بونوچی - کیه لینی - ترائوره - آمیجیچ - آکوئیلانی - ملو - مارکیزیو - یاکوئینتا - کوالیارلا
جنوا (4-3-3) : ادواردو - رافینیا - رانوکیا - دانیلی - کریشیتو - روسی - میلانتو - ولوسو - مستو - تونی - رودولف

البته بعضی از سایت ها هم گروسو رو در ترکیب اصلی گذاشتند؛
===============================
تمرینات تیم در وینوو در غیبت کوالیارلا، بونوچی، آکوئیلانی و مارکیزیو در حال انجام هست,
مارکیزیو 2 روز احتمالا استراحت داره و بعد به تمرینات گروهی اضافه میشه.

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
گروسو از افتضاح هم اون ور تره حیفه دچیلیه نیست بازی با جنوا رو اگه نبریم واقعا افتضاح میشه بعد از اون برد زیبا برابر میلان ما برای ادامه روند رو به رشد فقط به برد نیاز داریم

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
یک هقته استراحت و اضافه شدن یکی دو بازیکن مصدوم شرایط تیم رو به نظر من حداقل از یکی دو هفته گذشته کرده.
به نظر من گروسو تو این چند بازی حالا اگر درخشان هم نبوده اما انصافا بد هم بازی نکرده. من نمره متوسط به عملکردش می دم. هرچند مشتاق دیدن بازی ترائوره هم هستم.
من که فکر می کنم بتونیم جنوا رو تو همون زمین خودش با حداقل تفاضل شکست بدیم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی