پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جنوا 0-2 یوونتوس (هفته سیزدهم سری آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
119 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال

تصویر

جنوا - یوونتوس

یکشنبه، 21 نوامبر، 30 آبان
ساعت 15 به وقت ایران
استادیوم لوئیجی فراریس شهر جنوا

بازی قبلی
یوونتوس 1-1 رم
کالیاری 0-1 جنوا

بازی بعدی
یوونتوس - فیورنتینا
برشا - جنوا

برنامه بازی های این هفته :
Spoiler

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
خوب یووه این ساعت بازی نکرده بود که ساعت 15 هم باید تجربه کنیم با یووه :دی: متاسفانه توی این بازی په په رو به دلیل محرومیت نداریم و باید بازی دلنواز لنتزفامه رو مشاهده کنیم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21169 ارسال
یوونتوس خسته ست ! نداشتن بازیکن خوب ذخیره، باعث شده که به یه سری از بازیکن هل خیلی فشار بیاد و دیگه نیمه دوم کم میارند !
مثل کوالیارلا و آکوئیلانی که بازی نیمه اول با نیمه دومشون قابل مقایسه نیست؛ باز کوالیارلا شرایط بهتری داره، ولی آکوئیلانی شدیدا نیاز به استراحت داره؛
میشه گفت مارکیزیو هم چنین شرایطی رو داره (اگه دیشب مصدوم نشده باشه !)
باز خوبه که یک هفته برای این بازی وقت داریم و بازیکن ها فرصت ریکاوری و استراحت رو دارند؛

جنوا هم شرایط ایده آلی نداره، ولی بازی هفته پیش رو که بردند، باید دید امروز چیکار می کنند،
اما یووه الان 3 فصل هست که نتونسته جنوا رو در ورزشگاه لوئیجی فراریس ببره !

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
بازی با جنوا شدیدا ترس بر انگیزه! از طرفی امتیاز لازمه از طرفی آمارا به نفع یووه نیست!!! بعد از اون برد بعد از صعود از سری ب که سوپر گل گریگرا رو تو فراریس هممون یادمونه، یووه اصلا وضعیت جالبی تو این استادیوم نداشته! خستگی بازیکنا و محرومیت و مصدومیت هم به علت ها اضافه میشه تا تو کسب نتیجه این بازی شک کرد.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
منم خیلی امیدوار نیستم به این بازی. یووه کلا جلو تیم های متوسط رو به بالا تو زمین حریف خیلی مشکل داره. سمپدوریا، پالرمو و ... همیشه تو زمین خودشون واسه یووه دردسر ساز بودن. فک کنم باید منتظر یه مساوی دیگه باشیم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

خوب یووه این ساعت بازی نکرده بود که ساعت 15 هم باید تجربه کنیم با یووه :دی:

جدا این ساعت بازیه؟؟؟؟؟

من یادم نمیاد تا حالا بازی تو لیگ ایتالیا ساعت 15 برگزار شده باشه؟؟ شاید 15 به وقت ایتالیا و 17:30 به وقت ایران باشه. چون اینجوری 1:30 به وقت ایتالیا میشه. خدا وکیلی این چه زمان بندی، فکر کنم بازیکنان باید ناهار بگذارند بعد بازی بخورند :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بازی ساعت ۱۲:۳۰ به وقت ایتالیاست که میشه ۱۵ به وقت ایران.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

جدا این ساعت بازیه؟؟؟؟؟

من یادم نمیاد تا حالا بازی تو لیگ ایتالیا ساعت 15 برگزار شده باشه؟؟ شاید 15 به وقت ایتالیا و 17:30 به وقت ایران باشه. چون اینجوری 1:30 به وقت ایتالیا میشه. خدا وکیلی این چه زمان بندی، فکر کنم بازیکنان باید ناهار بگذارند بعد بازی بخورند :دی:

مگه تو بازی انتر با کالیاری رو ندیدی؟؟ ساعت 14 به وقت ایران بود :دی:

متاسفانه توی این بازی په په رو به دلیل محرومیت نداریم و باید بازی دلنواز لنتزفامه رو مشاهده کنیم

نه از لنتزفامه استفاده نمیکنه ! من فکر کنم انتخاب حسن بهتر باشه.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
شرایط یه مقدار که نه،مقدار زیادی برای یووه سخته تو این بازی. من با نظر بهمن موافقم که آکو یه استراحت درست درمون میخواد.وگرنه استعداد مصدومیت رو داره

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
جنوا در تابستان کولاک کرد....به نسبت بضاعتش یکی از بهترین ترانسفر های کل اروپا را داشت...ولی خب ! طی 9 هفته بازی های لیگ در حد و اندازه ترانسفرهایی که داشت عمل نکرد تا یکی دیگه از مربی های با سواد و خوش قریحه لیگ هم برکنار بشه... :sad1: بازی قبلی خودشون را با پیروزی پشت سر گذاشتند و این دیدار امروزشون با کالیاری و بازی بعدی با ما روشن میکنه اخراج مربی کارساز بوده یا نه.... برای من تماشای بازی 3 تا از بازیکنان جنوا اهمیت داره : 1- کریشیتو....مدافع - در جنوا هافبک - چپی که از دست دادیم . 2- رانوکیا....زوج ستاره منش تر بونوچی در باری که تحت مالکیت مشترک بین جنوا و اینتره . 3- رافینیا.... مدافعی که 2 سال سرش چانه زدیم و با همه یوونتوس بودنمان نخریدیم و جنوا با همه جنوا بودنش به راحتی خرید !

juventus_maf

juventus_maf

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 439 ارسال
دو پیروزی که باید به دست می اوردیم تا به سدر جدول برسیم......... بجاش دو تساوی به نا حق نصیبمان شد....... که به ضرر یووه بود......... و نتوانست از این فرصت بهره ی خاصی ببره....... و این بازی فقط یووه رو دربین تیم های بالا نگه می دارد....... تو این بازی یک هفته یووه وقت استراحت داره. و تو این زمان می تونن بازیکن ها ریکاوری شوند...... و در بازی با جنوا سرحال و پرانرژی باشند..... به امید پیروزی یووه......

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من که فکر میکنم یکی از سخت ترین بازی های فصل باشه واسه یووه جنوا تیم خوب و یک دستی با یه مربی با دانش و فکر میکنم که ایتالیا هم بازی داشته باشه این هفته که اگه باشه وضعیت واسه یووه بد ت ر هم میشه چون بازیکنا بیشتر خسته میشن

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
یووه نمیتونه بدون آکوا سر کنه!! بازیهای لیگ اروپا کاملا این حرف تایید میکنه، اما اگه پهپه توی این بازی محروم نبود میشد یکم مشکلات از رو دوش آلبرتو ورداشته شه!! اما با این وضعیت فکر میکنم جنگندگی حسن بهتر از لنتزفامه جواب بده و کار کمی واسه آکوا راحت تر شه، اما بازی تو فراریس یووه ای هارو بیشتر میترسونه!

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
درسته که په په نیست اما یووه هر چقدر هم مصدوم داشته باشه باید این بازی رو ببره حداقل امیدوارم ببره

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مساوی بگیریم هنر کردیم.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال

مساوی بگیریم هنر کردیم.

نه نباید انقدر هم نیمه خالیه لیوان رو تحلیل کرد! یووه تو دفاع برای هفته بعد مشکلی نداره و هماهنگی بین نفرات روز به روز بیشتر میشه، تو خط هافبک هم به نظر من بازی کردن آکوا از نیمه دوم شاید تاثیر عالی تری بزاره! دل نری میتونه تو هافبک از ترکیب ملو- سیسوکو-ماکیزیو-حسن، استفاده کنه برای نیمه اول. اما تو فروارد ها زوج یاکی-کوا فکر کنم جواب بده. اما تو نیمه دوم با اضافه شدن آکوا و الکس میتونیم با یه برد 1-0 هم خیلی راضی به تورینو برگردیم.

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
نقدر ها هم بازي سخت و دشواري نيست كه نشه بردش... :rtfm: جنوا از 6 بازي كه تا اينجاي فصل تو لوييجي فراريس انجام داده: 3 برد (باري 2-1...-كاتانيا 1-0...-بولونيا 1-0) 1 مساوي(فيورنتينا 1-1) 2 شكست(انتر 1-0...كيه وو 3-1) داشته... تا اينجاي فصل 9 گل زده كه بعد از پارما و چزه نا كه 8 تا زدند بدترين خط حمله رو در كنار باري داره(در صورتي كه ما با 23 گل بهترين خط حمله ليگ رو داريم) 11 گل خورده كه آمار خوبيه(ما 13 گل خورديم) الان هم با 14 امتياز در رتبه 12 جدول قرار داره. پس در اين حد كه به نظر ميرسه هم قدرتمند نيست

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
وضع امتیازات و جدول نگران کننده است؛ با اینکه من هم با این موضوع که بازی خیلی سختی رو در پیش داریم موافقم؛ ولی سومین تساوی پشت سر هم در سری آ خیلی وضع رو قاراشمیش می کنه؛ دلم نمی خواهد هنوز نیم فصل اول تموم نشده از کسب اسکودتو ناامید بشم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
کدوم یکی از مصدوم های یوونتوس به این بازی میرسن ؟ خدا رو شکر ترائوره به تیم ملی دعوت نمیشه و این هفته میتونه با تیم تمرین کنه تا یکم هماهنگ بشه باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
راستی امروز تو خونه حریف بازیشون بردن

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی